Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha, Leniwiec, to się na pewno Lilijka ucieszy :D jak ty weekend masz tu porządnie zaplanowany :D

Też mnie podkusilo,tyle że moje wartości to max 5% :D

Ja z odwiedzinami też mam kłopot, na bank moi rodzice będą chcieli przyjść. Może przynajmniej poźniej dadzą odetchnac w domu... może to nie głupie, w szpitalu poudaję (albo i nie) baaaaardzo wyczerpana, i sajo nara. Może chociaż na sale 2osobowa trafie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Może i faktycznie nie ma co teraz o tym myśleć.. Ale ja wiem co mnie czeka bo leżałam i widziałam..i denerwują mnie takie sytuacje. Zero spokoju i wyciszenia. Nie jednego delikwenta wyprowadziłabym za kołnierz za drzwi :D Dlatego musimy z córcia szybko sue zbierać do domku, a tam to juz ja rządzę;-)

Ernesto super wiadomość:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Leniwiec! Też zrobiłam i chyba nici z naszej umowy bo ja mam tylko 3% na ostatniego lutego. No ale widzę, że Ty bardziej po bandzie pojechałaś :) u mnie największe szanse wychodzą na 3 i 4 marca po 6%. Zabawne czego to ludzie nie wymyślą :p wpływ wykształcenia na termin porodu :D

Chciałabym zobaczyć zdjęcie Ingi :)

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki;* nadrabialam Was dzis na 3 razy bo co chwile cos;) ale nadrobilam;)
Pokoj caly plakal ze snu RedNails stwierdzily ze pasuje po tym jak je tu szkole;))
Dzis mialam stracha ze zrobia mi juz cesarke bo mala podobno rosnie za szybko ma juz 3640 a oni jakos licza ze 34.2 tyg wiec stwierdzili zebeda ciac .Dobrze ze dzis ich malo i sie rozmyslili. We wtorek wraca pani profesor i ona ma zdecydować. Boja sie ze dziecko cukry przechwyca ode mnie.
Slodkie mamy dzis leniwe w diecie cukrzycowej..catering chyba bez dietetyka;))
Mialam konsultacje diabetologa o 3 rano mam cukier mierzyc no kurcze jak mnie sie teraz dobrze spi mam wstawac

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Olka mi wiercili nad łbem chyba z pół roku teraz..ale chyba już skonczyli bo spokoj :)Każdy remont kiedys sie konczy :D

Z karmieniem piersia nie ma sie co martwic na zapas..wszystko zalezy tez od maluszka :D
Pytałam położnej,to ta spotkania z położną przed porodem się normalnie należą..tylko w wiekszosci sie to nie praktykuje,bo polozne nie chca,nie maja swiezej wiedzy czy cos..mniej wiecej wie,ze takie spotkania jak ja mam sa w Zielonej górze,Warszawie i gdzies jeszcze,ale nie pamietam..

Leniwiec śliczna:D u mnie parę razy tak lubi :D

Współczuję Wam tej świnskiej grypy w szpitalach..dodatkowy stres ech ;/

Kalae mi sie nic nie obniżyło,ani brzuch ani nic..chyba nie ma reguły..
a co odwiedzin to w szpitalu wiadomo,ale z drugiej strony plus jest taki,ze nie trzeba skakac przy gosciach :D

Przyjazna wiem o czym mówisz..tez mnie denerwowała radość rodzinki przy łózku obok,jak ja leżałam z pustym brzuszkiem..dlatego powinny byc osobne sale w takich sprawach..

Haniutek głosi nauki w szpitalu,wiedziałam,że sie nie nudzisz:)a córcia duża już :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
strunka7777
Są szpitale gdzie np. pokoje są w formie studio i jest jeden wspólny przedpokój i tam powinni goście odwiedzający zostawać. Są też szpitale gdzie na korytarzu goście mają przebywać, ale niestety, nie wszyscy do tego się stosują...

A są szpitale gdzie są sale 5-6 osobowe i ja w takim będę..

Tam gdzie ja będę rodzić też po 5, 6 osób na sali... Musze zapytać kumpeli jak w tym szpitalu wygląda z odwiedzinami.

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Haniutek
Witam dziewczynki;* nadrabialam Was dzis na 3 razy bo co chwile cos;) ale nadrobilam;)
Pokoj caly plakal ze snu RedNails stwierdzily ze pasuje po tym jak je tu szkole;))
Dzis mialam stracha ze zrobia mi juz cesarke bo mala podobno rosnie za szybko ma juz 3640 a oni jakos licza ze 34.2 tyg wiec stwierdzili zebeda ciac .Dobrze ze dzis ich malo i sie rozmyslili. We wtorek wraca pani profesor i ona ma zdecydować. Boja sie ze dziecko cukry przechwyca ode mnie.
Slodkie mamy dzis leniwe w diecie cukrzycowej..catering chyba bez dietetyka;))
Mialam konsultacje diabetologa o 3 rano mam cukier mierzyc no kurcze jak mnie sie teraz dobrze spi mam wstawac

Dietetyk chyba przysnal nad planowaniem:-) ale to normalne ja dostawałam nabiał na śniadanie:D
Dlaczego masz mierzyć akurat o 3 ? Jak Twoje cukry na czczo ?
Ja mam będę dzień w tyg oprócz tych 4 pomiarów dodatkowo przed obiadem, kolacja, o 22:00 i między 2:00-5:00 rano.

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Misiakowata ja tez miałam trzy spotkania z położną w domu, a teraz mam zadzwonić jak urodzę to znów przyjdzie :-) pomoże, doradzi super babka mi się trafiła:-) w sumie to z polecenia lekarza zadzwoniłam do niej.

A brzuch mi sie obniżył mam wrażenie tydzień temu a dzis 36t4d.

Haniutek a sprawdzali wody i łożysko? Pisalas ze wszystkie dzieciaczki rodziłaś ok.4kg. Tez byla wtedy cukrzycą ciążowa? Może taka natura Twoja..?
Laski mają z Tobą ba sali wesoło:D

Mi niby cukrzyca nic złego nie czyni wszystko w normie póki co..

Odnośnik do komentarza

Madika
misiakowata30
Strunka dobre hehehe

Madika może uczulenie na krem,na płyn do prania,jakie masz cisnienie?
czy przemycie chlodna woda pomaga??

Wlasnie nic nie mam na sobie innego niz wczoraj.... A dopiero dzis mi sie tak stalo...

Moze masz racje ze cisnienie powinnam zmierzyc... Ide po cisnieniomierz...

Cisnienie mam dobre 107/60 puls 80. Nie wiem co to moze byc...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...