Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

aniia
martina91
W ogóle dziewczyny! :) leżę sobie na plecach i czuję, że mała się wierci. Naciągnęłam delikatnie skórę na brzuchu i normalnie widać było kopniaki!! :) kilka razy zasadziła w brzuch, aż uwypuklał się na zewnątrz :)
czekamy na Tatę aż wróci z pracy,może uda się ją drugi raz tak przyłapać :)

ja juz w zeszlym tygodniu widzialam ruchy ;) smiesznie to wyglada jakby jakis alien próbowal sie wydostać :)

mi dzis wybija 22tc dokladnie :)

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Hej dziewczynki :) jaki wysyp szpitali. Jola mam nadzieje,ze lekarz sie mylil,ze tylko porod jest lekarstwem :/ trzymam kciuki za wszystkie mamusie zeby wrocily szybko do domu . Olka ciesze się razem z Toba :) mam nadzieje,ze mieszkanie sie spodoba :)
Leniwiec moge zapytac ile Ty wazysz?? Bo jestem w podobnym wzroscie i tak sie zastanawiam jaka moze byc maksymalna waga wyjsciowa. Ja przytylam dopiero 1kg,ale wiem,że jak waga wystrzeli to nie bedzie mocnych :)
Kulka gratuluje dziewczynki :) widze,ze dzieciaczki Wam szybko przybierają na wadze. Mam nadzieje,ze moje tez :)
Ja tez chce nalesniczki :/ ale nie chce mi sie robic :)

Yyyyyy...eeeee....e..eee pstsbstsvsbs wjezdzam do tunelu, slabo slysze! ;))) ech myslalam, ze unikne tego pytania...;)
Na poczatku ciazy 61,5 a teraz 69 :(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Co to ruchow dzieciaczkow, to ja sie czasami ich boje, chyba jeszcze nie przywyklam :) chociaz jak w ciagu dnia nie czesto je czuje to zaczynam sie denerwowac :) a tatusiowie jak juz doswiadcza silniejszych kopniakow przy dotyku, to mysle ze beda w 7niebie :)Czasami z braku zajecia leze i mysle, ze to naprawde cud byc w ciazy, bo w zasadzie czuc i miec takiego malutkiego czlowieczka to z jednej strony niedowierzanie a z drugiej tak jest naprawde i dla mnie to takie troche niewytlumaczalne ze w moim brzuchu fika koziolki moj synek, albo coreczka :) naprawde chyba musze znalesc sobie jakies zajecie...
a i przepraszam za badania przy znizce zaplacilam 364 z groszami (badania:CMV, glukoza,HCV, HIV,Kiła,Mocz,krew,ospa, tokso i TSH)wiec troche tego bylo

Odnośnik do komentarza

Witajcie marcóweczki :) czytam Was już od jakiegoś czasu i tez chcę się do Was przyłączyć. Termin mam na 8 marca tak jak Kasia. Zdrówka i szybkiego powrotu do domu wszystkim mamuśkom będącym w szpitalu. Co do witamin to ja biore pregna plus i pregna dha praktycznie od samego początku.

Odnośnik do komentarza

A ja prywatnie...ale co tam, wazne zeby dzidzia byla zdrowa :)u mnie 19tydzien, wiec az takich kopniakow mocnych nie czuje, a jak ogladam filmiki gdzie widac nozke przez brzuch to mam dreszcze :) Myslicie juz cos o porodzie ??tzn w senie czy sie tego boicie, czy jak na razie macie tak jak ja, ze na razie zero leku ?w ogole rodzicie same, czy z "tatusiami"?? moj maz sie boi...a ja go namawiam, bo nie chce byc sama, no i z tego co mowia moje znajome ktore mialy porod rodzinny, ze mezczyzna bardziej docenia kobiete, bo porodzie rodzinnym, z reszta moim zdaniem lepiej jest kogos miec kolo siebie (chyba)bo nie moge przewidziec jak on mi sie bedzie tam zachowywal

Odnośnik do komentarza

martina91
A ja prywatnie...ale co tam, wazne zeby dzidzia byla zdrowa :)u mnie 19tydzien, wiec az takich kopniakow mocnych nie czuje, a jak ogladam filmiki gdzie widac nozke przez brzuch to mam dreszcze :) Myslicie juz cos o porodzie ??tzn w senie czy sie tego boicie, czy jak na razie macie tak jak ja, ze na razie zero leku ?w ogole rodzicie same, czy z "tatusiami"?? moj maz sie boi...a ja go namawiam, bo nie chce byc sama, no i z tego co mowia moje znajome ktore mialy porod rodzinny, ze mezczyzna bardziej docenia kobiete, bo porodzie rodzinnym, z reszta moim zdaniem lepiej jest kogos miec kolo siebie (chyba)bo nie moge przewidziec jak on mi sie bedzie tam zachowywal

Martina mam dwoje dzieci które rodziłam bez męża. Z synem poszło szybko ale przy córce był horror i to dzięki personelowi szpitala dlatego tym razem będę rodzić z mężem, przy osobie z zewnątrz te małpy zwanymi położnymi będą musiały się zachować jak trzeba (mam taką nadzieję). Witam nowe mamusie!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3k9a7suot.png

Odnośnik do komentarza

Poszukuję pań będących obecnie w ciąży do wypełnienia ankiety do pracy magisterskiej. Udostępniajcie znajomym ! Panie , które wypełnią test biorą udział w konkursie.Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://web.facebook.com/events/1639461269675897/ Link do ankiety: http://www.ankietaplus.pl/s/49840YMK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...