Skocz do zawartości
Forum

Rowerek biegowy


Gość KarolciaZ

Rekomendowane odpowiedzi

Mój synek w przyszłym tygodniu kończy roczek. Jako że dziadków ma zagranicą i nie będzie ich na jego urodzinach, przysłali już nam pieniążki w ramach prezentu.
Myślałam, żeby część z nich zainwestować w rowerek biegowy.
Wiadomo, że jest jeszcze za mały, ale czytając trochę w tym temacie wyczytałam, że 18 mies dzieciaki są w stanie jeździć już na nich. Zastanawiam się czy już go nie kupić, gdyż niebawem pewnie ruszą wyprzedaże. Schowałabym do piwnicy i na wiosnę byłoby jak znalazł. Oczywiście gdyby wykazał chęć do jeżdżenia.
Jakie jest Wasze doświadczenie w tym temacie. Czy faktycznie 1,5 roczne dziecko nie jest za małe na taki rowerek?

Odnośnik do komentarza

moje dzieci w tym wieku były za małe na rowerek, chociaż go miały i wyglądało to tak, że chciały na nim siedzieć, a to ja je woziłam, wcale nie było łatwo, poza tym nie jestem przekonana do takich rowerków, podobno nóżki dziecka nie układają się w nich prawidłowo, co może wpływać na bioderka, ale przecież wiadomo, że cały dzień dziecko nie jeździ na rowerku, podobno dzieci, które jeżdżą, szybciej łapią równowagę i łatwiej im nauczyć się jazdy na normalnym

Odnośnik do komentarza

[reklama uunięta]
Taki Typ rowerka dostal moj synek od Nas Na roczek, jest bardzo z niego zadowolony ja tez. Bardzo funkcjonalna rzecz ! Przed cala wiosne I lato nam sluzyl teraz szukamy spacerowki na zime, a co do rowerkow to mysle ze roczek to za malo ale mysle ze samochodzik do odpychania sie napewno bylby idealny moj antos dostal od dziadkow Na roczek I sprawdzal sie od poczatku az do Teraz synek ma 18miesiecy. Pozdrawiam ,

Odnośnik do komentarza

My zrobiliśmy tak samo, tzn szwagier chrzestny syna mu dał jako prezent na roczek :) kilka miesięcy leżał, bo to była zima ale jak tylko zrobiło się ciepło to wychodziliśmy na dwór z rowerkiem zaczął jeździć jak miał 16 miesięcy tak bez problemu :) My dostaliśmy taki czerwony z Chicco rowerek, a jako że mój syn od zawsze chciał być strażakiem to bawi się, że to wóz strażacki i gasi pożary ;) Rowerek jest mega lekki i ma regulowaną kierownicę i siodełko a z tego co wiem, to nie wszytkie biegówki tak mają ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...