Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Miila fajnie, że dałaś znac cokolwiek o Kini, tez mysle ze teraz nie w głwoie forum i inne takie... poza tym ona moze miec jakis grubszy zabieg w zwiazku z płytkami i rozwiazaniem ciazy, wiec tym bardziej trzymajmy kciuki!

Magda dla pocieszenia powiem Ci ze ceny wykonczenia w Krakowie są duzo nizsze niz w Gdansku :-) w tym naszym mieskznaiu kuchnia jest robiona na zamowienie, wiem ze projekt i wykonanie robila jedna firma, wiem ze cenowo wychodzi to drogo. Ta nasz wyglada super, ale widzialam równie ładne skladane, to na pewno jest fajne rozwiazanie gdy ma sie jakies niestandardowe pomysły, czy chce sie na maksa wykorzystac miejsce.. Mysle ze pomysł z Ikea jest całkiem spoko.
Wiem ze BRW tez maja ciekawe propozycje, widzialam na zywo, i wizualnie jest fajnie nie wiem jak skladanie i jakosc..
Moge tez polecic dobrego fachowca od parkietów, gdyby Cie to interesowało. Do Krakowa jezdzic z polecenia tylko, ale do rozwazenia, na pewno o rozwiazaniach ciekawych moge cos powiedziec bo jakby jestem w temacie :-) zawsze moge podesłac zdjecia wielu fajnych rozwiazan :D jakbys byla zainteresowana.

Odnośnik do komentarza

GroszekNosterile kompresser
Przypomniała mi tym samym o świetliku do przemywania oczek, moja młoda urodziła się z tak zapuchnietymi powiekami, że nie widziała nic przez pierwsze dni życia, nie mogła oczek otworzyć. ..
Świetliki b.pomogl

Projekt zdecydowanie nie ukończony,ale wykonany kolejny krok do celu :)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Ataa też bym tak zrobiła :)
Też znam te markę butów i nigdy się nią nie rozczarowałam, będziesz zadowolona :)

Od wczoraj dręczę temat pewnego domowego urządzenia do terapii mezoigłowej i jestem 99%na tak żeby kupić choć w tym miesiącu już sporo kasy poszło … ale chcę szybko brzuch doprowadzić do porządku po porodzie.
Przekonuje mnie tym bardziej do tego zakupu fakt, że musiałam zrezygnować z kursu w szkole gotowania, a był to mój prezent urodzinowy. Niestety termin był od tego poniedziałku, a w kuchni to ja od miesiąca nic nie mogę zrobić :/

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Taki cudowny wynalazek… z igłami do masażu ;) tu jest coś najbliższe do tego modelu który chcę kupić tej firmy i różni się w zasadzie tym, że ma wszystkie głowice jeśli chodzi o długość igieł …
Kiedyś stażystka kosmetologii zniszczyła skórę nóg przy depilacji laserem i salon kosmetyczny ratował uszkodzoną skórę właśnie mezoterapią. Rezultaty były super, a ja taraz daje radę tylko w domu się bawić w kosmetykę ;)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Kumi pani Olimpia to bardzo fajna i zabiegana położna. Polecaja ja dość często bo była ( nie wiem czy nadal jest) oddziałowa na bloku porodowym. Ja ja kojaze jako wiecznie zabiegana ale faktycznie jak miała pacjentke to dużo czasu z nią siedziała i poświęcała jej sporo uwagi. Ja z tego co od pacjentek słyszałam to mogę polecić panią Zosie ( niestety nazwiska nie pamiętam ale jak by Olimpia nie miała już miejsc to możesz ją o nią zapytać) albo Maria Kania ( pracowałam z nią trochę i fajna jest kobietka, nie wiem kogo szukasz ale to taki typ ze jak trzeba to krzyknie i zmowywuje a ogulnie jest raczej miła ciepła).
Atta no właśnie całkiem nieźle ta ikea się prezentuje. A co do BRW to w tym mieszkaniu mamy taki komplet złożony juz który hyl na promocji. Jest naprawdę nieżyt jedyny problem jest taki ze aneks kuchenny mamy pod skosem wiec wiszące szafki nam w sorej części odpadły i teraz na nic nie ma miejsca... no ale i aneks jest mały. Będziemy zagłębiać się w problemy wykończenia jak zdecydujemy się na jakieś konkretne mieszkanie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Moje filtry producent określa, że są trwałe na 2 miesiące lub starczają na 150 litrów przefiltrowanej wody. Szczerze to robię taki trik, że przez pierwszy miesiąc, kiedy woda szybko się filtruje nie pozwalam żeby filtr moczył się w niej, tylko od razy zlewam do sportowych butelek. Przedłuża mi to żywotność o 2-3 tyg, w efekcie osobiście zmieniam raz na kwartał.
Na polskiej stronie już nie ma dawnego modelu, który kiedyś miałam, ale to był zabytek ;)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...