Skocz do zawartości
Forum

Sierpniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Wracam po paru dniach na forum,a tutaj tyle wiadomości :D
Ale obiecuję, że nadrobię :)
U mnie weekend aktywny, urodziny babci w sobotę a w niedzielę popołudnie u teściowej, więc nie nudziłam się.
Za to straszny refluks i zgaga mnie męczą, leki przepisane przez lekarza nie pomagają, od dzisiaj wprowadzam ostrą dietę, muszę pozbyć się tego świństwa.
A jak Wy się czujecie?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kqdrrlhq9.png

Odnośnik do komentarza

Witam z rana widzę ze nie tylko u nas szpital już prawie cały ten syrop wypialam i nic katar już dziś tydzień i kaszle dalej.Małemu przeszło po dwoch dniach po neozine za to mąż wrócił w piątek z bólem gardła k aszlem w ymiotami i biegunka jakby tego było mało wszystkiego .Ostatnio mnie miesiąc trzymało przeziębienie miesiąc bez i znowu od tygodnia.Porażka normalnie byle by m aluszkowi nie zaszkodziło. Dziewczyny czy któraś tak ma lub miała w drugiej ciąży ze w środę zacznę 16 tydz A brzucha nic aż się boje wizytę mam dopiero 15 marca we wcześniejszej miałam już w 13 tyg ładnie zaokraglony no i teraz waga stoi w miejscu.

Odnośnik do komentarza

Ja też mam niestety problem z zaparciami, na szczęście na razie wystarcza mi szklanka, albo dwie cieplej wody(samej, albo z sokiem z cytryny) rano przed sniadaniem. A jak jest mi mało to jeszcze jogurt activia i otręby do tego. Na razie działa :) co do bólu krzyża to tez się z tym męczę i martwię się co będzie dalej jak brzuszek urośnie, tym bardziej, że jakiś miesiąc przed zajściem w ciążę miałam problem, bo dysk mi wyskoczył.

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqflw1mikizxu6.png

Odnośnik do komentarza

Hej Mamusie :) Chciałam zameldowac że chyba poczułam dzisiaj pierwszy raz dzidziusia :) nie jestem pewna czy aby to na pewno był mój Maluszek ale to co czułam to było takie kilkusekundowe laskotanie :) było by fajnie już czuć ruchy i wiedzieć że dzidziuś ma się dobrze :) na szczęście z dolegliwosci zostały tylko mdłości od czasu do czasu i wrażliwość na zapachy.. uff.. powoli zaczynam ogarniać mieszkanko żeby zrobić miejsce dla Maluszka :) przy okazji pozbede się niepotrzebnych rzeczy bo już słyszę od swojego że chomikuje niepotrzebne graty hihi to będzie zadowolony :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9anliidpwt895.png

Odnośnik do komentarza

Evee, widzę, że kolejny nocny marek :) Nie wiem, czy można sobie z tym poradzić. Mi dzis udało się pospać od 3 do 8 wiec prawdziwy rekord. :) Jak czytam w poradnikach, że w ciąży powinno się spać po 12 godz na dobę, a można nawet 15 to ogarnia mnie pusty śmiech :)

Dziewczyny dramat z tym sezonem wirusowym. Trzeba bardzo na siebie uważać. A jak ktoś pracuje z dużą ilością ludzi to najlepiej uciec na l4 na tydzień, dwa i przeczekać. Powodzenia i wracajcie do zdrowia!!!

Fiolka super !! Ja miałam raz takie uczucie, jakby ryba w moim brzuchu zrobiła salto i od tego czasu różnego rodzaju "rybki" sporadycznie się pojawiają, ale czekam cierpliwie bo nie wiem, czy to to :)

Dziś na 18 lekarz, powoli się zbieram. Będziemy kontrolować moje bóle brzucha i niezbyt optymistyczne wyniki moczu (leukocyty, bakterie, witaj infekcjo). Jestem dobrej myśli ale proszę Was o kciuki. :*

Odnośnik do komentarza

Witajcie brzuszki, tyle wiadomości po sobocie :)
kukurydzo, mocno trzymamy kciuki ;)
Fiolka, bardzo się za Ciebie ciesze! Też się nie mogę doczekać ruchów maluszka.
A wy jeszcze wymiotujecie dziewczyny? Jak do tej pory pierwsze co robię rano, to się witam z kiblem :D i to jeszcze taką żółcią na dodatek, beeee. Ale jakoś mi to nie przeszkadza w tyciu. Na razie 1,5 kg na plusie :) I już troszkę widać brzuszek.
Mój M już tydzień jest przeziębiony. Ale ja na razie się trzymam)

Odnośnik do komentarza

Antoninka mnie tak szarpie od 5 tc tylko ja nie mam kwasów tak, ze nie jest to zbyt meczace bo poszarpie i przechodzi. Z pierwszym i drugim synem miałam tak do 20 tc hehe taki urok ciąży. Byłam dzisiaj u gina i w końcu odzyskałam stracone 2 kg teraz już tylko będziemy rosnąć :). Wyniki krwi i moczu mam idealne ciekawe jak długo.

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8qqmzu5j5w71z.png

Odnośnik do komentarza

Melduje, że już po. Dziękuję za wszystkie dobre mysli :) Wszystko na swoim miejscu i wydaje się być ok a brzuch napięty w granicach normy. Za to dostalam nowe leki (teraz oprócz luteiny będę jadła jeszcze duphaston ) + leki na infekcje. I łóżko dalej obowiązkowe... chyba dla pewności i na wszelki wypadek.
Ściskam :*

Antoninka ja nie wymiotowalam w ogóle i teraz tez nie ale za każdym razem jak biorę luteine (i po) + przy myciu zębów strasznie mnie ciągnie.

Odnośnik do komentarza

Pati, ale to jest słodkie))
Ciesze się, że wszystko ok z dzidziusiami, kukurydzo. Po takim leżeniu należy Ci się żeby były super grzeczne po narodzeniu ;)
Też brałam jakiś czas duphaston, ale to na samym początku. Dowiedziałam się, że jestem w ciąży 2 tygodnie po zaplodnieniu (zaszłam w ciąże 3-4 dni przed przewidywanym okresem O_o, a on mi nigdy się nie spóźniał) i lekarz kazał brać te leki profilaktycznie.

Odnośnik do komentarza

Heloł ;-)
Fiolka tez czasami wydaje mi sie ze cos mi sie rusza w brzuszku ale nie wiem czy to mozliwe juz zaczelam zganiac na moja bujną wyobraźnię ale jak Ty cos czulas to moze to nie moja wyobraznia ;-)

Kukurydza super ze wszystko dobrze ;-) tez bralam duphostan bo na poczatku ciazy mialam krwiaka luteina i lezenie ale jak tylko profilaktycznie to mozna brac to nie zaszkodzi wiesz o tym najlepiej ;-)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3ku4cdbej4.png

Odnośnik do komentarza

Ankaaa007 ja dziś wymiotowalam po południu. Rano było ok. Ale u mnie wymioty pojawiły się w ciągu ostatnich 2 tyg.
Przywitalismy dziś z mężem drugi trymestr. Liczę, że uporamy się z przeziębieniem i będzie już lepiej.
Czy ktoś jeszcze nie zna płci dziecka? Lub czeka na badania prenatalne?

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Odnośnik do komentarza

Katalina myślę, że taka ilość nie powinna mieć wpływu, wiem co przeżywasz bo mialam tak samo, jak siedziałam w towarzystwie palącego dziadka (nie mówiliśmy jeszcze o ciąży a ja nie miałam "odwagi" poprosić żeby wyszedł ani wyjść sama). Ale co się stało to się nie odstanie, zapomnij juz o tym i najlepiej dla swojego własnego spokoju nie powtarzaj :)

Lenka89 mi skóra nie schodzi, ale jest wyraźnie wysuszona. Smaruje wszystko palmersem;)

Dziewczyny i Mamalina, jak tam na froncie walki z infekcjami?

Odnośnik do komentarza

Lenka89
ja też mam strasznie wysuszoną skórę, najgorzej jest na czole bo aż się łuszczy i nawet podkładu nie mogę nałożyć.. Natłuszczam ją na wszelkie możliwe sposoby, łącznie z tym że 2 razy dziennie nakładam bio-oil i cały czas jest tak samo.. Już nie mam pomysłu jak sobie z tym radzić.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kqdrrlhq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...