Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Gość fasolka0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Z mężem staramy się o dziecko od 4 miesięcy. Ostatni okres miałam 01,01,2016, cykle 28 dni. Ostatnio popołudniu robiłam test i wyszła mi wyraźna pierwsza kreska a druga to taki prawie niewidoczny cień. Postanowiłam powtórzyć test. Tym razem wykonywałam go rano.Wyszły jeszcze dziwniejsze rzeczy. W okienku ,,C" wyszły mi dwie kreski a przy ,,T" wyszła mi kreska tylko że bardzo blada ale zauważalna. Wczoraj po ,,przytulaskach " z mężem poszłam do łazienki siku i zauważyłam niewielkie ilości krwi. A dzisiaj mój śluz miał kolor żółty, delikatnie brązowy. I dlatego dzisiaj zrobiłam kolejny test, który wyszedł negatywnie :( Może ten dziwny kolor śluzu to wynik zagnieżdżenia??? Okres powinnam dostać 29,01,2016 zobaczymy. A i zapomniałam dodać, że powiększyły mi się piersi i są na nich widoczne żyły. Proszę niech ktoś odpisze mi i powie co jej zdaniem się dzieje.

Odnośnik do komentarza

Dziubala Bardzo trudno jest mi wytrzymać ale jeszcze 5 dni. Tylko najbardziej martwi mnie ten ból brzucha i brązowy śluz. Poszperałam trochę w necie i wyczytałam że brązowy śluz może wystapić na poczatku ciąży tzn jest dużo podzielonych zdań na ten temat a Ty jak myślisz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...