Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Renia wszystkiego naj....:-D

Ja miałam pobieraną krew na czczo, potem po 1 h i znowu po 2 h. U mnie krzywa cukrowa jakaś dziwna wyszła-na czczo 76, później 117, a po 2 h-130. Troche się ograniczam za słodyczami, ale jakoś nie mogę-teraz jak jestem w ciąży to jem słodkie a zagryzam kwaśnym :-D
Renia83 chciałam zbadać czy szyjka macicy siedzi na swoim miejscu ale jakoś nie mogę sobie z tym poradzić-mam nadzieję, że ten pessar się trzyma, zresztą nie czułam, żeby coś się jakoś gwałtownie przesunęło czy coś. Leżę i nic nie robię, więc jakichś szczególnych perturbacji nie było. Myślę, że po prostu jestem przewrażliwiona i tyle. Nie chcę się stresować,bo moje niunie niespokojne się też robią, więc spokojnie czekam do następnej wizyty-myślę, że jest ok, tym bardziej, że już mnie nic nie ociera-pewnie sama się dobrze ułożyła. Dziewczyny chciałam zapytać czy Wy też czujecie ruchy swoich dzieci tak nisko jakby w pochwie? Może mam takie wrażenie, ale strasznie nisko mnie mloda kopie, czasami jak robi fikołki to aż podskoczę z bólu.

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3okw7im5393ric.png

Odnośnik do komentarza

A co do wstawania rano to mojego K siostra w ciąży codziennie o 4 budzila sie żeby zjeść owoce i po urodzeniu dziewczyny budzily sie o tej samej porze na mleko. Ja od kilku dni sie budzę po 5 bo mi pies w drzwi drapie, mam taki lekki sen ze jedno drapniecie mnie wybudza k juz godzinę zasnąć potem nie mogę:/ wkurza mnie to bo dzien w dzień jest to samo. A jak ja wpuszcze do pokoju to lazi w ta i spowrotem po pokoju wiec tez mnie budzi.

Odnośnik do komentarza

Kamila wszystko zalezy jak jest na skierowaniu, u mnie bylo jakims skrotem. W lab powiedzieli ze najpierw musi z palca pobrac zeby zobaczyc czy mozna robic krzywa, potem mi pobrala z zyly, potem wypilam mieszanke (cala torebke, musialam miec swoj kubek wode cytryne i lyzeczke) i teraz czekam 2 godz na kolejne pobranie z zyly.

Odnośnik do komentarza

kamilla
U mnie na skierowaniu jest tylko glukoza po 1h i po 2h . To lepiej zadzwonie i zapytam czy musze miec swoje graty na to badanie. No i czytałam wlasnie ze powinni z palca robic najpierw a potem z zyly.

no to będziesz miała 3 pobrania, ja miałam 2
u mnie na stronie przychodni było 'przygotowanie do krzywej cukrowej'

z palca to kontrolnie sprawdzają, pewnie żeby nie zaszkodzić :)

Odnośnik do komentarza

kamilla
no juz mi sie udalo dodzwonić i nie muszę ani kubka ani lyzki brac tylko swoja glukoze :) w poniedzialek to mnie czeka, masakra :D

jak możesz cytryne to się zaopatrz:) chyba że lubisz słodkie na czczo, bo ja nie jem slodkiego na czczo bo mnie zawsze mdli, i to może dlatego na mnie tak podziałało, że prawie zemdlałam.

Odnośnik do komentarza

Agusia ja tak czuje moją córcię niziutko, czasem to jakby mnie gmerała w pachwinie. Bardzo rzadko wyżej. Ja mam bardzo niziutki łożysko które niestety pretenduję do "przodującego" to może dlatego ?
Dziewczyny piszą tu o ruchach koło pępka a nawet powyżej. Mnie to nie dotyczy.
Właśnie kończymy 22 tc

Odnośnik do komentarza

~kalae
kamilla
no juz mi sie udalo dodzwonić i nie muszę ani kubka ani lyzki brac tylko swoja glukoze :) w poniedzialek to mnie czeka, masakra :D

jak możesz cytryne to się zaopatrz:) chyba że lubisz słodkie na czczo, bo ja nie jem slodkiego na czczo bo mnie zawsze mdli, i to może dlatego na mnie tak podziałało, że prawie zemdlałam.

Nie spytalam, ale raczej nie moge tak to by sama cos powiedziala babeczka. Ja to bardzo slodka jestem, dziś ledwo oczy otworzylam i ferrero rocher z zamknietymi oczami zjadlam :( masakra... nie wiem co sie dzieje nigdy nie mialam takiego parcia na slodkie nawet przed ciąża... owszem lubilam i zawsze cos w szafce mialam ale teraz to na samych slodyczach moglabym zyc. a kilogramy leca :/ no i boje sie ze naprawde moge miec ta cukrzyce... tfu tfu...

Odnośnik do komentarza

Renia83
Agusia to dobrze ze juz nic nie uwiera, a kiedy miałaś zakładamy? Bo w ogole pierwsze kilka dni po założeniu powinno sie leżeć żeby on się właśnie dobrze ulozyl i ze tak powiem zassał ;) a brzuch pokaźnych rozmiarów :)

Pessar założyli mi w szpitalu w sobotę wieczorem, ale w sumie jak mnie wypisywali to nie sprawdzali czy się dobrze ułożył, po prostu zapytali czy nie przeszkadza. Wczoraj trochę mnie tak "drapał" ale dzisiaj już jest ok, może tak jak mówiłaś za duzo tresci jelitowych i się obniżył za mocno.

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3okw7im5393ric.png

Odnośnik do komentarza

a macie tak, że jak lezycie na boku to czujecie po jednej stronie brzucha ruchy i po drugiej?? tak jakby dzidzia byla w poprzek i sie ruszala :) ja tak mam czesto jak leze, ostatnio lezelismy i mowie to mojego patrz a tam wszystko sie rusza :D ja tez czasem czuje moją bardzo nisko, ale to czasem. czesto tez zdarza jej sie mnie kopnąc tak że jakby czuje to uderzenie aż w cewce. takie tąpniecie nagłe.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;-)
Ja znowu zasnąć nie mogłam i od 7 już nie śpię. Plątam się po domu jak kot z pecherzem a nie mam co robić, bo wczoraj posprzątałam pranie poskladne do prania też nic nie mam :-( szok... Dawno się tak nie nudziłam...

Dziewczyny gratuluję dobrych wyników i zdrowych dużych maleństw. ;-) a dla tych z jakimiś problemami głowa do góry będzie dobrze ;-). Agusia1987 super brzuszek. Nie za duży jak na dwójkę szkrabów w środku.

Co do glukozy to pewnie na przyszłej wizycie dostane skierowanie ;-)

Renia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ;-)

Moje maleństwo też buszuje w brzuszku zarówno wczoraj jak i dzisiaj od rana ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...