Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Kashubie

Prezent dla 5-latka

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że już po świętach, ale chciałam Wam pokazać coś co bardzo mi się spodobało ze świątecznych prezentów syna. Standardowo dostał lego, planszkówki, książeczki, gadzety związane ze Strażakiem Samem i Psim Patrolem, dostaliśmy te głodne hipcie i codziennie niemal w to gramy :) ale dostał też Mini Golf do graniaz Chicco, z dwoma piłeczkami, kijem do grania i podstawką z dziurką gdzie trzeba trafić. Fajny sposób na spędzenie czasu z dzieckiem, i mocno to ćwiczy celowanie do dziurki z jakiejś tam odległości (wiadomo, można zmieniać w zależności od poziomu dziecka)

monthly_2017_01/prezent-dla-5-latka_53622.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz postawić na coś edukacyjnego, to może zainteresujesz się zeszytami z gotowymi scenariuszami zabaw dla przedszkolaka? Opracowano taką serię o nazwie Zabawy FundaMentalne. Dla pociech od 0 - 6 lat jest np. książeczka pt. "Coś w ten deseń", wypełniona mądrymi aktywnościami poszerzającymi kompetencje językowe i społeczne dziecka. Zabawy opracowali eksperci, a maluch uczy się np. w jaki sposób wyrażać swoje myśli, uczucia, nastroje, informować o swoich zamiarach etc. Co sądzisz o takim prezencie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie zabawki kreatywne i edukacyjne. U nas synek miał od małego zdolności rysunkowe więc świetnym prezentem okazała się tablica do rysowania kredą ze sklepu [reklama usunięta], uchroniło nas od usmarowanych ścian, a młody gdy tylko namaluje coś nowego pstryka fotkę polaroidem i za chwilę zabiera się za kolejne dzieło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OneDirection

Albo warto też dodatkowo zabrać np oczywiście oprócz prezentów do świetnej cukierni . Dla mam z Warszawy , moge powiedzieć ,ze jest świetna cukiernia-lodziarnia w Pomiechówku k/Warszawy . Serwują tu pyszne ciasta , torty lody itd . I jest możliwość własnie zrobienia też urodzin .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszym pomysłem na prezent dla dzieci w wieku wczesnoszkolny są artykuły przy użyciu których dziecko będzie mogło wykonać samodzielnie zabawkę czy też inne rzeczy z serii „zrób to sam”. Nasza firma oferuje Państwu na swojej stronie internetowej dużą bazę pomysłów DIY oraz niezbędnych do ich wykonanie produktów. Prezent składający się z zestawy brokatów, kredek i dziurkaczy ozdobnych czy innych tego typu przyborów do kreatywnej zabawy na pewno przypadnie do gustu każdemu Dziecku

Piotrek,
Doradca Online Kidea

http://www.kidea.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sashka

Gry planszowe to świetny prezent dla dziecka w każdym wieku :) U nas cała rodzina gra w "Leśną drakę" i "Riddlera", obie gry od Tailor Games, bardzo rozwijające i ślicznie narysowane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra planszowa, zestaw lego (dla dzieci w różnym wieku fajny byłby zestaw podstawowy, każdy może budować co chce), kolejka z torami, ciastolina, zestawy kreatywne, piłkarzyki, domino, puzzle... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chciałabyś uszczęśliwić 5-latka a jednocześnie jego starsze rodzeństwo to proponowałabym zakupić jakąś zabawkę sportową, tak żeby mogli się wspólnie bawić konkurując między sobą. Mogą to być kręgle, golf, piłka, a ostatnio widziałam starą grę, ale w bardzo ciekawym wydaniu. Mianowicie na jeżyku są wystające różnokolorowe kolce, na które należy wrzucić odpowiedni kolor obręczy. Kolce obracają się w rytm muzyki wolniej lub szybciej dlatego stopień trudności można dopasować do wieku dzieci. Ja chętnie dopiszę Mister Ring od Chicco do listy naszych życzeń:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieci w wieku 5 lat mają już swoje preferencje i ciężko je przekonać do danej zabawki. Zabawki sportowe to dobry pomysł na wspólną zabawę. Ciekawe propozycje można znaleźć wśród zabawek kreatywnych, np zestawy z elementami do przybijania albo konstruowania. Polecam sklep Hoplik - duży wybór nietuzinkowych zabawek. Coś fajnego można też trafić w niezależnych małych sklepach poza centrami handlowymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla całej tej gromadki, to myślę, że gra planszowa :) Tym bardziej, że jesień i zima sprzyjają takiemu spędzaniu wolnego czasu :) My mamy jedną fajną grę - Pod Wodą (Chicco) i ona ma różne poziomy trudności gry, więc i najmłodszy i najstarszy mogliby grać :) W grze chodzi głównie o skojarzenia, dobre zapamiętywanie i rozpoznawanie kształtów. Ale jest naprawdę ciekawa - my z mężem sami lubimy grać w to z naszą prawie 5-cio latką :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli 5-latka lubi Angry Birds to warto zamówić jej tort z ulubionymi postaciami w Torty Jak Marzenie. tort prezentuje się następująco: http://tortyjakmarzenie.pl/pl/p/Tort-Angry-Birds/121

Najfajniejsze w tej cukierni jest to, że projekt tortu można zmienić, a jeśli zamówi się przez internet tort to otrzymuje się rabat. Już nie mówiąc o przepysznym torcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...