Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamaMi11

Lilijka87 mam nadzieje, ze u ciebie akcja porodowa w trakcie i ze dziś utulisz swoje dzieciatko!

Misiakowata30 jak twoje samopoczucie? Przeszlo cokolwiek?

Ja wlasnie czekam na brata i bratowa, maja nas odwiedzić. Jak to dobrze, ze wczoraj ogarnelam mieszkanie. Ale dzis mam dziwny dzien, malo energii i ciegle senna. Chyba przez to, ze okropnie wieje i szykuje sie zmiana pogody na gorsza.

Odnośnik do komentarza
Gość strunkaaaa

KasiaMamusia dzieki! W zeszłym roku gdy byliśmy nad morzem tez mial ten antybiotyk i po każdej dawce tego leku do dwóch godz nagle temp rosła. Lekarka tamtejsza powiedziała, ze to normalne, bo organizm walczy, rozszczepują sie komórki... Tylko nie pamiętam ile dni w czasie kuracji tak reagowal.
W razie W zadzwonie do pediatry.

Madika, sa dzieciaki, które np rodzą sie z zębem :) ostatnio wyczytakam taki przykład na www.polozna.blog.pl :) sam sie zdziwilam. Teraz nie jest mu dziwne, ze w 2 miesiącu zycia ząbek sie wybija :)

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Ciesze sie Kamcia,ze malej pomoglo..same znamy jak to jest przy zaparciu..na pewno malej lepiej :)
Olka zab u Maji nieslychane :D.
No obudzilam sie teraz jest ciutke lepiej..boli dalej..ale lepiej..moze rzeczywiscie przesadzilam wczoraj..leze dalej..

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Strunka bo jak inaczej nazwac ten bol jak to nie wiadomo co to o ..to to jest! :)
Mam nauczke..pierdziele..wiecej tak nie szaleje ze sprzataniem..powolutku..odpoczywajac..a nie tak jak przy normalnej wadze bez ciazy..

Odnośnik do komentarza

~-misiakowata30
Ciesze sie Kamcia,ze malej pomoglo..same znamy jak to jest przy zaparciu..na pewno malej lepiej :)
Olka zab u Maji nieslychane :D.
No obudzilam sie teraz jest ciutke lepiej..boli dalej..ale lepiej..moze rzeczywiscie przesadzilam wczoraj..leze dalej..

Misiakowata podloz sobie duza poduszke pod nogi i tak lez dzisiaj. To pomaga na spojenie. I lez tak do oporu:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Moja matka zawsze potrafi wkur**ic. Zamiast pocieszyc to straszy.
Madika Ty z ta tesciowa to tez nie masz fajnie. Ja nie cierpie jak mi ktos zawraca gitare non stop.
Wiem ze moja tesciowa bedzie na weekend w miescie i szczerze to mam nadzieje ze nie bedzie chciala nas odwiedzic bo tego nie wytrzymam...
Tak naprawde tylko w 2 kolezankach mam fajne oparcie. Nie mecza pytaniami, nigdy nie strasza. Z reszta teraz staram sie nie rozmawiac :-)
Misiakowata lepiej jeszcze nie sciagaj tej blokady:-) dobrze Ci radze;-) ja jestem zawsze suka bo mowie jej wprost juz, ale teraz nie czas na pokrzykiwanie, wiec nie gadam z nia do porodu. Bol krokodupy ha ha ha. Odpoczywaj. Albo moze jakis paracetamol by pomogl? Ze swedzeniem to chyba tylko porod... Tez tule ;-)
Czarna.ana mam nadzieje ze pomoga Ci szybko
Anorka fajnie ze do domku idziecie
Sylwia w pon mam polozna i potem juz szpital sie ze mna skontaktuje kiedy sie stawic... Do niedzieli wieczor nie chce wiedziec co robia :P ale chyba najpierw wsadzaja jakas tablete z hormonem na wywolanie
Misiakowata to jak ja przeczytalam zeby wchodzic po 2 schodki i moze sie cos przyspieszy... Weszlam tak kilka razy a na drugi dzien bol... Czlowiekowi czasami rozum odbiera w tym wyscigu do porodu :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Wczoraj od rana miałam dola, bo nic sie nie dzieje, nie odczuwam zbytnio symptomów zbliżającego sie porodu. Az tu nagle troche czopa sie pojawilo. Ale niestety, dzisiaj ciszaaaa i dobrze, ze za bardzo się nie nakrecalam.
Daje sobie i dziecku czas do 22.03, a potem zacznę sie mega martwic.
W pon gin i zobaczymy jak on to wszystko widzi. Wspominal cos o wywoływaniu, ale muszę z nim pogadać zeby rozwiał moje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno pytanko mam - czy ktoras po porodzie bolaly biodra? I jak tak to czy szybko przeszlo? Mnie tak nawalaja, ze szok... nie mam pomyslu jak sobie ulzyc. I posladkow nie moge za bardzo rozluznic, caly czas napiete. Takie miesnie sobie wyrobie ze bede miala tylek jak modelka :P

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7ymqo35am0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ot0d95nz.png

Odnośnik do komentarza

kamillla

A smarowalas swoim mlekiem i wietrzylas?
ja jak w szpitalu babke spytalam o oslonki to mnie wysmiala, ze to jeszcze wieksze utrudnienie dla dziecka


Moja nawet nie zauwazyla zmiany-normalnie ssala. Polozna mowila ze teraz najwazniejsze zeby sie piers zagoila bo karmienie powinno byc przyjemne, a powodowac taki bol i dyskomfort.
Swoim nie smarowalam bo jeszcze na tyle go nie mialam zeby od tak wycisnac. Ale dzis juz jest lepiej.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniiiiiiiwiec

Podczytuje Was i trzymam kciuki i gratuluje :)))
Niby Eliza nie jest upierdliwa, ale a to to a to sramto i zlatuje godzina za godzina. Napisze tylko to, co pamietam. My witaminy podajemy od poczatku (wit.D) i od ósmej doby K. Podajemy je oddzielnie.
U mnie mleko (siara) pojawilo sie pod koniec pierwszej doby, jak mala wydalila wody plodowe i nabrala ochoty na ssanie. Na poczatku bylo b.malo. Odciagalam laktatorem krople i smarowalam tym sutki zeby zachecic ja do ssania. Nie podawalsm mm bo balam sie o laktacje. A polozne mowily, ze te pierwsze doby trzeba poswiecic na nauke ssania a nie najadanie sie;))
Co do oddechow, moja tez roznie oddycha. Czasem szybko i czysto, czasem gleboko, zasem zatkanym noskiem.
Wczoraj zakropilam mleko Elizie do oka. Ropka zniknela. Teraz sie cos pokazalo, ale niczego nie bylo przez ponad 24 h ! Dzis musze zabieg powtorzyc;))) dzieki za rade:)

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccc

Co do brodawek, to sprobowslam juz chyba wszystkiego i najlepiej dziala na mnie jednak lanolina (na takie codzienne stosowanie gdzue rany sa juz niezle pozaleczane). Czyli Lansinoh i Purelan (lansinoh jest trudno dostepny w Toruniu). Poza tym alantan (oklady) kiedy z brodawkami bylo naprawde zle. Do tego przed karmieniami parowki z rumianku na piersi).

Odnośnik do komentarza

Kamilla wredoto..najpierw całą ciążę prowokowałaś u nas ślinotok na klawiaturę,a teraz to :D Peeeeeeewnie,kop leżącego :D

Ciąża wieeem własnie..nasłucham sie potem,albo juz wcale od matki,ale najwazniejszy jest teraz nasz spokój :)
Wczoraj na fb widziałam fajna radę na życie-pozbadź sie ludzi,którzy zatruwaja Ci zycie :D to prawda zycie mamy jedno,młodość mamy jedną i zdrowie psychiczne tez jest ważne :)

Sylwia teraz juz sie nie tyje na koniec :) Jedz na zdrowie:)
Do mnie niedługo dojdą sajgonki z P..tzn Paweł z sajgonkami..mniam :D i Fanta :D Troszkę sie porozpieszczam za ten ból :D
Madika leżę na boku z jaskiem miedzy kolanami i jest lepiej..pewnie potem do filmu sobie ułoże jakies poduchy pod nóżki:)
Czarna.ana jak tam??
Karolla coś pisała??

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...