Skocz do zawartości
Forum

Gry planszowe i zręcznościowe


Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie spedzilam troche czasu bo chcialam polecic kilka gier ale nie wiedzialam czy one sa w Polsce
ale znalazlam:
LOTT KAROTTI mamy te gre od kilku miesiecy i gramy z Natankiem czesto. i chos wg producenta jest to gra dla dzieci powyzej 5r.z. to uwazam ze mozna i wczesniej.
oczywiscie natanek najbardziej lubi krecic marchewka i to jego zabawa ale prawde mowiac i my bawimy sie rewelacyjnie!!! polecam goraco dla dzieci ponad 3r.z
na gwiazdke Natanek dostanie kilka innych gier, ktore odkryl u innych
ZGADNIJ KTO TO? wersja dla 3latkow
LOOPIN LOUIE
BUCKAROO
SPADAJACE MALPKI

polecam tez inne gry, tez sprawdzone, dla starszych:
DOWNFALL
GIGGLE WIGGLE

i polecam tez cala serie z Fisher Price little people. nie wiem czy to tylko u nas, ale Natanek bawi sie tym godzinami. ma te zwierzaki i ludziki od prawie dwoch lat, dokupujemy cos od czasu do czasu i on je uwielbia. a ze kocha zwierzeta no to mu dokupilismy ogrodzenia i budynki i non stop jest w smoim pokoju i gra w farme, w zoo w szpital dla zwierzat i co tam jeszcze sobie wymysli:grin:

ale tak na koniec to chcialam dodac ze wlasnie zobaczylam ceny tych gier... w Polsce nie mieszkam juz od prawie 10 lat. ktos moze mi powiedziec, bo cos mi sie wydaje ze to strasznie drogie!!??

Odnośnik do komentarza

monikouette
wlasnie spedzilam troche czasu bo chcialam polecic kilka gier ale nie wiedzialam czy one sa w Polsce
ale znalazlam:
LOTT KAROTTI mamy te gre od kilku miesiecy i gramy z Natankiem czesto. i chos wg producenta jest to gra dla dzieci powyzej 5r.z. to uwazam ze mozna i wczesniej.
oczywiscie natanek najbardziej lubi krecic marchewka i to jego zabawa ale prawde mowiac i my bawimy sie rewelacyjnie!!! polecam goraco dla dzieci ponad 3r.z
na gwiazdke Natanek dostanie kilka innych gier, ktore odkryl u innych
ZGADNIJ KTO TO? wersja dla 3latkow
LOOPIN LOUIE
BUCKAROO
SPADAJACE MALPKI

polecam tez inne gry, tez sprawdzone, dla starszych:
DOWNFALL
GIGGLE WIGGLE

i polecam tez cala serie z Fisher Price little people. nie wiem czy to tylko u nas, ale Natanek bawi sie tym godzinami. ma te zwierzaki i ludziki od prawie dwoch lat, dokupujemy cos od czasu do czasu i on je uwielbia. a ze kocha zwierzeta no to mu dokupilismy ogrodzenia i budynki i non stop jest w smoim pokoju i gra w farme, w zoo w szpital dla zwierzat i co tam jeszcze sobie wymysli:grin:

ale tak na koniec to chcialam dodac ze wlasnie zobaczylam ceny tych gier... w Polsce nie mieszkam juz od prawie 10 lat. ktos moze mi powiedziec, bo cos mi sie wydaje ze to strasznie drogie!!??

Moniq - aniele Ty

dzięki za te pomysły

ps. wiesz, że juz Playmobile weszło do PL :36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Hej,
W odpowiedzi na gry dla 4,5 letniej dziewczynki chciałam zapytać o jej upodobania i temperament :)
U mojej 4,5 letniej dziewczyny hitem jest gra logiczna Granna z serii Smart Games
Kot i mysz Granna gra logiczna - Dziecko w Centrum
ale ona lubi gry logiczne
Najbezpieczniejszą, prostą i niegłupią wbrew pozorom grą dla takiej dziewczynki są Laleczki Granny
Laleczki edukacyjna gra Granna - Dziecko w Centrum
moja panna potrafi 40minut siedzieć i ubierać, przebierać i odgrywać różne scenki
Fajne są gry z serii quizów, zagadek, ale to niestety na krótko. Bo jak raz zobaczy jakie są pytania - gra traci atrakcyjność.
Domyślam się, że większość dziewczynek w tym wieku przechodzi fascynację królewnami i księżniczkami ... czyli można szukać czegoś w tym kierunku. Moja córa za puzzlami nie przepada, ale jak ma układanki na któych są królewny czy wróżki - to siedzi i układa :) po kilka razy, jest fajne memo z obrazkami księżniczek Disneyowskich - to by się może nadało...
Z droższych rzeczy polecam równiez porządną niemiecką grę
Selecta - Drewniana gra "Wróşki i motylki" Feelina | Zabawki drewniane | Gry z drewna | Gry planszowe |

albo równie interesujące, a przy okazji edukacyjne
Drewniana gra "Powieś pranie" Piccobello - Dziecko w Centrum

Pozdrawiam
Agnieszka

Odnośnik do komentarza

Ann łaże za Tobą po zakurzonych wątkach:Oczko:
U nas Rummikub od dawna króluje, w wersji Junior też:yes:
Dla dorosłych polecam grę Prawo Dżungli, w większym gronie rewelacyjna zabawa!!!Prawo dżungli - gry planszowe - zręcznościowe - sklep planszomania.pl
Z dziecięcych u nas na topie wciąż memory, Spadające Małpy, Pędzące Żółwie, Chińczyk i Lotti Karotti. No i szachy, uczymy się z mężem grać, żeby dorównać naszemu małemu szachiście:)

Odnośnik do komentarza

Anulka
Synuś zakochany w szachach póki co. Gramy również w gry Lego. Minotaurus oraz Piramida Ramzesa :Śmiech:

Dodatkowo nieśmiertelne Husbao :Śmiech:
mój głównie szachy ostatnio a resztę musiałąbym zerknąć bo pamięć nie ta :(

http://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif http://pathi.pl/pl/ http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gifPolecam nosidełka dla Maluchów Mei Tai od Pathi :) dobierze rozmiar a Ty wybierzesz aplikację w swoim stylu :)My już się tak nosimy :):36_15_44:
http://suwaczki.maluchy.pl/li-49503.png
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9krhmx7faw3h1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...