Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ojczulek

Komputer vs dzidzia

Rekomendowane odpowiedzi

Komputer droga rzecz, szkoda go dawać do zniszczeznia dziecku :) są fajne zabawkowe laptopy i myślę że to jest dobra sprawa na początek dla dziecka. mały tani wyświetlacz, pare guzików, muzyczka i jest ok :)

Okolice Krakowa - blog wycieczkowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uważam, że dziecko powinno się oswajać z komputerem, jednak nie może prowadzić to do tego, że przesiaduje na nim godziny i gra w gry. Komputeryzacja świata idzie do przodu i ktoś będzie musiał w przyszłości pomagać tacie w obsłudze coraz to bardziej skomplikowanych gadżetów :)

Czy wie ktoś na czym polega medytacja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaopatrzyłem się w pakiet gier edukacyjnych literki, cyferki, itp także wiem, że Kamilek zyska na graniu na komputerze. oczywiście w jakiś sensownych godzinach by nie spędzał tam całego dnia

rtkopkkmnktgba pozycjonowanie to ciekawy temat, dowiedz się więcej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam
Ja niestety nie bardzo mam czas. W ciągu dnia jak zasiadam do komputera to syn zaraz przylatuje i naciska wszystko co sie świeci. Tym sposobem zawsze wyłącza mi komputer. Żona mówi żebym poczekał jeszcze pare miesiesięcy i małemu sie to znudzi. A mi sie wydaje, że bedzie jeszcze gorzej, że to on będzie zasiadał do komputera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam
Ja niestety nie bardzo mam czas. W ciągu dnia jak zasiadam do komputera to syn zaraz przylatuje i naciska wszystko co sie świeci. Tym sposobem zawsze wyłącza mi komputer. Żona mówi żebym poczekał jeszcze pare miesiesięcy i małemu sie to znudzi. A mi sie wydaje, że bedzie jeszcze gorzej, że to on będzie zasiadał do komputera.

Żeby się nie włamali, najlepsze szlabany warszawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieci mają tak chłonny umysł, że jest to niewiarygodne. pamiętam sytuację kiedy pewien dziadek w szpitalu opowiadał drugiemu dziadkowi jak to jego 5-letni wnuczek uczył go jak napisać wiadomośc i wysłać do mamy (chodziło oczywiście o pocztę e-mail. Jeśli chodzi problem korzystania z komputera to nie ma obaw, jednak jedynym zagrożeniem jest internet i gry, które niesamowcie wciągają dzieci :)

Najlepsza gazeta wrocław to "Imprezowy Wrocław"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo duzo czasu spedzam przy CSie , byl czas ze wciagnal mnie maxymalnie, teraz ciut mniej.
Moj K. naparza natomiast w CODa (tez chcialam sobie kupic..ale staram sie nie wciagac w cos nowego :) )
mysle ze tak czy siak sie znajdzie czas na dzidzie, chcac nie chcac prawda? :)

A przewody giętkie się ugięły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

impressek
dzieci mają tak chłonny umysł, że jest to niewiarygodne. pamiętam sytuację kiedy pewien dziadek w szpitalu opowiadał drugiemu dziadkowi jak to jego 5-letni wnuczek uczył go jak napisać wiadomośc i wysłać do mamy (chodziło oczywiście o pocztę e-mail. Jeśli chodzi problem korzystania z komputera to nie ma obaw, jednak jedynym zagrożeniem jest internet i gry, które niesamowcie wciągają dzieci :)

Dokładnie, też to zauważam :)

blacharz warszawa czy zwykły makijaż :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...