Skocz do zawartości
Forum

Słaba kreska na teście ciążowym


Rekomendowane odpowiedzi

Hei! 😊

Czy jest tu wciąż aktywny na tym forum? 
Na wstępie opisze swoją sytuacje.

Z partnerem staramy się o dziecko już ok 2 lat bywały może z 2-4 miesiące gdzie się podawałam i nawet już nie chciałam żeby we mnie „kończył” bo miałam już dość tej ciągłej nadzieji i ciągłych rozczarowań…mam niedoczynnosc tarczycy i hashimoto ( leczone kontrolowane) ale żeby nie było kolorowo mam tez endometriozę. Miałam operacje na nią 3 miesiące temu ale nie wycięli prawie nic bo okazały się duże zmiany i zaproponowano mi druga operacje w klinice specjalizującej się w endometriozę ( wiec czeka mnie operacja za ok 2-3 miesiące) Lekarz operujący powiedział ze daje mi 4 miesiące na zajście w ciąże od momentu operacji była sprawdzana drożność jajników itp. Itd wszystko niby ok…już 3 miesiąc i nic…tak nie temat jest o bladej kresce a wiec do sedna sprawy - wczoraj zrobiłam test z pierwszego moczu (dzień przed spodziewana miesiączka) na początku nie zauważyłam żadnej kreski tylko jedna świadcząca o wyniku negatywnym. Zdenerwowałam się, zasmuciłam i wszystkie negatywne emocje we mnie wstąpiły i wyrzuciłam test do kosza. Jakoś w nocy nie dawało mi spokoju coś i dzisiaj rano zerknęłam na test z kosza 😅 I zobaczylam

tam blada kreskę, ucieszyłam się ale mówię nie na pewno to fałszywy wynik. Przeczytałam ulotkę i w ulotce znajduje się informacja ze po 10 min test może być nie ważny. Poświęciłam cały dzień w wyszukiwaniu czy ktoś miał taka sama sytuacje i jednak okazało się to ciąża? 
dzisiaj jest 28 dzień mojego cyklu (cykle regularne 27-28 dni) według aplikacji dzisiaj powinnam mieć miesiączkę narazie nie mam 🤞🏽 dodam ze od 2 a właściwie może 1,5 tygodnia jestem bardzo senna, cały czas ziewam a aktywna jestem tak jak zawsze a może i mniej. Miałam lekki dyskomfort w   piersiach ale to na prawdę mały. Mam w planie jeżeli do jutra nie dostanę miesiączki wykonać drogi test. Czy miał ktoś podobna sytuacje ze po czasie danym przez producenta pokazała się blada kreska ?? I jednak okazał się to pozytywny - wiarygodny  wynik ?

 

pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza

Halo halo jest tu kto? 🙂 

Pomocy bo zwariuje, wczoraj po południu zrobiłam testy ciążowe ( nie mogłam doczekać do rana🤣) No i wyszły bardzo bladziutkie kreski, ciężko je nawet uchwycić telefonem ale na żywo nie tylko ja potwierdzam, ze coś widać ( wstawiam fotę wczorajszego testu). Dzisiaj z porannego moczu niby coś lekkiego się pokazuje ale napewno mniej niż wczoraj 😞 

IMG_2706.jpeg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...