Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

my chrzciny chyba dopiero w lecie zrobimy.

ale powiem wam, że ja czekam na weekend każdego tygodnia, wtedy w dwójkę jakoś łatwiej ogarnąć się, nawet dziś poszłam do sklepu, takie zwykłe zakupy spożywcze, a człowiek ma jakąś odmianę :)
moja Antosia za spacerami nie przepada, więc ciężko z nią wyjść

Odnośnik do komentarza

u nas od wczoraj masakra... Tosia mało spi, trudno ją uspać. cały czas sie wybudza, cały czzas na rękach musi byc, inaczej płacze. Już mi ręce odpadają a kręgosłupa nie czuje.nie wiem co sie dzieje.Nakarmie ją, zaraz szuka piersi, próbuje zlapać koszulke czy palca-dostawiam do piersi, jest ryk niesamowity. uspokaja sie ze smoczkiem, ale musi byc na rekach

Czy wy po porodzie sn macie mrowienia?i ból kręgosłupa?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!! Wracam pełną parą :))

My od wczoraj w domku. Wypuścili nas po 2 dobach, taki prezent dla tatusia z okazji urodzin :D Musimy co prawda jechać jutro na pobranie krwi do szpitala, ale po 22 dniach pobytu w szpitalu wolę w tę stronę :)

Niestety, już zmagam się z problemami cyckowymi, poranione brodawki, nawał, zastój, wszystko na raz. Mały ssaczek co 1-1.5 godz musi sobie possać, całe szczęście w nocy raz śpi 3-3.5 godz. Zobaczymy jak dalej.

Leniwcu, Monimoni, spóźnione ale szczere buziaki urodzinowe :*

monthly_2016_04/marcoweczki-2016_46370.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

RedNails89
Dzień dobry!! Wracam pełną parą :))

My od wczoraj w domku. Wypuścili nas po 2 dobach, taki prezent dla tatusia z okazji urodzin :D Musimy co prawda jechać jutro na pobranie krwi do szpitala, ale po 22 dniach pobytu w szpitalu wolę w tę stronę :)

Niestety, już zmagam się z problemami cyckowymi, poranione brodawki, nawał, zastój, wszystko na raz. Mały ssaczek co 1-1.5 godz musi sobie possać, całe szczęście w nocy raz śpi 3-3.5 godz. Zobaczymy jak dalej.

Leniwcu, Monimoni, spóźnione ale szczere buziaki urodzinowe :*


Super co w domku to w domku! Ale super chlopaku!

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Kamilla a to nie jest ten slynny skok rozwojowy???pisza o tym ciagle na fb na grupie..
Kalae balsam do prania z dzidziusia pachnie tak delikatnie jakby migdalami..
Kurcze to wydajne te platki naprawde..my kupilismy plyn z bobini z rossmana..zobaczymy:)

To co bylo Matiemu to albo za tlustu chinczyk ktory zjadlam..dla mnie samej bylo za tlusto..polowe dalam P.gdzir on sam sie zdziwil ze takie tluste

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

I jednak mialam nosa,ze ominelismy jedne karmienie zeby brzuszek odpoczal..dzis spokoj :D
Bylismy na spacerku..u babci..(wkurzylam sie..ale to kiedy indziej),na zakupkach...oj juz zimno bylo..cieszylam sie ze spakowalam bluze do torby bo w samej skorce zmarzlam..
Sylwia nie stosuje jakiejs tam diety..tylko staram sie uwazac..dzis dosypalam sobie do inki pol lyzeczki kawy..zjadlam jedna czekoladke od tesciowej..i jest git..
P.kupil mi Karmi..ale jakos sie boje..czytalam.na fb ze dziewczyny pija,ze potem karmia po 4 godzinach albo wczesniej odciagaja..no u mnie odciaganie trwaloby 4 godz..dalam sobie spokoj..
Co myslicie..pijecie Karmi??
RedNails witaj w domu :D

Mnie dzis ciagnie rana z lewej strony i tak sie zastanawiam czy nie przeginam cholerka z lazeniem,robieniem..no jak ja dziecko z 3 pietra sama znosze w gondoli..ogolnie wazy ok 6 kilo moze..nie wiem..
Tez was bolalo..klulo..i dlugo tak???

Odnośnik do komentarza

Biorę pod uwagę ze to skok, ale pewności nie mam.
Na fb dziewczyny pily karmi na laktacje podobno. Misiakowata jak to ominelas jedno karmienie?? U mnie moja jak glodna to placze..
Mi polozna mowila żeby wybudzac, ale nawę nie musze bo ona sama. Się. Budzi po max 3h

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

No ominelam to karmienie ktorw mam teraz o polnocy..Mati spal..dopiero o 2 zjadl dwa cyce..nie dopominal sie..uwierz mi Toska tez by padla po tym co mial wczoraj..choc widze ze u Ciebie nie wesolo tez :*
Kregoslup to mnie boli od porodu..zwlaszcza krzyz..jak poloze sie na wznak to mam problem zeby zmienic ppzycje na bok czy wstac :/ a dzis to wyjatkowo..wogole czuje sie rozbita..boli mnie glowa..jakas taka rozpalona jestem...zasnelam.o 23..teraz o polnocy wstalam na cyca i dalej tak i co najgorsze jak zasypialam.wszystko mnie swedzialo :(((( Koszmar..mam nadzieje ze to po prostu sucha skora po prysznicu bo dzis sie nie smarowalam niczym..wstalam..Mati juz poplakiwal..problem mial z zalapaniem..a moja prawa piers wielka...wieksza od lewej..to zr przy zasysaniu bardzo boli a potem w ogole to przywyklam..ale ta wyjatkowo i jeszcze to rozbicie..boze jak sie boje zastoju...no ale skoro mi ja oproznia to nie to chyba..

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Nom moze i Karmi ok..ale jednak 0,5alk no i gdzies mi sis rzucilo ze dzidzia miala kolke...nie jest warta chwila mojej przyjemnosci dla bolu dziecka..chlodzi sie...najwyzej wypije jak Mati bedzie troszke starszy :-)

Odnośnik do komentarza

olka135
Madika
olka135
Moja śpi zazwyczaj 22-1-5 :)
Co do ulewania to ja już rozkładam ręce! Mam zapisywać ile razy je po ile mm i ile razy uleje.... Nieraz doliczam się 30 razy! Już nie mam pomysłów.. Mam kupić to mleko ar, ale nie ma go nigdzie w sklepach i przez internet zamowilam. Eh;/itd
Jeszcze leków mi nie chce pić, ci jej nie smakuje to nauczyła się wypluwac:| musze jej kupić smoczek do którego wlewa się leki i będzie nieświadomie połykać:/

Zaczynam się chyba stresowac, jutro chrzcimy Małą. Boje się czy wszystko pójdzie dobrze :D czy w restauracji niczego nie zabraknie itd czy mi nie uleje w najmniej odpowiednim momencie, tysiąc myśli naraz :D
Jej i tak cię cieszę, że teściowa przyjeżdża..... Heh.

Jestem daleko w tyle i musze nadrobić, sorki że wracam do pewnie przerobionych już tematów :D

Olka ja mleko AR kupuje w rossmanie :D A jak raz nie bylo to w carrefurze.

Przekichane jest to ze trzeba dobrze je rozmieszac bo robia sie gluty i trzeba zrobic wieksza dziurke w smoczku prawdopodobnie.

Ja jak robie dolewki (90ml, 60ml, 60ml i czasem 30ml- to wszystko ja jeden posilek) to trzeba umyc cala butle bo sie robi obrzydliwa.

Będę jeszcze chodzić i szukać, bo my ten nan ar:/ już wolę myć te butelki częściej i dokładniej niż przebierać czasem z 10 razy dziennie od stóp do głów.. No i żeby jej nie męczyło oczywiście.
Wycinalas jej większą dziurkę? Może bym zmieniła smoczek na 2? Jak sądzisz?

W naszym przypadku 2 ma za maly otwor a 3 za duzy. Ale moze w innych butelkach jest inaczej. My uzywamy Dr Braun's i ja smoczek 1 nakuwalam igla. Tylko trzeba pamietac ze te smoczki nakuwane szybciej trzeba wymieniac bo dziura sie powieksza po jakims czasie.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Misia z tym karmi to chodzi o zwiększenie laktacji, dziewczyny z fb pewnie stosują je jako zamiennik femaltikera. Mój tata jak usłyszał że słód jęczmienny pobudza laktację to stwierdził żebym sobie piwko strzeliła (oczywiście w żartach), ale ja wolę femaltiker, tani nie jest a przynajmniej wiem, że bezpieczny dla Mikiego :)

Odnośnik do komentarza

Wlasnie juz mówiłam ze im chodzi o laktacje, ale z tego co widzę to nie działa:) uhhh aż dziwne ze ja herbatek nie potrzebuje.. U mnie piersi znów szaleją, przystawiam mala tak jak do tej pory a znów piersi jak 2 tykajace bomby.

Arwena jak twój maluszek:-)

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Dziewczyna szla na impreze i zastanawiala sie nad karmi :)
Kama Ty to ewenement z tym mlekiem :-)
Ja mam chyba wystarczajaco mleka dla Matiego ale nie tyle zeby chodzic z wkladkami laktacyjnymi..
A on sie rozleniwil...nie chce mu sie utrzymac szeroko buzi..najpierw obejmie cala brodawke a po trzech lykach popuszcza a ja cierpie...a bylo tak dobrze echhhh

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...