Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Oj oj gwarno jak na jarmarku super:):)nie było mnie chwilę,a tu takie nowości:):)
Silesia wytrwałości i spokojnej nocy życzę doskonale wiem co czujesz mój Antoś w nocy od 3-5.30 stwierdził ,że szkoda nocy na spanie lepiej pogadać:)
Paula gratulacje dla Maksyma zuch chłopak:)Brawo. U nas Antek też polubił kaszke,ddobrze niech jedzą na zdrowie.
Monika Lidka stwierdziła,że nie będzie czekała,aż mama da jej jabłko i sama się poczeztowala. Mi teraz głupio jak jem przy Małym,bo tak się patrzy,cmoka i otwiera buzię:)
Auriss super,że Małej spodobał się kubek ja też planuje kupić Antkowi i jeszcze parę nowych rzeczy do jedzenia typu miseczki,talerzyki:)
Meju dobrze,że Igor choć trochę lepiej śpi:)oby tak dalej.
Dziewczyny wczoraj się rzuciłam z motyką na słońce zrobiłam paprykę ogarnąłem co nieco w domu,Antosia miałam u teściowej to mogłam ogarnąć trochę,ale za to wieczorem byłam tak stargana,że z mojej energii nie zostało nic:/a jeszcze Mały w nocy dał popalić:( na dodatek mąż chory tak jak któraś napisała walczy o życie taki przeziebiony i denerwuje mnie tylko,bo wszystko na nie oczywiście leków nie bo po co nic mu przecież nie jest:/idę spać mam nadzieje, że Młody pośpi ładnie.
Dobranoc dziewczyny i dzieciaczki:):)

Odnośnik do komentarza

Dopóki pamiętam nie wiem czy znacie stronie Promobaby jak nie to polecam są tam zamieszczane najnowsze promocje na artykuły dziecięce z różnych sklepów,dziś np znalazłam proszek Lovela w Intermarche za 13 zł a zazwyczaj kosztuje ok 25. I wiele innych fajnych ofert:)

Odnośnik do komentarza

My też gratulujemy nocnikowego sukcesu... :)
U nas pojawił się problem, mianowicie Igor nie chce pić mojego sciagnietego mleka. Jak go przystawie do piersi to pije tyle że ja nie mam tyle mleka żeby on był w stanie się najeść więc szybko się denerwuje. Z tego też powodu ściągam mu mleko, żeby dostawał odpowiednią porcje, jak nie daje rady uciagnac to robię mm, w nocy dostaje normalnie pierś.
No i teraz od kilku dni kiedy dostaje moje mleko z butelki to jest histeria, mały płacze aż się zanosi :( przy mm nie ma takiego problemu.
Kalinka dzięki za stronę

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mój Antoś dziś pięknie przespał noc normalnie jestem w szoku spał od 20.30 do 7 rano obudził sie tylko o 3 na mleko i usnął przy butli mama nadzieje, że to nie jedno razowy przypadek. Rano byłam u mojej gin stresowałam się trochę,bo w ciąży miałam guzy na szyjce z którymi nie można było nic zrobić i trzeba było czekać do porodu okazało się,że po nich ani śladu tak się ciesze, bo czekał mnie zabieg :)dwa juz przy porodzie zniknęły i został jeden i dziś niespodzianka nie ma dziada:):):)

Odnośnik do komentarza

Auriss na szczęście wczoraj zrobiła dwie kupy:) mam nadzieję, że już to się nie powtórzy. Ale dziękuję za rady. Na Was zawsze można liczyć!!! Super, że kaszka smakowała i kubek przypadł do gustu.

Silesia jak dzisiejsza noc i część dnia? Kurde a może to zęby? Może podaj ibuprofen?

Kalinka moja tak się przygląda temu co jemy i pijemy, że też mi głupio. Ciekawe są takie siateczki do których wkładasz np. jabłko i maluszek sobie ciumka i ssie (widziałam w pepco). Brawo dla Antosia:) Dzięki za stronkę. Ostatnio w biedronce była lovella po 13 zł. Bardzo dobre wieści!!! Super, jeden stres mniej:)

Meju może smoczek nie pasuje (Może za wolno leci czy co)? Może u Ciebie też by się sprawdził kubek diody?

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki, u nas noc w miarę ok za to dzień tragedia!!!! W nocy dwa razy był dosypiany ale zasnął i w sumie nie licząc postojów na cyca i dosypiania spał od 20.20 do 7.00, kiedy przespi noc budząc się raz czy dwa to nie wiem. Dziś wielki cyrk urządził, płakał z 3 ha, ani cyca ani spania, w końcu jakoś załapał cyca i poszedł spać, śpi juz 3 ha, jak tak to będzie wyglądać to podam środek na ból lub viburcol. Najgorsze, że nie wiem co to, wczoraj byliśmy u pani pediatry -alergolog i ona nie widzi nic niepokojącego, osluchowo tez ok. Będę obserwować, u mnie migreny ciąg dalszy, chodzę na rzesach z bólu i zmęczenia...

Odnośnik do komentarza

Stronka z promocjami super :)
Co do picia... Mm pije przez ten sam smoczek i nie ma z tym problemu, myślałam że mu przestało smakować ale z piersi pije więc nie wiem. Dzisiaj znowu musiałam wylać prawie całe ściągnięte mleko, wyrzucić słoiczek z obiadkiem i wyrzucić niezjedzona kaszke... Jakoś ogólnie mojemu dziecku apetyt nie dopisuje
Za to jak widzi ze ja jem to na mnie krzyczy i cmoka...

Odnośnik do komentarza

Silesia może to zęby albo skok? Podaj lęk, mały się uspokoi i Ty odpoczniesz. Oby noc była spokojna.

Meju a mm nie jest gęstsze od kobiecego? wiem kombinuję..... Igor coraz starszy, więc zaczyna się interesować tym co jemy. Jeszcze trochę to będziemy jeść w ukryciu...

Kalinka widzę, że Ty z Warszawy. Jaka dzielnica? Ja na Woli mieszkam;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Monika jest gestsze ale my korzystamy z tych smoczkow od około 2 miesięcy i nigdy problemu nie było , soki i wodę pije przez smoczek z szybszym przepływem i też mu to nie przeszkadza... Z piersi leci jeszcze zupełnie inaczej. Nie wiem czy to ma związek ze smoczkiem, on od kilku dni nie chce jeść nic poza mm, mlekiem ale tylko prosto z piersi i ewentualnie owocami. ( karmilabym normalnie piersią ale tak jak pisałam nie mam aż tyle mleka i ściągając zbieram na porcje, jak się tym nie przejmuje i po prostu przystawiam to mały w pewnym momencie zaczyna się wkurzac że mało i się denerwuje. Obawiam się że jak on będzie pił tyle ile pije to zupełnie stracę mleko a z drugiej strony nie chce mi się ściągać mleka żeby je wylewac)

Odnośnik do komentarza

Meju może Igor woli mm bo jest bardziej słodkie od Twojego nie wiem czy to możliwe,ale jak pije soki i je owoce?a tak się może dzieje od kiedy mniej-więcej w prowadzilas owoce?z cyca np zjada,bo chce się przytulić?nie wiem czy to ma sens co napisałam? Mi pediatra mówiła żeby na początku wprowadzać warzywa,bo dzieci czasem jak dostaną owoce za szybko to później nie chcą jeść warzyw,a soki jakie dajesz?I ile.
Monika ja jestem dokładnie z okolic Warszawa -Janki:)
Dziewczyny jak to mówią nie chwal dnia przed zachodem słońca Antek właśnie sobie gadać zaczął,a wczoraj była taka piękna noc:)i po przespanej nocy :/
coś się zalogować nie mogę:/

Odnośnik do komentarza

My rozszerzamy dietę od 1,5 miesiąca a owoce wprowadziliśmy jakieś 3 tygodnie temu. :) soku wypija co kilka dni 20-40 ml, nie przesadzam że słodkim w jego diecie ale faktycznie obawiam się że chodzi o to że mu przestało smakować.... Z piersi pije bo to w końcu jego kochany cycus ale z butelki woli mm. Nie wiem jak to rozwiązać

Odnośnik do komentarza

Silesia ja karmię piersią. A rozszerzenie diety planuję po skończonym 6mż lub troszkę wcześniej jak będzie siedziała. Chcę pokarmy wprowadzać metodą BLW. Co do spania to teraz różnie. Ma jakąś fazę, że zasypia dopiero ok 22:((( a śpi do 8 oczywiście z pobudkami. Czasem jest ich 2 a czasem i 6:((( W dzień też różnie śpi. Np wczoraj spała od 10-11; 13-16; 17-18. A dziś od 9:40-11; 13:15-14. Nie wiem od czego to zależy.
Meju to już nic mi nie przychodzi do głowy... wieczorkiem zobaczę w książce coś na ten temat to dam znać.

Kupiłam Lidce żyrafę Sophia. Przypadła jej do gustu, ciumka, gryzie aż miło popatrzeć: ))))

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Meju a może to kwestia temperatury? Albo za długo stoi i zmienia smak? Nie wiem kombinuje Ale nie zazdroszczę :( Tyle wysiłku żeby dostał Twoje mleczko a on grymasi :(
Monika widziałam kiedyś te siateczki do ciućkania dla dzieci Są ekstra :) Ale nie wiem gdzie je widziałam ani od jakiego wieku są :( Pomożesz? :)
Widzę że Wasze Maluchy też nie dają Wam pospać :( Myślałam że wszystko wróciło do normy a od wczoraj jakiś koszmar znowu :/ Dzisiaj walczyłam żeby usnął ponad godz a spał 10min z czego 5min na rękach ;(
Dzisiaj udało się zrobi siku do nocnika Duma mame rozpiera :) Wiem że dzieci nie powinno sie sadzać zanim same tego nie zrobią ale Maksym nie poleży za długo Na kolanach to tylko siedzieć a jak sie go trzyma na półleżąco to tak sie spina że siada A jak mu sie daje ręce żeby się złapał to nieraz nawet na nogi staje Prędki ten mój chłopak niestety :(

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa20mm8bd3lc44.png

Odnośnik do komentarza

Kochana Maksym to po prostu bystry chłopiec, pewnie szybko zacznie chodzić a wtedy to się zacznie :) mój tak wyrywny nie jest. Dziewczyny jak mnie wkurza to, że ludziska nie myją łap i miętola rączki mojego synka , które zaraz lądują w jego buzce.... Jasiek zasnął o 20. O 21.byl postój na cyca, zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza

Meju dużo zdrówka dla Igorka :) Dzięki wiedziałam że w jakimś 'normalnym' sklepie je widziałam :) A może spróbuj z mniejszą ilością mleka (zawsze to mniej do wylania) Trzymamy kciuki żeby się udało :)
Silesia za takie zachowanie bym najchętniej biła :/ Czy to takie trudne umyć łapy albo dotknąć stópki (o ile nie ląduje jeszcze w buzi) Jednak niektórzy nie myślą :(

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa20mm8bd3lc44.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...