Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Meju gratulacje! Ale się dzieje! Cebula super beta!
A ja dogorywam w tym upale. Wczoraj cisnienie mi troche skoczylo. Dziś jestem spuchnieta i mam takie naloty ze czuje jakbym mdlec miała. A to ma byc caly tydzień taki a w mieszkaniu takie 30stopni jest....

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Monika216

Ja wizytę mam we wtorek:) ciekawe czy będzie robił usg?

Zawiszka ja też się strasznie męczę:( normalnie tak się poce, leje się ze mnie, wyglądam jakbym wyszła dopiero co spod prysznica. To przez to że jest tak parno;(

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :) umówiłam się do lekarza na 6 sierpnia :) to będzie 5 tydzień więc szału się nie spodziewam :) ale potrzebuje rozmowy z lekarką w związku z tym że w pierwszej ciąży koło 5 tygodnia zaczęły mi się plamienia... Mam nadzieję że tym razem obędzie się bez takich historii :)
Dziękuję za gratulacje oby wszystko było dobrze:)
A Wam Zawiszka i Monika aż współczuję w taką pogodę...

Odnośnik do komentarza

Meju ja pewnie w piatek pójdę, ale korci w srode juz iść. Generalnie dobrze sie czuje- nie mam mdłości, tylko duzo jem, ciągle głodna. Podbrzusze popolewa trochy czasami, wiem ze to normalne, ale trochy sie boje. Wiec tez bym juz poleciala do lekarza.
Zamowilismy dla Dawidka łozko i jestem ciekawa czy bedzie chciał w nim spać. Ostatnio chyba bunt 2 latka. Bo na wszystko odpowiada nie chcę. WcZoraj pierwszy raz usnął beze mnie bo lezal z mężem a ja weszlam a Dawid nie che mamy, to wyszłam. Późno usypia bo okolo 22 30,ja padam razem z nim bo mnie wieczorem strasznie spanie męczy, potem spi do 8 i nie chce isc w dzien. Usypialam go we wozku wczesniej. Teraz nie daje sie, bo jak tylko wsiada to odrazu nie chce lulu, chce do domu i płacz. I teraz padł ze zmęczenia o 16, wiec znowu ciekawy wieczor sie zapowiada.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak chcę zrobić badanie beta to najlepiej dwa razy dzień po dniu czy w jakimś odstępie?:)
Cebulka współczuję... Mój Igor na szczęście zasypia zazwyczaj bez problemów, czasem muszę go poprzytulic i śpiewać :) ale to akurat dla mnie przyjemność więc nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Gość Monika216

Meju jeszcze chwila A będzie 6;) z beta nie pomogę bo nie robiłam i się nie znam.
Cebulka to bardzo późno chodzi spać. My z reguły o 21 śpimy. W weekendy Lidka często chodzi spać właśnie ok 15-16. Ostatnio zasnęła o 15:20 I wstała o 17:30. A wieczorem o 21 już spała i nie było problemu.

Wczoraj miałam wizytę. Chcieliśmy popatrzeć płeć ale nóżki były założone na siebie i nic nie było widać. Następna wizyta dopiero za 4 tygodnie, wówczas będzie usg połówkowe. W pracy nadal nic nie wiedzą;)

Odnośnik do komentarza

Meju bete robilam tylko teraz wiec tez za bardzo sie nie znam, ja mialam owulacje 5.07.
Monika no rzeczywiscie ja bym tez nie dala rade ukryc,bo z dawidkiem w 13 tygodniu juz było widac. A teraz to mnie tak puszy ze pod wieczor tez juz brzuszek widać. Ale z rana na plasko prawie.
Dzis nie dzień a horror. Dawid nie dał sie ululac i od 15 był mega marudny,kurjer przywiozł łóżko i skracalismy z mezem, a teściowa z Dawidkiem siedziala i usnął o 18 30,po godzinie przebudził sie z płaczem i taki płaczący był do 23 15 aż padł. A przed tym to sje spłakał wieczorem ze jego łożeczka niema i nowego nie chce. Cieżki dzień tak mi go było szkoda, ale juz nie qiwm jakgo uspic za dnia, we wózku sie nie daje juz,a na rękach ja nie daje rady.
Żal post wyszedł,ale dawno tak nie dostałam w kość.

Odnośnik do komentarza

Meju nie mam problemu ukryc brzuszek bo chodze w luznych koszulkach i nadal do pracy jeżdżę rowerem;) ubrania mam jeszcze normalne, wchodzę w swoje spodnie.
Cebulka współczuję takiego dnia. Kurczę może to przez pogodę Dawid jest taki marudny? Lidka teraz też ma jakieś ale zanim zaśnie. W mieszkaniu jest tak gorąco że ja budząc się w nocy jestem cala mokra;( A postem się nie przejmuj od tego jesteśmy aby się wspierać. Nie zawsze tak bedzie;)

Ja już czuje ruchy;) wczoraj to i Lidka trzymała rękę na brzuchu i dzidzia się ruszyła;) wasza i jesteśmy odpieluchowane od zeszłego tygodnia;)

Miłego i spokohnego dnia;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Monika no super ze juz czujesz ruchy.Jak Lidka zareagowała? I brawo dla Lideczki:) ale za nie dlugo zaczną aie pieluszki od nowa:)
Dawid z rana obudzil sie usmiechniety i jak zobaczył nowe łóżko to odrazu wskoczył i powiedział ze fajne:) ale jest marudny, moze tez pogoda, ale podejżewam tez zęby, bo wklada rączki do buzi. Ja jutro do lekarza ide i mam trochy stresu.

Odnośnik do komentarza

Monika gratulujemy Lidce :) my ten komfort mamy od majówki! Łatwo się odzwyczaić ale mam nadzieję że niedługo będę przewijała kolejne maleństwo :)
Cebulka napewno będzie to wszystko ok i może już jutro usłyszysz serduszko ! Trzymam kciuki :)
Ja zdecydowałam że narazie nie powtarzam bety... Zrobię to może w przyszłym tygodniu. Jako że na codzien siedzę w podobnym temacie i wiem że przy niskich stężeniach łatwiej o błąd nie chcę się dodatkowo zestresować :) w poniedziałek lekarz i potem zdecyduję co dalej :)
Mój Igor przechodzi chyba okres buntu :/ w ogóle się nie słucha...ucieka, kładzie się na podłogę z płaczem a ja czuję się jak matka która nie radzi sobie ze swoim dzieckiem...

Odnośnik do komentarza

Meju no to znam ten ból. U nas to samo. Teraz wszystko nie che. Nie chce sie ubierac, nie che mamy, taty i wszystkich członków rodziny- nie chce lulu. I jak idziemy na spacer i skrece nie pojego mysli to piski i płacze. Wiec to pewnie wiekowe. Uzbroic sie w cierpliwość, tyle nam pozostało, dzieciaczkom też napewno trudno.
Dzis pierwsza noc Dawidka w osobnym łóżeczku, oby przespana.

Odnośnik do komentarza

No i jestem po wizycie. Założył mi kartę ciąży, jestem w 6 tygodniu, jeszcze nie bylo dokladnie widac serduszka bijacego,ale bylo widac i pecheżyk i zarodek. Ma 0,48cm, a przeczytałam ze akcje widac jak zarodek przekroczy 5 mm, trochy mi zabrakło.za 2 tygodnie znowu pójdę,żeby juz całkiem sie uspokoic:) i musze lekarza zmienic bo twn moj na nfz tylko 1 w miesiacu przyjmuje, a prywatnie całą ciąże to za drogo wyjdzie z badaniami

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny ...
Teoretycznie w normie bo TSH mam 2,7 ale z tego co się orientuję to planującym ciążę zaleca się niższy poziom... Ft3 w normie ft4 w sumie też ale dla ciężarnych zalecenie jest 0.9 a ja mam 0,88 czekam jeszcze na wyniki przeciwciał ... Ja już cała w stresie bo marzę o drugim dziecku...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...