Skocz do zawartości
Forum

Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gość sarsa

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia miesiaczka 15.12 owulacja 28/29grudnia. Dwa testy pozytywne, przedwczoraj tj 18wizyta u gin. I niw widzi pecherza plodowego, jedynie spuchniety jajnik. Wczoraj zrobione hcg 1468 jutro drugie i wizyta. Czy któraś mial podobna sytuację.

Odnośnik do komentarza

Kochana po pierwsze spokojnie nerwy ci w niczym nie pomoga:) uwierz mi
Hakie mialas usg przez powloki brzuszne czy dopochwowe? Jesli przez brzuch ( bo tacy lekarze sie zdarzaja jestem zywym przykladem takiego lekarza ;) ) to nie ma szans by cos juz zobaczyl.
A jeali dopochwowe tez istnieje mozliwosc ze moze nie byc nic widac duzo zalezy od sprzetu haki ma gin i od doswiadczenia... Powtorz bede sprawdz przyrost i za okolo tydz pojdz ponownie na usg :):) pozodzenia

Córcia styczen 2010r. Aniołek 17.09.2015http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kiu2rjd9s.png

Odnośnik do komentarza

zosiasamosia.89
Kochana po pierwsze spokojnie nerwy ci w niczym nie pomoga:) uwierz mi
Hakie mialas usg przez powloki brzuszne czy dopochwowe? Jesli przez brzuch ( bo tacy lekarze sie zdarzaja jestem zywym przykladem takiego lekarza ;) ) to nie ma szans by cos juz zobaczyl.
A jeali dopochwowe tez istnieje mozliwosc ze moze nie byc nic widac duzo zalezy od sprzetu haki ma gin i od doswiadczenia... Powtorz bede sprawdz przyrost i za okolo tydz pojdz ponownie na usg :):) pozodzenia

Mialam usg dopochwowe, gin twierdzi ze najlepszej jakości. Postraszyl ciąża pozamaciczna i mysl pozytywnie. Do jutra umre z nerwów.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam bardzo podobną sytuację. Nie martw się na pewno wszystko jest w porządku. Ciążę pozamaciczną ginekolog powinien zauważyć( tak mi mój powiedział) porostu było za wcześnie. U mnie identycznie ginekolog nic nie widział testy pozytywne z krwi wyszedł ok 5 tydz. Lekarz kazał odczekać 2 tyg i przyjść. Jak na razie wszystko w w porządku dzidziusia ( a właściwie dzidziusie bo to bliźniaki) już widać u Ciebie pewnie jest podobnie i dziecko lada moment sie pokaże lekarzowi:).

Odnośnik do komentarza

Poza tym, gdyby ten lekarz podejrzewał ciążę pozamaciczną, nie kazałby czekać tyle do kolejnej wizyty. W takiej sytuacji lekarze muszą reagować natychmiast. Ja robiłam swoje pierwsze badanie w 6 tygodniu i 5 dniu ciąży i widoczny był niewielki pęcherzyk.

Dopiero po kolejnych dwóch tygodniach można było powiedzieć troszkę więcej.

Wiem, że to trudne, bo sama wariuję często z niepewności, ale wiele razy pozytywne myślenie uratowało mi tyłek. Na mnie działa zajęcie się czymkolwiek - sprzątanie, czytanie, spacerowanie, spotykanie się z ludźmi. Byleby się oderwać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...