Skocz do zawartości
Forum

Słaba kreska na teście ciążowym


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

7 dni spóźnia mi się okres i sięgnęłam po domowy test ciążowy, który pokazał dwie kreski z czego jedna bardzo słaba, ale widoczna. Kolejny test zrobiłam po 48 h i pokazał mi identyczną bladą kreskę. Według moich obliczeń jest to 5t 5 dc. Moje pytanie: czy robiąc test po 48 h kreska nie powinna zmieniać koloru na ciemniejszy? Może jednak coś jest nie tak?

monthly_2015_11/slaba-kreska-na-tescie-ciazowym_40101.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja miałam dokładnie tak samo pierwszy test we wtorek wieczorem 2 kreseczki 2 słabsza w srode z rana kolejny tez słaba kreseczka ale widoczna po południu kolejny i jeszcze rano beta hcg wynik 96,9 .Wczoraj byłąm u ginekologa na usg jeszcze nie widac pecherzyka w poniedizałek musze powturzyc bete . Ostani okres miałam 7 listopada mysle mysle ale ejstem dobrej mysli ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Jestem tu nowa i to mój pierwszy wątek. Otóż jestem mamą 7 letniego Kubusia w styczniu będzie miał już osiem lat i od niedawna staram się z narzeczonym o drugie dziecko. Ostatni okres miałam 11 listopada, średnia długość cyklu trwa 32 dni wg wyliczeń mojego kalendarzyka. Także wg niego owulacje miałam 29 listopada a okres mam mieć w tą niedzielę. Kochałes my się średnio co drugi dzień a kiedy była owulacja nawet dwa razy. Od kilku dni bolą mnie sutki mój L. mówi że wyglądają inaczej. Dziś robiłm test. Są dwie kreski chociaż jedna słabo widoczna no ale jest. Wygląda to tak jak na zdjęciu. I tu pytanie moje. Czy możliwe że test mówi prawdę? Czy jak jutro zrobię badania na krew to będą wiarygodne? Nie mogę się doczekać tak bardzo chce żeby się okazało że to jednak ciąża :) proszę o odpowiedzi

monthly_2015_12/slaba-kreska-na-tescie-ciazowym_40632.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Eliza454

Jak jest słaba kreska to warto zrobić betę, ja bym sugerowała się wynikami Beta HCG. :) U mnie też była słaba kreska, ale udało się pomógł tester owulacyjny ze śliny Afrodyta- jest wielokrotnego użytku i dokładny :) Najważniejsze to starać się w płodny czas.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam identyczna sytuacje a wiec moje cykle wynoszą 31-32 dni dziś jest 32 dzień i robiłam test z porannego moczu i jest jasna kreseczka dwa dni temu w 30 dc i taka sama kreseczka była. Piersi bolą mnie już od owulacji pierwsze dwa dni nie mogłam tknąć sutków tragedia! A potem przeszło na całe piersi i tak do dziś okropnie bolą aż pod pachami są nabrzmiałe i pojawiły sie w środku jakieś małe guzki na obu piersiach na prawej większe. Jest mi nie dobrze mam dziwne wrażenie jakby coś stanęło mi gardle i jakbym nie mogła tego przelknac mam tez czasami lekkie zawroty głowy. Lekarz dopiero we wtorek na betę nie mogę iść bo mieszkam w Niemczech i tu wszystko sie robi na termin. Jak myślicie czy to może być ciąża z tak błahymi kreseczkami?

Odnośnik do komentarza

DARIA 92
Niewiem czy coś widać czy już przesadzam może czy która z was już tak miała tym bardziej że piątek , sobotę i niedzielę miałam jajeczkowanie tak stwierdził ginekolog. A współżyłam tylko piątek i niedzielę Test robiłam wczoraj.

Co wyszło u ciebie bo jestem ciekawa, identycznie blade kreski mamy na testach. Wiem ze już dawno temu ale ciekawa jestem czy to była ciąża

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...