Skocz do zawartości
Forum

Złe sny maluszka?


mika17

Rekomendowane odpowiedzi

Już od długiego czasu mój syn w nocy strasznie przemieszcza się po lóżku śpi ze mną ponieważ mam jakoś kontrole nad tym,wierci się ,boję się go położyć do osobnego łóżka,nie ma problemów ze stresem,jest żwawym dzieckiem,czy to są powody do niepokoju czemu nie może spokojnie przespać nocy ,przemieszczając się tak na łóżku

Odnośnik do komentarza

Mika17, moi starsi synkowie (a widzę, że i najmłodszy zaczyna ;)) też mieli taki etap w życiu, że zaczęli być ruchliwi w swoich łóżeczkach, a potem jak przeszli na dorosłe łóżko (w okolicach 2rż.), to jeszcze parę miesięcy krążyli po swoich łóżkach. Potem to minęło ;)
Nie wiem czy to coś złego czy nie, mnie to wtedy nie niepokoiło.
A ile trwa to u Twojego synka, kiedy się zaczęło? Może warto by go dać do swojego łóżka, gdzie jest szansa, że spałby spokojniej. Może nie od razu, ale po jakimś czasie :)

Odnośnik do komentarza

Moja córeczka też ciągle wierci się w swoim łóżeczku, zawsze budzi się z "głową w nogach", jednak nie uważam, zeby był to powód do zmartwień. Sama okropnie się wiercę w nocy i przemieszczam, więc pewnie córa ma to po mnie :) ale jeśli podejrzewasz, ze to mogą byc jakieś stany lękowe to weź synka do łóżka albo przed snem go zrelaksuj...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...