Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Meju jak tam u Ciebie?
Zawiszka jak tam twoje cycoliny? Dajesz radę?
Monika jak tam sie czujesz? Juz moze byłas na połówkowym usg?
Dawid dzis obudził sie o 5 40, i o 6 40 juz ubrany poszedł do drzwi ze chce do przedszkola, odwiozlam go i zaczeło sie sprzątanie, pranie, gotowanie, jeszcze na miasto musialam pojechac zalatwic pare spraw i dopiero skończylam i padam a tu juz trzeba po Dawidka jechac. Bylam w cukierni i kupilam pasek ulubionego ciasta i zjadlam pół i zdycham:)

Odnośnik do komentarza

Cześć;)
Cebulka, tak byłam na usg dwa tygodnie temu. Nie mamy potwierdzenia kto rośnie bo nóżki założone na kokardkę;) Ostatnie wyniki obciążenia glukozą są dobre;) Super, że Dawidkowi się podoba w przedszkolu, to dobry znak. Widać że krzywda mu się tam nie dzieje i że ciocie są dobre;) A Ty "brzuchatko" nie szalej tak w domu, odpoczywaj;) Pytasz się jak ja się czuje.... rewelacyjnie poza rosnącym brzuchem;)))) nadal korzystam z uroków pogody i do pracy jeżdżę rowerem;) zapowiedziałam już że chciałabym pracować do połowy października (czyli jak zrobię sprawozdanie) a jak pogoda pozwoli to do końca pazdziernika. Teraz uczę 4 dziewczyny, dwie są nowe, całkiem zielone a dwie pracują ze mną Ale nie mają pojęcia tak do konca o tym co ja robię bo mają swoją działkę...

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) u mnie chyba ok:)
Odliczam dni do wizyty u lekarza... Ide 24.09 :) wtedy mam nadzieję uslyszec serduszko. Tak poza tym to delikatnie mdli mnie 24 h/dobe ale zastanawiam się czy to przez ciaze czy znowu tarczyca szaleje...
Powiedziałam w pracy kierownikowi, więc nie robie analiz i mam z nim uklad ze pierwszy tydzień pazdziernika przyznam się prezesowi...

Odnośnik do komentarza

Cebulka w nocy miałam kryzys bo Marysia co 2h wstawala na cyca i jadla i jadla... pare dni spala z mezem ale teraz robi histerie i chce ze mną wiec juz dzis wracam do sypialni bo z dwiema pannami nie miescimy sie na wersalce w salonie a jak i tak nie spie to w sumie moze byc przynajmniej wygodnie. Ogolnie to prawie ciagle mam ktoregos ssaka na piersi a w zasadzie jak je mala to marysia tez i do tego marysia jeszcze dodatkowo co chwila. Chyba moge dac sobie spokoj z gotowaniem dla niej obiadów na jakis czas bo i tak je tylko cyca i sika co chwile. Juz mi dwa razy w nocy zsikala sie na łóżko. Duzo oije a w sumie nie do konca sie budzi w nocy no i ja chcialam jakos te noce utrzymac ze je wieczorem i rano ale sie nie dalo bo histeria wiec tymczasem zegnam sie ze spaniem szczegolnie ze mala budzi sie o innych godzinach. A w nocy to przynajmniej jedno karmienie a nawet poltorej karmienia przesypia. I tak to leci.
A kredytu dalej nie mamy bo w sadzie ksieganwieczysta nie podzielona i znow sie wszystko przesuwa. Dobilo mnie to troche...
Meju to czekamy z Toba na wizyte :)

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Meju trzymam kciuki za wizytę;) szybko z leci. Nie kojarzę czy przy tarczycy można mieć mdłości.... obstawialabym ciążę:)
Zawiszka to masz niezły hardcore. Wykończyć się można:( kurczę a może powinnaś odstawić Marysie, wiem że będzie wielka histeria i walka ale może warto podjąć takie wyzwanie? A może masz możliwość "oddać" ją na parę dni do babci? Szkoda, że tak wszystko przesunęło się w czasie z tym kredytem. Trzymam kciuki za szybkie załatwienie sprawy!

Odnośnik do komentarza

Hej,
Jesyem załamana, wyszłam z prenatalnego i płakalam całą droge przeziernosc karkowa wynosi 3.2 cp w przeliczeniu dake 1:40. A to juz jest powodem do aminopinkcji. Po episaniu wynnikow krwi wyszko juz 1:4029. Poza tym reszta wskaznikow prawidłowa, generalnie powiedział ze moje wynniki sa nie jednoznaczne. I ze w tym przypadku dostaje je akierowanie na aminopunkcje albo test nifty sie robi, no a niektóre kobiety odpuszczają. No i jednak ten moj gin coś zobaczył,a nie naciągał na kasę. Także pewnie będę robic test nifty, bo aminophnkcja ma ryzyko.
A pozattm to będę miała drugiego synka:) i termin z usg 27.03 tak ze tylko2 dni roznicy z Om.

Odnośnik do komentarza

Meju dzieki wielkie, pocieszam sie ze poza przeziernoscią wszystki wskazniki sa w porzadku.
Nie puscilam Dawida do przedszkola wczoraj i przedwczoraj bo zakatarzony byłi w nocyvkaszlał, ale bylam wczoraj u pediatry i kazał puszczać, ze nic tam u niego niema.wiec dzis wyprawilam i biore sie za sprzatanie bo jutro przyjezdza so mnie moja siostra, nie widziałam jej prawie rok.

Odnośnik do komentarza

Cebulka trzymaj sie dzielnie i oby nastepne badania juz byly w normie. Jedna z majoweczek na fb miala problemy calą ciaze dlugo krwawila na poczatku i tez w badanach byl problem akurat z koscią nosową a czy przeziernosc byla ok to juz nie pamietm. Robili test nifty i pokazal ze wszystko dobrze. Dzidzia urodzila sie sliczna i żadnych wad genetycznych nie ma.
A my siedzimy od poniedzialku z Madzią w szpitalu bo pepek sie źle goil. Jutro nas niby mają wypisac. Marysia przychodzi w odwiedziny raz dziennie do mnie i na mleczko. Nie bardzo chce cos jesc więc przynajmniej wiem ze po mleku nie bedzie calkiem glodna a i ja mialam straszny nawal przez ten szpital. Ze bez marysi by juz bylo zapalenie jak nic.... a wyedy po tym dnu kryzysu bylo juz coraz lepiej tylko jak marysia chciala pic to jej dawalam i juz tak nie wisiala. Juz sie nam zaczynalo ukladac a tu znow dziecko będzie przezywalo od nowa rozląke z mamusią.
Wczoraj byla troche u kolezanki i piekly ciasteczka. Dzis wziela pudelko z tymi ciasteczkami wyjeła jedno i mowi ze to bedzie dla Madzi;) a potem maz jej powiedzial ze jeszcze jedno dla mamy no to tez wyjela i dla mnie odlozyla. Slodziak co?

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Hit od pielęgniarek z chirurgii Wam powiem;) wziely Madzie zeby zalozyc jej nowy wenflon. Szkoda , że poprzedni nie wytrzymal juz tego ostatniego dnia:/ no ale do rzeczy Madzi sie ulało a one ooo jak sie ulało jadla dopiero. To mowie ze juz chwilka minęła. To one do mnie ze ona sie przejada i ze bedzie potem kwadratowa i ze to smoczek trzeba dac koniecznie. To powiedzialam że pierwsza miala smoka a i tak ulewala ale z tym przejadaniem sie to bez komentarza. Takze no jakbyscie nie wiedzialy jak sobie radzic jak bedziecie mialy swoje nowe maluchy to prosze zbiór bezcennych rad;)

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Zawiszka zdrówka dla Madzi!
Cebulka dobrze że siostra przyjeżdża , przynajmniej może nie będziesz tak myślała :) jak się w ogóle czujesz?
Monika co u Ciebie?

A ja kochane dzisiaj robiłam badania TSH,ft3 i 4 ...i moje TSH wynosi 1,8! Cieszę się bardzo... jeszcze do poniedziałku muszę czekać na wizytę u ginekologa... stresuję się

Odnośnik do komentarza

Zawiszka zdrowka dla Madzi. Dawid tez bardzo slufo ulewał i jak mial 2 miesiace to dalam smoka, tez rada pediatry, ale ulewal tak ze w ciągu 15 minut przebieralam go z 5 razy, no i za miesiąc przybrał 2 kg:) do poł roku był mega kluską:)
Meju super ze tsh spadło:) ja dzis cały dzien z mopem odkurzaczem tanczyłam w sumie dopiero o 19 skonczyłam. Czuje sie dalej bez zmian, dzis mąz nie zdążył przyniesc mi chleb z masłem, a ja niedobieglam do wc na dole i zwymiotowalam sobie do koszulki:) bo akurat spałam w koszuli męża:)

Odnośnik do komentarza

Cebulka my jeszcze nie mamy problemu z ulewaniem. One widzialy raz a zdarza jej sie taką plamke zrobic kolo siebie nie ze jakies duze porcje. No tak normalnie ze sie ciut odbije. No ja wiem ze jak smok yo mnoej ssania czyli mniej mleka ale u marysi smok nic nie zmienial. Duzo ssala tak czy tak i troche ulewala. Ogolnie byla pulchniutka do pol rocza tez a teraz szczuplasek. Chociaz po podrodzie jjuz zlapala pol kg.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

No mi w sumie jest niedobrze ale nie wymiotuje... Czuję się całkiem znośnie poza bólem głowy i lekkimi mdłościami... W pierwszej ciąży miałam też okropne bóle głowy, też nie wymiotowałam ale mdliło mnie strasznie 24h/dobę... Zaczynam się obawiać czy wszystko jest ok...

Odnośnik do komentarza

zawiszka trzeba robic tak jak serce podpowiada;) a złote rady nie brac do serca.u nas smok tez nie zmienił wiele, ale czasami dawal odsapnąc, pierwsze 3 miesiące to pamietam ze Daeid nawet co 40 minu chciał, a mleka mialam mnostwo bo jak puszczał z buzi to fontanna leciała z cycków:) dIs przebieram sie a dawid dotyka sutka i mowi piłem z tego:)
meju napewnonwszystki bedzie dobrze tym razem. Kazda ciąza inna, ja z Daeidkiem zwymiotowalam tylko raz, a tak to tylko mdliło z rana, ateraz wymiptuje prawie codziennie, a czasami i kilka razy dziennie i mdli naokrągło, nawet wnocy jak wstaje siku.

Odnośnik do komentarza

Cebulka będzie dobrze, innej opcji nie ma. Może byłaś przeziębiona i temu ta przeziernosc taka wyszła? Na długo siostra przyjechała?
Zawiszka co tam u Was? Dużo zdrówka. Jak się czujesz? Jak mówi moja Lidka: "kofana" córcia z Marysi.
Meju trzymam kciuki za wizytę:) będzie dobrze. Koniecznie daj znać po wizycie, ja mam w środę.

Ja czuje się dobrze. Lidka daje nam popalić że hej. Chyba dalej przerabiamy bunt 2-latka. Zaczęłam się rozglądać za kurtka bo nie mam w czym chodzić:( Jeszcze pracuje i jak pogoda pozwala to jeżdżę rowerem. Niestety pogoda mocno się popsuła:(

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Wróciłam właśnie, no mój lekarz myśli ze bedzie ok, bo wynniki krwi są bardzo dobre. Tez jeszcze sprawdzał dzis przeziernosc karkowa i serduszko. No to NT dalej duze, a sersuszko ok . mowił ze moze w sobote będą wynniki, wtedy mi na maila podrzuci. Teraz zostało tylko sie modlić.
Monikaco Lideczka pokazuje charakterek? Daeid jak na cos sie uprze to biema sie zlituj. Potrafi położyć sie na podloge i krzyczec 40 minut. Siostra hyła od piątku do niedzieli, ale pogoda nie dopisała i za wiele nie pokazałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...