Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wszystkim za mile slowa:)
Ja ogolnie liczylam ma lekki porod. Nie wiem dlaczego...
Mysle, ze my pierworodki (stare pierwiastki) mamy zakodowany wyimaginowany bol porodowy i weryfikacja nastepuje (dla niektorych niestety) w praniu;)
Przyklad. Polozna aby ulzyc mi w bolu, dala pilke. Jak bym skurcz, to myslalam, ze ta pilka wyrwie mi cala miednice. A przeciez wszedzie babki skacza...
Mi wody odeszly w srodku porodu przy 4-cm rozwarciu.
Barcelona, Eliza nie ma zadnych widocznych sladow. Ma troche znieksztalcona glowke, ale dlatego, ze nie byla wstawiona rowno w kanal rodny tylko lekko z prawej strony. I pod wplywem mojego parcia, czesc wychodzila a czesc sie blokowala. Ma tylko jeden problem. Popila wod plodpwych i teraz je zwraca. Teoretycznie trwa to ok 24 h.
Caly czas nie moge sie nadziwic, ze widze te stopki, ktore mnie kopaly, pupe, ktora sie wypinala:)
Jednak ciaza to tylko nam

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Ernesto
Czy wiecie, ze tego forum nikt nie moderuje już od jakiegoś czasu. Nawet jak ktoś kogoś zbluzga, oczerni itp. to nikt tego nie usunie :( Ma ktoś może kontakt do redakcji?

Co do gbs to naszła mnie taka refleksja, ze gdybym miała tylko z pochwy pobierane to wynik miałabym ujemny, a mimo to jestem nosicielem. Zdecydowanie poważniej do problemu podchodzą lekarze, którzy biorą z 2 dziurek.
Ja na macmiror jestem uczulona :( ostatnie wzięcie skończyło się leżeniem w szpitalu. Na gebelsa w pupie dostałam Zinat a profilaktycznie do pochwy Fluomizin. No i bakterie jogurtowe :D

No ja skorzystam z twojej rady i też oprócz lekarstw wesprę się jogurtami...a właśnie obawiałam się tego leku bo pamiętam chyba twój wpis o tym szpitalu co było efektem stosowania tego leku, ale z tego co pamiętam wspominałaś, że jesteś na barwnik uczulona, ten który w tym Macrimor się znajduje...

Odnośnik do komentarza

Madika
Dzieki dziewczyny za wsparcie!!!!

Wyplakalam sie i powiedzialm mezulkowi zeby pojechal bo nie wiem czy dam rade Hanie powstrzymac od wyjscia... To zaczol sie ze mnie "smiac" ze dlaczego mu nie powiedzialam. Ze przeciez Hania jest wazniejsza od pracy i wogole...

A ja tak nie chcialam go martwic bo ma prawdziwy sajgon dzisiaj. A jutro juz bedzie spokojniej.

A rano moja babcia zadzwonila jeszcze (jest w gorsecie bo 2 tyg temu bark sobie wybila i miala 2 operacje) i powiedziala ze sie przewrocila w nocy... I ze krzyczala i jacys sasiedzi ja uslyszeli i przyszli pomoc jej wstac.... Ehhh na opieke 24h nie chce sie zgodzic... I wogole same problemy bo przez to moja mama chodzi zla i nic nie je... Aaaa mowie Wam jakis felerny dzien i jakos mi sie tak nazbieralo...

Ale moze wytrzymam spokojnie przez noc jeszcze jak tak mezulkowi sie wyplakalam i Wam wysmutnilam wszystko co mi na serduszku lezalo :)

o kurcze to rzeczywiście nieciekawie u Ciebie..Nie dziwie się ,że smutałaś :*Najwazniejsze,że mąż wspiera,nie ma co ukrywać niczego..przeciez to Wasze wspolne szczeście tuz tuz :D

Z babcią ciężka sprawa,ale nie zmusisz do opieki jak nie chce..cos wymyslicie z pewnościa :D Bedzie dobrze :* :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Przyjazna wiem,pierwsze co to lusterko i patrzyłam co to za ustrojstwo sie tam zrobiło..polac nie mogłam ,bom to u góry ta gula,to patyczkiem z utlenioną przemylam i plukam szałwia..mam wrazenie ,ze mieknie,wiec zejdzie..obym tylko nie spuchla brr :)

Leniwiec,aleee juz masz za sobą.Ponoc te wymioty to normalka..
Oj jak ci zazdroszcze :)Tez bym chciała już ogladac te stópki które mi tak obijają żebra,że boli non stop :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
hmm nie sądziłam, że tego czopa śluzowego to taka ilość jest, wczoraj to myślałam że większość odeszła, a to dziś cały dzień takie kawałki

No mi juz dluzszy czas odchodzi.... Ale dopiero teraz podbarwiony.

Dzieki Olijka za wsparcie :) Tego mi bylo trzeba :)
Przyjazna ja mam tylko twardnienia brzucha dolem ale nie bolesne. Wiec mysle ze dam rade do rana wytrzymac.

Mam pytanie czy ten czop podbarwiony to moze schodzic dluzej niz dzien? Tylko on jest na czerwono a nie na brazowa... Ktoras sie orientuje?

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Oj Madika, to juz moze byc tylko lepiej. Musi byc.
Moja babcia tez sie kiedys przewrocila i dobrze ze sasiad krzyki uslyszal... Ah, ale jak mama jej mowi zeby sie przeprowadzila blizej, zeby jej pomoc to nie chce. Uparciuchy z nich... Co zrobisz. Ale wszystko dobrze sie skonczylo?
Kalae, jakos nie czekam na moj zeby odszedl. Nie cierpie takich rzeczy, blee ;-)
Leniwiec ale historia! To ile godzin trwal Twoj porod? Jak sie czujesz jako mama?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Czop z ta krwia odchodzil mi w pon i we wtorek. Ale chyba nie moze byc czerwony (chyba ze jakies niteczki krwi) ale raczek rozowy lub brazowy...
Misiakowata, nie uwierzysz. Ogladajac ost. Odc przyjsciolek powiedzialam sobie. W kolejnym sezonie Eliza bedzie juz z nami..mnie wiedzialam.ze w dzien pierwszego odc !
A mama jest byc fajnie:) chociaz bardziej sie czuje jako ta, ktora nosila Elizke 9 miesiecy, niz mama...ale to pewnie przyjdzie z czasem..

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Madika odejście czopa nie oznacza szybkiego porodu ale może. W sumie to wszystko z objawów może oznaczać rychly poród jak i wręcz przeciwnie. Taka ta natura cwana. Kiedyś słyszałam, że natura to suka. Coś w tym jest...

Olka! Nie oglądasz mam nadzieję dzisiaj na wspólnej? :D

Leniwiec w sumie Eliza to chyba taki szczypiorek, co? Długa, a waga taka standardowa :) podobno wzrost dzieci dziedziczą bardziej po tacie, a figurę i skłonności z tym związane (czyt. Ewentualne tycie) po mamie. Tak czytałam, nie wiem a ile w tym prawdy :)

W każdym razie Leniwcu gratuluję raz jeszcze :) a jak krocze? Wiem, wiem intymne pytanie ale już wszystkie tu jesteśmy po pierwszej randce (podobno na pierwszej randce nie uprawia się seksu i nie pyta o krocze ;))

Odnośnik do komentarza

~Leniiiiiiiwiec
Kalae, tak myslalam, zes bio-logiczna;)
Ta krew jest czesto jak rozwatcie sie robi...ale to czesto minimalne ilosci...

aż tak widać ;)

chyba jak czop odchodzi to po prostu zaczyna się robić rozwarcie, bo szyjka się robi "luźna", a z krwią to chyba jak np, pęknie jakieś naczynko małe w szyjce, bo jak jest dużo krwi to trzeba już do szpitala jechać.. No ale nie wiem, tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Oj Madika, to juz moze byc tylko lepiej. Musi byc.
Moja babcia tez sie kiedys przewrocila i dobrze ze sasiad krzyki uslyszal... Ah, ale jak mama jej mowi zeby sie przeprowadzila blizej, zeby jej pomoc to nie chce. Uparciuchy z nich... Co zrobisz. Ale wszystko dobrze sie skonczylo?
Kalae, jakos nie czekam na moj zeby odszedl. Nie cierpie takich rzeczy, blee ;-)
Leniwiec ale historia! To ile godzin trwal Twoj porod? Jak sie czujesz jako mama?

No niby jest lepiej... Ale nie dosc ze jest uparta to jeszcze oszukuje i usiluje obarczyc Nas a raczrj moja mame cala odpowiedzialnoscia... I za operacje i za to ze opiekunka przychodzi i moze byc nie taka.... Ahhhh co bede gadac.... Do nas nie przyjdzie mieszkac i wogole same problemy z nia sa.... No ale co zrobic... Swiata sie nie zbawi.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
Czop z ta krwia odchodzil mi w pon i we wtorek. Ale chyba nie moze byc czerwony (chyba ze jakies niteczki krwi) ale raczek rozowy lub brazowy...
Misiakowata, nie uwierzysz. Ogladajac ost. Odc przyjsciolek powiedzialam sobie. W kolejnym sezonie Eliza bedzie juz z nami..mnie wiedzialam.ze w dzien pierwszego odc !
A mama jest byc fajnie:) chociaz bardziej sie czuje jako ta, ktora nosila Elizke 9 miesiecy, niz mama...ale to pewnie przyjdzie z czasem..

Heh no jutro masz na Polsacie..hehe ale fajnie sie złozyło :D
Musisz na ich fanpage napisac o tym hihihi :D
Mamą się nauczysz być :D Jak każda z nas :D

Kalae ja kupowałam worki prózniowe w Netto..fajne takie w kolorowe motylki z jednej strony :)
P.kupił tez jeden w Castoramie ,ale drogi bo po 13zl a w Netto po 6 zł są/były
75-145 cm rozmiar..ale chyba to jakas jednorazowa akcja była,tzw.oferta tygodnia,bo pojedyńcze sztuki juz przecenili i wczoraj trafił na 2.99 cenę :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Olija
Ernesto a co sie dzieje?!

Nic strasznego. Poprostu po naciśnieciu ikonki kosza naśmieci obok ikonki cytuj nikt tego nie odbiera. Czyli jak ktoś nas obrazi to też nikt nie zareaguje :( Właśnei też dostaąlm to info o moderatorze.

przyjazna wziełąm ten Zinat, mam nadzieję, że będzie ok. Narazie jest ok. ale Zinat ma E216 i E218 ten sam co macmiror, więc boję się trochę reakcji. Jutro będę wiedziała, jak rano po drugiej dawce nie zerwie mnie na wymioty to znaczy, ze jest ok :) A wiesz czytałam, ze on moze zmieniać wyniki cukrzycowe. Ciekawe czy w górę czy w dół. Jutro rano się dowiem ;)
Zauważyłam, ze jedzenie mi nie wpływa na wyniki tak strasznie jak emocje. Wczoraj jak się zestresowałam i spłakałam to cukry poszły mi na 130. Więc emocje mają ogromny wpływ na cukry, insuline.

Eff leżałam na patologi ciąży, nie było tam lasek po porodzie. Te co sikały pod prysznicem robiły to raczej z lenistwa. Dla mnie to obrzydliwe, jakby nie można było zrobić 2 kroków i załatwić potrzebę w miejscu do tego wyznaczonym. Nie wiem jak inni, ale ja się brzydze takich miejsc. W szpitalu dezynfekuję wszystko co się da. Sikam na małysza, pod prysznicem staram się niczego nie dotykać ciałem, ani zasłonki ani ścianki prysznica. Moze to paranoja, ale poprostu mam na takie rzeczy obrzydzenie.

Asiazet, czytałam wcześniej, ze po macmirorze dobrze jest wziąć jakieś globuli dopochwowe z bakteriami. Ja kupiłam lactovaginal. Będe je brała jak już skończę te co dziś dostałam. Ważne jest to branie, zeby drożdzaki się nie pojawiły, bo one lubią zasiedlać wyjałowioną pochwę zwłaszcza w ciązy.

miśkowata tulę Cię i współczuję. LEć kochana juto do dentysty, bo się niepotrzebnie wycierpisz, a takie bakterie to raczej dziecku nie sprzyjają. Dadzą Ci antybiotyk i do porodu wytrzymasz.

kalae widać, widać, też podejrzewałam, ze Ty z tych biologicznych :)

* 431 stron do Misi

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Madika odejście czopa nie oznacza szybkiego porodu ale może. W sumie to wszystko z objawów może oznaczać rychly poród jak i wręcz przeciwnie. Taka ta natura cwana. Kiedyś słyszałam, że natura to suka. Coś w tym jest...

Olka! Nie oglądasz mam nadzieję dzisiaj na wspólnej? :D

Leniwiec w sumie Eliza to chyba taki szczypiorek, co? Długa, a waga taka standardowa :) podobno wzrost dzieci dziedziczą bardziej po tacie, a figurę i skłonności z tym związane (czyt. Ewentualne tycie) po mamie. Tak czytałam, nie wiem a ile w tym prawdy :)

W każdym razie Leniwcu gratuluję raz jeszcze :) a jak krocze? Wiem, wiem intymne pytanie ale już wszystkie tu jesteśmy po pierwszej randce (podobno na pierwszej randce nie uprawia się seksu i nie pyta o krocze ;))

Lilijka oglądając dzis na wspólnej ta sama myśl przeszła mi przez głowę ;) Olka nie przejmuj sie ja nie lubie Kingu Michała.

Słodkie mamy wam tez cukry poszły w dół? Bo ja mam takie do 90 i sie drożdżowym nawet dzis zapychalam z niedocukrzenia:p

A ogólnie to na plusie 6 kg i wszyscy mi mowię ze to za mało i niedobrze:/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...