Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Vena ja widzę podobieństwo! :) tak chciałam zdjęcie 3d tego mojego malunia, ale dziś obrócił się plecami i miał wszystkich gdzieś.

Co do luteiny, mi gin teraz zapisała 3x2 tabl. bo 1 to niby 50mg a ja miałam brać 3x100mg do środka.

Kinia nie denerwuj się, to chyba jej uroda, może będzie drobniutka, choć nie jest powiedziane, pamiętaj, że te wagi z usg to nigdy nie są dokładne w 100% i należy brać na to poprawkę. Mi dziś gin powiedziała, że poniżej 120 tyś tych płytek już nie zrobią znieczulenia w kręgosłup, a narkozę, liczę na to, że się jednak uda nie spaść aż tak. Nie da się ponoć tego wspomóc dietą, chyba, że znasz jakieś triki? mi mówiła, że dietą jedynie hemoglobinę.

Odnośnik do komentarza

Vena ja też się wpatruje w zdjęcie Klary i za chiny nie wiem gdzie co jest na nim;)
Chłopaki super!

Miila mój Franek ma wadę serca która wyszła dopiero po paru miesiącach tj ma śladową niedomykalnosc zastawki mitralnej i trójdzielnej. Jeździmy na kontrolę i echo.wada ma zniknąć w okresie dojrzewania. Ale w niczym mu to nie przeszkadza. ma lekki szmer przy badaniu.
Masz w opisie usg ze ma ta dziurkę?
A jak z neonatologia w MF?
Tak dla info.rozmawiałam z siostrą ile kosztowała ją cc w prywatnej klinice w łodzi. 3900 zł plus 1500 zł dla lekarza za full opcje. Ceny dość przystępne w porównaniu z Medicoverem w Warszawie gdzie koszt cc to 12-16tys.to juz przesada.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Milla dieta niestety nic nie pomoże ; (
Ja przy pierwszej cc miałam ogolne znieczulenie, wtedy malutkiego mąż pierwszy widzial byl przy mierzeniu, ubieraniu.Mi malutkiego odrazu przynieśli po wybudzeniu i przystawili do piersi.
Plus ze po ogólnym nie trzeba odczekać tych 12godzin po znieczuleniu i nie trzeba uwazac zeby glowy nie podnosić.

a href="http://

Odnośnik do komentarza

Uff, musiałam godzinę uspokajać mija kochaną Ciocię, że wszystko w porządku … była trzy tygodnie w sanatorium i wiedziała tylko, że nie jest dobrze.
To jeszcze raz zdjęcie w pionie. To jest buzia Klary i ręka, którą przyłożyła do nosa i czoła :) zupełnie nie miała ochoty na pozowanie o współpracy nie wspomnę… lekarz musiał ustawić sterowane łóżko tak, że nogi miałam powyżej głowy, bo nie szło zmierzyć szyjki.

monthly_2016_01/kwietnioweczki-2016_43146.jpg

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Kinia miałam już w życiu pełną narkozę, więc pamiętam co i jak, do przeżycia, jakoś nie panikowałam, tylko mi strasznie szkoda, że go mogę nie zobaczyć takiego prosto z brzuszka, to wtedy takie naturalne, a jak przyniosą to tak na prawdę nie ma tego czegoś, jeśli wiesz o co mi chodzi.

Flawia szpital jest wyposażony w sprzęt na w razie co, więc się nie boję, mówiła, że te szmery - o których mówisz właśnie, da się wysłuchać od razu po porodzie. No nic, zobaczymy, może się ta dziurka zmniejszy z kolejną wizytą, na pewno Ona to jeszcze sprawdzi, wcześniej na połówkowych nic nie było widać, a tam właśnie niby najlepiej się sprawdza serduszko. W MF poród 5900, ja biorę najtańszy pakiet, będę miała dziewczynkę w pokoju ze sobą, ale to może i fajnie, będzie do kogo buzie odezwać i jak pójść choćby do łazienki.

Odnośnik do komentarza

Miila wow, normalnie chciałabym być tak elastyczna, na yogę jak znalazł. Słodziak!
Klara przez sporą część badania bawiła się placami u nogi, co było dość komiczne tym bardziej, że czułam jak sięga i miałam podgląd. W końcu te jej ruchy miały jakiś sens. Szkoda, że za każdym razem jak puszczała nogę to kopała mnie w pęcherz … wciąż jest pośladowo położona.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Vena, ujżałam nareszcie :D Myślę, że widać podobieństwo .

Słodkie dzieci, że ach :)

Potrzymajcie jutro za mnie kciuki , idę na badanie poziomu tych wód i mam nadzieję, że wszystko będzie oki.

Milla, nie wiesz jakie oni tam mają obłożenie w MF ? Ja im bliżej porodu tym bardziej się nastawiam na ten szpital.Muszę się na tą wizytę umówić.

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Paulina super facet, nie ma kompleksów to pewne, ale też nie musi :D Tak słodko przytulony.

Nat kciuki mocno zaciśnięte!

Co do smarowania brzucha, to ja też mam robiony samemu specyfik i jaj na razie zero rozstępów mimo, że poprzednio już były. U mnie mieszanka oleju kokosowego, migdałowego, witaminy E, masła kakaowca, wosk pszczeli, olejek różany, lawendowy,frankincense. Piersi i brzuch są w takiej kondycji, że chyba przy nim zostanę do końca. Dodatkowo nic mnie nie swędzi, co jest miłą odmianą po przednich ciążach.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Śliczne te nasze dzieciaczki, już takie pucate, trochę ciałka dostały :)

Nat
dzisiaj pytałam o to właśnie dr Konieczną, mówiła, że spokojnie, ale ciągle mają pacjentki, ja Ci polecam bardzo, bo widzę jaka jest opieka nawet przy prowadzeniu ciąży u nich, jak wnikają we wszystko i fachowo podchodzą, na prawdę czuję, że jestem w dobrych rękach. Wizyta kwalifikacyjna po 35 tc. jak się na nią wybierzesz, to raczej Cię muszą przyjąć z akcją porodową :) teraz odbierają ciągle SN, głównie w nocy podobno :) który masz tydzień? mogę Ci napisać sprawozdanie po tej kwalifikacyjnej co i jak, ale chyba masz termin szybciej ode mnie, więc jeśli się zdecydujesz to pewnie będziesz przede mną albo się spotkamy :)

Odnośnik do komentarza

Miila, napisz mi wszystko, bardzo chętnie się dowiem.Ja ma termin tak na 1 kwietnia czyli wg suwaka 30 t.c + 5 dni.
Wczoraj jak pisałyśmy z dxiewczynami o tym nastawieniu w szpitalu, to aż się popłakałam bo uświadomiłam sobie, że bez swojej położnej to jest duża szansa, że potraktują cię przedmiotowo, no niestety taki u nas klimat panuje.Nie mam chyba siły na taką walkę.MF nie jest tania ale ciekawe ile warta jest trauma po takim kiepdkim doświadczeniu, to są pieniądze, trudno wolę wydać na to i mieć poczucie zaopiekowania, najwyżej wakacje pod gruszą spędzimy w tym roku, to nie jest aż takie istotne.
Czyli jak myślisz kiedy najlepiej się do nich na taką wizytę kwalfikacyjną wybrać??

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Nat, oni mają te wizyty kwalifikacyjne po 35tc ale myślę, że jak będziesz chciała wcześniej to będzie możliwość, bo powiesz, że nie jesteś z Wrocławia itd.
Ja uznałam, że jak mam dać w łapę lekarzowi, żeby mi zrobił cesarkę jak trzeba i żebym się choć trochę mniej denerwowała, a mam być w spartańskich warunkach i liczyć na łaskę jakiejś pielęgniarki czy położnej, która mnie będzie traktować przedmiotowo i nosić swój papier toaletowy do durnej 'łazienki' to mam to w dupie i zapłacę świadomie wiedząc za co.

Secondtry a herbata z imbirem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...