Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
pilka8

Sprawdzone sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Brzega

Mój sprawdzony ----> www.plisa.sklep.pl, znajdziecie tam piękne plisy na różne okna – typowe i nietypowe, normalne i dachowe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość farah557

Ja niedawno robiłem zakupy ogrodnicze w tym sklepie http://terracottem.pl - kupowałem hydrożel dla roślinek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marzena

Jakby ktoś szukał sklepu online ze zdrową żywnością, to polecam galeriaherbat.pl. Kupuję tam od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z obsługi jak również jakości produktów. Zaopatruję się tam we wszelkiego rodzaju mąki, kasze i ryże oraz dodatki do pieczenia. 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kupujecie tylko nowe rzeczy/ciuchy? Czy korzystacie też z serwisów ogłoszeniowych lub Vinted? Ja zdecydowanie wolę nadawać przedmiotom drugie życie (a przy okazji na tym przyoszczędzę xd).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marcela

To ja was moze troche zaskocze ale szukam ciekawych ksiazek na temat wiary, duchowosci itp.

Dobrze jakby była możliwosc zamówienia online.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nina89
Cytat

To ja was moze troche zaskocze ale szukam ciekawych ksiazek na temat wiary, duchowosci itp.

Dobrze jakby była możliwosc zamówienia online.

Dla mnie nie ma w tym nic zaskakującego ponieważ co raz częściej takie pytania pojawiają się na forach dyskusyjnych. Osobiście to wyciągnełam następujący wniosek - zazwyczaj z wiekiem nasze priorytety się zmieniają w kwestii zainteresowań. Człowiek zdobywa nowe doświadczenia przez co stara się na nie spojrzeć z trochę innej perspektywy. Niestety bez odpowiedniego przewodnika w większości przypadków nie jest w stanie dostrzec tego czego szuka. To właśnie perspektywa duchowa daje wiele odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jeśli chodzi o wydawnictwa to sumuswydawnictwo.pl oferuje bogaty wybór pozycji cenionych autorów. Tak, możesz bezpośrednio ze strony dokonać zamówienia 🙂 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka

Ja swoją drogą mogę polecić zakupy spożywcze w takich sklepach. Sama korzystam z Zakupy Online https://zakupyonline.com.pl/ i tutaj kupuję z myślą o dzieciach warzywa ekologiczne, owoce i jajka od kur ze wsi. Polecam jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fiona11

Jeśli o ubrania na różne okazje, to polecam serdecznie ubrania z Velpy 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość matka-katka

Odkąd mam dziecko to mam znacznie mniej czasu, żeby chodzić po sklepach i dbać o styl własnego mieszkania. To ma swój minus, ale jednak jestem matką, a to olbrzymia wartość. Najczęściej robię zakupy w internecie, a moim najnowszym odkryciem jest sklep internetowy homedome.pl - super oferta i to w znakomitej ceine. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...