Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiakowata

betty1982
misiakowata30
betty1982
Również miałam nadzerke przez kilka lat Żadnych przeciwskazan do seksu Gin nie usuwał bo stwierdził że po ciąży może się odnowić A teraz po ciąży sama znikła...

Witaj :) Wpadasz ni z gruchy ni pietruchy :D Gadaj jak mała :)

Hejka Sorki ze tak wpadłam z nienacka Próbuje Was nadrobić ale nie daje rady i odpuściłam prawie 3 miesiące postów Zosienka spokojniutka i grzeczniutka rośnie sobie Pomimo obciazenia po mamusi wszystko narazie jest okej 8 miesięcy w brzuszku była silna wiec dalej taka jest Ogarnelam wkoncu Nowa rzeczywistość wiec teraz będę tutaj częściej Pozdrawiam Was

No i super,że córcia zdrowa :) wpadaj wpadaj :) miło nam bedzie :)

Odnośnik do komentarza

ajka88
Dziewczyny jeśli chodzi o te nakładki na pierś to jakie polecacie. Widzę że mały się trochę oszukuje, ale mam z canpola rozmiar L i są za małe:-(

ja używam Aventu tych standardowych, ale u mnie córcia od razu je załapała i nie próbowałam innych, wiec nie mam porównania

Odnośnik do komentarza

Znowu Ja i znów pomarudze, bo już nie mam cierpliwości moja córka prawie już w dzień nie śpi :( w domu odstawiona od piersi odrazu się budzi, na dworzu zasnie jak się wyryczy Ale też śpi Max godzinę to już nie chodzi o mnie ale ona jest taka malutka ze powinna spać... Nawet jak nie śpi w dzień to zasypia koło 23, jestem na maksa przybita :(

Odnośnik do komentarza

Izabel82
Znowu Ja i znów pomarudze, bo już nie mam cierpliwości moja córka prawie już w dzień nie śpi :( w domu odstawiona od piersi odrazu się budzi, na dworzu zasnie jak się wyryczy Ale też śpi Max godzinę to już nie chodzi o mnie ale ona jest taka malutka ze powinna spać... Nawet jak nie śpi w dzień to zasypia koło 23, jestem na maksa przybita :(

Współczuję:( Mój to potrafi prawie cały dzień przespać. Dziś od 9 śpi do teraz z przerwami na Cyca i zmianę pampersa. Aż się czasem zastanawiam czy to normalne?
Odnośnik do komentarza

Izabel82
Ciąża dziewczyny nam się zmowily :) wczoraj tata miał wychodne ogarnelam dwójkę :) nawet młoda wykapalam 1 raz :p jak usnela koło 23 to o 3 trochę postekala Ale poglaskalam brzuszek i po 4 dopiero na jedzonko, pielucha karmienie i jak usnela przed 5 wstała koło 7 nakarmilam usnela na brzuchu i spała uwaga!! Do 10.30 zdążyłam do gina na 9.20 i po prezent do empiku dla szwagra, weszłam to zaczęła się wiercić, wyczuła mamusie, ależ jestem dumna ze tak pospala, obyło się bez butli.
U gina wszystko ok, wzięłam receptę na anty, dowiedziałam się ze mają działanie podtrzymujące ciąże wrazie wpadki Ale mam nadzieję że nic takiego nie będzie miało miejsca :) bo naprawdę byłoby nam ciężko z jeszcze jednym szkrabem.


A no widzisz:-)
A po karmieniu od razu zasypiala? Jejusku moja jest taka glosna w nocy jak zasypia i zajmuje jej to troche, ze ja spac nie moge wtedy.

Leze sobie wlasnie na lozku, Mala obok i moze uda mi sie wkoncu nadrobic Marcepanki, tzn Marcoweczki;-)
Tak w ogole to w sypialni nigdy tv nie chcielismy miec. Jak kupilismy ten dom to kable nawet byly w scianie poprowadzone ladnie, ale stwierdzilismy ze w sypialni tv sie nie oglada:D a teraz by sie przydal noo

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Izabel wspolczuje kurcze..
Ale ze na dworzu Ci nie spi..masakra :(
Pytalas pediatry o to?

U nas Mati dzis bardzi marudny byl..podejrzewam kolejny skok.tylko na raczki..jak zasnal to na chwile..
Choc w sumie byl wyspany..bo wczoraj usnal o 23 i spal do prawie 5..potem przed 8 cyc..ja palam,maly kolo mnie..w sumie wstalismy o 13 hehe
No ale nie chcial podrzemac..no to go na spacer
Poszlismy do duzego Tesco..jakies 2,5 km..potem w Tesco dwa bodziaki i smoczek kupilismy ,wrocilismy padnieci hehe
Maly cala droge w ta i spowrotem przespal
Wrocilismy dalam mu dwa cyce a ten jak chlusnal mlekiem i potem ulal dwa razy..ale ani plqczu tylko usmiech..i gada teraz do mnie :)
Pierwszy raz tak chlusnal i mi sie oberwalo az sie wytraszylam hehe
Juz wiem jak to jest heh
No ale nowego smoczka niechetnie cos..woli tetre..
Kupilam sibie na wieczor warke cytrynowa 0% mniam :)
Ciekawe czy znow mo zaleje bluzke hehe

Odnośnik do komentarza

Moja używała biogaie i Dicoflor, też blf100 :) ale teraz nicc nie daje już i przynajmniej nie ma kłopotu z brzuszkiem :)
Izabel nie martw się, moja też prawie w ogóle nie śpi! Na spacerze o tyle dobrze że nie płacze :/
Mu dziś dzień na działce, ale mnie ręce i plecy pieką :)

Boże a mi Majka znów zaczyna ulewac.. Wczoraj ja 6x przebieralam.. Kuzwa dość już!

Izabel a części się w nocy budzi?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Widze, ze dzisiaj mamusie na polku czas spedzily bo cisza na forum :)
Dla mnie Mandolinka wygrywa :)
Izabel wspilczuje. U mnie Mala tez tak miala 2-3 dni ale potem przeszlo. Caly dzien prawie nie spala z kilkoma 15-30 min drzemkami. Moze sie to unormuje.
Olka ja mowilam, ze nie dam smoczka. Daje bardzo zadko. Jest pomocny, ale da sie zyc bez niego. I widze, ze Mala po 30 sek. go wypluwa. A wczesniej bardziej go lubila :)
Moja wczoraj zasnela 22 a obudzila sie o 6 potem 9 :) i tak jest coraz czesciej :)

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

U nas jak zwykle kupa podczas jego jedzenia :) nie ma to jak byc wykapanym,wysmarowanym oliwka i walnac porzadna kupe :)
Czasem robi to.podczas naszego jedzenia..mnie to nie rusza,ale P od razu ma mniejszy apetyt :)

Ostatnio jak byl na grillu i mama chrzestnicy cisla ketczupem i wiadomo jaki dzwiek byl..od razu mu sie skojarzylo heheheh
Delikutasny :)

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
Strunka jest serio 0% szukalam Bawarii co pisala Kalae ale nie bylo..a ta warke pilam na jednym grillu w 5 tyg z Mateuszkiem w brzuszku :)
Gratuluje kupska :)

Bo to w auchanie chyba tylko i piotr i pawel, ewentualnie real , ale one juz sie zmieniaja na auchan.
Odnośnik do komentarza

kamillla
A jest. Jakies piwo bez % ale nie smakowe?? Dla mnie cytrynowe jest najgorsze fee.

Misiakowata to juz nie wybudzasz?? Mowilas ze cos tam z ta oxy dla Matiego jest, dlatego wybudzalas?

No bavaria wlasnie na widzialam e rodzaje zwykld piwi, jablkowe i wit czyli biale.

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

No u nas w miescie tylko Piotr i Pawel i tam jest.Myslalam,ze w Tesco bedzie bo tam wynalazkow pelno...
Reklamowali ostatnio Zywca bezalkoholowego,ale pewnie jak i Tyskie i Calsberg ma 0,5 % :/
Takiego zywca bym sie napila..ale.osrana po Karmi ostatnio bylam..bo Mati sie szybko obudzil i ryczy na cyca ech :) a taka pewnosc,ze sie nie obudzi mam po 23 ,wtedy mi sie nie chce..
Mmm Wareczke wlasnie sobie wlalam do kufelka i pije przez slomke :D zimniutką :)

Kamilla nie wybudzam..na szczepieniach jak mowilam o ktorej karmie to dr nic nie powiedzial..poza tym Mati czasem jak zwlok byl i rozbieranie nie pomagalo :D
No i sama sie wysypiam..Pilnuje tylko zeby te jedno karmienie bylo miedzy 2 a 5,bo wtedy wlasnie cos z ta oksytocyna jest :)
No i pospal chyba nie dojadl i musze cyca dac :)

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Ciaza moj tez palant :) pojechal dzisiaj do siostry na budowe i potem do mamy i mowi mi zebym wpadla. A ja dzisiaj na zakupy do miasta bo jutro goscie, sprzątanie, slatka, wyczyscilam cala kostke brukowa z trawy i tak od 9 rano dopiero odpoczywam. A ten obrażony, ze nie przyjade i co ja takiego mam do roboty. Pedal. Na szczęście Maleństwo grzecznie spi na polku. W nocy jak zasnela o 20 pobudka o 2 potem 5 i spalysmy do 8 :D takie spiochy z nas jak w ciazy.
Kamila ja tez sobie robie kapiele takie jak zawsze okolo 45 min. Zawsze mnie zastanawialo jak moja szwagierka mowila, ze musi sie szybko kpac bo musi do Malego leciec. A od czego jest ojciec?? :) ja tam musze wyjsc z domu wlasnie sie jeszcze na tą zumbe zapisze. Monimoni ja juz normalnie podnosze. Tak do 20 kg. Pierwszy miesciac sie tak oszczedzalam.
Olka Ty mozesz byc zawsze w ciazy?? Jak Ciebie biedulko tak mdlosci męczyły. I potem lezec musiałaś. Podziwiam :) ja to pol ciazy przespalam. Dolegliwości zadnych nie mialam tylko na koniec juz mi ciezko bylo i czulam sie jak slon :)
No i na forum nasze Renatki sie juz nie udzielaja. Sa na fb.

Ol maj god;-) noo. Facet sobie porobi rozne rzeczy i zadowolony. Moj to samo. Mowi do mnie odpocznij. Tak, tylko on sobie robi co chce a reszta sama sie zrobi;-) nie mowie, robi duzo w domu ale czasami takie niby drobnostki ja musze zrobic bo on tego nie widzi.
Fajnie ze tak spicie sobie. Moja czasami placze ze zmeczenia i nie moze zasnac

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...