Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Agulaa smaruj lanoliną sutki żeby nie popękały i nie krwawiły, ból niestety jest naturalny zanim się przyzwyczają do karmienia nawet przez pierwsze 2-3 tygodnie. Jak mała źle chwyta, to nie dawaj jej masakrować tylko odstaw i przystaw ją jeszcze raz, żeby Ci nie raniła piersi. Będzie dobrze, początki są trudne zanim się obie siebie nauczycie.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

vena nie zazdrość tylko wpadaj na ploteczki;)))
Ehhh.....mi tylko 2 dni zostały wiec próbuje wszystkiego "na zaś":)))
Mąż na kolacje przywiózł pizze...to nic ze teraz mam mega zgage:)))
Vena słyszałaś o tym żelu hiarulonowym po cc tzn wpuszczają go w powłoki brzuszne w trakcie cc. Hyalobarrier gel. Nie robią się zrosty. W PL koszt ok 550zl. Ale po moich doświadczeniach po cc I komplikacjach to się nie zastanawiam.

Ale te sterydy na pluca bola;:((((((

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Secondtry UFF! ale powiem Ci, że w końcu, bo już nie wiedziałam co Ty tam w tym szpitalu :) fajnie, że był Adaś tyle czasu i jakoś się trzymasz, że Flawia obok i możecie sobie posiedzieć razem i poplotkować, też bym tak chciała! (durne, wiem :P ).
Daj znać jutro co i jak zadecydowali, trzymam kciuki choć teraz już nie wiem za którą opcję, już tak blisko i bezpiecznie, cudnie.

Vena super, że wiadomo skąd to, mam na myśli serduszko Klary. No i wytrzymajcie dziewczyny z tym króliczkiem do 28mego :)

Heltinne ale jestem ciekawa co Ty tam wymodziłaś, tych rzeczy tyle :)))

Agullaaa ok, uzbroimy się w cierpliwość i czekamy na zdjęcie księżniczki. Kiedy wychodzicie do domku?
Z tym karmieniem, nie martw się, ponoć na początku zawsze boli, spróbuj te maści co dziewczyny mówiły, nam położna polecała Purelan i Maltan, może akurat.

Flawia w życiu o czymś takim nie słyszałam, mam na myśli ten żel hialuronowy, mogłabyś napisać coś więcej? mam na myśli skąd to wziąć itd. poczytam sobie w necie coś ale póki co nawet nie wiem jak to wyszukać.
A 2 dni.. no brzmi srogo :) ale to super! już będziesz miała Gabrysie przy sobie :)
Te sterydy podają w zastrzykach? ech, biedna, ale jaka dzielna!

Malaga ale super wyszło, znalazłam w necie bardzo podobną kiedyś, sarenkę beżową na drewnianym kółeczku, prawie stówę kosztowała... masakra :)

Te prezenty od maluszka dla starszego rodzeństwa super pomysł, nie wpadłabym na to, a przyda się w przyszłości na pewno :)

Odnośnik do komentarza

Flawia dobre podejście, też pozwalam sobie na wszystko ostanio, bo stwierdzam,że odkopię się po porodzie a teraz już i tak dostaję w dupę więc trochę przyjemności właśnie w postaci jedzenia mu się należy :D tak więc chyba za Twoim przykładem dziś u mnie będzie pizza pepperoni :P

Słyszałam o tej metodzie przy mastectomii, ale nie mam info od znajomych czy efekt był warty ceny. Za to wiem, że koleżanka przy tendencji do biznowacenia brała kwas hialuronowy w tabletkach. Nie wiem tylko jak to się ma przy karmieniu piersią … za to bardzo to sobie chwaliła, bo musiała mieć wyciętą bliznę po cc takie miała zrosty i efekt "po" w połączeniu z pigułkami był już bardzo dobry.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

vena mój młody "dostał prezent od nowonarodzonej siostrzyczki", ale wtedy był tak pszczesliwy z powodu przyjazdu ukochanego tatusia, że nic nie było w stanie tego przebić ;)
Agulaaaspróbuj z nakładkami silikonowym. Mi bardzo pomogły na początku przy karmieniu bo młoda miała tali szczekoscisk ze doslownie siła musiałam ja odrywac od piersi..Sutki były zmasakrowane.

Flawia czemu sterydy na płuca bolą? Tzn.przy podaniu czy potem?
Malagagrzechotka przecudna! U mnie w planach mis i króliczek na kółku :) I jeszcze mini grzechotka - bransoletka na raczke
Miilaoj, dużo tego... Jutro pokaże rożek :) jest prawie skończony a ja zadowolona

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Majtynka cudny pokoik!
Vena zabiłaś mnie tą peperoni, zeżarłabym ją teraz na raz!
Agulaaa a nie masz w szpitalu położnej laktacyjnej? Ja byłam wczoraj na spotkaniu w moim szpitalu, i położne mówiły żeby je wołac w przypadku jakichś trudności z karmieniem, zresztą tam podobno same przychodzą i się dopytują.
Pomysł z prezentami od maluszka super, zwłaszcza dla młodszych dzieci.
Dziewczyny, ja absolutnie nikogo nie miałam zamiaru straszyc, tylko właśnie podeszłam do tego bardziej informacyjnie, jak już się pojawił temat liczenia ruchów, pępowiny etc. Tak samo jak te z nas, które miały jakieś niepokojące krwawienia, jechały na IP sprawdzic czy wszystko jest ok, tak samo i teraz, jak coś w częstotliwości czy sile ruchów nas zaniepokoi, to należy to sprawdzic i tyle w tym temacie. Następnym razem będę siedziec cichutko i już :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Ja pier...nie wiem o co chodzi...właśnie zwymiotowalam i ostro popuscilam przy okazji albo...nie daj Boże coś innego.Oby nie!
Wcale mi nie było niedobrze...Zakręcilo i po chwili było po wszystkim :/
Co za dzień. .....

Majtynka pokój jak z bajki! Przepiekny!
Flawia współczuję, nienawidzę zastrzyków..

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Heltinne biedactwo :* coś masz dzisiaj ciężki dzień.
Malaga ale super ci wyszło ;) ;) ja też myślę żeby zrobić grzechotke ale musze najpierw skończyć sukieneczke ;) a grzechocacy wsad kupowałas jakoś czy sama go z czegoś zrobiłaś?
Agulaa fajnie wam razem dziewczyny :) zazdroszczę ;) a z piersiami to faktycznie zapytaj położnej ( moze jest laktacyjna powinna byc a jak nie to ta na dyżurze powinna ci pomoc) żeby Ci bardzo nie uszkodziła. Polecam maltan naprawdę dobry. I tak jak dIewczyny mówią kropla mleka zostawić na piersi żeby wyschla ( mleko działa kojąco i gojaco).
Mój mężus juz wrócił do domu. Jak ja lubię jak on jest w domu :)
Nie mogę się juz doczekać kiedy się mała urodzi... eh... ale poczekam wytrwale ;) jeszcze z tydzień i może zacząć się rodzić ( oby zaczęła ) albo będziemy umawiać cc ( moze jednak się odwróci głowa w dół jak należy )

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Vena hmm wlasnie tez czuje ze im bardziej przezywam rozstanie z corka tym gorzej, bo moze ona ledwo zauwazy choc jak wracamy ze sklepu to tak sie cieszy, albo jak leze to chce na gore i przychodzi sie tulic. No ale urodzic trzeba;D bez corki.
A co do prezentow, u Ciebie fajny pomysl. U mnie chyba za mala, ciagle ktos jej cos daje, a za tydzien na zajaca tez dostanie wiec u mnie odpadaja prezenty a do szpitala dzieci od 14 lat wpuszczaja.
Moja kolezanka z kolei jak jej corka dostala pelno prezentow na chrzest to synowi tez cos kupila a i najblizsi tez.

Co do zachwycania dziadkow malenstwem, ja to cgyba musze poczekac na taka sytuacje bo.na sucho tak nie warto u mnie. Tesciowa lubi byc wazna, np. 5 razy gada ze idzie, to maz: no to juz idz, czekasz az sie mala rozplacze? Bo ona czeka az mala zawola babcia i wtedy zostaje. Juz jej kiedys i kuzynce zwracalam uwage ze lataja jak im sie podoba i dziecko mi stresuja bo mala placze a te nagle sa i nie ma.

Pizze maz obiecal ze jeszcze zrobi przed porodem swoja, narazie nie chce bo swieta ipewnie dodatkowe kg a potemkto wie czy zdazy. Pozniej dieta i trzeba schudnac.
Mi sie chce gazowanego.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

majtynka pokoj jak z katalogu. Sliczny. Napracowaliscie sie.

heltinne o matko! Mam nadzieje ze juz lepiej, nie rozsypuj sie nam i nie rozpakowuj.

Kurcze Flawia zaraz rodzi, 4 Kwietnioweczka a ja w sr pierwsza czrsc prasowania i drugie pranie ktore wyschnie w czwartek. Yh. Czuje sie niepewnie. Pomijajac ze caly kosz naszych ubran czeka a nie mam gdzie suszyc.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...