Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

To forum jest dla mnie jak najlepsza terapia. Zawsze mnie jakos uspokaja. Dzisiaj pojechalam do tesciowej. Opowiadałam jej i szwagierce o mojej sytuacji w domu i obie powiedzialy, ze moja mama nie powinna mnie tak wkopac i ze najpierw wszystkie chcialy zeby wkoncu starego ukarac a teraz im niby szkoda.
A wiecie co jest w tym najlepsze?? Wracam do domu a siostra mi mowi, ze stary byl u mamy i caly zmarzniety jest i nie spal dwie noce bo nie mial gdzie i ze one mu powiedzialy, ze moze spac w domu... wiec kto wyszedl na debila?? Oczywiście ja... moj maz taki wkurwiony, ze staralam sie go uspokoic zeby dymu nie zrobil. A teraz juz zasnal a ja sie zanosze od placzu. Nawet piszac ten post musze sobie robic przerwy bo nic nie widzę. Zastanawiam sie czy mozna miec depresje przed porodowa?? Bo ja chyba nie doczekam do porodu a juz mnie zlapie. Ja juz nie wiem czy to ja nie mam serca i jestem zlym człowiekiem. Wg to mam zal do siebie, ze musze tu siedziec. Ze nie moge sie spakowac i wypier... za miesiąc bede matka. Dzieko w brzuchu a ja funduje nam takie stresy... a specjalnie jezdzilam za granice zeby sie urwac z tego domu. Czuje sie bardzo podle. Nie chce nikogo widzieć. Ani siostr ani mamy... przepraszam, że sie wygaduje tutaj i to juz kolejny raz, ale jakbym to powiedziala mezowi to on by chyba rozniosl ten dom i wyniosl sie do tesciowej, ale tam nie ma wrunkow. Siostra z trójka dzieci. Mama ojciec. W trzypokojowym mieszkaniu. No i gdzie my tam z mala jeszcze. Myslalam tez zeby poczekac na ten tysiąc czy sie uda. Sprzedac auto i isc na ten wynajem. A po roku isc do tesciowej jak sie siostra M wyprowadzi. Tylko musze to wszystko jeszcze na spokojnie przemyslec....

Odnośnik do komentarza

Sylwia tak Ci współczuje.. u nas ta sama sytuacja , tym bardziej że my już jesteśmy po rozprawie , gdzie teść dostał 5 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata . a dalej do nas przychodzi do domu i jak ma ochotę to się awanturuje. tak na dobrą sprawę to gdyby nie męża siostrzeniec który jest pod opieką prawną teściowej to teśc by dalej z nami mieszkał bo ma u nas dożywocie .. ale chociaż nad tym się zlitował i się wyprowadził do domu który został wyszykowany dla teściowej i siostrzeńca ...
Przytulam Cię mocno i nie poddawaj się bo masz już swoją rodzinę !!!

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87zbmhrylvm8oa.png
http://www.suwaczki.com/tickers/atdcx1hpk9yj3gom.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
Sylwia... Powiem ci ze może dobrze by to twojej. Mamie i siostrze zrobili, gdyby twój mąż zrobil awanturę. Wydaje mi się ze powinnaś wylać swoj żal i powiedzieć im co czujesz, najlepiej tak żeby ojciec slyszal. Nosz kurwa..... Wspolczuje ci. Nie jesteś zlym człowiekiem i nawet tak nie myśl.

ale poco, żeby kolejny raz wyszło, że to ona jest ta ktora nie chce ojca w domu, trochę to wygląda jak 3:1, tylko tym 1 miał być ojciec, a nie sylwia.
już chyba bym wolała się do teściowej przeprowadzić na ten miesiąc, i zacząć już teraz szukać kawalerki chociaż.

przytulam cie sylwia :) postaraj się położyć i zasnąć :)

Odnośnik do komentarza

Renatka a probowałas jakies cwiczenia na to?..np.stan w rozkroku,rece do gory i na zmiane jedna reka wyzej,potem druga..albo stoisz i delikatnie ruszasz glowa na dol,w gore,lewo prawo,
moze okład ciepły..np..szmatka z ryzem w srodku(woreczek taki)podgrzany w mikrofali jak masz..albo plastry apap te rozgrzewajace..

Sylwia przytulam Cię..Ty nie masz zadnej depresji przed porodowej..dołuje cie cala ta sytuacja,bezsilnosc wobec wszystkiego i to ze cie mama z siostra nie wspieraja..ciezka sytuacja..znasz moje zdanie..wiem ze finanse nie pozwalaja..ale moze do tej tesciowej na jakis czas,zebyscie odpocze;li co..ja wiem ze tam dzieci tez,dwa pokoje zajete..
cos trzeba wymyslec..bo cholerka Ty szkodzisz sobie i dziecku,mąz wkurwiony, a reszta robi co robi..
oj przytulam Cię mocno kochana :***

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo Madika :)
Sylwia, biedulko. Trzymam za Was kciuki żeby wszystko się poukładało, żeby trafiło Wam się jakieś fajne, tanie mieszkanie do wynajęcia, bo widać że Twoja rodzina niestety poddała się i wszystko może zostać "po staremu". Postaraj się uspokoić, myśl jak najwięcej o swoim Maleństwie, a może skoro siostra Twojego męża wie jaka jest sytuacja to szybciej sie przeprowadzi żeby zrobić Wam miejsce u teściów?

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza
Gość kamilllaaa

chodzi mi o to zeby powoedziala im to ze tak to kurde kazda placze , siostra zla byla bo nic nie wiedziala itp i wszystkie zadowolone byly, a jak przyszlo co do czego to cala wine zwalily na sylwie i wyszlo na to ze tylko ona ojca w domu nie chce.

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
To forum jest dla mnie jak najlepsza terapia. Zawsze mnie jakos uspokaja. Dzisiaj pojechalam do tesciowej. Opowiadałam jej i szwagierce o mojej sytuacji w domu i obie powiedzialy, ze moja mama nie powinna mnie tak wkopac i ze najpierw wszystkie chcialy zeby wkoncu starego ukarac a teraz im niby szkoda.
A wiecie co jest w tym najlepsze?? Wracam do domu a siostra mi mowi, ze stary byl u mamy i caly zmarzniety jest i nie spal dwie noce bo nie mial gdzie i ze one mu powiedzialy, ze moze spac w domu... wiec kto wyszedl na debila?? Oczywiście ja... moj maz taki wkurwiony, ze staralam sie go uspokoic zeby dymu nie zrobil. A teraz juz zasnal a ja sie zanosze od placzu. Nawet piszac ten post musze sobie robic przerwy bo nic nie widzę. Zastanawiam sie czy mozna miec depresje przed porodowa?? Bo ja chyba nie doczekam do porodu a juz mnie zlapie. Ja juz nie wiem czy to ja nie mam serca i jestem zlym człowiekiem. Wg to mam zal do siebie, ze musze tu siedziec. Ze nie moge sie spakowac i wypier... za miesiąc bede matka. Dzieko w brzuchu a ja funduje nam takie stresy... a specjalnie jezdzilam za granice zeby sie urwac z tego domu. Czuje sie bardzo podle. Nie chce nikogo widzieć. Ani siostr ani mamy... przepraszam, że sie wygaduje tutaj i to juz kolejny raz, ale jakbym to powiedziala mezowi to on by chyba rozniosl ten dom i wyniosl sie do tesciowej, ale tam nie ma wrunkow. Siostra z trójka dzieci. Mama ojciec. W trzypokojowym mieszkaniu. No i gdzie my tam z mala jeszcze. Myslalam tez zeby poczekac na ten tysiąc czy sie uda. Sprzedac auto i isc na ten wynajem. A po roku isc do tesciowej jak sie siostra M wyprowadzi. Tylko musze to wszystko jeszcze na spokojnie przemyslec....

Sylwia Ty jestes SUPER SILNA BABKA!!!! A Twoja mama i siostry to cieniasy.... Sorry ze tak mowie ale jak ojciec mogl je tak latwo urobic to to nic dobrego nie wrozy!!!

Kurcze myslalam ze bedzoe lepiej i ze one sie ogarna.... A co powiedzialas im jak uslyszalas ze on moze wrocic do domu?

Chyba najprostrzym rozwiazaniem ale zarazem najtrudniejszym bedzie wyprowadzka...

Trzymam kciuki za Ciebie!!!! Ale moim zdaniem powinnas wszystko powiedziec mezowi... On musi wiedziec wszystko co sie dzieje w domu tak samo jak Ty...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~kamilllaaa
chodzi mi o to zeby powoedziala im to ze tak to kurde kazda placze , siostra zla byla bo nic nie wiedziala itp i wszystkie zadowolone byly, a jak przyszlo co do czego to cala wine zwalily na sylwie i wyszlo na to ze tylko ona ojca w domu nie chce.

a to to to tak :)

Odnośnik do komentarza

~kamilllaaa
chodzi mi o to zeby powoedziala im to ze tak to kurde kazda placze , siostra zla byla bo nic nie wiedziala itp i wszystkie zadowolone byly, a jak przyszlo co do czego to cala wine zwalily na sylwie i wyszlo na to ze tylko ona ojca w domu nie chce.

No niby racja, ale jak siostra i mama i tak nie zmienią zdania tylko będą się litować, to Sylwia dalej będzie tą najgorszą. Pisałam Wam o moim dziadku. Niby rodzina wie w czym jest problem, ale tylko u moich rodziców na imprezach rodzinnych mówi sie dziadkowi "dosyć picia na dzisiaj, nie trzeba od razu wypijać całej flaszki". Przez to dziadek jest na nas ofochany i nie przyjechał ostatnio nawet na 50 urodziny mojej mamy (własnej córki). Za to do mojej kuzynki w sezonie letnim co weekend chodzi "na grilla" bo wie że tam będzie postawiona flaszka 0,7l i nikt mu nie będzie robił limitów.
Sylwia, przedyskutujcie wszystkie opcje z mężem, może warto pogadać szczerze z jego siostrą i uciekajcie jak najszybciej będziecie w stanie

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Musze sobie to wszystko poukladac w glowie. No nic jak mi to siostra powiedziala to zamknięlam sie w swoim pokoju i tyle. Maz mi jeszcze powiedzial, ze tyle im pomoglam. Siostrze caly czas sie dzieckiem zajmuje. Mame tyle miesięcy wozilam do pracy i z pracy o wstawalam z nia specjalnie o 5 w te mrozy zeby auto rozgrzac a przeciez w ciazy jestem a one mi sie tak odplacaja. Nie bede juz z nikim rozmawiać. Zamkne sie w swoim pokoju. Patrzylam ostatnio na mieszkania, ale nic nie znalazlam. Kawalerek u nas wg nie ma do wynajęcia bo myslalam o niej zeby bylo taniej. No i najgorsze to odstepne na dzien dobry.
Wg to dzisiaj tak mnie kuje w podbrzuszu jakby mi ktos igły wbijal. Ale Mala szaleje wiec chyba nic zlego sie jej nie dzieje. Poczytalam Was i juz nieco sie uspokoilam. Jutro postaram sie przemyśleć nasza sytuacje finansowa i moze popatrze jeszcze na te mieszkania. Tylko kurcze nic nie ma :/

Odnośnik do komentarza

odstepne inaczej kaucja??

ja brałam kredyt i na pierwsza kaucje pierwszego mieszkania,a potem drugi kredyt na obecne mieszkanie z kaucja..pierwszy jeszcze nie spłaciłam,bo musielismy sie wyniesc..to drugi wzielam wiekszy zeby spacic tamten i miec na obecna...
mąż by mógł wziąć jak może..powoli byscie sobie splacili...

Szkoda ze nie mieszkacie bliżej Stargardu..szybko bym Ci coś znalazła..:)
Głowa do góry kochana..olej wszystko skup sie na sobie..patrz ogloszenia codziennie i staraj sie nie wkurzac..bo to nic nie da :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...