Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~strunkaaa
Misia/Lilijka, dajcie sobie po razie i heja!

A tak poważnie, w Polsce dużo osób jest zakompleksionych, smutasów :) taka natura, ale można z tum walczyć. Bo przecież piękno wewnętrzne jest ważniejsze. Trzeba pokochać siebie tska jaka sie jest, a wtedy inni będą inaczej Cie postrzegać. Zwłaszcza partnerzy/mezowie.
Ja przed ciaza miałam duuuuza nadwagę :) i chyba wolałabym miec zsokraglony brzuch na swoim miejscu niz flaczek zwisający... Dobrze, ze widac moja szanowna, bo jakby byl niżej to chyba bym sie załamała.
Poza tym każdy organizm inaczej zachowuje sie po ciąży i jesli nawet wszystko sir robi by wróci do formy, a i tak nic z tego, to nie ma co się załamywać. Ważne by zdrówko bylo. A tak juz jest, ze mamusie poświęcają wszystko dla swoich pociech, takze ciała.
Blogoslawione ciała mam, które przyjely dzieci na świat :) i poswiecily sie dla nich.
Czyż tak nie jest, ze każdy uśmiech malucha wszystko nadrabia?
A brzuch mozna odpowiednio zamaskować, przykryć czy ubrac w elegancki ciuszek, a reszta niech sie odfajkuje. Ważne by sobie i swojemu facetowi sie podobać, ale głównie sobie! :)

Ol jeah! Amen siostro strunko! :D zgadzam sie z tobą w 100% :) :*

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

~strunkaaa
Misia/Lilijka, dajcie sobie po razie i heja!

Nie ma potrzeby bo nie ma żadnego konfliktu, nie z mojej strony.

Kalae ja zamówiłam opaski na allegro. A jak cypisek? Włosy już ma do pasa? :)

Odnośnik do komentarza

kamillla
No nie?? Dopiero co wyszliśmy ze szpitala, bałam sie cokolwiek zrobic przy malej, bałam sie ze nie dam rady, miałam depresje chwilowa... A teraz?? Ehh boje sie jak szybko ten pierwszy rok zleci:(

Ty się rokiem martwisz,że szybko zleci?A mi gdzie uciekło te 6lat?normalnie przeleciało przez palce jak nic;)

Bad.Women a może byś tak faktycznie się wyspypiala z Gabrysia za dnia?Jak nie zrobisz obiadu krzywga się nie stanie, a ten bałagan? Czasami patrz oczami dziecka-wiesz jak?
Gdy patrzysz oczami dziecka widzisz po prostu nieład artystyczny :D

Mamy dzieci z tego samego miesiąca a miesiąc różnicy :)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak! Trzeba się zaakceptować, zwłaszcza, że wszyscy wiedzą, że ciąża i poród niszczą kobiece ciało, ale to są najpiękniejsze zniszczenia, bo mamy nasze malutkie skarby :) Misia, nie przejmuj się niczym, ludzie potrafią być głupi i puści, niech się gapią, a Ty idź z podniesioną głową! Bo wiesz doskonale ile się nacierpiałaś w ciąży z dolegliwościami i bólem po porodzie i możesz teraz cieszyć się synkiem :) a figura wróci, nie martw się :*
Bad.woman współczuję :( spróbuj porozmawiać z mężem albo spróbuj kilka dni nic nie robić, może wtedy zorientuje się ile jest na Twojej głowie. I tak jak dziewczyny mówią - śpij z Gabrysią, musisz odpoczywać! Przytulam :*
Mam rodzinę w Bieszczadach, więc dla mnie wychodzenie na pole nie jest dziwne :) aczkolwiek zwykle wychodzę na dwór ;)
Lecę na obiadek a potem skorzystać z pięknej pogody. Miłego dnia! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenka851

Moze Lilijka podpowie gdzie opaseczki bo taka ladna Lambada ostatnio miala.Kasiamamusia takie śliczne te opaski ze chyba muszę jeszcze raz w ciążę zajść zeby córeczkę mieć. Swoja droga u nas tzn u męża w rodzinie sami faceci i z tego każdy ma po 2synnow i się śmiejemy ze dopiero trzecie to córeczka ale póki co jesCze nikt się nie odważył:D
Gdzieś tak ok 2tyg temu zagadalam do mojego że może kolejne dziecko sobie zrobimy bo Antos to juz starszak a młody nie bedzie się mial z kim bawić to wiecie co odp: wieczorem mówi nom chętnie ale rano juz mu się odwidzialo:D trochę się wstydzilam zaczasc na forum ten temat ale za jakiś dzien marcowki zaczęły o tym pisać. Nadal nie mogę wyjść z podziwu jak u nas wszystko podobnie się dzieje. Normalnie prace mgr można by napisać z tego forum.
Misia niw obrażaj się bo bez Ciebie to juz nie to samo forum a przecieZ wszystkie wiemy, ze nikt tu nikogo nie chciał obrazić. No już buziak na zgodę, było minęło a forum leci dalej z tematami i Misią:D
Mój Bolek dzis ciągle na cycu. Poddałam się i dalam butle wciągnął 90 zobaczymy czy pospi

Odnośnik do komentarza

~magdalenka851
Moze Lilijka podpowie gdzie opaseczki bo taka ladna Lambada ostatnio miala.Kasiamamusia takie śliczne te opaski ze chyba muszę jeszcze raz w ciążę zajść zeby córeczkę mieć. Swoja droga u nas tzn u męża w rodzinie sami faceci i z tego każdy ma po 2synnow i się śmiejemy ze dopiero trzecie to córeczka ale póki co jesCze nikt się nie odważył:D
Gdzieś tak ok 2tyg temu zagadalam do mojego że może kolejne dziecko sobie zrobimy bo Antos to juz starszak a młody nie bedzie się mial z kim bawić to wiecie co odp: wieczorem mówi nom chętnie ale rano juz mu się odwidzialo:D trochę się wstydzilam zaczasc na forum ten temat ale za jakiś dzien marcowki zaczęły o tym pisać. Nadal nie mogę wyjść z podziwu jak u nas wszystko podobnie się dzieje. Normalnie prace mgr można by napisać z tego forum.
Misia niw obrażaj się bo bez Ciebie to juz nie to samo forum a przecieZ wszystkie wiemy, ze nikt tu nikogo nie chciał obrazić. No już buziak na zgodę, było minęło a forum leci dalej z tematami i Misią:D
Mój Bolek dzis ciągle na cycu. Poddałam się i dalam butle wciągnął 90 zobaczymy czy pospi

Specjalnie dla ciebie:)

http://allegro.pl/opaska-niemowleca-chlopieca-na-glowe-dla-chlopca-i5474216955.html

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Ja z moja mama nie mam opoeow zeby jej powiedziec cokolwiek. Ale dzis byli rodzice M i mowie mu zeby powiedzial a ten ze mam uprzedzenia, a ja czytalam ze tak mozna dziecko zarazic opryszczka. A jego mama ja po skroni i raczkach. Wymylam ja jak tylko wyszli. Ale kurcze nastepnym razem powiem zeby jej nie calowac.

Jeszcze mnie dzis jakos irytowala, ogolnie tojest mi obojetna. Tosia wyplula smoczek, a ta go wziela, i mowi moze on jest za dlugi. Mowie ze nie jest za dlugi sposrod 8 smiczkow ten zaakceptowala. Ale on chyba jest za dlugi. Wiec powiedzialam, ze juz na to odpowiedzialam.
albo x razy ze ona jest glodna.
Albo mama da cycusia, to moj cycus i jak bede chciala to dam.
a i tak karmilam butelka. I oczywiście pytanie czy nie karmie piersie, nie karmie powiedzialam. Choc mialam powiedziec ze karmie jak jestesmyw 3 lub w 2. Ale juz M byl zly za moje odp to nie chcialam.

I za kazdym razem pyta kiedy byli moi rodzice. A co ja to obchodzi? To mnie tez irytuje.
Moja mama to nie komentuje, nie daje uwag, a to bym juz bardziej zaajceptowala

No i wiem, temat rzeka. Ale pierszy raz sie musialam wyzalic, bo na bierzaco zalilam sie siostrze.

Odnośnik do komentarza

Mnie to wkurza jak baby tak gadają "mama daj cycusia" jezuuu jakby chciała sie pogapić. Bo sama wiesz kiedy twoje dziecię jest glodne. ja do swojej matki tez nie mam oporów czegokolwiek powiedziec. Moj k do swoich tez nie . Dziwne jest dla mnie ze ludzie bez oporów caluja czyjeś dzieci, ja liczylabym sie z tym ze kto może tego sobie nie życzyć. Nie wiem narazie nie widuje teściowej i nie prędko zobaczę i wcale nie tęskni. Z tym ze oni wiecznie po % wiec na pewno nie pozwolę brać na ręce czy całować.

Odnośnik do komentarza

Irytujace sa takie komentarze... Mi moja mama czasem mowi ze moze za cienko Manie ubralam ale to tak na spokojnie. Ja akurat zawsze jej mowie co mysle.

Ja sie wczoraj pierwszy raz zwazylam i tylko 5 kg zostalo. Nie jest zle i wogole niewygladam jakbym niedawno byla w ciazy. Ale potrzebuje cwiczen zeby troche ujedrnic cialo, nabrac kondycji. A waleczek na brzuchu zmniejszyc. No i potrzebuje sie poruszac bo czuje sie okropnie zastana.

Dziewczyny jutro komunia syna - denerwuje sie troche. Czy ogarniemy, czy Marysia bedzie spokojna, czy nie bedzie chciala non stop cycusia :/ nie byloby problemu gdyby ssala smoka albo pila z butelki. Niestety - probowalam przez ostatni tydzien, nie da rady :/

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

Bad woman! Witaj :D i dzięki! I trzymaj się! Przede wszystkim Jedz i śpij, bo to tak jak Kasia? Chyba napisała ładujesz akumulatory :)

Misiakowata dobrze Cię rozumiem, też mam wrażenie że każdy się na mnie patrzy na mieście... Nigdy taka nie byłam i nie mogę się przyzwyczaić, może brzucha nie mam tak tragicznego choć też mi przeszkadza, ale nogi.... Jak teraz patrzę że uda mi się stykają to przy chodzeniu strasznie mnie to frustruje! Pod koniec dnia tylko się drapie tam i wrrr....

Kalae to będziemy trochę sąsiadkami :) Ciekawe jak wyglądasz :D jesteś taka tajemnicza! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Kalae kilka razy sprawdzalam czy to Ty napisałaś ten post :D taki nie podobny do Ciebie i chyba Twój najdłuższy :D niestety najgorsze jest jak facet nie chce zwrocic uwagi swojej mamusi a my sie wstydzimy. Moj jak nie raz nie zwróci jej uwagi to potem mu mowie w domu co mi nie pasowało i do niej dzwoni :D
Gosia trzymam jutro kciuki za Was :) będzie wszystko dobrze :*
Mi dzisiaj kregoslup daje w dupe bo Mala od 15 nosze na rekach. od tego antybiotyku ja kręci w brzuszku, boli i czesto kupke robi :( Biedactwo moje Malutkie :/

Odnośnik do komentarza

Gosia powodzenia jutro na komunii! :*
Kalae w końcu przyszła pora na Ciebie żeby się wyzalic :)
Mnie irytuje strasznie jak siostra m. Całuje Majke w usta aaaa!!!! Tylko ja i M możemy to robić... Tak to w główkę czy rączkę ok niech całują, ale też nie każdy :)
Mi jeszcze 10 kg zostało do zrzucenia... Dziewczyny co do akceptacji siebie... Czuję się podle. Odrosty, obgryzione paznokcie, te nogi... I rozstępy...
Pokaże się wam, moje zgięcia za kolanami, to zdjęcie wykonane z retuszem jakimś z makijażem, że zdjęcie ładniej wychodzi!! Codziennie patrzę na te pioruny i chce mi się wyć! Ale jestem zdecydowana iść na lasery, w czym m mnie wspiera, mama też:)
Przykro mi jest jak widzę nieraz na ulicy dziewczyny w spódnicy, czy spodniach 3/4, bo ja niestety póki nie skończę kuracji laserami to mogę o tym pomarzyć.. :((
A najgorsze jest to że gdybym tyle słodyczy nie jadła to bym tak nie wyglądała, ale nie ma co gdybać.:)
Kamilla haha no właśnie u mnie "wychodze na dwór" kojarzy się z typowym dworem, albo co lepsze z dworcem PKP czy PKS :D

monthly_2016_05/marcoweczki-2016_47493.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Gosia powodzenia jutro,bedzie dobrze :)
Kalae no nie dziwie sie,ze sie wkurzylas,dobrze,ze reagowalas,a M.niech pomysli,zeby Ciebie bronic a nie..
Z tym cycusiem to znam :)
Mama P.jak Mati dostal czkawki ,zaczela panikowac,ze dziecko sie meczy strasznie i co robić.Mowie jej,ze samo przejdzie,ze to go nie meczy ,a jak nie przejdzie to najlepszy cycus..Trzy czkania dalej pyta:to nie dasz cycusia??hehe no gadalam z Pawlem to powiedzial,ze to z troski,zeby sie nie denerwowac..ok..to ze zimno itp to przywyklam..tlumacze spokojnie,a ona spokojnie sugeruje i sie uczy..bo jednak takie dziecko miala na rekach 30 lat temu :D
Ola faktycznie..dziwnie,ze tam Ci wyszlo..mi po porodzie tez pojawily sie za kolanami ale male..jejciu biedulo tulo:*
Pociesze Cie,ze moj brzuch ma takie same wzorki..
Poki czerwone mozna sobie pomoc..
Ja poki co ujedrniam balsamem z garniera..cos tam jasnieje powoli no ale tez sie mnoza..
Jednak szybko sie zrzuca iles kilo i cialo nie nadaza i tak reaguje
Jak czujesz,ze laser to jest to to wspieram Cie w tym :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...