Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Cebulka a to co innego. Nie wiedziałam że pracujecie w tej samej firmie. No to tak musisz powiedzieć. U mnie jest inaczej, wcześniej też chciałam byś w porządku wobec szefostwa (jak byłam w poprzedniej ciazy) i powiedziałam kierownicce na samym początku. Teraz sytuacja jest inna bo moja główna szefowa jest nie w porządku wobec nas. Nie chce nam dac podwyżek; żałuje awansów więc postanowiłam że powiem w połowie ciąży. A teraz mamy bardzo wielkie braki kadrowe.... i dostanie nauczkę;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Hej :) wchodzę na forum po długim czasie a tu takie wieści! Dziewczyny gratuluję z całego serca i dużo zdrówka dla Was. My też w końcu podjęliśmy decyzję że staramy się o drugie dziecko :) i teraz czekam albo raczej nie czekam na okres :) średnio wierzę że uda się za pierwszym razem jak przy Igorze ale jeszcze parę dni nadzieję mogę mieć :p

Odnośnik do komentarza

Cebulka ale niespodzianka! Ja tez mialam isc do pracy i juz sie umowilam na rozmowe a na drugi dzien wyszedl test. Gratulacje! Tez pracowalam w jednej firmie z mezem i tez powiedzialam od razu bo przechodzilam z dzialanosci na umowe ale szef i tak ze mna podpisal tyle ze sie nie napracowalam bo wtedy zaraz w drugim miesiacu skurcze i lezenie:/
Meju wpadaj czesciej:) i oby okresu juz nie bylo. U mnie trzy razy ciaza w drugim cyklu wiec powiedzmy schemat zachowany.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Meju w pracy nie bylo tak zle. Okropnie sie stresowałam pół nocy nie spałam. Alenawet mi pogratulował.tylko stwierdzil ze teraz niema sensu mnie szkolic, jak predzej czy pozniej pojde na zwolnienie i znou trzeba bedzie kogos szukać. Tak ze na razie pozostaje do połowy wrzesnia na wychowawczym. W tej sytuacji sie ciesze, bo jednak nowe stanowisko, duza odpowiedzialnosc to za dużo stresu na początek ciąży. No i teraz tylko czekam. Te 2 tygodnie na wizyte zeby zobaczyc serduszko i sie trochy uspokoic. Ale plamienia juz nie mam od wczoraj. I test jak wczoraj robiłam to kreska taka wyraźna była.
Zawiszka a ty juz torbe spakowalas? Jak tam cycolina?
Monika co tam u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

Cebulka nic nie spakowane, nic nie gotowe, nie wiem na co czekam;) no przywiozlam dzis ciuszki zeby zaczac prać. Ale do torby to jeszcze troche zakupow trzeba porobic. Tak zerio to ciagle czekamy na kredyt i ja tak liczylam ze sie najpierw przeprowadzimy a potem dopiero bede wszystko szykowac ale chyba jednak tak sie nie da. Jeden bank nam dal za malo, drugi odmowil calkowicie. Czekamy czy ten pierwszy troche podniesie. A ja zamiast myslec juz o porodzie to mysle o tym domu i martwie sie zeby sie udalo wszystko bo jak nie to stracimy w sumie 50tys ktorych nie mamy tak naprawde... ech no a mala sie juz tak rozpycha ze nie wiem czy do terminu dotrwam. A moja cycolina nie odpuszcza;) ostatnio znow faza na trzymanie non stop, dzis spala 4h20minut to przyanjmniej dwie cyc byl w buzi. Chyba tandem mi sie szykuje.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Cebulka tak Marysia wczesniej sie urodzila w 37tyg dniu ale na kazdym usg miala wymiary 2tygodnie do przodu a teraz dzidzia miala za kazdym razem wymiar jak na termin zobaczymy czy sie to sprawdzi. Jeszcze na 18 sierpnia mamy zaproszenie na wesele:) i ostro sie wybieram. No wczoraj Marysia zasnela przed 23 i o 4:15 juz maraton karmienia a od 5 wstala na baje i dalej doiła. Teraz chwila spokoju. Ale nic normalnego jeszcze nie chciala zjesc... slabo jak sie dziecko nie wyspinu mnie taka beksa sie robi z niej ze wole zeby spala wtedy kiedy chce nawet jak potem hula w nocy. A fajnie ze w tej pracy Ci nie robią problemow!

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Cebulka jak się czujesz? Cebulka to wracasz do pracy? Pogubilam się. Czas szybko zleci i zaraz będziesz słyszała bicie serduszka;) u mnie wszystko Ok, nadal pracuje;)

Meju jak miło że zajrzałaś;) trzymam kciuki za brak okresu. Wow! Igor uczy się angielskiego? Lidla w żłobku ma i coś tam sobie mówi.

Zawiszka pakuj torbe;) A za kredyt trzymam mocno kciuki, będzie dobrze.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Monika widział kilka bajek z kolorami po angielsku i zaczął dopytywać... Nie wiem po kim on taki mądrala. Plus jest taki że nie muszę pytać teściowej co robili i co jadł bo wszystko mi sam mówi :)
Niedziela/ poniedziałek powinnam dostac okres więc jeszcze kilka dni, jak narazie mam wrażenie że wbijam sobie wszystkie objawy ciąży a wczoraj z ciekawości zrobiłam popołudniu test , oczywiście negatywny.

Odnośnik do komentarza

Meju moja słucha piosenek po angielsku i w żłobku też ma zajęcia ale nie jest skóra do mówienia. Choć ostatnio mowi: mama chce babcia siad! Hmmm myślę co to jest, więc dzwonię do siostrzenicy i pytam o to. A ona mówi, że to piosenka Baby shark;) spokojnie poczekaj kilka dni, choć wiem że z tym ciężko;) pamiętaj że bociany jeszcze nie odleciały więc pewnie jeden szykuje się do Was bo po co ma lecieć aż do ciepłych krajów skoro może zostać tutaj w rodzinnym kraju;)
Cebulka a to już rozumiem. To dobrze, że jeszcze we wrześniu będziesz w domu to spokojnie ogarniesz Dawida z przedszkolem. Ja na szczęście nie wstaję w nocy na siku więc współczuję. Ja mięso jem ale bez żadnych rewelacji bardziej ciągnie mnie do warzyw i nabiału.

Wracam do pracy;(

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Moja praca niestety nie sprzyja rozmnażaniu... W związku z tym że na codzien przeprowadzam różne analizy chemiczne które mogą zaszkodzić maleństwu... najchętniej każdego dnia robiłabym test ciążowy i jak tylko pojawią się 2 krechy odsunęła się od tych analiz...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...