Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

hejka. Ja jakos tez narazie nie mam problemow ze snem, wstaje o 6-7 i o 22 odlot juz w lozku, zdejmuje soczewki zakladam okulary i te okulary usypiajaco dzialaja na mnie chyba hihi bo tylko je zaloze ogladam film na przyklad i za moment oczy mi sie zamykaja :D potem przychodzi kacper sie polozyc i mi zdejmuje okulary dziwiac sie codziennie ze ich nie zdejme ale ja walcze z nim bo przeciez ogladam film :D no i rano wstaje o 6-7 bo albo psy chca isc na dwor, albo pecherz mnie ciśnie...

co do odzwiedzin to wiecie jakie ja mam podejscie do swoich przyszlych tesciow.... nie wyobrazam sobie zeby przyszly mnie wkurwiac w te pierwsze dni po porodzie, jego siostra jak widzi moj brzuch to juz fiola dostaje glaszcze go i gilgocze oczywiscie najpierw pyta czy moze. :D

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja też nie śpię od 6 a zasnęłam chyba około 1. Już tak mi dzisiaj było źle spać :-( wiercilam się jak głupia z boku na bok i nic :-(

A co do odwiedzin w szpitalu to pewnie przyjdą teściowie moje 2 siostry (bo jedna będzie miała miesięcznego malucha) a moi rodzice pewnie dopiero jak będę w domku bo mają jakieś 70 km do mnie, więc nie wiem czy będą chcieli jechać tyle drogi zimą. Ale zobaczymy jak to wyjdzie w trakcie :-D

Na szczęście nie mam zbyt dużej rodziny która mnie odwiedza :-D i to mnie trochę cieszy ;-) będę mogła odpocząć :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Też często nie mogę spać. Wstaję po 8, o 22 już mogę zasypiać. I zasypiam, w nocy się budzę i koniec. Kręce się i wierce prawie do rana. Ale nie tej nocy. Ta była cudowna. Przespałam całą i od razu lepiej człowiek się czuje. Wieczorem wypiłam melisę. Nie wiem, czy to jej zasługa ale się wyspałam :D

Też jestem zwolenniczką braku dużej liczby odwiedzających w szpitalu. Mąż oczywiście codziennie i jak najczęściej. I to by mi wystarczyło. No może jeszcze mamy bym nie pogoniła. Już w sumie mężowi kiedyś mówiłam, że nie chcę tam żadnych wycieczek i będzie musiał tego pilnować.

Ania Ty musisz omijać sklepy dla dzieci, a ja muszę zacząć częściej odwiedzać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0accustsf9.png

Odnośnik do komentarza

Heej! Nareszcie piąteczek i dwa dni wolne. Jutro muszę iść morfologię zrobić bo w środę połówkowe:) Co do spania to na razie nie ma większych problemów, padam na twarz po 20:) Idę kłaść spać córkę, opowiadam lub czytam jej bajki i mimowolnie usypiam się sama:) Potem wędruję do łózka do męża koło 22 i wstaję 05.20 plus 3 drzemki po 15 minut:) tez często śpię na plecach i jakoś na razie nic mnie przy tym nie boli. Co do odwiedzin w szpitalu. Na pewno mąż z córcią oraz moi rodzice i siostry będą na pewno:) Nie przeszkadza mi to wgl. Zawsze będę mogła iść się wykapać a oni maleństwo przypilnują:) Kiedy rodziłam córeczkę, trafiłam na fajną dziewczynę na sali. Okazało się że miałyśmy termin porodu na ten sam dzień, a urodziłyśmy 10 dni przed terminem nawet o tej samej godzinie, 10.05:) Od tej pory minęło już ponad 5 lat i mamy ze sobą teraz baaaardzo bliski kontakt:) Fajne są takie znajomości...

Odnośnik do komentarza

ania71250
A dla mnie najważniejsza będzie pierwsza wizyta moich dzieci. Już widzę te uśmiechnięte buzie :-) Jak urodziłam córkę i mój synek przyszedł w odwiedziny to miał takiego banana że mu się kąciki ust z uszami stykały :-) to było coś pięknego!!!

też się nie mogę tego doczekać, tym bardziej że nasza córcia tak bardzo prosiła o rodzeństwo:)

Odnośnik do komentarza

Hej Mamuśki!
Nadrabiam Was od 5, bo już spać nie mogę ;-)
Gratulacje Młodej Mężatce, wynajętych mieszkań, dobrych wyników i potwierdzeń płci Maluszków :-)
Tyle tego było że już nie pamiętam co komu miałam napisać, wyjdzie w praniu ;-)
Odnośnie wady jeśli jest mała to nie ma przeciwskazań. Ja mam coś koło -6 do tego astygmatyzm i problem z siatkówką więc i tak czekałaby mnie konsultacja okulistyczna.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6ydmpbaj4io.png

Odnośnik do komentarza

Witam w piateczek:)

Misiakowata gratuluje zdrowego synusia;) i mysle ze z tymi badaniami okaze sie ze wszystkonjest ok;)

Ja wczoraj osiagnelam taki poziom wq*wienia ze az mi sie wierzyc nir chcialo - oj hormony poszalaly;P zamowilam tego rogala do spania i eczoraj maz odebral paczke. W domku przeszczesliwa otwieram paczuche z nadzieja ze w koncu sie wyspie i przede wszystkim plecy przestana bolec bo z bolu potrafie sie poplakac jak wracam do domu:/ i co? I pomylili poduchy... I nie chodzi o wzor ale o model poduchy... No i siadlam i sie rozplakalam... Z bolu, niemocy i zlosci ...
I moj maz przeszedl sam siebie - kazal mi przetestowac ta co przyszla i ze do siedzenia jest super bo jest mniejsza i do karmienia chyba bedzie porecznoejsza i zdecydowal ze tamta w ksztalcie C dosla a ta kupuje mi jako dodatek, i zebym mogla przespac juz te kilka nocy zanim tamta przyjdzie i mam sie nie przejmowac i ptzestac stresowac Tosie... Byl tak kochany, wyrozumialy i cierpliwy ze sie w koncu poplakalam ze szczescia:)

Takiego burdelu emocjonalnego jak wczoraj to jeszcze w ciazy nie mialam:P

I koniec koncow wyspalam sie z ta poducha o niebo lepiej niz bez tyle tylko ze jak wstawalam na siku w nocy to tak sie poplatalam z poducha, koldra i psem miedzy nogami ze maz spojrzal jednym nieprzytomnym okiem i mowi "sikaj tu" i odwrocil sie na drugi bok:D

Ania to poszalalas 0_o !!!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvfone4cp2.png

Odnośnik do komentarza

Asia ja mam -3.75 chyba ze sie powiekszylo... no i nie bylam jeszcze u okulisty ale chyba pojde, z tego co wiem to jak sie nie ma jakiejs odklejajacej siatkowki czy cos to nie ma przeciwskazan. ale lepiej sprawdzic. moja siostra ma wieksza wade i rodzila normalnie

Odnośnik do komentarza

ania71250
A dla mnie najważniejsza będzie pierwsza wizyta moich dzieci. Już widzę te uśmiechnięte buzie :-) Jak urodziłam córkę i mój synek przyszedł w odwiedziny to miał takiego banana że mu się kąciki ust z uszami stykały :-) to było coś pięknego!!!

a dzieci to będą pamiętać, takie miłe wspomnienie do końca życia, ja jestem najstarsza z rodzeństwa, więc wszystkich "witałam"

Odnośnik do komentarza

Renia83
Hej dziewczyny :)
Tez nosze soczewki. Mam na jednym oku +2, na drugim -o,75 i -2,75 astygmatyzm. Tez nie miałam przeciwskazań do sn z tego powodu.
Tak was czytam ze dzieci was odwiedza po porodzie, u mnie na odcinek polozniczy dzieci nie mogą wchodzić :/ obawiam sie ze syn zobaczy siostrę dopiero w domu.

a myślałam,że się ten astygmatyzm do czegoś przyda co prawda mam na drugim niższy o 1.
a tak z ciekawości, przeszkadza ci ten astygmatyzm, bo mi w sumie nie, co prawda światła mam rozszczepione w nocy, zawsze myślałam że tak ma być, ale proste linie jako proste widzę.
ja nie muszę chodzić w okularach, jedynie do czytania itp mam mieć

Odnośnik do komentarza

Przekochany jest i widze ze cierpliwosc ma wieksza odkad w ciazy jestem - licze ze tak zostanie:)

Ania ja myslalam nad pianka z kokosem (kiedys ktos gdzies polecal) ale w weekend chcemy zamawiac lozeczko i jak zobaczylam ile jest rodzajow to wlasnie zglupialam:/ moze ktoras cos doradzi?:)

A z oczami to nic mi lekarz noe mowil w sumie... Mam +4,5 i 3,75 ale ze plusy to podobno nie az tak problemowe sa.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvfone4cp2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...