Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamillaaa

To my kapiemy co 2-3dni. I w szpitalu i położna powiedzieli ze taki maluszek 2-3razy w tyg kapany to swiat i ludzie..do tego polozna powiedziala ze nie ma znaczenia czy wykapie rano czy wieczorem bo celem jest umycie dziecka. Ale mysle czy codziennie jej nie kapac i tego rytualu nie robic...

Lilijka, dobrze ze juz w domku:)

Dziewczyny które nie otulaja maluchów do spania, czy wasze maleństwa nie whbudzaja sie same przez te nie kontrolowane ruchy?? Moja to non stop jak machnie reka to juz skrzeczy i sie wzdryga.

A no i miałam chwile grozy z pępkiem. Przemywac zaczelam, tak byl taki pęcherzyk i jak przetarlam to sie krew polala. Az się spocilam ze zdenerwowanis

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

No ja dzis cicho bo bez humoru..

Lilijka ciesze sie ze jestescie w domciu :-) corcia przesliczna po mamusi :D
MamaMi no to juz jakies konkrety sa :D oby ruszylo niebawem :)
Dziewczynki w szpitalach i jadace niebawem powodzonka :D

U Kamilla tez bym sie wystraszyla tej krwi..oby szybko strupkiem zaszlo :)
Milego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłam do domku. Ktg całkiem niezłe, nawet skurczyki zaczeły się pisać :D Wspomniałam położnej, ze mam więcej jakiejs wodnistej wydzieliny a ona skonsultowała mnie z lekarzem. Wg. niego wód mam dużo i nic nie ucieka :) to tylko fizjologiczna wydzielina z pochwy. No i powiedział, zebym nosiła nieco grubsze wkładki niż discrete :D Najlepiej to takie przedpotopowe belli bez substancji żelujących.

Nabyłam drogą kupna olejek rycynowy i olejek migdałowy, sok i wodę mam :D Jutro bedę pić i kolejne ktg.

MamaMi1 przebice pęcherza to mechaniczna ingerencja. Nawet WHO jest temu przeciwne. Jużchyba lepszy jest cewnik (balonik). Choć ja wogóle jestem przeciwna sztucznej lub mechanicznej ingerencji. Wiele kobie jest tak wymęczonych a potem co do czego to tętno dziecka spada i jest cc. Wolę sobie i dziecku oszczędzić traumy. A nawet wiecej niż traumy, bo ja mam GBS +, swoje lata mam kości już nie te, więc jeśli naturalnie nie wywołam porodu to wolę cc.
Netka jaka śliczna córa i jakie fajne fotki.
Badwoman mocno trzymam kciuki za Gabrysię. Co podejrzewają lekarze?
przyjazna współczuję teściowej. Moja jest chyba na mnie obrażona bo się nie odzywa (przynajmniej mam spokój :D )
Ja jak będę rodziła w środę to mnie pewnie w sobotę wypuszczą, a w niedzielę śniadanie Wielkanocne będzie u mojej siostry. Ja się wybieram. Będą moi rodzice i rodzeństwo i teściowa siostry. Czyli praktycznie ten sam skład co by i tak byłby w odwiedzinach u nas.
Kasiamamusia od razu mi lepiej :D

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Jejku jednak każdy dzieciaczek inny. Ja jutro zaczynam 41tc... A maly siedzi i mysle ze do środy raba nie wyjdzie wiec sie wstawie w szpitalu. Tylko noe wiem czy mam być ba czczo myślicie? Lekarz kazał mio byc rano, tak do przedpołudniem ... Jutro ze stresu to chyba jajko zniosę a maly dzius byl tak spokojnybze mnie wystraszyl ale teraz wierci mi dziurę w spojeniu, boli jak cholera. Ale niech sie rusza wtedy spokojna jestem...
Misiakowa co tak bez humoru dzs?
Ale Wam zazdroszczę maluszkow juz przy sobie...

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
MamaMi, Martina to może jutro wszystkie urodzimy :) boje sie tej kroplowki jutro. Zebym wiedziala, ze sa jakies oznaki porodu :/
Ernesto Ty Mloda babka jestes :) Wy z Jola w srode sie parujecie :)
Miskowata jak to Ty nie masz humoru?? :)
Ja ide spac zeby miec sily na jutro jak cos. Fajnie by bylo jakby to byla ostatnia noc bez Malej :)

Ja tam nie mam przeciwko, żeby to był wysyp zbiorowy :D No wkońcu to pełnia :D

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

kamillla
pytanie do mam panienek :) czy wasze córcie mają powiekszone piersi?? moja ma troche, mam jej przykładać altacet zel na cycochy

Ja mam chłopca, ale położna mi mówiła że nawet chłopcy mogą mieć powiększone piersi i żeby się nie bać, nic nie robić, bo to pozostałość mamusinych hormonów i samo zejdzie

Odnośnik do komentarza

noooo powiedzmy,że musiałam się dziś wygadać przyjaciółce..odpisac paru osobom,że powiadomimy jak urodzę,wytrzymać cały dzien nie ulegając prowokacji mojej matki,wypic kakałko i poseksić :)
Ernesto znasz moja odpowiedź :)...
ale by były jaja,tu pełnia a nam wszystkim korki z cipek :D..

Powodzenia dziewczynki :) Całuje brzusie,pepusie ( z kikutem i bez) :D

Ja mam rennie licze na w miare przespaną noc :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
noooo powiedzmy,że musiałam się dziś wygadać przyjaciółce..odpisac paru osobom,że powiadomimy jak urodzę,wytrzymać cały dzien nie ulegając prowokacji mojej matki,wypic kakałko i poseksić :)
Ernesto znasz moja odpowiedź :)...
ale by były jaja,tu pełnia a nam wszystkim korki z cipek :D..

Powodzenia dziewczynki :) Całuje brzusie,pepusie ( z kikutem i bez) :D

Ja mam rennie licze na w miare przespaną noc :)

Misiakowata to trzymam kciuki za przespana noc!!!

A wszystkim nierozpakowanym zycze UDANEJ pelni i wycia do ksiezyca :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Madika
misiakowata30
noooo powiedzmy,że musiałam się dziś wygadać przyjaciółce..odpisac paru osobom,że powiadomimy jak urodzę,wytrzymać cały dzien nie ulegając prowokacji mojej matki,wypic kakałko i poseksić :)
Ernesto znasz moja odpowiedź :)...
ale by były jaja,tu pełnia a nam wszystkim korki z cipek :D..

Powodzenia dziewczynki :) Całuje brzusie,pepusie ( z kikutem i bez) :D

Ja mam rennie licze na w miare przespaną noc :)

Misiakowata to trzymam kciuki za przespana noc!!!

A wszystkim nierozpakowanym zycze UDANEJ pelni i wycia do ksiezyca :D

:* Dzięki Madikuś :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...