Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

O matko, dziewczyny! Ja do tego Zabrza tylko na chwilę wyjechałam, a Wy tu pociągnęłyście kilkanaście stron! No ale nic dziwnego skoro dawna Stardust zrobiła come back:):)

Beata, z którego kwietnia jesteś? Bo ja też baran jestem (zarówno ze znaku jak i z charakteru;))

STardust , jak dla mnie Twoja dzidzia ma zdecydowanie dziewczęcy profil:)

Moniaa, nie przejmuj się pasjaaaą, która z taką pasją na Ciebie najeżdża. Jak ktoś ma tyle jadu to sam się nim zatruje. Ale jeśli chodzi o prywatność wątku to jestem za.

Stardust, moja mama miała kiedyś silnie zakwaszony organizm i odkwasiła go dietą. Dużo warzyw, też strączkowych, mało mleka (kwas mlekowy) i jego przetworów, mięsa też mało, pieczywo tylko pełnoziarniste (kwas chlebowy), ryż, makaron tylko ciemne.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

MatkaPolka1989
Bea.ta1 ja robiłam w pierwszej ciąży w 28 tygodniu i powiem, że super pamiątka, nie dość że zdjęcia to i płytke dostajesz. U nas było dokładnie widać dzidzie i nawet włoski, tak jakby już była na świecie :) Na prawdę warto :)

gdzies poczytalam, ze najlepiej robic do 20 tygodnia, bo potem dzidzius nie miesci sie w calosci w kadrze... co o tym myslisz? wole sie sugerowac rada doswiadczonej osoby niz pierdami z internetu, wiec doradz kochana :)

Odnośnik do komentarza

~Bea.ta1
MatkaPolka1989
Bea.ta1 ja robiłam w pierwszej ciąży w 28 tygodniu i powiem, że super pamiątka, nie dość że zdjęcia to i płytke dostajesz. U nas było dokładnie widać dzidzie i nawet włoski, tak jakby już była na świecie :) Na prawdę warto :)

gdzies poczytalam, ze najlepiej robic do 20 tygodnia, bo potem dzidzius nie miesci sie w calosci w kadrze... co o tym myslisz? wole sie sugerowac rada doswiadczonej osoby niz pierdami z internetu, wiec doradz kochana :)


Ty, kuźwa, czarownicowy pierdzie z internetu, to ja pisałam o usg 3/4d!! Cholero jedna, czarownico:) Pisałam,że robiłam w 17tc i było super widać i że najlepiej między 16tc a 20 tc bo wtedy najlepiej widać, a później można też oglądać dzidzię tyle,że w kawałkach - że tak to ujmę. Czarownico jedna:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

oho to zem podpadla baranicy :D

Kati ja tylko siedze i szperam w tym necie a pamiecia coraz gorzej, wiec wybacz :) sypie leb popiolem :)

Matka Polka Laurka cudna :)
niesamowite, jak teraz te dzidziolki mozna popodgladac:)

to teraz musze zaczac sie rozgladac za dobrym gabinetem, zas bede szperac w tym durnym necie :D

Odnośnik do komentarza

~Bea.ta1
Baby zwariuje jaka mam zgage, dajcie jakas rade bo nie wyrobie:(

To zapodam jeszcze jednego pierda;)
Co to jest zgaga dowiedziałam się w 1 ciąży,a w każdej kolejnej pogłębiałam ów wiedzę. Lekarstwo dla mnie boskie i natychmiastowe: płaska łyżeczka sody oczyszczonej do 2/3 szklanki ciepłej wody i wypić duszkiem. Ledwo skończysz to - że tak powiem - wybekasz całą zgagę:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Kati78
~Bea.ta1
Baby zwariuje jaka mam zgage, dajcie jakas rade bo nie wyrobie:(

To zapodam jeszcze jednego pierda;)
Co to jest zgaga dowiedziałam się w 1 ciąży,a w każdej kolejnej pogłębiałam ów wiedzę. Lekarstwo dla mnie boskie i natychmiastowe: płaska łyżeczka sody oczyszczonej do 2/3 szklanki ciepłej wody i wypić duszkiem. Ledwo skończysz to - że tak powiem - wybekasz całą zgagę:)

ide wykonac rozkaz, najwyzej przemaluje wszystkie sciany :)

Odnośnik do komentarza

~Bea.ta1
Kati78
~Bea.ta1
Baby zwariuje jaka mam zgage, dajcie jakas rade bo nie wyrobie:(

To zapodam jeszcze jednego pierda;)
Co to jest zgaga dowiedziałam się w 1 ciąży,a w każdej kolejnej pogłębiałam ów wiedzę. Lekarstwo dla mnie boskie i natychmiastowe: płaska łyżeczka sody oczyszczonej do 2/3 szklanki ciepłej wody i wypić duszkiem. Ledwo skończysz to - że tak powiem - wybekasz całą zgagę:)

ide wykonac rozkaz, najwyzej przemaluje wszystkie sciany :)

Dziewczyny, bardzo zle robicie na ta zgagę!!! Szkodzicie sobie bardzo. Soda oczyszczona neutralizujecie jedynie kwas żołądkowy!!! Zgaga nadal jest, tyle ze jej nie czujecie bo z kwasu żołądkowego zrobilyscie wode!! Zgaga wróci jak tylko kwas sie odtworzy.
Poza tym jak nie ma kwasu, to nie tracicie białek co przyczynia sie do chorób i alergii.
Zróbcie tak: kupcie sobie kropelki żołądkowe. I na język pare kropelek przy zgadze. Po kilku-kilkunastu minutach powinno przejsc. Jak nie, powtórzyć. Gorzki smak powoduje produkcje kwasów żołądkowych. A jesli bedzie ich wystarczajaco duzo to zwieracz żołądka sie ZAMKNIE i nie ma zgagi! Ja dzieki temu nie mam zgagi od ponad roku i powywalalam wszystkie rennie itp. (Rennie i inne tez zobojętniają kwas, wiec szkodzą).

http://www.suwaczek.pl/cache/c2f250a4ad.png

http://www.suwaczek.pl/cache/b9fe27cfa4.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja w kazdej ciąży nam potworna zgagę i np w nocy jak nic nie miałam innego zbawiala mnie szklanka zimnego mleka. AL to ba chwilę.. Zas cala ciążę uratowalo mi rennie miętowe. Można w ciąży brać. To byl mój wybawca bo mi aż się ulewalo jak ja mialam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...