Skocz do zawartości
Forum

Koszt porodu cesarskie cięcie


Gość domi26

Rekomendowane odpowiedzi

mika17
To chyba zalezy od szpitala,a czemu chcesz płacić? albo zdwoń sobie do szpitala w którym ma odbyć się poród i spytaj.

Nikt nie chce płacić. Widocznie nie ma wskazań do cc. U nas wciąż jest przeświadczenie że kobieta MUSI rodzić naturalnie, jakby nie miała prawa do decydowania o sobie i swoim maluchu. Ja również chcę cc.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kx3yel0w0.png

Odnośnik do komentarza

Ja miałam zalecenie od swojej ginekolog do cc,w szpitalu powiedzieli że będe rodzić naturalnie,podpieli mi kroplówe jeden wielki skurcz i spadek drastyczny tętna dziecka,wielka panika na sali i szybko kartka do podpisu do cc,masakra nawet szpital zbagatelizował że mam takie zalecenie,na szczęście dziecko zdrowe,10 punktów,ale sekundy dzieliły nas od tragedi

Odnośnik do komentarza

Finea
Nie ma cc na żadanie, dlatego matki w ciąży muszą nalatać się z brzuchem żeby udowodnić, że cc jest wskazane. Idiotyzm jakich mało. XXI wiek a ma narzucony sposób porodu..

Na żądanie to może nie ,ale jeżeli mam zalecenie do cc to dlaczego szpital i to po usg uważa inaczej,ile takich niedociągnięć szpitala kończy się tragedią dla rodziców?

Odnośnik do komentarza

A propos skierowania na cc. Sąsiadka mojej siostry miała skierowanie na cesarkę. Pech chciał, że pojechali do szpitala, który stawia na porody sn. Jak przyjechali na miejsce, to lekarz zaproponował, by zacząć od porodu naturalnego, a ja się nie uda, to zrobią cesarkę. Efekt taki, że kobieta podczas porodu dostała krwotoku i ledwo ją odratowali. Wyszła już ze szpitala, ale w domu cały czas ma leżeć. Nie wiem co z dzieckiem, ale na szczęście żyją oboje.
Dla mnie masakryczna sytuacja :((( Zaskarżyłabym na ich miejscu szpital!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...