Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ataa dziekuje za foteczki . No ty chyba masz książkowy turkus ;) wydaje mi sie tez ze ty masz tam duuuzo kolorków w aranżacji . Ja już bym chciała wszystko wytoniwac . Zależy mi na stworzeniu czegoś bardziej przytulnego , dziecięcego .
Ty to masz sporo tego koloru ;)
Heltinne ale fajne stworki , czy to takie jakby piórniki ?
Czas i na moje foty , u mnie brak dziś słońca to tak troche smutno :(

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Secondtry takie coś usłyszeć, balsam na zszarpane nerwy :)
Życzę Ci żeby wszystko unormowalo się do tego stopnia,że urodzisz w terminie sn. Trzymamy kciuki!

Vena ciężki temat ruszyłas. ..

Myślę że te waleczkach o których pisała Ataa są dobrym rozwiązaniem, gdy dziecku często się ulewa pozycja na pleckach nie jest najwlasciwsza.
Ja robiłam takie waleczki z cienkich kocykow

Co do monitora oddechu sama już nie wiem...Przed laty nie wiedziałam że coś takiego istnieje i było ok, ale teraz nie będę non stop przy dziecku. Kupować czy nie kupować?

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Groszek, pokoik ma duży potencjał, zagrasz dodatkami i będzie cudnie przytulny, pokrowiec na fotel , dywanik lampeczki, zaslonki, bedzie cudnie :) Tez mam te komody z Ikea.

Co do pralek to ja do firmy Whirpool uprzedzona, rodzice mieli zmywarkę i kiepska strasznie.My mamy tego elextroluxa, rodzice też i jest super.Teraz po 7 latach musze kupic tylko nowy filtr koszt 40 zł .My mamy z suszarką.

Heltinne, cudne piorniki, wow!!!
Co do monitora , to nie wiem co doradzić.Ja nie mialam dotychczas teraz kupilam, zobaczymy ;)

Secondry, kiedyś Ci pisałam , że jeszcze po terminie urodzisz, widzisz prorok ;) Super, że super :)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

GroszekNo śliczny pokoik :)
Słuchaj, jeśli chcesz to stonowac to może pomysl o błękitach i jasnym szarym?
Ubranka masz przede wszystkim w komodzie? Jesli tak to zastanawiam sie czy komoda i przewijak nie powinny stać bliżej siebie, dla wygody i bezpieczeństwa maluszka...

PS. piorniczki, takie bardziej na np.kredki. Dowód ze lubie intensywne kolory ;) (w szyciu)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Nat haha ale mi sie śmiać zachciało to słowo "potencjał " . Jak kupowaliśmy to mieszkanie to było do remontu i my sie pocieszaliśmy i mówiliśmy ze ma "potencjał" ;) , ogród mamy duży ale strasznie zaniedbany jest i ktos przyszedł w odwiedziny i mówi ze ogród ma "potencjał" ;)
Tak wiec Hihi , tak ja tez widzę tu " potencjał "
Heltinne ja monitora oddechu nie kupuje. Myśle ze poradzimy sobie bez . Ja będę takim monitorem oddechu ;)
Komoda , pomyśle , bo ma sens to co mówisz . Ale tam mamy te schodki do loftu . To tylko opcja zamiany z fotelem wchodzi w grę .
Szary kolor , ta propozycja bardzo mi sie podoba , troszkę nieufna jestem do błękitu .
Melly wydatki , wydatki . Zawsze przychodzą w najmniej nieodpowiednim momencie . Marzec u nad to ciężki miesiąc , dużo opłat miesięcznych mamy... Troche patrzyliśmy na nasz budżet i po tej rozmowie przykro mi sie troche zrobiło , jak bym pracowała wcześniej to napewno by to lepiej wyglądało . Trudno czasu nie cofnę . Teraz musze sie dla dzieciaczka zmobilizować i prace znaleźć .

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje wam dziewczyny za mile slowa, bedziemy widziec sie na swieta z ciotka to z nia pogadam.
melly ja mam pralke samsunga, z jakosci prania jestem bardzo zadowolona. Jednak pralki te trzeba kupowac z przedłużona gwarancja. Mi wlasnie zepsulo sie opoznienie prania, nastawiam na 6h a wlacza sie po 20 minutach i cos z automatyką wagowa jest nie tak, pralka wyczuwa, ze pranie jest za ciezkie i nie wiruje na 7 minucie (a wg mnie nie jest za ciezkoe), moja sasiadka ma ta sama pralke i ten sam problem z wirowaniem.
ataa cudny ten twoj salon, ja tez mam taka kolorystyke scian teraz w sypialni i zamierzam podobnie pomalowac w salonie.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Ooo dziekuje za wypowiedzi w sprawie pralki.
Groszek no wlasnie e takim wypadku ciesze sie ze mieszkam z tesciowa bo dprzety na pol. Chociaz wszystko trzeba obgadac 50 razy eh nienawidze bo ja w necie z mezem obczajam jedziemy ogladamy i ok a tu tesciowa strasznie ufa sprzedawcom. A w domu pozniej ze moglismy cos jeszcze popatrzec albo jej sie nie podoba heh.
No ja wracam za rok poltora do pracy bo chce miec kase a nie odmawiac dziecku. Teraz po porodzie konczy mi sie umowa i bede szukac innej.dzieci to motywatory.co do oplat to u nas woda tylko zawsze duzo bo rzadko rachunek a tak to ubezpieczenie auta opał i chrzciny w jednym czasie.
unatu a co robiliscie w ogrodzie? U nas zrobi sie bardzo dzieciecy na kilka lat bo hustawki zjezdzalnie i piaskownica a tak to basen bym chciala w tym roku bo zanim wroce do formy to nie jade nad jezioro. Nam sie marzy taras z prawdziwego zdarzenia oszklony itd a nie to co teraz ledwo sie po tym idzie, ale kasa duza potrzebna a przy dzieciach to sa inne wydatki.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Nat dzieki, chociaż to był maks na jaki mnie było dzisiaj stać.. Nie lubię łączonych urodzin, bo takie masakruja nam budzet, zresztą kupowanie prezentów parę razy w miesiącu nieźle go obciąża. A powiedz dziecku ze nie pójdzie. ..
Tutaj jest zwyczaj zapraszania całej klasy albo tylko kolezanek/kolegów z klasy, wszystkich a nie tylko wybranych dzieci
Przy dwójce dzieci wiadomo jak to wygląda :/

pralka mam LG Direct Drive
6 kg,1200 obrotów od paru lat. Świetne rozwiązanie. jeśli chodzi o rodzaj silnika,jestem bardzo zadowolona :)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Drugi dzien mija nam spokojnie i milusińsko :) ja wlasnie leżę z synusiem na brzuszku i sie tulimy :D (wiem wiem, juz nie możecie sie doczekać)
Maz załatwia sprawy z którymi nie zdążyliśmy. Pogoda piekna za oknem i aż bym chciała na spacer wyjsć :)
Heltinne - my korzystamy z kantyny bo mamy zaraz obok pokoju, posiłki ciepłe o wyznaczonych godzinach ale jeżeli bedziesz czuła ze nie dasz rady pójść to położne przynoszą do pokoju jedzenie.
W nocy przyszedł przełom, mały zaczął porządnie ssać cyca ale jeszcze jest troche dokarmiany. Musiałam znaleźć tez jąkać dobra pozycje bo na leżąco to on tylko śpi, leniuszek :)
Miłego dnia dziewczyny i dziękujemy za wszystkie pozytywne wibracje ;)

Odnośnik do komentarza

Groszek mi sie ten pokoik bardzo podoba, jesli chcesz by byl stonowany to szary i blekity to dobra mysl z tym ze sa to zimne kolory i uczucie szpitalne moze Ci zostać, z drugiej strony fajna podloga i jal dodasz dodatki w bezu i turkusie przy kolorowych zabawkach, książeczkach itd. To bedzie dziecinnie i ciepło, takie sa moje odczucia,
Heltinne fsjny pomysl z tymi pierniokami :) a takich imprez wspolczuje, u mnie jakos w ogole nie obchodzilo sie urodzin i jakos zle tego nie wspominam, ale jak mowie to tutaj wsrod zajomych czy rodziny meza to wszyscy sa w szoku i daja mi odczuc ze to,takie prawie ze niehumanitarne bylo, a znow mi ciezko odnalezc sie w ich zwyczajach..

No i u mnie nastał kryzys, siedze zla z twardym brzuchem i probuje sie wyluzowac, otwoorzylismy z mezem lozeczko i okazuje sie ze jest do zwrotu, w pn to bede zalatwiala. Jakosc do dupy w skrocie. No ale z rownowagi wyprowadzilo mnie zachowanie męża a raczej intensywnosc wscieklosci na takie rzeczy jak brak tasmy czy trud w pakowaniu ponownym paczki i cale zamieszanie, probowalam go uspokoic i,skończyło sie tak ze ja siedze zla.. no dupa. Proste ze bym mu pomogla ale brzuch jednak jest dla mnie wazniejszy niz jego nieporadnosc! Nie ważne. I tak cala zabawa w zwrot mnie czeka. Konsultowalam sie z tatem moim -stolarzem - proponuje mi zakyp lozeczka u jedneho ze jego znajomych lub to ze sam zrobi, niby fajnie, ale on, zrobi tak jsk mu sie bedzie podobalo a koszt zakupu u teho znajomego to bagatela 1800zl! Moze po znajomosci udaloby sie taniej i szybciej - czas oczekiwania 4 tyg.. i pewnie było by tak ze tato by mi je przywiózł czyli dopiero jak dziecko sie urodzi.. ale chyba nie mam wyjscia.. :( juz sama nie wiem co robic i jak :(

Odnośnik do komentarza

Paulina trzymam kciuki za malego smoka :D to co nam piszesz jest tak... cieple ze chyba kazdej z nas bedzie latwiej zniesc ew. Wczesniejsze rozpakowanie sie ;)

Super:)

Groszek pomysl o zaslonach, innej narzucie na fotel i jakims dywaniku. Do tego przescieradlo do lozeczka i juz sie robi troche bardziej kolorowo :)
Wg mnie szary bedzie jak pasowal (ale ja jestem fanka tego koloru ;) ew. Zolty o ktorym pisala heltinne ale nie taki nasycony jak mlecze tylko bardziej rozbielony i moze nawet z odrobina czarnego aby go zgasic.

Nie wiem czy to dobry pomysl ale jak tylko zobaczylam ten pokoj od razu pomyslalam o wlasnie takich zoltych zaslonkach w zygzaki chevron

A ja dzisiaj kuchnie maluje :D meza polamalo a ja sie uparlam ze juz trzeba te remonety skonczyc. No i tak sobie dlubie powolutku ;) ale najwieksza sciane i sufit juz jemu zostawie - ja sie skupiam na trudno dostepnych miejscach i tam gdzis trzeba dlubac ;)

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Ataa a co jest nie tak z łóżeczki em? Az tak źle wykonane? Czy jakiś defekt?
Nie wiem czy warto inwestować dużo w łóżeczko,które jest góra na 2 lata, no chyba że jest większe i można je przerobić na takie otwarte dla starszego dziecka.

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny bardzo dziekuje za pomoc kurczę nie spodziewałam tylu odpowiedzi ;))
Mnie tez bardzo podobają sie takie zasłony w wężowy wzór ale czy to pasuje do tych chmurek ?
Heltinne no mam farbę jeszcze ta , to co ? Zmieszać z biała i co dalej Hmm ? Czy Poprostu zrobic sobie wzornik do torebki jakbym była w sklepie i kupowała jakieś dodatki ?
Tak , zdecydowanie ten kocyk musi zniknąć z tego fotela .

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Melly, my nie mieliśmy dużego pola do popisu, ogródek mały. Wąski a długi i to jeszcze spadzisty (nie do wyrównania, deweloper tak zrobił) Później postaram się jakieś zdjęcia wynaleźć, ale mam ogólnie mało trawki. Trochę ziemi na zioła, pomidory zostawione itp., trochę na kwiatki i krzaczki i miejsce an grilla i huśtawkę. Sporo miejsca balkon zajmuje (ja na parterze mieszkam), a pod nim kostka brukowa (dewelopera sprawka) Balkon sami stawialiśmy, bo "fachowcy" od cudownego dewelopera postawili plac z kostki i schody które zajmowały całą kostkę i się kończyły na płocie. Nie wiem czy dobrze wyjaśniłam ;P
heltinne - piórniczki na bak się spodobają, ja się zastawiałam nad taką tytuszką na pierdołki do wózkowej torby jak coś..
U mnie turkusik tylko w dziecięcym, a tak to całe mieszkanie w beżach i ziemistych kolorach, łagodnych.
Ja wolę, nie mieć monitora, bo będę się więcej stresować np. a jak nie zadziała itp. ;P

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny kochane, zaraz przeczytam co tam tu za nowości, ale powiedzcie mi proszę na szybko, czy te ubranka mam prasować i prawą i lewą stronę? no zajadę się za moment, ja myślałam, że to szybka akcja........... a to jakaś masakra :)

Odnośnik do komentarza

Ataa no rozumiem stres sama sytuacja , Ze trzeba zwrócić. Slaba jakoś wykonania ? Nierówne deseczki czy brzydko pomalowane ? Bo rzeczywiście jak Heltinne mówi , troche duży koszt na taki mebelek na 2 lata . Hmm a maz , no rozumiem zdenerwowanie , ale Twój brzuszek teraz jest najważniejszy . Dziś mam męża w domu ale tak sie złe czuje ze większość czasu na kanapie leżę , bardzo mnie to denerwuje , ale czasami nie mamy na pewne rzeczy wpływu .

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

GroszekNo dokładnie coś takiego jak taki domowej roboty wzornik miałam na myśli :)

Zaraz podeślę Ci pewne rozwiązanie ,które przyszło mi na myśl...

Jeszcze pytanko. Co ma się znajdować w koszyczkach?
Miila kochana, takie drobiazgi pasuje się najdłużej. ..
Ja pasowala zawsze po lewej i tylko ewentualne poprawki na prawej

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...