Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Madika jestes twarda zawodniczka ! jestem dumna,że dałas radę...a teściowa czuje Twoja siłę i się boi :D
Dobrze,że bedzie poprawa :)

Mateuszkowi przyszła karuzelka...chińszczyzna straszna,ale malutkiemu sie podoba..w mig sie uspokaja przy tym..a jak zagląda fajnie :)

aaa i mamy tą przepukline pepkową i malutką,nic nie robic mamy skoro Mateuszek nie ma problemów z brzuszkiem :)
16go mamy szczepienia,jeszcze dopytam dr o to :)

Aniołek super ,że ok :D..czyli juz malutkiemu nie musisz wiązać tych pieluszek??dobrze,teraz ciepło..

u nas 25 stpni...powoli zbieram się na jakis spacer..tak mi sie loda z automatu chce..:D ale to zaraz :D
P.poleciał na miasto..

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
dziewczyny to badanie uszek to czemu je macie?? Aniolek pewnie ze wzgledu na wczesniaczka?

my mieliśmy w szpitalu badanie uszek nawet takie zaświadczenie jest w książeczce, i chyba jak wychodzi ok i nie ma w rodzinie problemu ze słuchem to nie ma dalszych badań.

te badania noworodków są teraz dla wszystkich, wośp ma z tym coś wspólnego

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
kamillla
Któraś zz was tu polecała jakieś staniki do karmienia, tylko chodzi mi o usztywniane. bo juz patrzeć nie moge na moje dojki :P

Ja co prawda nie o dojkach a o glacusi :D rosną włoski czy dalej na paździocha? U nas dalej i chyba ciemieniucha sie tam na dodatek rzuca :D

Leniwiec Ty zamiast mnie kontrolować to sie przyznaj co zrobiłaś z Lilijką ze jej takkk dłuuugo nie ma ...!!!:D ??

Madika czyli cholery nie udusiłaś...no niewiem :D czy zrozumiała..
Moja zadaje pytanie, zanim zdążysz otworzyć usta ona SAMA sobie odpowiada ! A potem jeszcze głową kiwa i przytakuje:D !! ...

Lilijka pewnie czeka aż zatęsknimy ;) (już tęsknimy), tak jak leniwiec zresztą, ale po leniwcu to się można spodziewać w końcu leniwie siedzi na gałęzi wygrzewa się do słońca to mu się nie chce pisać.;)

nadrabiam dopiero, ale rano przeczytałam o rozmowie Mediki z teściową (że ma być) i strasznie ciekawa jestem, ale jeszcze nie doczytałam tego

Odnośnik do komentarza

Madika
Olka mam nadzieje ze Majeczka zniosla dobrze podcinanie wiezadelka :D

Sylwia ta kobita to masakra... Jak mozna takie rozmowy przeprowadzac przy innych rodzicach a tymbardziej przy dziecku... No tak nie rozumiem takich osob... Takie rzeczy zadna szkola nie da tylko dobre wychowanie empatia i mozg z dobrymi polaczeniami neuronowymi :D

Aaaa wogole jestem po rozmowie z tesciowa... Noi powiem Wam ze musialam schowac w kieszen swoja ambicje i troche byc chlopcem do bicia bo ona i tak nie zrozumiala do konca to co jej usilowalam wytlumaczyc. Wiec dalam spokuj bo inaczej juz chyba nie potrafie.
Ustalilysmy ze zapominamy i bedziemy mowic sobie odrazu co nam nie pasuje i otwarcie.

Chcialabym ze wzgledu na mezulka i na Hanie zeby bylo ok juz nie musi byc nawet dobrze... Teraz wszystko zalezy od niej...

ooo ja bym tak nie umiała po tym co ci gadała wcześniej

Odnośnik do komentarza

Madika
Olka mam nadzieje ze Majeczka zniosla dobrze podcinanie wiezadelka :D

Sylwia ta kobita to masakra... Jak mozna takie rozmowy przeprowadzac przy innych rodzicach a tymbardziej przy dziecku... No tak nie rozumiem takich osob... Takie rzeczy zadna szkola nie da tylko dobre wychowanie empatia i mozg z dobrymi polaczeniami neuronowymi :D

Aaaa wogole jestem po rozmowie z tesciowa... Noi powiem Wam ze musialam schowac w kieszen swoja ambicje i troche byc chlopcem do bicia bo ona i tak nie zrozumiala do konca to co jej usilowalam wytlumaczyc. Wiec dalam spokuj bo inaczej juz chyba nie potrafie.
Ustalilysmy ze zapominamy i bedziemy mowic sobie odrazu co nam nie pasuje i otwarcie.

Chcialabym ze wzgledu na mezulka i na Hanie zeby bylo ok juz nie musi byc nawet dobrze... Teraz wszystko zalezy od niej...

To powodzenia życzę oby słowa dotrzymała:)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
~magdalenka851
Leniwiec dziękuję za Twój wpis odnośnie laktacji bo też miewam problemy. Możesz coś więcej napisać o leczeniu probiotykami?
Mamamisiowa witamy Cię serdecznie i tulimy, Michałek będzie zdrów juz my pomozemy!
Mmmm morze jaki wakacyjny powiew wprowadzilyscie aż milutko się zrobilo::)
Aga a w Trzęsaczu/okolicach możesz polecić jakiś konkretny nocleg?
Aniolku nocy sciskam kciuki razem z Wojtusiem i napisz koniecznie po wizycie co z uszkami i jak usg? My 19maja na kontrole uszka prawego i boje się strasznie zeby wszystko okazało się wporzadku.

Magdalenka, ja stosuje to : http://www.i-apteka.pl/product-pol-49933-FEMINELLA-HEREDITUM-x-21-kapsulki.html

Na razie czwarty dzien, wiec niewiele moge powiedziec, tym bardziej, ze te zastoje, ktore wyszly na usg nie bolaly bardzo- raczej szczypalo od czasu do czasu ;) Wiec nie wiem czy brak szczypania jest tylko chwilowy i niezalezny od tego preparatu, czy jednak juz dziala.
W kazdym razie warto sprobowac :-)

ja to stosowałam tzn te 21 tabletek dostałam od położnej, stosowałam od początku tzn jak Tosia miała tydzień to zaczełam, czy działa czy nie to nie wiem, niemniej Tosia nie ma i nie miała problemów z brzuchem a ja nie miałam zapalenia piersi. Niemniej cena poraża.

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Laski jak Wasze dzieci maja katarki to leci im z noska po prostu czy to co odciągacie to nazywacie katarem? I kaszelek często jest ?
Kuźwa moja jakby pokasłuje..niewiem czy to od ślinki czy co. Gila przezroczystego odciągam co rano i wieczór..dzis wykichała jednego mokrego gluta sama. Zwariować można :D

witaj
hmm to w sumiem służba zdrowia polska a niemiecka to jeden czort,

Odnośnik do komentarza

mamamisiowa
Nie są w stanie odpowiedzieć..szukają przyczyny. Jeden powiedział że czasami tak już zostaje (!) Młody walczy. Wolniej mu spada hemoglobina ale spada. Przez to diabelstwo straciłam pokarm bo mały odpadał po kilku minutach i trzeba było na siłę strzykawkami i butelką. Teraz znowu jazda z jedzeniem bo jak jest tak nisko wynik to on po 60 ml śpi :( Tragedia, nie zawsze rozumiemy tych lekarzy jesteśmy tak zdezorientowani :( nikomu tego nie życzę. Chcieliśmy by podali nam ksero dokumentacji medycznej-NIE pytaliśmy co wykluczyli-CISZA-odpowiedzieli nam, żeby nie przeszkadzać (!), że będzie dobrze. Tyle.

witaj
hmm to w sumiem służba zdrowia polska a niemiecka to jeden czort,
Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Laski jak Wasze dzieci maja katarki to leci im z noska po prostu czy to co odciągacie to nazywacie katarem? I kaszelek często jest ?
Kuźwa moja jakby pokasłuje..niewiem czy to od ślinki czy co. Gila przezroczystego odciągam co rano i wieczór..dzis wykichała jednego mokrego gluta sama. Zwariować można :D

Tosia jak miała katar to nic jej nie leciało z nosa, ona go miała jakoś tak głębiej, spływał po gardle i stąd był kaszel.
Czasem jakaś koza uciekała to ją wyciągałam

Inhalacje z soli morskiej i wkrapianie jej do nosa, specjalnie kupilismy inhalator nebulizator.

Odnośnik do komentarza

~kalae
mamamisiowa
Nie są w stanie odpowiedzieć..szukają przyczyny. Jeden powiedział że czasami tak już zostaje (!) Młody walczy. Wolniej mu spada hemoglobina ale spada. Przez to diabelstwo straciłam pokarm bo mały odpadał po kilku minutach i trzeba było na siłę strzykawkami i butelką. Teraz znowu jazda z jedzeniem bo jak jest tak nisko wynik to on po 60 ml śpi :( Tragedia, nie zawsze rozumiemy tych lekarzy jesteśmy tak zdezorientowani :( nikomu tego nie życzę. Chcieliśmy by podali nam ksero dokumentacji medycznej-NIE pytaliśmy co wykluczyli-CISZA-odpowiedzieli nam, żeby nie przeszkadzać (!), że będzie dobrze. Tyle.

witaj
hmm to w sumiem służba zdrowia polska a niemiecka to jeden czort,

Nie wiem jak w Polsce z dziećmi ale tutaj podejście do pacjenta średnie, nie które pielęgniarki to wręcz śmiały się z pochodzenia w tym jeden lekarz...nie chce mi się pisać bo normalnie znowu szlak mnie trafi a obiad przede mną :D Dziecko mi z anemią do chorego położyli, później dopiero dali nam osobny pokój ale sytuacji gdzie ja bym łóżka nie miała to nie było :D Tu jest inny system, położne leczą dziecko, lekarza nie musisz mieć i w tym szpitalu rozmawiasz z lekarzami za pośrednictwem pielęgniarek lub położnych przez to straszne zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecccc

Ja Was aktywnie czytam - wcale nie leniwie !;)) no a z pisaniem jest problem ;)
Kalae, ja tez kupilam nebulizator. Za bardzo nie wiem kiedy go uzyc. Elizie zawsze cos wyciagne z nosa. Ale nie kaszle ani nic. Czy tego mozna izywac profilaktycznie?;)
Co do probiotyku, to moze faktycznie dziala...
Ja go dostalam od lekarza wiec zaoszczedzilam troche grosza;)

Odnośnik do komentarza

~kalae
~przyjazna
Laski jak Wasze dzieci maja katarki to leci im z noska po prostu czy to co odciągacie to nazywacie katarem? I kaszelek często jest ?
Kuźwa moja jakby pokasłuje..niewiem czy to od ślinki czy co. Gila przezroczystego odciągam co rano i wieczór..dzis wykichała jednego mokrego gluta sama. Zwariować można :D

Tosia jak miała katar to nic jej nie leciało z nosa, ona go miała jakoś tak głębiej, spływał po gardle i stąd był kaszel.
Czasem jakaś koza uciekała to ją wyciągałam

Inhalacje z soli morskiej i wkrapianie jej do nosa, specjalnie kupilismy inhalator nebulizator.

Ja tez kupilam specjalnie inhalator po szpitalu. I tez robie inhalacje z soli fizjologicznej.

Odnośnik do komentarza

~Leniwiecccc
Ja Was aktywnie czytam - wcale nie leniwie !;)) no a z pisaniem jest problem ;)
Kalae, ja tez kupilam nebulizator. Za bardzo nie wiem kiedy go uzyc. Elizie zawsze cos wyciagne z nosa. Ale nie kaszle ani nic. Czy tego mozna izywac profilaktycznie?;)
Co do probiotyku, to moze faktycznie dziala...
Ja go dostalam od lekarza wiec zaoszczedzilam troche grosza;)

ja uzywalam jak byl katar, teraz jak usłysze ze jakis tam ma to robie inhalacje, albo sola fizj przelewam nos

Odnośnik do komentarza

Mamamisiowa Michały to silne chłopy! :)
Moja Majka też miała hemoglobinę 7.4 i dostała lek Ferrum -żelazo na receptę no i pomogło, po miesiącu 11,5:) nie myślekiscie dawać mu żelaza?
Życzę dużo siły i cierpliwości!! :*

My o 500+ składalismy w mopsie :)
Zmykam na jazdy, potem będę nadrabiac :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj tak na raty czytam, więc już nie pamiętam co było rano :)

W każdym razie witam nową mamusie i na pewno będzie dobrze z synkiem. Ciocie marcowe będą trzymać kciuki.

Sylwia super, że w domku. A z Kubusiem okaże się, że wszystko dobrze. A nauczycielka masakra.

Madika podziwiam za spokój. Dałaś radę, oby faktycznie teściowa się ogarnęła.

Misiakowata w samym body na dwór? Z golymi nogami? To ja moja chyba dziś przegrzalam.

Ktoś jeszcze o kupkę pytał, to moja ostatnio też robi co 2-3 dni ale lekko jej idzie. Gorzej z bąkami. Strasznie ja męczą i nawet wybudzaja ze snu. Tak mi jej szkoda.

No i oczko jej zaczęło ropieć. Już 2 dni walczymy bez efektów :(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0accustsf9.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Aga2801
Nareszcie wszystko przeczytałam.
Magdalena w Trzęsaczu znam Piotrka (ale wolę go nie polecać) i jego kolega jak wpiszesz w Google domki Aneta Trzęsacz. Nikogo więcej tam niestety nie znam.
Byłam z Pawełkiem u lekarza i jest lekko odwodniony. Muszę podawać mu acidolit i za dwa dni kontrola.

Ojej od czego to odwodnienie ? Przecież cyca ciągnie..jak nie urok to sraczka z tymi naszymi serduszkami..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...