Skocz do zawartości
Forum

Sam i Nia poronienie


Margeritka

Rekomendowane odpowiedzi

chyba coraz częściej nie ma tych granic Domi, dla mnie w ogóle prowadzony przez nich vlog to porażka, codziennie wrzucają filmiki ze swojej prywatności, dla mnie to chore, życie to nie jest reality show , dla mnie najgorsze było to, ze ten pozytywny test ciążowy i radość z niego przy dzieciach, od razu słowa, że będą mieli rodzeństwo, ciekawe, jak im wyjaśnili, że trzeciego dziecka nie będzie

Odnośnik do komentarza

To że oni to wypuścili, to jedna rzecz (takie czasy, sprzedaje się, zarabiają tak na życie itp.) ale drugą stroną jest rozprzestrzenianie tego...a obejrzę, bo zobaczę co to, a zobaczę bo ktoś mówił itp. im więcej takich zachowań, tym bardziej znieczulamy się na takie "ekscesy" i przestajemy uważać to za coś kontrowersyjnego (udowodnione psychologicznie)

Dla mnie to jest taka sytuacja jakby mi ktoś rękę do majtek włożył, nie chciałabym, żeby ktoś w tym obcy uczestniczył...

Odnośnik do komentarza

Margeritka
media są po to, żeby rozprzestrzeniać, czasem trzeba coś pokazać, żeby chociażby pokazać, że takie zachowanie nie jest czymś normalnym...

Często w domyśle media nie mają takiej refleksji, że zobaczcie, jak to jest nienormalne. Piję do np. BigBrothera czy Kim Kardishian. A potem się dziwimy, że ludzie zachowują się jak się zachowują...czasem trochę dulszczyzny w znaczeniu nieujawniania wszystkiego by się przydało, ale to tylko moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...