Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Renia74
Ciąża
Jak kp miałoby ciebie chronić ? Chyba że na takiej zasadzie że karmisz dziecko i jesteś mu potrzebna i musisz walczyć z bakcylami ze zdwojoną siłą :)))

No ja nie wiem. Jakas cudowna moc plynie w tym mleku chyba:P
Teraz znowu mam jakies inne dolegliwosci ale trzymam sie ostatkami sil...

Dziewczyny czy zatoki jakos sie leczy? 2 tyg mialam zapchany nos. od wczoraj boli mnie glowa, nos. wydzielina ciemna. Nigdy nie mialam czegos takiego...

Sylwia Martynka wyglada na taka duza dziewczynke:-) Mya tez broi. I dzis w zlobku mi oznajmili ze od nowego roku przenosza ja na dol do starszakow. Aaaa!

Odnośnik do komentarza

Madika
misiakowata30
nasza praca ;)

Misia jakie cudenka zrobiliscie :D Zacznij muslec nad jakimis zajeciami plastycznymi dla Was :S Szkoda marnowac taki talet w domu :D

Ciaza wiem ze dosyc pozno o tym budyniu...
Na 2 szklanki mleka jedno zoltko (jak gotuje z 1 szkl. to tez 1 zoltko bo nie da sie go podzielic :D )
Na 1 szklanke mleka 1 lyzka cukru waniliowego (ja "robie" sama) albo zwyklego. I do tego 1 lyzka (ja daje plaska zeby kitu nie zrobic) maki ziemniaczanej.
Jak robie z wiekszej ilosci budyn to automatycznie zwiekszam wszystko proporcjonalnie o 1 :D

Mleko na gaz (ale nie cale bo trzeba troche do miseczki) i do niego dodaje cukier zeby sie rozpuscil. Zoltko i reszta mleka do miseczki rozbeltuje:D Potem dodaje make. Nastepnie wszystko razem laczymy w garnku i mamy budyn :D

Lece czytac dalej :D


Aaa tam wybaczam Ci:P tym razem:P dzieki za przepis
Odnośnik do komentarza
Gość Ciaza31666

Madika my mamy takie wlasnie zdalne sterowanie ogrzewaniem i woda. Mozna regulowac z domu, odbiornik wisi na scianie i mozna z telefonu. Ile razy sedzialam w domu nawet na telefonie i mysle Aaa Zimno Mi. I nawet nie zeszlam na dol tylko z telefonu podkrecilam. Fajna sprawa. Szczegolnie jesli nie ma Cie w domu
Musicie sie cieszyc jak male dzieci na ten Wasz upragniony domek:-)
Ja narazie koncze batalie z poprzednimi wlascicielami bo wmawiaja nam ze 2 problemow nie bylo a ja wiem, powinnismy sprawdzic, ale wszystkiego sie nie da. Suk* mnie tak wkurza ze nie chce jej tego darowac. Dla wlasnego spokoju chce zrobic co moge ale moja prawniczka mowi ze pewnie skonczy sie na niczym. Trudno
A wiecie co robie?:-) te co mnie znaja i panietaja;-) siedzimy z Mya pod domem w aucie bo zasnela. W zlobku kupa przeszkodzila. Ale pol godz spania i wysiadamy:-)
Buzia

Odnośnik do komentarza

Renia74
Byliśmy w rosku i Michaś wziął z półki kota pluszowego z takim wielkimi oczami i chodził z nim po sklepie tuląc go i całując, okazało się że to kosztuje 50 zł a maskotek w domu jest mnóstwo więc mówię daj kotkowi buziaka, odłóż go na półkę, zrób papa i idziemy. Myślałam że będzie płakał, ale nie, zrobił co mu mówiłam i poszliśmy :)

Brawo Michas:-)
Odnośnik do komentarza

Lilijka zazdroszcze przeprowadzki do Krakowa:-) jeszcze samo centrum:-) bedziesz tam miala kogos z rodziny?
Bylam w Krakowie raz i bardzo mi sie podobalo. Maz chcialby zwiedzic ale ciagle nam nie po drodze
Lilijka niedlugo Wam sie uda, zobaczysz:-)
My termometr bezdotykowy mielismy. Wywalilam! Teraz uzywam zwyklego elektronicznego pod pache.
Dzieki Peonia. Moze jednak wybiore sie do lekarza. Cala zatkana jestem

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Hejka :)
Renia ja od zawsze lakiery trzymam w lodowce :)
I jak ten lakier?jaka to firma?
Madika ehhe nasz talent przyda sie nie raz Mateuszkowi :)
Teraz robilam opaske z misiem..piekna mi wyszla..no ale coz..Mati po dwoch dniach zlobka sie rozchorowal..kaszel jak gruzlik.Inhalacje pomogly..teraz ma gila i czasem mokro kaszlnie..dzis wizyta.jeszcze z tydzien go potrzymam w domu.
Tak myslalam do Mikolajek..zeby choc raz wzial udzial w jakiejs zabawie na ktora cos wykonujemy.

Lilijko najwazniejsze znac przyczyne.Uda sie.wierze w to :*

Odnośnik do komentarza

Renia74
Ciąża
Pamiętam te twoje usypianie małej w aucie :))) jak tak dalej pójdzie to mój mąż też zacznie stosować tą metodę :) ostatnio młody nie chce mu spać tylko czeka na mnie i na cycka.
Współczuję problemów z domem, oby szybko się wszystko wyjaśniło i ułożyło.

Dzieki Renia. To Michas czeka na Ciebie do 22? Te dzieci chyba nigdy nie przestaja cyckac:P ja nawet wyjsc wieczorem nie moge bo zaraz sie budzi i bez cycka placz. Ilez mozna...
Odnośnik do komentarza

~Lili jka
Ania przy trzydniówce miała najwięcej 39,2. Zaczęło się we wtorek popołudniu, a skończyła gorączkować w sobotę rano i pojawiła się wysypka na bokach tułowia, w dole pleców i trochę na buzi.
Nurofen i pedicetamol szedł naprzemiennie co 4 h.

Chyba znalazłam przyczynę poronień. Mam przeciwciała antykardiolipinowe. Czeka mnie heparyna drobnocząsteczkowa.

I przeprowadzamy się do... Krakowa.

Lilijko jak dobrze slyszec ze znalezliscie przyczyny poronien. Nie ma nic istotniejszego jak sama wiedza co sie dzieje. Od razu czlowiek spokojniejszy jest.
Teraz szybko zaradzicie temu i bedzie mozna zabierac sie za rodzenstwo dla Ani :D

Prosze i jeszcze przeprowadzka... TRZYMAM kciuki aby wszystko poszlo gladko :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Ciaza3166
Renia74
Ciąża
Pamiętam te twoje usypianie małej w aucie :))) jak tak dalej pójdzie to mój mąż też zacznie stosować tą metodę :) ostatnio młody nie chce mu spać tylko czeka na mnie i na cycka.
Współczuję problemów z domem, oby szybko się wszystko wyjaśniło i ułożyło.

Dzieki Renia. To Michas czeka na Ciebie do 22? Te dzieci chyba nigdy nie przestaja cyckac:P ja nawet wyjsc wieczorem nie moge bo zaraz sie budzi i bez cycka placz. Ilez mozna...

Tak, czeka na mnie. Już pięknie zasypiał mężowi w łóżeczku, a teraz mu się odmieniło i jak mam drugą zmianę to czeka do 22, czasem się zdarzy że wcześniej zaśnie, a jak mam pierwszą zmianę to zamiast zasnąć ok 12 jak zawsze to czeka do 14 i od drzwi słyszę dań dań (daj) i dobiera się do mnie, przeważnie 14.15 już śpi, i przez to do 22 harcuje zamiast po 20 iść spać.
Też się zastanawiam do kiedy będzie pił cyca, on jest cycoholikiem normalnie :)))
Odnośnik do komentarza

Madika
Jola88
Jejum to dzieciaczki muszą jednak swoje odbiorowac. zdrówka dla wszystkich.
Lilijka skąd pomysł na przeprowadzkę?
Ja w czwartek idę do szpitala a w piątek mam cięcie. Poznamy naszego maluszka. Boję się i nie mogę doczekać.

Jejku Jola czytam i doszlo do mjie za juz jestes pewnie po cieciu i na pewno tulisz swojego maluszka :D

AAAA No tak, przecież to już piątek, a cięcie miało być w czwartek. Napisz Jolka jak się czujecie.

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Mimo lepszego samopoczucia,plucka nie sa czyste tym razem .dostalismy dodatkowo nowy lek do inhalacji i w poniedzialek kontrol i decyzja czy nie bedzie potrzebny antybiotyk.Ja juz wymiekam..sama ide zrobic tsh..bo ciagle bym spala,szybko wybucham zloscia..ajj no..
Trza to wytrwac wszysko ;)

Odnośnik do komentarza

~Kalae
Angina jest zarazliwa i trzeba brac antybiotyk, bo sama jej nue zwalczysz, a powiklanua moga byc, takze pojdz do lekarza. Poza tym kazdy u nas 39.6 przy niej, takze slabo widze siedzenue w pracy czy zajmowanie sie dzieckiem.

Dziewczyny angine koniecznie trzeba pozadnie wyleczyc!!!
Pamietacie jak moj Mezulek wyladowal w Sylwestra na kardiologii?? To wlasnie od anginy.

I pamietajcie o lekach przeciw zapalnych przy antybiotyku!!!! Moze byc ibuprofen!

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Renia74
A ja sobie kupiłam lakiery do paznokci w rosmanie, żelowe, niby mają trzymać do 7 dni. Pomalowałam sobie na imprezkę na czerwono i jeden na srebrno. Zobaczymy jak długo mi wytrzymają. Pomalowałam w piątek wieczorem, czyli już są dwie doby i na razie nic się nie dzieje. Stwierdziłam że nie będę wydawała kasy na hybrydy które potem zdejmę z warstwą płytki. Słyszałam że lakier powinno się trzymać w lodówce. Trzymacie ?

Wlasnie nie bo sie psuja. To stare zabobony:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Misia
O kurcze, lekarz podejrzewa zapalenie płuc?
Ja co kilka mcy robię tsh, wyniki dobre a samopoczucie różnie, raz lepiej raz gorzej.
Ja nigdy nie trzymałam lakierów w lodówce, teraz dopiero usłyszałam o tym. Kupiłam lakier ados żelowy, mam wrażenie że trzyma lepiej niż zwykły. Ale u mnie nie ma szans na 7 dni. Max 5,ale to i tak nieźle.

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Sa i zielone buźki Madiki =D skoro Hania rozrabia dzień i w nocy to jak ogolnie jest grzeczna? =)
Ja nawet nie chce myśleć ile Martynka razy juz miała antybiotyk i sterydy, ale juz tyle razy szukalam pomocy u lekarzy i juz przestalam im ufac. A dziecku jakos trzeba pomoc jak ma ataki kaszlu i nie moze oddechu zlapac.

Sylwunia moja kochana :D Mezulek to juz mnie dreczyl co u Was :D i tyle razy mialam juz na messengerze pisac ale ciagle mnie Hanula odciagala.

Ogolnie to ona jest typem fajnego lobuziaka:D Czyli rozrabia tak sympatycznie i "umie" sprzatac po sobie :D heheh szczotka szufelka recznik i posprzatane :D hehee

A w nocy budzi sie ok 4 i nie spi przez 2h okladajac nas wsxystkimi konczynami i wszystkim innym :D

Aaaaaaale!!!! Od 2 nocy budzi sie i jak ja wezme do lozka to zaraz zasypia :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Hej! Ja cały tydzień jednak na l4 byłam, antybiotyk i siedzenie w domu :( oczywiście we wtorek poczułam się już lepiej, więc szalałam ze sprzątaniem w domu, ale mam nadzieję, że od pon już odpocznę w robocie hehehe A młody poszedł do żłobka zdrowy, 2dni i znowu zielony katar. Więc Misia rozumiem co czujesz... Ale narazie ogólnie zdrowy. Mieliśmy tylko problem, bo miał mocno czerwone plamy na siusiaku i w okolicach aż na pupie, ale triderm pomógł na szczęście.
A Renia, Ciąża zapomniałam powiedzieć, że przy chorobie Niko się odstawił! Też myślałam, że nigdy to nie nastąpi, ale z dnia na dzień totalny odwyk... Z jednej strony smutno, ale z drugiej duża ulga!!!

Odnośnik do komentarza

~Lili jka
Jakie macie termometry? Polecacie? Nasz zwariował i pokazuje temperatury poniżej 36 st.

Czym czyścicie uszy dzieci, jakieś preparaty?

Ja czyszcze teraz uszy Hanuli patyczkami dla dzieci. Zbieram tylko to co jest prawie na wierzchu- no jie wiem jak to inaczej wytlumaczyc :D

Termometr mam do ucha Brauna i jestem bardzo zadowolona z niego. Kupilam go zanim Hanula sie urodzila i jeszcze mnie nie zawiodl.
Ja kupilam taki z podswietleniem zeby nie trzeba byli swiatla mocnego palic.

Blisko starego rynku chcecie mieszkac? My tam mieszkalismy na Zwierzynieckiej. I powiem Wam ze za zadne skarby bym nie chhiala mieszkac tak wcentrum.... Masakra bo nawet okna nie moglismy otworzyc bo taki chalas i to cala noc.
Wiec lepiej sie zastanowcie jak blisko centrum chcecie mieszkac...

Fakt my mieszkamy na obrzezach miasta to moze inaczej podchodzimy do tego. :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Lili jka
Sylwia921125
Renia to może by przy mnie by sie dluzej ten lakier utrzymał.
Lilijka widze, ze zmiany przed Wami. Nie jestem w temacie bo wiem o stracie a Ty piszesz w liczbie mnogiej. Trzymam za Was kciuki i sciskam mocno :*

Dzięki. Niestety we wrześniu też poroniłam, w 9 tc, przestało bić serce zarodkowi.
Dziś odebrałam kolejne wyniki, genetyczne w kierunku trombofilii. Wyszły trzy mutacje genów. Czekam na wizytę u gina by wiedzieć co oznaczają i co mnie czeka. Coś już poczytałam w necie i w skrócie to mam szczęście, że mamy Anię!

Żoo dzięki za namiary na termometr. Długo już go używacie?

Lilijka najwazniejsze ze juz macie punk zaczepienia tak jak pisalam. Teraz juz moze byc tylko latwiej :D

Kiedy masz wizyte u gina?

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...