Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lili jka

Cześć Sylwia!

Madika, do 30 stopni temperatury daję radę. Sama jestem zdziwiona, że tak dobrze się czuję mimo upałów, śmigamy sobie z fasolinem :) teraz w weekend pierwszy raz mi spuchły stopy, ale też nie było tragedii. Z tym, że to kalendarzowo wciąż wiosna...
Jestem w 26 tc i mam +6kg. Z Anią miałam podobnie na tym etapie. Tylko z nią mi waga rosła skokowo, teraz rośnie równomiernie, około 1 kg na miesiąc. Ciekawe z jaką wagą będę szła do porodu?!

Odnośnik do komentarza

Renia74
Madika
Jak tak się zasiedzisz w domku to ciężko może być ruszyć dupkę do roboty, a może właśnie przeciwnie, będziesz spragniona ludzi i będziesz chciała zmiany otoczenia . Ja ze starszakami siedziałam w domu 5 lat :O Z jednym pół roku macierzyński i dwa lata wychowawczy a potem z drugim.

Renia ja juz fiksuje w domu:D Uwielbiam isc do pracy w odwiedziny bo wtedy wypoczywam:D Z reszta i posmiac sie bede mogla i opieprzyc kogos jak bede miala zly humor:D hehe Od razu czlowiek poczuje ze zyje:D hehe

Nie no tak na serio to i twk malo w domu staram sie siedziec tylko ciagle cos wymyslac. Ale pragne wrocic do pracy zeby moc stesknic sie chocby za Hanula:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Misiakowata
Udanego grilla Renia :)
Ja wczoraj zjadlam kielbache z ognicha.. Mniam smak dzieciństwa :)
Burza nam psula trochę odpoczynek.. Ale Mati zaliczył oglądanie kur i dwudniowych kaczuszek :) bieganie w błocie i drzemke na materacu w polu :)

Dzis P pojechał na dzialke a my byliśmy na małym soacerku.
Ugotowalam pulpety, farbnelam włosy, zrobiłem brwi :) od razu lepiej

Misia to prawdziwe spa sobie zrobilas:D

Fajnie ze tak czas milo spedziliscie:D

My dzis na kilacje mamy zupe tajska a jutro zrobimy grilla:D Moze jakies cacyki do tego zrobie:D bo ostatnio chodza za mna:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Ciaza3166

Dzieki Madiczko:-) zawsze mowie ze na wszystko przyjdzie odpowiedni czas. I to byl nasz czas. Teraz w nocy jesli sie raz obudzi to napije sie wody. Czasami zarzada haha i idzie spac. Tylko myslalam ze te dobre nocki cos niedobrego wroza... wczoraj odebralam ja ze zlobka z 39 stopni goraczki (panie niezauwazyly). Ale dzis niby ok... pozyjemy, zobaczymy:-) najwazniejsze ze narazie jakos spimy:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Ciaza3166

Deby hihi.
Strunka zla passa kiedys musi sie odmienic... oby jak najszybciej
Czesc Sylwia:-)
Dentysci dobrze zyja;-) znajomy dentysta na urlopie kilka razy w roku
Renia mowisz o tych czeresniach:-) zaparkowalam ostatnio auto pod czeresnia i nie pomyslalam... wracam po kilku godzinach a tu biedronka! Cale auto w czerwonych kropkach i czeresnie gdzie niegdzie hihi
I widze ze u Was ten sam podzial obowiazkow:-) maz gril a Ty sosczosnkowy:-)
Cacyki tez uwielbiam!
Madika Ty masz towarzystwo. Mysle ze nie jest tak zle na wolnym:-) ja siedzialam praktycznie sama jak palec i bardzo chcialam do pracy po roku
Sylwia trzymam kciuki za podwyzke:D
Lilijka dobrze ze tak fajnie sie czujesz:-)

Odnośnik do komentarza

Hej. Jak miło Was wszystkie tutaj widzieć =) czuje się jakbym po długim czasie wróciła do domu =)
Co do podwyżki dostałam propozycje awansu jednak odmówiłam. Chociaż moja przełożona mówiła, że wykonuje swoją pracę aż nad to i będzie walczyła o podwyżkę dla mnie =)
Strunka a co to za zła passa bo nie jestem w temacie.. U mnie po kilku latach jak na razie się skończyla =)

Odnośnik do komentarza

Ciąża
Zmierzyła go i zważyła (co sama robię co jakiś czas) zapytała mnie czy słyszy i czy coś mówi, sprawdziła czy ma wszystkie zęby (to wiem że ma), kazała mu pokazać nos i ucho :) i osłuchała go. Jeszcze obejrzała mu jajka i siusiaka. I powiedziała że na lato odstawić wit d. I żeby siadał po turecku podczas zabawy.

Odnośnik do komentarza
Gość Lili jka

Renia, to u nas na bilansie dodatkowo zmierzyła Ani nogi, po przekątnej od kości biodrowej do kostki od wewnętrznej strony. O mowę zaczęła pytać ale nie dokończyła zdania słysząc jak Anka nadaje :) także tylko tym mierzeniem nóg różnił się bilans Michała od Ankowego.

Wczoraj zaszczepiłam Anię bexsero, pierwsza dawka. Została jeszcze druga i w między czasie nimenrix. I kiedyś jeszcze odkleszczowe zapalenie mózgu.

Odnośnik do komentarza

Witam!! Miło, że trochę się tu dzieje i jest co poczytać :)
My mamy zaliczone wszystkie szczepienia jakie tylko są możliwe, więc na dłuższy czas spokój :) Któraś z Was pisała o butach osrto, że będzie je robić prywatnie. My mamy wniosek wypisywany przez neurologa, dwa razy do roku i kosztują nas one 50zł. Oprócz tego wkładki korytkowe do pozostałych butów,raz w tygodniu rehabilitacja. No i poprawa podobno jest widoczna

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Remont, remont, remont..
Renia brak czasu po prostu :)
.. Ale myślę o Was i dzis zajrzalam :)
Mati osluchowo czysto.. Ale kaszelek lekki sie utrzymuje. Robię mu po kąpieli inhalacje z soli fizjo. chodzi do zlobka.
Wczoraj mieliśmy festyn i mój maluch super sobie poradził. Wraz z 4 dziećmi i dwoma ciociami wystąpił przed rzesza ludzi i Sie nie bal. Uklonil sie ładnie :)
W większości obserwował.. Ale my byliśmy mega dumni. Wielkie przeżycie:)
Przepraszam, ze tak malo mnie tutaj:*

Odnośnik do komentarza

Żoo
Dzięki :) jeszcze nie zdążyłam się zastanawiać jak go do takiego siadu zachęcić i właściwie w jakim celu. Jeszcze jutro o tym poczytam bo padam.
Lilijka
No takie olewcze wydało mi się to badanie. Coś zaleca, ale nie tłumaczy dlaczego... Nie obejrzała mu nóg ani pleców, nie bada wzroku ani słuchu tylko mnie pyta, nic nie wspomniała o logopedzie choć mówię że jeszcze mało mówi... Taka bylejakość...
Misia
To super że Mati tak sobie fajnie poradził :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...