Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość strrrunka

Jola! Obejrzałam bawialnię w Będzinie na,ul sportowej! O jaaaa! Ale super!!! Widzę jak młody szaleje :) a mala tez miałaby gdzie szaleć.
Patrzyłam tez na Koszelewie. Tez ciekawie.
No i ceny sa atrakcyje... Mozemy się umówić :) jak juz to starsze dziecię wydobrzeje :D

Odnośnik do komentarza

Nadrobiłam. Jeju jaki ja Was lubię czytać;)) ;D
Alexan nie raz się spotkałam ze przedstawiciel wiedział 40 minut a dziecko z gorączką czekało. Brak słów. Nie rozumiem tego.
Strużka i reszta to może kolejne spotkanie w sali zabaw tambwlasnie w Będzinie? Czy za daleko dla Was?
Dziewczyny gratulacje postępów super się to czyta. Jakie pomysłów i zdolne nasze dzieci.
Moja mama się śmieje ze Olis wszędzie szuka taty hahaha bo jak dzwoni domofon to on już biegnie tata tata idzie. Efekt jest taki ze chodzi sobie na klatce mamy takie ogromne klatki jak w hotelu ktoś wchodzi to on już biegnie do drzwi i tata tata:) w sklepie to samo nie widzi taty to biega i ciągle tata tata. A jak widzi ze idzie do pracy najpierw macha papa a potem do drzwi wali rękami i to samo. Tylko mnie zastanawia czemu jak tata. Wychodzi to bardzo sporadycznie plącze chwile a ja jak ja wychodzę to czasami biedny cały czas plącze.
Ja jak wrócę do pracy to mały będzie ok 2h w klubie malucha potem z tata i jest mi z tym po prostu złe ze wszystko opiera się na kasie bo chciałabym z nim zostać do przedszkola. Wiem ze ma to swoje plusy śledzi więcej czasu sam z tata chwile pozbawi się z dziećmi ale co mama to mama hehhe. No cóż może uda się móc mała fasolke i zostanę z nim a jak nie to beze musiała jakoś sobie z tym poradzić a mały mam nadzieje ze nie będzie plakat.
Co do jedzenia jak piszecie to mój glodomorek tez nie chce jeść mm a chciałam raz dziennie mu wprowadzić bo pierś teraz je rano i przed spanie a myślę ze jeszcze potrzebuje tymbardziej ze on wazy tylko 7.5kg. I znalazłam sposób który działa robię mu w bidonie porcje mleka z siemiem lnianym otrebami i owocami ma drugie śniadanie. Koktajl tylko zeby przeszedł przez słomkę i pije. Chociaż mam jakoś wyryty sumienia ze mu daje mm. Nie wiem dlaczego ale mnie odpadają. Może dlatego ze do miesiąca temu padł w razy jako noworodek tylko mm. Nie wiem ale trochę mnie to trapiąc.
W ogóle byłam ze znajomymi w sali zabaw i córka koleżanki 14 msc bez pampersa nawet w nocy. W szoku byłam nie mówi ale jak fajnie pokazuje ze ich do łazienki. Ja muszę się przyznać ze staram się małego sadzac ale często zapominam.
Co do bigos itp u mas tez się je z ziemniakami illub chlebem. Golabkow z kasza nie jaglam dziwnie brzminape może spróbuje jak je zapomnę. Ja nie lubię kuchni teściowej gotujesz strasznie tłusto i złe się po tym czuje. Tam jest wszystko cieknącego klejem. Mojej mamy kuchnie zależy co zupę mamy nie lubię bo dla mnie takie jałowe ja lubię gęste zupę dla mnie pomidorowa musi być z pokidirami przeciersm i koncentratem a nie taka woda. Rosół tez dużo warzyw taki złocisty. A moja mama po chemii to w ogóle mało przyprawia chyba jej się smaku zmieniły.
Moja siostra już w 15tc i wszystko ok dziękuję za kciuki trzymajcie dalej.
Ok ode spać spokojnej nocy Wam życzę:))

Odnośnik do komentarza

Klaudia88
Dzien Dobry. Jest marzec,chciałam wszystkim tegorocznym roczniakom zlozyc zyczonka urodzinowe,duzo zdrowka maluszkom,by rosly szczesliwe !!!!!,a rodzicom duzo sil i wytrwalosci,i cierpliwosci w wychowaniu pociech. Sto Lat dla wszystkich perełek. My 30 marca 7 urodziny obchodzimy synka. Pozdrawiam serdecznie.

Cześć Klaudia;)
Miło nam bardzo choć my z ostatniego miesiąca:)
Wszystkiego najlepszego dla synka z okazji 7 urodzin:)
To synek tyle lat ile mój;) z tym,że aż do listopada musi czekać na torta:)

Jeśli rozliczam przez kreatora pit i wpisuje datę urodzenia ostatni to i tak liczy odliczenie od kwietnia nie?W sumie tak pokazuje,ale wolę się upewnić;)

Dzisiaj rano budzę Adasia"Adam" ,a Nikola też woła"Adam":D głupia się rozczulam ,ale to takie słodkie:)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza
Gość strrrunka

Poważnie. Poczytaj mi mamo. Sama mam syna z 31 marca i 3 lata temu też marzec odliczałam. Od tamtego czasu nic się nie zmieniło.
Patrz niżej, strona 6. Przykład 1.
Jest napisane, że w maju (bez wskazania konkretnej daty) zostali rodzicami i jak widać 8 pelnych miesięcy odliczają...

http://www.mf.gov.pl/documents/766655/5900960/ULOTKA-ulga_na+dzieci_2017.pdf

Odnośnik do komentarza

~strrrunka
Poważnie. Poczytaj mi mamo. Sama mam syna z 31 marca i 3 lata temu też marzec odliczałam. Od tamtego czasu nic się nie zmieniło.
Patrz niżej, strona 6. Przykład 1.
Jest napisane, że w maju (bez wskazania konkretnej daty) zostali rodzicami i jak widać 8 pelnych miesięcy odliczają...

http://www.mf.gov.pl/documents/766655/5900960/ULOTKA-ulga_na+dzieci_2017.pdf

Dzięki mamo;)

Chyba właśnie ten artykuł już pokazywałaś:) bo kojarzę,jak przeczytałam, że już to czytałam

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza
Gość strrrunka

Oczywiście to rozliczenie jest na przykładzie gdy ktos jest caly rok małżeństwem i razem z mężem opiekuje się dzieckiem.
W przypadku perturbacji życiowych rozliczenie wygląda inaczej... Tzn proporcjonalnie... Niżej w tej broszurce jest to opisane.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny kochane te Wasze maluszki wszystkie :-) Strasznie miło się czyta o tych wszystkich "wyczynach". Kiedyś takie rzeczy mnie w ogóle nie bawiły, a teraz to takie fajne :-)
My dziś ostro przygotowujemy się do jutrzejszego roczku, chcemy większość mieć gotowe, żeby jutro spędzić jak najwięcej czasu z naszym małym solenizantem :-D Mam nadzieję, że to mimo wszystko będzie w miarę wesoły czas... Rok temu punkt 24 zaczęły odchodzić mi wody, urodziłam 21 godzin później... :-/ Niko miał dzisiaj straszną radochę jak odkurzali razem z tatą. Piszczał z radości i wyrywał mu odkurzacz i sam próbował szurać nim po podłodze :-) A jak zostawiliśmy go wyłączony to podraczkował do niego i sobie go załączył :) w ogóle uwielbia obsługiwać wszystkie sprzęty domowe, do których się dorwie. Chyba każda z nas marcowych mam nie może się nadziwić, że to już rok... Ale to dlatego, że piękne chwile szybko strasznie lecą, a przecież każda chwila spędzona z naszymi dziećmi i rodzinami jest cudowna:-) Pozdrawiam i lecę kończyć ciasto :)

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Renia74
Misiakowata
A jaki probiotyk dajesz? I sama czy lekarz ci mówił żeby dawać ? Michaś to różnie z tym apetytem, wcześniej nadrabiał kp a teraz w dzień prawie wcale, dziś raz mu dałam cycka ale więcej trzymał go w buzi niż pił. A tego mm nestle waniliowego nie chciał pić, jeszcze potem mu spróbuję wcisnąć. Babydream też kupiłam, tym pluł najbardziej.

Moze Michaś po prostu nie lubi mm zadnego?
Pediatra zalecil probiotyk to kupilam ponoc lepszy od Dicofloru-osłonla Baby krople..maja wiecej tych bakterii.
Apetyt Mati ma super..wcina wiecej niz zawsze i chetny do jedzonka jak kiedys :)
Mm roznie pije,ale o 12 i po kapieli to bankowo..ale nie od razu..
Sam sobie trzyma ostatnio i dawkuje :))

U nas ogolnie ok.Nie dostalam sie do tego sklepu..zachowali sobie moje cv jak tylko zwolni sie etat to zadzwonia..ale nie podsaje sie..od wczoraj wysylam cv i dzis ogarnelam profil na pracuj.pl..i pare cv wyslalam :).
Dzis piekna pogoda byla,sloneczko,poszlismy na spacerek i zakupy do domu..No i Mati pierwszy raz bujal sie w hustawce :D Podobalo mu sie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

U nas te aaaaaaaaa to jest orzy glonojadkach hehe..słodziaki :D
Madika nie martw sie..Mati te zmi daje czadu w nocy...pokrzykuje co chwila..przebila nam sie jedynka na dole(6zabek)i chyba tego przyczyna.
Wczoraj o 6 wstawalismy na badania..a Mati od 3 bie dal spac.

Mati mleka samego jeszcze nie pil..ale Bieluchy,jogurt czy jakies placuszki to normalnie :).

Ciaza trzymam kciuki za zdrowko Mya..i moze na te kupki kup probiotyk.

Odnośnik do komentarza

Misiakowata, mam nadzieje ze przeczytam ze prace dostalas:-) albo masz na oku jeszcze lepsza:-) a powiem Ci ze Mala przybiera ok 200g na miesiac ostatnio. Mowia ze jest ok... jest chudzinka ale malutki brzuszek ma:-)
W Anglii pozbylabys sie kompleksow kochana. Tutaj leginsy nosza wszystkie laski a juz szczegolnie te duze;-) a Ty do duzych nie nalezych z tego co zauwazylam ze zdjec:-)
Mya tez nas nasladuje a i my ja:-) na topie jest kichanie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj spędziłam pół dnia w kuchni, pochłonęły mnie przygotowania na jutrzejszą imprezkę. Z naszym małym solenizantem bawił się tatuś, ale byliśmy też razem na dwórku i też na huśtawce. Teraz już śpi mój mały mężczyzna a ja zaraz lecę dokończyć sałatki. Tort zamówiłam, jutro go odbiorę i gotowe :)

Odnośnik do komentarza

Peonia
Renia74
Jeszcze do środy mam macierzyński. Dzwoniłam dziś do firmy. Teraz zaległe urlopy z 2015 i 2016 i 15.05 wracam do pracy :((( policzyłam sobie że zacznę od pierwszej zmiany, najbardziej obawiam się drugiej bo to do 22 a mały zasypia przy piersi, mam dwa mce na nauczenie go picia mleka z butelki lub zasypiania bez mleka. Ale jak to zrobić???

mój nagle zaczął sobie zasypiac przytulony, bez piersi. Tak około dwa tyg po ukończeniu roku. Może Michas też sam sobie wyreguluje?

w zasadzie nie domaga sie piersi, a był z nią nierozłaczny do około 11 mca zycia. Jak dostanie to weźmie, ale nie pyta :))

mam szpital w domu nie mam czasu do Was zajrzeć :(
A 13 marca do pracy wracam.... buuuu...


... ale nie pyta:D haha
Zdrowka! Mam nadzieje ze juz niepotrzebne, chociaz zawsze sie przyda:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Dzieki Ciaza :* wiem o tych leginsach u Was bo moja bratowa z tych wiekszych i nosi :)
A ja xxl nosze takze angielski gabaryt :D

Jola to meczace musza byc takie zakupy bidaku..ach ten Olis ;) nie dziwie sie ,ze 7,5 kilo wazy.

Kurde nooo...mialam w okienko wpisane conieno odpowiedzi i mi Mati wyszedl z tego i nie wrocilo.przepraszam,ze nie ejstem na biezaco.Nawet na fb jestem rzadziej..codzien ale rzadziej..ciesze sie synkiem,ostatnimi chwilami razem..zaczal stac sam juz dluuuzsza chwile,nauczyl sie w koncu kosi kosi i brawo,wczoraj zrobil dwa kroczki sam przy tatusiu :D
Ide kapac Matiego..chcialam Was nadrobic i mam opoznienie o pol godzinki :*
Caluje kochane :***
Gratuluje umiejetnosci maluszkow ;*
.Klaudia ;*** dziekuje i Twojemu synkowi duzzo zdrowcia :*

Odnośnik do komentarza

Czesc mamusie =)
Ciężko Was nadrobic i przyznaje sie, ze mi sie nie udalo i juz chyba nie uda =)
Ciszę sie, ze Katowickie spotkanie sie udalo. To takie moje małe marzenie aby kiedys sie na nim pojawic no i jeszcze chciałabym sie z Madika kiedyś zobaczyc =)
Renia ja tez lubie czytac o Twoim synku =)
Dzisiaj Martynka mnie zadziwila chodziła sobie wokół łóżeczka i wzdluz mojego łóżka i w pewnym momencie sie puściła i sobie poszla =D matko jakie to emocje =) moze niedługo juz znacznie chodzić =)
Dzisiaj zagladnelam jej w buzke bo byla placzliwa i wkladala wszystko do buzki i chcialam zobaczyć jej trojki czy sie przebily a tu patrze a tam jeszcze czwórka juz mocno przebita i kolejna sie przebija. Juz wiem czemu tak marudzi =)
Mam chyba problem z pokarmem. Martynka je i je a ja czuje, ze nic juz tam nie ma. Nieraz zje w nocy z pol godziny zaraz sie budzi i znowu chce jesc :/ chyba już konczymy przygode
Misia odezwali sie z pracy bo chyba do czwartku mieli a nie doczytalam =)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...