Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ja to rozumie, choć to mój debiut osobiście bardziej boję się połogu. Chce rodzić sn, ale wiadomo różnie bywa. Boję się tego co będzie po, ten szew krocza ewentualnie brzucha po cc mnie przeraża. Plus strach przed problemami z opieką nad takim maleństwem, ale staram się myśleć, że skoro tyle kobiet sobie radzi to ja też się nauczę.

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry dziewczynki;))
Ja dzis na zakupach wkoncu mam torbe do szpitala spakowana:))) teraz jeszcze troche rzeczy dla malej przez internet i jest wszystko;)))
Powiem wam ze coraz ciezej sie chodzi ale ja juz 18 kg na plusie wiec jest co dzwigac wszystkie te kg poszly w brzuszek wiec jest ogromny 114 w obwodzie;))
Ja pierwszy raz dojrzalosc lozyska mialam okreslana w 28 tc do tej pory po prostu mowila ze wszystko wporzadku;)
Kurcze tez sie boje tego czy dam rade ale z drugiej strony tak dluuugo czekalam na moha ksiezniczke ze dla niej wszystko ;))

Odnośnik do komentarza

mi dzis bardzo humor szwankuje, jakiś depresyjny, nerwowy dzień :( tak myślę, że "wyrosłam" ze wszystkich swoich staników, może więc na osłodę małe zakupy ;) tylko faktycznie jazda w upale (nie mam klimy) a potem zaparkowanie gdzies na słońcu!! tak źle tak niedobrze... jęczę dziś od rana i narzekam

Odnośnik do komentarza

Z czystym sumieniem moge wam polecic staniki sportowe, nawet potem sa do karmienia wygodne bo łatwo miseczke zagiac:))
Ramczi Bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze;)))
Pamiętam te strachy z pierwszych tygodni powiem wam ze one nie znikaja tylko sie zmieniaja na poczatku byle do 28 tc później byle do 37 zeby dzidzi moglo bez inkubatora. Na poczatku boimy sie poronienia pozniej wczesnego porodu a na koncu ciazy samego porodu.

Odnośnik do komentarza

Ja już stanik zmieniłam i znowu będę musiała zakupić większy przed ciążą miałam małe piersi, siara leci mi od 20 tyg, Ramczi super że wszystko ok niezłe przeżycie co? Moja na pierwszym badaniu spała w najlepsze, badanie zostało przerwane musiałam pochodzić po schodach i zjeść coś słodkiego, nic nie pomogło. Musieli mi zrobić dopochwowe usg żeby buzię zobaczyć

http://www.suwaczek.pl/cache/88aa68158b.png

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie:) również dołączam- termin mam dopiero na 30.01 (14 tydzień).
Co do starań to udało się od razu :) Zaczęliśmy w naszą noc poślubną i zaszłam w ciążę właśnie wtedy albo w naszej podróży poślubnej;)
Na zwolnienie poszłam od razu jak lekarz potwierdził na 100%; była to praca po 12 godzin, zmianowa: dzień/noc, wiec warunki nieodpowiednie dla kobiet w ciąży dodam jeszcze, że to stacja benzynowa z okropną atmosferą wśród pracowników także nie było mi żal:) Nawet nie chcę tam wracać- od października zaczynam ostatni rok studiów także mam nadzieję, że znajdę sobie pracę w zawodzie :) Również liczę na to, że maleństwo będzie łaskawe i da mi trochę czasu na naukę ;)
Trochę Wam zazdroszczę, że tak niewiele Wam zostało ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8dsi5el7zq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...