Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Monika do pracy nie wracam, ide na zwolnienie, w sumie nie mam gdzie wracac na razie,bo moje stanowisko zajete, to na ktore mialam iść na awans też, wiec gdzies by mnie dali byle gdzie to nie ma sensu, no i wracac na 2-3 miesiące bez sensu. Z resztą na razie to z moimi wymiotami i mdłosciami to sie nie nadaje:) no i z Dawidkiem byłam głupia i chodzilam do 28 tygodnia a i tak nikt tego nie docenił.
Meju gratuluje przeprowadzki:) u nas faza nie chce trwa w najlepsze i w ciągu dnia jest upomniany każdy po kolei, nie chce taty, nie chce babci, nie che mamy :)

Odnośnik do komentarza

Monika no w sumir jak lubisz swoja prace to czemu nie:) długo jeszcze planujesz pracować? Ja w symie tez bym wróciła, Ale wiem ze niema dla mnie miejsca to raz, z drugiej strony to wole we wrzesniu byc w domu jak by cos w przedszkolu gorzej szło, no i jesli zacznie chorowac Dawidek to tez roznie moze byc, a i unas na firmie są chłodnie i do biura przychodza zasmarkani i chorzy magazynierzy, kierowcy, a w sezonie zimowo jesiennym zarazkow pełno:)

Odnośnik do komentarza

Hej, ja w sumie chyba do Ciebie Monika mam temat....
Byłam dzisiaj na badaniach i moje wyniki to TSH 6,282 ft3 3,41 czyli w normie ft4 0,96 czyli też w normie i beta hcg 123... Miesiąc temu moje TSH było ok 3. To tak jest że na początku ciąży to skacze? Czy jest źle?

Odnośnik do komentarza

Meju no jest tej za wysokie.... chyba musisz zwiększyć dawkę leku... organizm potrzebuje też czasu .... u mnie przed ciąża z Lidką tsh skakało jak szalone, raz powyżej, później w normie A następnie dużo poniżej. W końcu organizm zaczął normalnie funkcjonować. Co do beta się nie wypowiem bo nie wiem. Wydaje mi się że nie ma powodu do niepokoju ale niech wypowie się endokrynolog.
Cebulka jeszcze się nie zastanawiałam, może do połowy października bo wtedy mamy sprawozdania. Zobaczę Wrzesień to dobry czas na zwolnienie w Twoim przypadku bo faktycznie nie wiadomo jak Dawid będzie w przedszkolu. No i najgorsze właśnie te choroby.... może jak zacznę jeździć komunikacją i zacznie się sezon na przeziebienia to wcześniej pójdę na zwolnienie?

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki ja sie jeszcze turlam. Dzis mi cos mala poszalala po brzuchu az sie zastanawialam czy to normalne ale niby skurcze dlej tylko przepowiadajace a teraz zby bylo smieszniej to sie najadlam czekolady wiec raczej spokoju nie bedzie;)
Meju a to okres juz sie spoznia ze bete robilas? Czy inne powody byly. Wysokie to tsh a od kiedy bierzesz leki? Teoretycznie to tak po mieiacu brania lekow albo zmiany dawki jest miarodajny ten wynik. No i czasem niektore laboratoria robia bledy w tsh. U mnie mama robila w przychodni i wychodzily smieszne wyniki bo oni mieli odczynnik tylko raz w tygodniu i w koncu mama zaczela robic tylko w przyszpitalnym laboratorium i tam jest miarodajnie i bez glupich wynikow. No ale na pewno lekarz sie kłania.
Monika podziwiam za prace!
Meju super ze na nowym mieszkanku my moze na pazdziernik damy rade sie przeniesc jak juz wszustko z tym kredytem dobrze pojdzie i uda sie ogarnac chociaz troche remontu bo jest konieczny zeby wejsc do domu.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Lek biorę 3,5 tygodnia ale śmieszna dawkę bo ten poziom TSH miałam około 2,7 , okres miałam dostać wczoraj i nie ma.
Ostatnio jak byłam u lekarza to przepisała eutyrox i powiedziała że spokojnie możemy się starać... Stąd stwierdziłam że w dniu spodziewanej miesiączki zrobię kontrolę TSH, ft3, ft4 i kontrolnie betę.... No i beta wyszła tyle że TSH dosyć wysokie.
Dzwoniłam do lekarki wczoraj i kazała od dzisiaj zwiększyć dawkę eutyroxu i w poniedziałek powtórzyć betę... Ale ja się zastanawiam czy nie skoczyć na tą betę jeszcze dzisiaj i w poniedziałek, boję się że znowu straciłam ta ciążę. Mój mąż jak zwykle twierdzi że wpadam w paranoję i gdyby wiedział że będzie mi tak smutno to nigdy by się nie zgodził na drugie dziecko

Odnośnik do komentarza

Meju spokojnie bedzie dobrze! Rzeczywiscie smieszną dawke mialas. Moja siostra zaczynala od 25 i co takie miala zwiekszane czy zmniejszane. 12,5 to takie nic troche, ale 3,5 tygodnia to juz zdazylo pokazac ze jest za malo. Trzymam kciuki zeby sie udalo juz bez problemow! Nie martw sie na zapas. Szkoda zdrowia. Przesylam Ci duuuzo pozytywnej energii ;*

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Bylam u lekarza glowa przyparta rozwarcie na 1cm. Czekamy. Jak nic sie wczesniej nie wydarzy to mam w czwartek rano pojechac na ip. A jak mnie nie zostawią to mam wtedy popoludniu do lekarza pojsc. Troche mi dziwnie że ani ktg ani nic a i mi lekarz wyników z laboratorium nie dal bede musiala sobie wydrukowac gdzies bo to gbs akutrat byl.
Cebulka no oby twojemu przedszkolakowi się spodobało:) a Ty sie nie denerwuj tylko korzystaj:)

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Meju no jak wrocilam to akurat płakał, mamusia moja mamusia, ale Pani powiedziala ze sie rozplakal bo zaczeli rodzice dzieci odbierac, jak przytulilam to juz zaczał do Pani zagadywac i powiedzial ze jutro wroci. A jak wsadzalam go do samochodu to mowi nie chce do domu, chce so przedszkola. Zobaczymy jutro.
A jal tam u Ciebie? Powtarzałas bete?

Odnośnik do komentarza

Zawiszka trzymam kciuki za kredyt i szybką przeprowadzkę! No to sie pomału rozkręca poród? Najgorsze to chyba to czekanie.... oby szybko poszło.... faktycznie dziwne że Ci ktg nie zrobili...

Meju ja mam dawkę euthyrox 150. Jak wynik bety?

Cebulka niestety czas leci, dzieci rosną a my się starzejemy;) jak zwykle to my się stresujemy a nie dzieci;) I co mamusiu robiłaś z wolnymi godzinami? Fajnie tak móc sobie np. wypić kawkę:) Moja Lidka jak tylko po nią przychodzę wola: Moja mama przyszła! Moja mama!

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Meju gratuluje i trzymam kciuki:)
Monika no dzis juz byl problem bo jie chcal wejsc do przedszkola,i plakał, ale zaraz po mnie wchodzila znakljoma z corja i mowila ze juz nie plakał jak ona byla. Na razie zostawiam na 3h, wiec jak wracam to ogarniam dom, obiad i zapierdziel. Ale dzis wybralam sie sama do miasta na zakupy:)szok

Odnośnik do komentarza

Monika a bylam po pierdoły do przedszkola, ale spkkojne chodzenie po rosmanie, a potem bedra na spokojne, no szał:) wczoraj bardzo plakał jak go zosrawialam, Pani mowila ze plakal do sniadanoa i tyle, jak wrocilam to byl uśmiechnięty zaczął mnie całowac,tulic i mowic kocham mamusie, moja mamusia wrociła:) zobacze jak dzis pojdzie:)
A jak tam Lideczka?
Zawiszka akcja sie rozkrecila?

Odnośnik do komentarza

Meju kciuki są! Teraz z lekami powinno być wszystko dobrze:)
Cebulka ja byłam raz sama na takich zakupach i powiem Ci ze było mi dziwnie i sama nie wiedziałam gdzie isc i co oglądać; )
Wczoraj znów miałam trochę skurczy ale szybko się rozeszły i poszłam spać. Tyle że się zastanawiam czy mi się wody nie sączą, czy to możliwe ze wydzielina jest taka rzadka bo jednak jest biała we a wody powinny być przezroczyste. Jutro na IP pojadę bo to w terminie to wtedy juz tak chyba się robi i zobaczymy. Najgorzej mąż ma naumawianych ludzi na zabiegi i zamiast zająć się Marysia to będzie do nich jeździł a ona z kimś zostanie, nie do końca mi się to podoba bo to powinien być ich czas zeby troche bardziej sie do taty przywiazala zeby później jak bede sie musiala malutką zajmowac to zeby nie czula sie pokrzywdzona, no ale kasa tez potrzebna.
A co do imienia to ostatnio zatrzymałam się na Alicji i tak myślę czy byłabym zadowolona z tego imienia. Ogólnie chodzi mi po głowie od początku.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Zawiszka bardzo ładne imie:) trzymam kciuki za rozkręcenie akcji:)
Tez mi tak dziwnie samej, dzis na sile wkladalam Dawidka do samochodu, bo nie chciał do przedszkola. Ale jak weszlismy do srodka to sie uspokoił i bez placzu wszedł na salę, dzis zabiore gi po obiadku. A sama wcinam bulke z masłem i dzemikien truskawkowym i pije ciepłą herbatke:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...