Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość przyjazna

Renia83
Magdalenka851 wiem, to tez mnie nie ominęlo :) polozne mi wyciskaly i antybbiotyk poszedł w ruch.
Misiakowata wlasnie mysle nad czymś nieoklepanym. Ty to się nameczysz bidulo.
Kamilla nie mam pojecia, moja raczej nie rusza rękami jak śpi. Ale dzieci w ogole dziwne rzeczy robią zasypiając a potem z tego wyrastają. Moja np. przy każdym ruchu jak przysypia to się przeciąga wydając z siebie takie jęki i stęki ze budzi domowniow. Nie budzi nikogo w nocy krzykiem tylko stękaniem ;) do tego często spiąc wydaje z siebie glosny wysoki dźwięk, jak pianie koguta ;) ten ich układ nerwowy nie do konca jest dojrzaly, u was może to się objawia machaniem rękami. Otulaj ją jak w tym wątku pisze.

U nas tez jest to pianie kogutka :)
Ja niewiem jak to jest , ale po pierwsze ciąży bardzo boleśnie odczuwałam obkurczanie macicy ze cztery dni , to byl poród Sn, a teraz po cc to tylko ze dwa dni o to umiarkowanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Maqdallena aż mi się mokro w oczach zrobiło! Bardzo mi przykro, że musisz to znosić całe życie. Ale na szczęście widzę, że mimo to wyrosłaś na wspaniałą kobietę, która jest i będzie fantastyczną i najlepszą mamą na świecie!
Niestety musicie się wyprowadzadzić jak najszybciej i odciąć kontakt z takimi rodzicami. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Lilijka87
Maqdallena aż mi się mokro w oczach zrobiło! Bardzo mi przykro, że musisz to znosić całe życie. Ale na szczęście widzę, że mimo to wyrosłaś na wspaniałą kobietę, która jest i będzie fantastyczną i najlepszą mamą na świecie!
Niestety musicie się wyprowadzadzić jak najszybciej i odciąć kontakt z takimi rodzicami. Takie jest moje zdanie.

Popieram wszystko w stu procentach. To jest Twoje życie i taka osoba nie ma prawa Ci go już więcej zatruwać i sączyć jadu. Karma wraca, ciekawe czy zdaje sobie sprawę z tego ze starość tuż za rogiem ..
Jak najszybciej zorganizujcie inne lokum. I pamiętaj jesteś wspaniałą mamusią!

Odnośnik do komentarza

MamaMi1
Dziewczyny, kurcze, wszystkie rodzicie! Chyba jest was 6!

Misiakowata30 zostaniemy we dwie, niedobitki!;-) ty pieknie urodzisz czwartek/piatek a ja bede sie meczyc do kwietnia.

JA PIERNICZE!

powodzenia rodzace! Czekamy, czekamy na wiesci!:-)


Nie rodze:(
Mówię do mojego pogadaj aby wyszła, przytulił i co do niej gada?Siedź tak długo u mamusi jak ci wygodnie,jak ci się znudzi to wyjdziesz..
Mój nastawiony na wtorek, że będą już wywoływać.... Przecież to tak nie działa....
Magdalena współczuje.... My też mamy jeden pokój... Ciasno,ale jak się komuś nie widzi to zawsze mówię droga wolna...my to mamy cały pokój do remontu....podłogi i ściany,sufit,ale są to nasze jakby i każdemu wara,ja to wredna jestem pod tym względem do ludzi co się nam wtrącają :D
Przytulam mocno,oby wygadanie przyniosło ci ulgę;)
Jutro jak nie ruszy jestem gotowa przyjąć oryginalną oxy :D

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pozdrawiam że szpitalnego łóżka :) wszystko idzie zgodnie z planem :) mam za sobą 2 ktg, co 2h pielęgniarka sprawdza tętno,odpowiedziałam na pierdylion pytań do przyjęcia. Leżę sama więc zawiewa nudą... Mąż z synkiem byli na chwilę z obiadem, syn szczęśliwy ze się jeszcze z mama zobaczył, akurat na ktg trafili. Badania gin nie miałam więc nie wiem jak tam na dole :p jutro rano lewatywka mycie i na cc, mąż ma być o 8.30. Pewnie znów nie przespie kolejnej nocy, ostatnio budzę się co 1-2h
Ciąża chyba nie gratulowalam więc gratulacje ogromne
mama77777, Ernesto powodzenia!!!
Przeterminowane dziewczęta 3mam kciuki za was mocno żeby się porozkrecalo samo.
Magdalena też czytałam ze łzami w oczach.... Musicie stamtąd uciekać, odciąć się....
Do mnie zupełnie nie dociera ze zaraz będę mieć drugie dziecko....

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

Dziewczyny rodzące trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne porody!
Kamilla moja położna mówiła żeby pieluchowac profilaktycznie do wizyty u ortopedy. W szpitalu nic o tym nie mówili. A i położna mówiła że jeszcze miesiąc wcześniej nie kazali pieluchowac profilaktycznie a teraz każą, więc wersja co chwile się zmienia. Mam nadzieję że u Mikiego wszystko będzie ok i po wizycie pożegnamy się z pieluchowaniem, strasznie krzyczy jak mu tą pieluchę zakładam :( ale jak trzeba to trzeba.
Magdalena jestem tego samego zdania co dziewczyny! Jesteś i będziesz wspaniałą mamą! Trzymam kciuki żebyście jak najszybciej dali radę się stamtąd wyprowadzić! Pamiętaj że tu wszystkie mamy jakieś historie i zawsze możesz się wygadać :)

Odnośnik do komentarza

Wiem, że moja matka jest chora, ale ja zawsze miałam nadzieję że ona kiedyś zrozumie ile mi krzywdy wyrządziła.
Myślałam, że jak urodzi się ich wnuczka (dopiero dziadkami zostali) to się coś zmieni.
A to co napisałam to jest tylko kropla w morzu mojego życia w tej rodzinie. Książkę można by napisać..

My w tym roku, do zimy chcemy, musimy się wyprowadzić.
Mieszkaliśmy z nimi razem z mężem prawie 7 lat bo miałam pewien cel w życiu, budowę domu i to mnie tam trzymało. Ale w zeszłym roku rodzice pozbawili mnie złudzeń i nie dadzą nam działki pod budowę. A przez te lata raz nam obiecywali te działkę, raz zabierali i tak zwodzili do momentu w którym się przekonałam że nadzieja to matka głupich :(

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza

Maqdalena bardzo dobrze Cię rozumiem. Moją mama to podobny typ człowieka,dla niej najważniejszy jest mój najmłodszy brat. Ja byłam złem wcielonym i nic nie wartą matką. 6 lat nie rozmawiałyśmy, a 3 lata temu wyprowadziłam się z córkami do wynajetego domu. Jeżeli macie możliwość to uciekajcie jak najszybciej. Lepiej skromnie a oddzielnie. Wtedy może doceni.

Dziewczyny mam do oddania stanik do karmienia z Lidla ten biały. Na mnie jest za mały. Miałam co raz na sobie przez chwilę i raz go prałam. Rozmiar 85E.

Odnośnik do komentarza
Gość Leniiiiiiiwiec

Maqdallena, u nas troche mniej hardcorowo, ale tez niezdrowo. I to wystarczy zeby zepsuc chwile gdzie jestesmy razem. Z roznych powodow musialam szybko wydoroslec i tak naprawde nie odczulam co to znaczy miec mame. Moja traktowala mnie zawsze jak dorosla, jak swoja kumpele. I wbijala do glowy rozne glupoty. A pozniej - radz sobie z tym. No i teraz denerwowalo mnie jak dbala o Elize i wiele razy podkreslalajakato onabyla matka. Nie mogla zrozumiecze to moje dziecko, ja decyduje w co je ubrac i kiedy dac jesc. Ona swoja szanse juz miala. Mnie juz lepiej. T.wrocil z gotowym planem dzialaniai ma go wdrazac. Zobaczymy. Za to lewa piers tak mnie boli, ze jak pomysle o karmieniu to mniezwija z bolu. Juz ja ogrzalam, wzielam ketonal i czekam na ssaka. Moze mi troche ulzy w bolu. Matko jak nieurok to sraczka. Dziewczyny bez zastojow i nawalow - chwalcie niebiosa !;)
My mamy ortopede dopiero za 4 tygodnie. Zobaczymy co powie i czy zaleci pieluchowanie, ktorego nie rozumiem. Bo jesli jest profilaktycznie zalecane, to dlaczego juz przed wizyta, nawet w sxpitalu, nie kaza pieluchowac ? Dla mnie to czarna magia te zalecenia...

Odnośnik do komentarza

byłam dziś z Antosią u pediatry i dalej trzeba wybudzać co 3 godziny do ukończenia miesiąca, między wargami sromowymi przemywać wodą podczas kąpieli i po kupie jak się tam coś dostanie. Za 2 tyg. znów przyjść
A i o szczepionki pytałam, ona poleca 5w1 ze względu na bezkomórkowy krztusiec (czy jak się to fachowo nazywa)

Odnośnik do komentarza

noooo zrobiłam barszcz biały,zjedliśmy,postanowiłam pozmywać i jak juz pozmywałam to stwierdziłam,że kratka od palników sie lepi..no i tak oto wymyłam cała kuchnię,szuflady,szafki w środku w miare to nie ruszałam,no i połowa półek kuchniosalonu..6Półek podłużnych zostawiłam Pawłowi,może jutro zrobi..zmyłam podłogę i padłam na fotel :D uch..duzo pracy,ale jak pieknie jest :D
mały dzis bardzo leniwy :D
Dzwoniłam do gina żeby umówic się na jutro..kazał dzwonic o 9 rano,bo może dziś urodzę..a ja mówię,panie doktorze no ale dupa jest,jakieś dwa skurcze nic wiecej...to on spokojnie ,wszystko sie moze wydarzyć ,jak coś do jutra..mówię ok :)
Ide Was nadrobic :D uch :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...