Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Akcja "Testuj deserki mleczno-owocowe Nestle Jogolino"

Rekomendowane odpowiedzi

Deserek o smaku maliny również bardzo zasmakował mojemu synkowi, zjadł cały i chciał jeszcze :) Jestem zadowolona zwłaszcza że nie trzeba jogurtów trzymać w lodówce ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość natalia473

Deserki w oby dwóch wariantach przypadły bardzo do gustu mojej córce. O ile wcześniej krzywiła buzie na widok takich deserków, tak teraz sama chętnie wyciąga po nie rączki. Deserki świetnie sprawdzają się na wycieczki w plener, Trochę się na początku obawiałam czy w gorących letnich temperaturach wytrzymają bez lodówki ale moje obawy były nie potrzebne, bo deserki nadal były dobre. Osobiście córce wielkościowo pasowały deserki w wersji mini... w sam raz starczyły na jeden pożywny posiłek między głównymi daniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość moniulka1008

Deserki to fajna forma na podanie mojemu maluszkowi dawki wapnia i żelaza potrzebnej mu do dalszego prawidłowego rozwoju :) Poza tym są pyszne i wywołują uśmiech na warzy dziecka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłam wczoraj na zakupach w Biedronce i kupiłam jogolina malina od nestle ;) no cóż synkowi bardzo te deserki smakują ;) a ja chcę dbać o jego zdrowie jak najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio w Tesco byla promocja na Nestle Jogolino, a że synkowi posmakowały deserki malinowe to skorzystaliśmy i kupiliśmy spory zapas deserów. Oprócz malinowych kupiliśmy o smaku naturalnym i jagodowym. Rewelacja nie dość że smaczne to i zdrowe. Polecamy innym mamom i tatusiom żeby ich pociechy mogły wypróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Deserki Jogolino i Amelka:)
Moja córeczka jest typowym niejadkiem, więc jakiekolwiek jedzenie jest dla nas wyzwaniem. Niunia jak każde dziecko lubi to co dobre. A ja jak każda Mama wybieram to co dobre. Więc testowanie ruszyło pełną parą. Malinka i Morelka kontra Amelka:) Naszą bitwę wygrywa Malinka:) Niunia wybrała ten smak za swój ulubiony. Po zjedzeniu pierwszego opakowania upomniała się sama o kolejene:)Co uwierzcie drogie Mamy nie zdarza się zbyt często u niejadków:)Każda dziewczynka jest słodka jak Malinka;)
Moje zdanie o Jogolino- Super produkt- nie jest słodki ani mdły- w sam raz rzekła bym. Smaczny i delikatny no i przechowywany bez lodówki. Super ;) Idealny na każdą pogodę, a tym bardziej wyprawę ;)

monthly_2015_09/akcja-testuj-deserki-mleczno-owocowe-nestle-jogolino_35528.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie deserki zjedzone - pyszności. Synek woła co dziennie daj misia. Smaki rewelacyjne, doskonała konsystencja, smak, wielkość. Zakupiliśmy te pyszności dla naszego malucha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...