Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dopiero teraz mam możliwość pisania.

Barcelona, wyrazy współczucia z powodu śmierci babci Calaudia, uściskaj go ode mnie. Twojej babci, życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

przyjazna nie za bardzo jestem za udostępnianiem swojego wizerunku w sieci ;) Włosy ściełam na takie krótkie (coś jak zdjęcie u dołu). I musiałam pomalować, bo mam bardzo dużo siwich. Zmiany koloru nie robiłam, dalej są blond.

Haniutek, znam ten ból z babciami. Moja od strony taty taka była. Dzieci sióstr mojego taty były najładniejsze, najmądrzejsze i najwspanialsze, a ja z moim rodzeństwem to jak obcy byliśmy traktowani. Nie raz od babki słyszałam, że moja kuzynka jest taka piękna i ma śliczny głos, a że ja jestem brzydka i skrzypię jak szafa. Na szczęście moja mama jest fajna i Paulinka na pewno jedną babcie będzie miałą cudowną, oby żyła jak najdłużej.

Lilijka, współczuję takich sytuacji, zwłaszcza w ciązy kiedy same mamy problemy z emocjami :( Dziewczyny dobrze radzą. Ja też byn wzieła kombinezon, podziękowała i nawet specjalnie z raz założyła, żeby widziała.

Ja po intensywnym tygodniu mialam dziś w planach odpoczynek, ewentualnie spacer, bo pogoda była super. Skończyło się na tym, że poprasowałam wszystkie ubranka Miśki. Uff i teraz padam.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

kamillla
a sugerujecie sie troche data poroddu z usg? bo mi wyszlo 26luty, troche mnie to przeraza, tzn chodzi o sam fakt ze luty a nie marzec:P

Mi ginekolog kazał w ogóle tygodnie liczyć wg terminu z usg. W 8tyg robił i powiedział, że dziecko jest na 100% o tydzień starsze niż by wychodziło z OM. No i tak liczymy. Teraz jak patrzę na wagę małej to też wychodzi na każdym USG idealnie w ten tydzień co liczymy, także ja się tym sugeruję.
To by w sumie tłumaczyło, czemu zaszłam w ciążę.. :D Nie spodziewałam się owulacji w 7 czy 8 dniu cyklu :P

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie :)
Musze Was nadrobić bo dopiero co wrocilam do domu od tesciowej. Dostalam tyle kocykow dla Malej, ze chyba oddam połowę bo i tak ich wszystkich nie użyje a komus sie moga przydac.
Agusia super, ze sie odezwalas. Słodkie Maleństwa :) mam nadzieje, że szybko Szymus przybierze na wadze i wrocicie do domku :)
Olka ja Ci powiem szczerze, że jestem zakochana w Twojej Majce. Jest taka sliczna. A tesciowa niech spada na drzewo i sobie siedzi u siebie w domu jak taka madra :)
Przyjazna ciesze sie, ze juz lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ernesto
nie dodało się zdjęcie

Ernesto spoko :-) mi chodziło tylko o opis co tam nowego na głowie :D

Sama mam opory z dodawaniem zdjęć i nawet nie przyszłoby mi do głowy kogoś prosić ;-)
Fryzurka bardzo fajna, artystyczny nieład:-)

A ja bym komuś chętnie dzis przyj....a . Jak mnie wszyscy wkur...a i to na odległość przez telefon ....!!!
Chyba lepiej ze jestem sama w domu to sobie poryczałam, poklękam tylko pies sie dziwnie przyglądał i wolał nie podnosić się ze swojego legowiska..
Teraz strzelę sobie melisę.

Odnośnik do komentarza

~kalae
zrobiłam sobie konto w ZUS teraz muszę je zaufać.

orientujecie się jak jest z podaniem dziecka do ubezpieczenia w zakładzie pracy? ja podam do swojego, ale ciekawa jestem co jest konieczne.

Nie jestem pewna ale chyba te same dokumenty wystarcza co do wystapienia o urlop maciezynski- jesli zglaszasz to w swoim miejscu pracy.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

kamillla
przyjazna pomaga ci melisa?? bo mi nie:D

Jak sobie wmówię ze pomoże to pomaga :D

Stary mnie wkur..a bo nie slucha co do niego mówię a od paru dni to apogeum. Gadam a on ch...wie o czym myśli, nie robi potem tego o co prosiłam,tylko jakies glupoty no jak we mgle. Dzis trzy razy powtarzałam co ma mi kupic i ch... w połowie zdania mojego zamknely sie za nim drzwi a kartka ktora napisałam została w kuchni. Najgorzej ze się kapnęłam jak wyszedł na nockę. Miarka się przebrała, teraz mnie będą przez tydzien wszyscy co zawinili przepraszali :D
Ma to po mamusi swojej tylko ze ona ma ponad 60 a on po 30 tce , to ja pytam co będzie za 20 pare lat ??
Mamusie tez mnie wku...y i jego i moja wrrrrr.

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

kamillla
ona miala w szpitalu robiona:D to dobrze bo ja sobie nie wyobrazam zrobic lewatywy samej...

Ja w szpitalu przed zabiegiem dostałam lewatywę żebym zrobiła sobie sama. Idziesz do wc siadasz na sedes wkładasz dziubek strzykawki w tyłek i wpuszczasz płyn. Zaciskasz pośladki , po czym je rozluźniasz i po wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...