Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny czytam was i czytam i dopiero nadrobiłam i tak nie wiem czy wszystko. Dużo zdrowia dla tych leżących i nie tylko; )
Nie pamiętam która z was pisała o furaginie ale chyba misiakowata 30. Ja tez jak brałam furaginie na bakterie w moczu ponad miesiąc temu to musiałam przerwać jego stosowanie w 5 dniu bo wymiotów także jest to możliwe. Teraz tak jak już pisałam wcześniej znowu mam bakterie w moczu i tym razem już lekarz przepisał mi najpierw urosept przez 7 dni a po nim monural 1 saszetke. Strasznie nie chciałam brać leków i ratować się przede wszystkim żurawina. Ale dzisiaj od wieczora pobolewa mnie podbrzusze i strasznie często chodzę do WC wiec chyba infekcja się rozwija. Także chyba od jutra nie mam wyjścia i musze zacząć łykać leki. Mimo wszystko strasznie się boje żeby nie zaszkodzić maleństwu ale co zrobić lekarz chyba wie co robi.
A co do humorów to też zauważyłam że strasznie szybko się wzruszam ale nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie.

Odnośnik do komentarza

Mnie jak tylko gardło zaczyna boleć psikam tantum verde-jest nie zastąpione:) Oglądałam właśnie Kevin sam w NY i po raz chyba setny uśmiałam się nieźle :). Dla dziecka mam matę i planuję kupić karuzelę nad łóżeczko choć do końca nie jestem przekonana czy mi się przyda,jeszcze to przemyślę. Dzisiaj sobie zdałam sprawę że mojego cipkologa zobaczę jeszcze tylko ok 5-6 razy i już będzie baby :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3k9a7suot.png

Odnośnik do komentarza

mi na gardło zawsze pomagał strepsils miód i cytryna, ale teraz to nie wiem czy można, więc nie biorę, mam nadzieje, że mi przejdzie po tym syropie cebulowo czosnkowym, najgorsze jest to, że przez tą tokso to sie zaczełam zastanawiać czy to nie to, eh, ale nie mogę tak myśleć bo to tylko stres niepotrzebny

Odnośnik do komentarza

Co do "zabawek". Ja mam po synku matę i bujaczek - obydwie rzeczy dostaliśmy:) i pożyczamy kołyskę z karuzelą (w łóżeczku miał tylko zabawki zawieszane po bokach na szczebelkach). na macie leżał też od ok2/3 miesiąca, ale tak jak pisałam już kiedys zdjęłam większość zabawek żeby nie dostał oczopląsu, z czasem dodawałam. A bujaczek u nas był bardzo przydatny, tak od 3/4 miesiąca go używaliśmy. Dziecko musi spać na płaskim, ale nie musi byc cały czas proste,nawet jak mi pokazywał fizjoterapeuta niemowlęcy jak nosić dziecko to właśnie żeby miało okrągłe plecki, z podkulonymi nóżkami. W bujaczku synek leżał jak musiałam sie wykąpać, ugotować czy wyprasować, a on nie spał i nie chciał sam leżeć w łóżeczku (jest dość towarzyski od urodzenia:) ). Potem używaliśmy do karmienia, zanim kupiliśmy krzesełko, jak jeszcze nie siedział. Teraz wyciągamy spod biurka w sypialni wieczorem, Ksawi wdrapuje się na niego i zjada mleko-kaszkę z butelki. No a co do pobudzania rozwoju to na bujaczku też jest pałąk z wiszącymi zabawkami.no ale nie jest to najpotrzebniejszą rzecz do wyprawki. Ja miałam jeszcze chustę do noszenia, którą też polecam.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Monimoni śliczne te ubranka: ). Ja jeszcze nie wiem dokładnie kto tam u mnie mieszka więc nie kupuję typowo dziewczecych czy chlopiecych. Mam kilka par bodziaków i śpioszków. Mam też nosidełko,leżaczek o przewijak.
Dziś też od 4.30 spać nie mogę. Wczoraj wieczorem przyjechał mój ojciec i strasznie mnie wkurzył bo był wypity. Nie odzywałam się do niego to zaraz pojechał ale co mi nerwów napsół to moje.
Miłego dnia: )

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio z badania krzywej:) glukoza za mna, jeszcze dwa pobrania i do domu spac:p sobota wolna a ja od 6 na nogach:(

Mam nadzieje ze dzisiaj humorki dopisza lepsze :)

Olka widzisz czasem facet potrzebuje motywacji zeby talenty wyszly:D lez i korzystaj!

Co do lezaczkow bujaczkow itp to chyba zrobie tak jak Zu2ia - bedziemy sie przeprowadzac jakies 2 mce po porodzie to wtedy bedziemy kupowac i chyba ta mata do mnie przemawia bardziej jednak.

A i bylam wczoraj w tesco. Do dzieciecego sie nie zblizalam bo czekam na gore ciuszkow i dopiero wtedy chce dokupowac co trzeba wiec zeby nie kusilo to nie zahaczalam;p ale mezowi szukalismy spodni i kupilismy 2 pary, marynarke dla mnie taka dluzsza - teraz oczywiscie nie zapne jej ale do dzinsow i jakiejs koszulki jak znalazl do pracg:)a na pozniej tez bedzie. I taki mieciutki sweterek w ktorym wygladam troche jak wielki ptak z ul sezamkowej, ale w zasadzie we wszystkim teraz tak wygladam:P

Wszystko 280zl wiec przyzwoita cena:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvfone4cp2.png

Odnośnik do komentarza

A i co do tesco mialam napisac - kasa ff osobno byla wiec luz ale wzielismy jeszcze pare rzeczy na kolacje i idziemy do kasy a tam armagedon! Kolejki sie tak zakrecaly ze nie bylo wiadomo ktora gdzie...1-1,5 h stania... No i maz stwierdzil ze mampierwszenstwo to zebym poszla do tej kasy z dla ciazowek, a zeby nie narazac sie na mord w oczach innych to maz poszedl pozalatwiac pare rzeczy a ja probuje dojsc do kasy i masakra...ludzie w ogole przepuscic nie chcieli:/ jeden pan byl przemily przepuscil i kazal malolatom z przodu mnie przepuscic a tak to znieczulica kompletna, a przy kasie rewelka - stoi 3 panow, widac ze pracuja fizycznie, koszyk pelny - wodka, piwko i wchodze przed nich i pytam pania czy moge skorzystac z tej kasy pierwszenstwa no i ze mam raptem 5 rzeczy- ona ze oczywiscie a panowie ze tak tak oczywiscie, ze przeciez oni maja czas, ze moga czekac itd taka szydera typowa... No i ich Bozia pokarala bo okazalo sie ze wywolalam lawine - i za mna przyszly 4 ciazoweczki i czy one tez moga skorzystac no bo w koncu po cos ta kasa jest - miny tych gosci - bezcenne:D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvfone4cp2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...