Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ak - Dzieki :-)

Aneett - ja jestem o 2 dni "starsza" (rowno 17tydz dzisiaj) i mam termin na 10-tego

Wlasnie nastapil u mnie mega przelom - moj telefon postanowil umozliwic pisanie na forum - do tej pory odmawial wspoloracy i musialam pisac z kompa :-)

Szkoda tylko, ze emotikony urywaja posty...

Odnośnik do komentarza
Gość Jurysdykcja

Usmiech
Jurysdykcja - nie badz trolem!

Miej odwage sie zarejstrowac i dodac zdjecie swojej mega sylwetki (tylko nie wciskaj nam nic z Google), zamiast czytac nas ukradkiem

Nie jestem trolem - rozumiem, że przyjmuje sie tu tylko slodkopierdzące osoby, ale ja tez mam prawo wyrazac swoje zdanie nawet jesli to nie jest dla wszystkich miłe ale za to szczere. Nie mam obniżonego systemu wlasnej wartosci aby umieszczac swoje zdjęcia zeby sie odwartosciowac. Nie brak zadbania o siebie jest ut najgorszy tylko kłamstwa, kiedy chwalicie zaniedbane kobiety ze ladnie wygladaja robiac im tym samym krzywde.

Odnośnik do komentarza

nefer daj znać co się stało. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze- musi być

~jurysdykcja skąd tyle złości ? Jakieś kompleksy? Ja też należe do szczuplejszych osób ale nie uważam żeby któraś z dziewczyn piszących na temat zdjęć w jakiś sposób kłamała pisząc że dziewczyny na zdjęciach dobrze wyglądają. Też uważam że żadnej z nich niczego nie brakuję i każda z nich jest ładna. Czy jest szczupła czy nie co za różnica, i nie one tu mają problem z sobą tylko Ty

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm220mmt1xj3emt.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl9vvjm17c5mfl.png

Odnośnik do komentarza

Uśmiech No wlasnie chyba jak teraz pójdę do tego mojego nowego lekarza (konkretny,super facet) to poproszę aby on,obliczyl mi jeszcze raz termin bo po pierwszej ciazy nie mam do końca zaufania do Lekarzy i wolę to sprawdzić nawet u trzeciego :P bo trochę coś mi Tu nie gra :D hehe nie chciałabym mieć znów np wywoływanego porodu przez źle obliczenia ;) wiadomo, że Termin jest przybliżony. Ale jednak tydzień czasu to duża różnica!

Jurysdykcja - jeżeli masz zamiar nas krytykować w taki sposób to odrazu lepiej opuść to forum, bo nie o to tutaj chodzi! I tak jak Uśmiech napisała...pochwal się swoim zdjęcie
, może zrobisz na nas Szał!! Ja nie uważam się za szczupła osobę,zawsze miałam duży problem z waga,raz mega niedowagę, a za chwilę spora nadwagę... I zawsze skacze, nigdy nie jest stała! Do tego nie ćwiczę! Ale nie sądzę aby moje mięśnie były ZWIOTCZALE! Bo gdyby było tak jak mówisz... nie urodziła bym Syna Z waga 4.155, siłami natury, bez Nacinania! I nie jestem tu jedyna która już, nie raz dała radę! Więc nie rozumiem dlaczego niby teraz miałoby być inaczej!! Masz prawo mieć właśnie zdanie ale nie zarzucaj nam Fałszywosci! Bo tak na prawdę nie znasz ani trochę, żadnej z nas!

http://www.suwaczek.pl/cache/4bbfb70c46.png http://www.suwaczek.pl/cache/a5c94452fd.png

Odnośnik do komentarza

Jurysdykcja - niestety jestes trolem. Jesli chcesz sie wypowiadac, to rob to w sposob kulturalny. Kazdy moze miec swoje zdanie, jednak w towarzystwie (rowniez tym wirtualnym) trzeba potrafic sie zachowywac zgodnie z zasadami dobrego wychowania.

Odnośnik do komentarza

~jurysdykcja
Kobiety! Po co bawicie sie w te sztucze uprzejmosci? Wmawiacie sobie ze jestescie piekne. Dajcie swoje fotki i specjalnie podpisujecie "oto zdjecie - wyglądam jak grubas" albo "oto ja prawdziwy wieloryb" po chole*e? Przeciez to oczywiste, że prowokujecie tym tylko, żeby wszystkie odpisały "wcale nie - jestes piekna". Przeglądajac fotki - owszem w więszkosci jestescie grube i nie chodzi o brzuch bo to normalne, że rosnie w ciąży, ale macie grube uda, boczki i grube obwisłe ręce. Nie dbacie o siebie i jak tu czytam nie chce wam sie nawet wziasc tyłka i poćwiczyc i dlatego włansnie tak wygladacie. Potem chodzą takie spaslaczki na spacery ze swoimi dzidziusiami bo w ciazy objadają się za dwoje i nie ruszą ręka ani noga. A najgorsza jest fałszywizna i wasze pocieszające, nieszczere komentarze - zamiast sztucznie pochwalać grube ciała to moze lepiej byloby zmotywować się nazwajem do tego, aby sie troche poruszać?

Ja też rodze w czerwcu, nie dopuszczam do tego aby ciąża byla usprawiedliwieniem dla wygladu. Dziecko zasluguje na sprawną mame nie mówic o porodzie podczas któego bedziecie przechodziły meczarne bo sflaczałe mięsnie ledwo poradza sobie ze skórczami i wypchnieciem dziecka.
mam nadzieje ze cociaz ja bede mogla byc tu dla was motywatorem.

Widać kochana ze Twoja sylwetka i uroda kompletnie nie ma nic wspólnego z kulturą osobistą i empatia. Sprawdź bo chyba dużo słomy z butów Ci wystaje a myślenie bardzo boli. I proponuje motywuj swoich domowników do tego aby uważali Cię za bozyszcze .

Odnośnik do komentarza

~KULTURA
~jurysdykcja
Kobiety! Po co bawicie sie w te sztucze uprzejmosci? Wmawiacie sobie ze jestescie piekne. Dajcie swoje fotki i specjalnie podpisujecie "oto zdjecie - wyglądam jak grubas" albo "oto ja prawdziwy wieloryb" po chole*e? Przeciez to oczywiste, że prowokujecie tym tylko, żeby wszystkie odpisały "wcale nie - jestes piekna". Przeglądajac fotki - owszem w więszkosci jestescie grube i nie chodzi o brzuch bo to normalne, że rosnie w ciąży, ale macie grube uda, boczki i grube obwisłe ręce. Nie dbacie o siebie i jak tu czytam nie chce wam sie nawet wziasc tyłka i poćwiczyc i dlatego włansnie tak wygladacie. Potem chodzą takie spaslaczki na spacery ze swoimi dzidziusiami bo w ciazy objadają się za dwoje i nie ruszą ręka ani noga. A najgorsza jest fałszywizna i wasze pocieszające, nieszczere komentarze - zamiast sztucznie pochwalać grube ciała to moze lepiej byloby zmotywować się nazwajem do tego, aby sie troche poruszać?

Ja też rodze w czerwcu, nie dopuszczam do tego aby ciąża byla usprawiedliwieniem dla wygladu. Dziecko zasluguje na sprawną mame nie mówic o porodzie podczas któego bedziecie przechodziły meczarne bo sflaczałe mięsnie ledwo poradza sobie ze skórczami i wypchnieciem dziecka.
mam nadzieje ze cociaz ja bede mogla byc tu dla was motywatorem.

Widać kochana ze Twoja sylwetka i uroda kompletnie nie ma nic wspólnego z kulturą osobistą i empatia. Sprawdź bo chyba dużo słomy z butów Ci wystaje a myślenie bardzo boli. I proponuje motywuj swoich domowników do tego aby uważali Cię za bozyszcze .

IDEALNIE napisane!! :) Nic dodać, Nic ująć :)

http://www.suwaczek.pl/cache/4bbfb70c46.png http://www.suwaczek.pl/cache/a5c94452fd.png

Odnośnik do komentarza

Jurysdykcja, a może tak przedstaw się nam. Ile masz lat? Która to Twoja ciąża? Który tydzień?Ile do tej pory przybyło/ubyło Ci kg? W jaki sposób dbasz o siebie?
Oczywiście masz prawo się wypowiedzieć, ale po co tyle jadu? Nie rozumiem ougólnień jakie stosujesz. Mówisz, że nie dbamy o siebie, nie ćwiczymy, będziemy spaślakami.. Nie jesteśmy stowarzyszeniem grubasek, jesteśmy różne: chude, grube, wysportowane i obwisłe. Ale w informacjach zwrotnych dotyczących zdjęć oceniamy wygląd ciąży a nie ud czy obwisłych rąk.

Jak rozumiem tekst dotyczący grubych ud dotyczył mnie, zgadza się? Oprócz mnie chyba tylko Anett umieściła zdjęcie z nogami,a jej na pewno nie są grube. Chętnie posłucham dalszych uwag, nie krępuj się. Ale najpierw odpowiedz na zadane wcześniej pytania, chcę wiedzieć z kim rozmawiam.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Jurysdykcja - jestem pewna, ze niewiele o nas wiesz i mowisz co popadnie, bo gdybys poswiecila czas na sledzenie forum, to wiedzialabys, ze to ja utylam najwiecej ze wszystkich dziewczyn - od poczatku ciazy przybylo mi 3 kg i waze teraz 60kg, dziewczyny ktore zaczynaly z wyzsza waga trzymaja sie dzielnie i bardzo powoli przybieraja na wadze. Ciaza to nie czas na cudowne metamorfozy. Po ciezkim pierwszym trymestrze powoli zabieramy sie za akytwnosc fizyczna, dla zdrowia i lepszej kondycji, ale nie dla chudniecia w ciazy.

Odnośnik do komentarza

Jurysdykcja, a kto powiedział ze tylko szczupłe i wysportowane jest piękne??? Poza tym wypowiadasz swoje zdanie w sposob chamski i obraźliwy. Jesli piszemy ze dziewczyny sa piękne, to skąd pomysl ze to fałszywa opinia? Siedzisz nam w głowach? A moze twoja supersylwetka by nam sie nie spodobała...

Ja nadal czekam na lekarza. Tu zawsze trzeba czekac. 2,5 godz juz. Uffff głodni juz jestesmy.

http://www.suwaczek.pl/cache/c2f250a4ad.png

http://www.suwaczek.pl/cache/b9fe27cfa4.png

Odnośnik do komentarza

Anett, z terminem porodu jest tak, że jeden masz wyliczony z om, a aparaty do usg obliczają na podstawie pomiarów przy każdym badaniu. W zasadzie co usg to inny termin. Ten z om wsadź sobie między bajki, chyba że wiesz na 100%, że jajeczkowanie miałaś w 14 dniu cyklu. Najbardziej wiarygodny jest termin porodu (jak i wiek ciąży) obliczony na pierwszym usg genetycznym (między 11 a 13tc) i tego się trzymaj. Później dzidzia rośnie w różnym tempie i kolejne terminy nie są już tak dokładne.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza
Gość Jurysdykcja

Usmiech
Jurysdykcja - jestem pewna, ze niewiele o nas wiesz i mowisz co popadnie, bo gdybys poswiecila czas na sledzenie forum, to wiedzialabys, ze to ja utylam najwiecej ze wszystkich dziewczyn - od poczatku ciazy przybylo mi 3 kg i waze teraz 60kg, dziewczyny ktore zaczynaly z wyzsza waga trzymaja sie dzielnie i bardzo powoli przybieraja na wadze. Ciaza to nie czas na cudowne metamorfozy. Po ciezkim pierwszym trymestrze powoli zabieramy sie za akytwnosc fizyczna, dla zdrowia i lepszej kondycji, ale nie dla chudniecia w ciazy.

Ani słowem nie wspomniałam o chudnięciu - wspomnialam o dbaniu o kondycje fizyczna i wyćwiczenie miesni. Chudniecie w ciazy nie jest raczej rozsądne. Jednak mozna powalczyć z obwislymi ramionami i posladkami, mozna pocwiczyc miesnie brzucha, klatki piersiowej, ud. I do tego powinnyscie sie motywowac zamiast kłamać, ze swietnie wygladacie lub co gorsza tworzyc grupy niecwiczacych czy leniwych i motywowac sie do nie dbania o siebie....
Grubsze osoby nie tyja w ciazy zbyt wiele szczególnie na początku ze wzgledu na to, ze macica i dziecko znajdują mnóstwo miejsca w obwisłym, wielkim brzuchu i boczkach. Tym bardziej skoro nie ma tam zadnych miesni.

Odnośnik do komentarza

Kati78
Anett, z terminem porodu jest tak, że jeden masz wyliczony z om, a aparaty do usg obliczają na podstawie pomiarów przy każdym badaniu. W zasadzie co usg to inny termin. Ten z om wsadź sobie między bajki, chyba że wiesz na 100%, że jajeczkowanie miałaś w 14 dniu cyklu. Najbardziej wiarygodny jest termin porodu (jak i wiek ciąży) obliczony na pierwszym usg genetycznym (między 11 a 13tc) i tego się trzymaj. Później dzidzia rośnie w różnym tempie i kolejne terminy nie są już tak dokładne.

Kochana, właśnie tego terminu z Om w ogóle nie brałam pod uwagę, gdyż miałam nieregularny okres (ostatni spóźnił się 16dni) i generalnie zawsze dość długie cykle ;) z usg między 11-13 tc wyszedł mi właśnie termin 20.06 ale wtedy jakby Tydzień ciąży trochę mi się nie zgadza.. Lekarz powiedział, że jestem o Tydzień do przodu (oceniał to po wielkości dziecka na usg).. Hmm no nic :P najwyżej będę chodzić w Słoniowej Ciąży :D haha :)

http://www.suwaczek.pl/cache/4bbfb70c46.png http://www.suwaczek.pl/cache/a5c94452fd.png

Odnośnik do komentarza

~Jurysdykcja
Usmiech
Jurysdykcja - jestem pewna, ze niewiele o nas wiesz i mowisz co popadnie, bo gdybys poswiecila czas na sledzenie forum, to wiedzialabys, ze to ja utylam najwiecej ze wszystkich dziewczyn - od poczatku ciazy przybylo mi 3 kg i waze teraz 60kg, dziewczyny ktore zaczynaly z wyzsza waga trzymaja sie dzielnie i bardzo powoli przybieraja na wadze. Ciaza to nie czas na cudowne metamorfozy. Po ciezkim pierwszym trymestrze powoli zabieramy sie za akytwnosc fizyczna, dla zdrowia i lepszej kondycji, ale nie dla chudniecia w ciazy.

Ani słowem nie wspomniałam o chudnięciu - wspomnialam o dbaniu o kondycje fizyczna i wyćwiczenie miesni. Chudniecie w ciazy nie jest raczej rozsądne. Jednak mozna powalczyć z obwislymi ramionami i posladkami, mozna pocwiczyc miesnie brzucha, klatki piersiowej, ud. I do tego powinnyscie sie motywowac zamiast kłamać, ze swietnie wygladacie lub co gorsza tworzyc grupy niecwiczacych czy leniwych i motywowac sie do nie dbania o siebie....
Grubsze osoby nie tyja w ciazy zbyt wiele szczególnie na początku ze wzgledu na to, ze macica i dziecko znajdują mnóstwo miejsca w obwisłym, wielkim brzuchu i boczkach. Tym bardziej skoro nie ma tam zadnych miesni.

Droga koleżanko nikt nie mówi że życie jest słodkie i miłe. Bądź tak uprzejma i nie umoralniaj nas bo jakby nie było jesteś tak odważna ze aż anonimowa. Nudnej i książkowej ciąży Ci życzę.

Odnośnik do komentarza
Gość Jurysdykcja

Nie musicie ze mna sympatyzowac. Najwieksza satyfaskcje sprawi mi jesli chociaz jedna z Was ruszy się aby cos ze soba zrobic. Uwierzcie mi bylam ostatnio na 50 urodzinach wujka i wiecie co zobaczylam? Jak wiadomo wieszkosc gosci byli to jego rowiesnicy ludzie w wieku 50-60 lat. Widzialam totalnie wyniszczone kobiety ktore ledwo co sie ruszaly! Wiadomo jeden bedzie wazyl 50 kg a jeden 70kg, ale to nie p wage chodzi - bylam zalamana bo te kobiety ledwo ci powłoczyły nogami!! Toczyly sie - jedna mega garbata, jedna ledwo przechodzila z nogi na noge a jak przeszla od stoplu do kibelka i spowrotem to siadala i dyszla jakby przebiegła maraton. I to jest wlasnie efekt braku ruchu - bedziecie miały 50-60 lat i to może sie z wami stac. Jeśli jestem w stanie kogos przed tym uchronic to to robię.

Odnośnik do komentarza
Gość Moniaaaaa

jurysdykcja...nie wiem czy mam sie smiac czy plakac z twojego wpisu, serio...
bycie szczerym nie wyklucza bycia kulturalnym I taktownym, a tego ci bardzo brakuje, jestes wrecz chamska w swoich opiniach I chcesz byc dla nas autorytetem?? wez idz do wojska moze tam potrzebuja takich 'autorytetow' do trzepania nowicjuszy

ech dziewczyny moze prywatny czat to nie byl jednak taki glupi pomysl..., z tym ze musialybysmy juz teraz zamknac grupe, bo co niektorzy moga sie pojawic pod nowym nickiem byle tylko wbic sie do nas na priv

kati ma racje z ta data - najbardziej trafna jest ta z usg genetycznego, bo wtedy wszystkie plody maja jeszcze mniej wiecej ten sam rozmiar a potem rosna juz w roznym tempie (genetyka, odzywianie mamy itp).
kati kochana nie wiem skad ten moj dolek dzisiaj...tak ogolnie...chyba za dlugo juz siedze w domu, plus listopad I grudzien to byly ciezkie miesiace bo dzieciaki duzo chorowaly, te najmlodsze oczywiscie
zaraz rusze na basen to moze I humor sie poprawi...no I stopniowo bedzie wiecej slonca to tez wplywa na mnie zawsze bardzo pozytywnie:)

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny! ja sobie wreszcie szczęśliwie siedzę w domku i mam czas dla siebie. Żadnych wyjść, żadnych gości. Już nie pamiętam, kiedy miałam taki chill out ;) No i przez to wszystko do kompa też rzadko podchodzę. Głównie książeczka i robótki ręczne. I jedzonko oczywiście ;)
Ależ Wy macie przygody! Jak was czytam, to dochodzę do wniosku, że moja ciąża jest nudna (i w sumie może lepiej, żeby taka pozostała ;)).
Oczywiście z opisów omdleń też się obśmiałam - choć oczywiście moja radość byla wynikiem talentów literackich autorek, a nie że się śmiałam z ich groźnych w sumie historii. Ale to przecież wiecie ;)
Co do szanownej imć Jurysdykcji - zgadzam się z Wami wszystkimi. Tyle nas tu jest, a jeszcze żadna w tym stylu nie wyskoczyła. Nie wiem, skąd u niej tyle jadu. Tym bardziej, że jest obca. Cóż, wygląda na to, że wylała, co miała do wylania i znikła. I niech się goni, bo takich jak ona to my tu nie potrzebujemy. I ja też nie ćwiczę. i nigdy nie ćwiczyłam. I gruba nie jestem. I nie uważam, żeby ktorakolwiek z Was źle wyglądała. każdy brzuszek ciążowy jest sliczny. I mówiąc to, nie kłamię. Ot co! ;P

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3o90bvz743ukkv.png

Odnośnik do komentarza

Jurysdykcja - badz uprzejma cofnac sie w lekturze forum, to sie dowiesz wiecej o naszej wzajemnej motywacji do cwiczen. Poza tym "Grupa niecwiczacych" to zart jakich pelno na naszym forum, bo jezeli np. ktoras jest w szpitalu lub dopiero ja wypisali, to jak na cwiczyc? Albo dziewczyny na zwolnieniu lekarskim? Nie dla wszystkich ciaza jest "lekka, latwa i przyjemna"

Odnośnik do komentarza

~Jurysdykcja
Nie musicie ze mna sympatyzowac. Najwieksza satyfaskcje sprawi mi jesli chociaz jedna z Was ruszy się aby cos ze soba zrobic. Uwierzcie mi bylam ostatnio na 50 urodzinach wujka i wiecie co zobaczylam? Jak wiadomo wieszkosc gosci byli to jego rowiesnicy ludzie w wieku 50-60 lat. Widzialam totalnie wyniszczone kobiety ktore ledwo co sie ruszaly! Wiadomo jeden bedzie wazyl 50 kg a jeden 70kg, ale to nie p wage chodzi - bylam zalamana bo te kobiety ledwo ci powłoczyły nogami!! Toczyly sie - jedna mega garbata, jedna ledwo przechodzila z nogi na noge a jak przeszla od stoplu do kibelka i spowrotem to siadala i dyszla jakby przebiegła maraton. I to jest wlasnie efekt braku ruchu - bedziecie miały 50-60 lat i to może sie z wami stac. Jeśli jestem w stanie kogos przed tym uchronic to to robię.

Dziewczyno więc umoralniaj towarzystwo wujka nie możesz narzucać swojego zdania innym na siłę ani zmuszać go do słuchania Ciebie. Nie znasz żadnej z nas a oceniasz po swojemu więc powiedz mi kto tu jest nie halo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...