Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ernesto
Wiesz to dziwne, że nie daje Ci na HBA1C, hemoglobina glikowana nie ma nic wspólnego, ze średnią z glukometru. Hemoglobina glikowana to wskaźnik wyrównania cukrzycy; jego wartość obrazuje glikemie z ostatnich 3 miesięcy, natomiast glukometr podaje tylko cukier w chwili mierzenia. Te dwa tylko wskaźniki są bardzo ważne. Dlatego ja w lab robię glukozę na czczo i HBA1C i mocz. Te 3 wskaźniki mówią o tym co się dzieje w moim organiźmie.
Nie wiem ile kosztuje to badanie prywatnie, ale myślę, że nie drogo, pewnie koło 20. Warto zrobić dla własnej wiadomości.
A i HBA1C nie ma wymogu bycia na czczo do badania.

Zrobię sobie na pewno. Ta diab to w ogóle jakaś dziwna jest. "Zwykłych" ludzi z cukrzycą gania, drze się za wyniki, panikuje itd a tutaj pełen luz. Oglądała wyniki z trzeciego prenatalnego wszystko pięknie srata tata.
Jakbym nie mogla poradzić sobie z dieta to bym zmieniła lekarza ale ze w miare jest dobrze to juz przy niej zostanę tym bardzie ze w mojej mieścinie żadnego więcej nie ma.

Wszystkie Wasze obiadki dzis smakowite :-) ja wracając wskoczyłam do garmażerii i wzięłam gotowe gołąbki z kaszą i pieczarkami. Wciągnęłam dwa z dwoma kromkami razowca, doprawiłam miseczką surówki z kapusty białej popilam szklanką soku z sokowirówki z samej marchewki i dożarłam cienkim plastrem torta z wczoraj (robionego pode mnie także w miarę ok) i wynik 102 :-) tylko ruszyć sie nie mogłam:D

Odnośnik do komentarza

Leniwiec! Przypomniałam sobie jeszcze jedną radę! Cytuję słowa kolegi (po ich wypowiedzeniu wszyscy faceci przytakneli): "żeby facet nie uciekał z domu musi mieć zapewnione dwie sprawy. W domu musi mieć co jeść i co dupczyć".

Właśnie zrobiłam budyń, mmm!

Zuzia dziękuję za informacje o testach na wody płodowe. Muszę jednak przyznać, że są cholernie drogie. A tak na przyszłość, czy wody mają jakiś zapach czy kolor? Czy faktycznie wyglądają jak zwykła woda?

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Leniwiec! Przypomniałam sobie jeszcze jedną radę! Cytuję słowa kolegi (po ich wypowiedzeniu wszyscy faceci przytakneli): "żeby facet nie uciekał z domu musi mieć zapewnione dwie sprawy. W domu musi mieć co jeść i co dupczyć".

Właśnie zrobiłam budyń, mmm!

Zuzia dziękuję za informacje o testach na wody płodowe. Muszę jednak przyznać, że są cholernie drogie. A tak na przyszłość, czy wody mają jakiś zapach czy kolor? Czy faktycznie wyglądają jak zwykła woda?

Lilijka alternatywą do drogich testów, są zwykłe paseczki lakmusowe. Można kupić w aptekach, sklepach chemicznych lub na allego.Kosztują dosłownie grosze. Ja sobie sprawiłam i jestem spokojniejsza :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Moje chłopaki poszli na sanki,to skrobne szybko parę słów :)

Leniwcu, w dniu twojego panieńskiego dołączam do życzeń, szczególnie tych najbardziej zbereźnych :D piękne stroje wszystkie po kolei, jednak bałwan pobił wszystko :D torty też rewelacja :D

Haniutek, Twoje przygody są niesamowite :D widać że kobietka z Ciebie żywioł, taka mama to na pewno skarb :)

Piękne brzuszki dziewczyny! Ja dzis mierzyłam obwód, 99 hehe, jeszcze się mieszcze w metrze :D niemożliwe :D

Ostatnio mam przyplyw energii, wyprasowałam połowę mojej mega sterty, sprzatam, piore, myje podłogi, no szał :D
Ciekawe jak długo mi się ta energia utrzyma :P

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Agusia to dobrze, ze juz w domku. Chociaz Cie tam potrzymali. Ja zawsze chcialam miec bliźniaczki najlepiej 2 dziewczynki, ale ostatnio tez sie zastanawialam jak bym dala rade. Wiec czekam na Wasze doświadczenia mamusie w trojpaczkach :)
Mgpl bardzo smutna Twoja historia. Życzę żebyś w tym roku przytulila wkoncu swoje Maleństwo :)
Kamila gratuluję kupna wozka dla Malej :)
Felcia to zależy czy czujesz sie na silach :) ja ostatnio jechalam 2h ale ja caly czas jezdze i czuje sie dobrze. I to lubie :) i do tego te warunki pogodowe :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,późnym wieczorkiem Was nadrobie ,bo dopiero co wrócilismy zmęczeni z miasta oki?
W skrócie:zdjęcia 3 D nie ma ,bo Mateuszek rączkami buźkę zasłonił,ale w 2 D czysty Pawełek,bo oglądam nagrania właśnie :D
Dalej główką w dole,nóżki ma wyprostowane po prawej stronie,czyli dobrze czuję ,że od paru dni mi prawego cycka podrzuca :D Waży 1590 g,wszystkie przepływy ok,narządy ok,pepowina super:)
Zadowoleni jesteśmy :)

a pytałam w rossmanie o ten olejek dla ciężarnych,do za grosz mają tylko te panie,co otrzymały maila z wiadomością..
Czyli Kamilla my chyba za świeże jesteśmy w programie Rosnnę ;/szkoda :)
Pieluszki kupione,mydełka też..
Idę robic kolacyjkę,do później kochane :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Dziewczyny,późnym wieczorkiem Was nadrobie ,bo dopiero co wrócilismy zmęczeni z miasta oki?
W skrócie:zdjęcia 3 D nie ma ,bo Mateuszek rączkami buźkę zasłonił,ale w 2 D czysty Pawełek,bo oglądam nagrania właśnie :D
Dalej główką w dole,nóżki ma wyprostowane po prawej stronie,czyli dobrze czuję ,że od paru dni mi prawego cycka podrzuca :D Waży 1590 g,wszystkie przepływy ok,narządy ok,pepowina super:)
Zadowoleni jesteśmy :)

a pytałam w rossmanie o ten olejek dla ciężarnych,do za grosz mają tylko te panie,co otrzymały maila z wiadomością..
Czyli Kamilla my chyba za świeże jesteśmy w programie Rosnnę ;/szkoda :)
Pieluszki kupione,mydełka też..
Idę robic kolacyjkę,do później kochane :*

Misiakowata, gratuluję udanej wizyty, szkoda tylko że zdjęcia buzi nie macie w 3d. Chociaż niedługo juz żadne usg nie będzie potrzebne, bo będziemy nasze maluszki oglądać na żywo :) mój Miki też nie lubi buzi pokazywać, raz tylko udalo się zrobić zdjęcie z profilu.

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Dziewczyny,późnym wieczorkiem Was nadrobie ,bo dopiero co wrócilismy zmęczeni z miasta oki?
W skrócie:zdjęcia 3 D nie ma ,bo Mateuszek rączkami buźkę zasłonił,ale w 2 D czysty Pawełek,bo oglądam nagrania właśnie :D
Dalej główką w dole,nóżki ma wyprostowane po prawej stronie,czyli dobrze czuję ,że od paru dni mi prawego cycka podrzuca :D Waży 1590 g,wszystkie przepływy ok,narządy ok,pepowina super:)
Zadowoleni jesteśmy :)

a pytałam w rossmanie o ten olejek dla ciężarnych,do za grosz mają tylko te panie,co otrzymały maila z wiadomością..
Czyli Kamilla my chyba za świeże jesteśmy w programie Rosnnę ;/szkoda :)
Pieluszki kupione,mydełka też..
Idę robic kolacyjkę,do później kochane :*


Najważniejsze że z maluszkiem wszystko ok. Mój też zawsze rączkami się zaslania. Raz tylko tak z pół profilu się udało zrobić fotkę - dobre i to na pamiątkę:)

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Dziewczyny,późnym wieczorkiem Was nadrobie ,bo dopiero co wrócilismy zmęczeni z miasta oki?
W skrócie:zdjęcia 3 D nie ma ,bo Mateuszek rączkami buźkę zasłonił,ale w 2 D czysty Pawełek,bo oglądam nagrania właśnie :D
Dalej główką w dole,nóżki ma wyprostowane po prawej stronie,czyli dobrze czuję ,że od paru dni mi prawego cycka podrzuca :D Waży 1590 g,wszystkie przepływy ok,narządy ok,pepowina super:)
Zadowoleni jesteśmy :)

a pytałam w rossmanie o ten olejek dla ciężarnych,do za grosz mają tylko te panie,co otrzymały maila z wiadomością..
Czyli Kamilla my chyba za świeże jesteśmy w programie Rosnnę ;/szkoda :)
Pieluszki kupione,mydełka też..
Idę robic kolacyjkę,do później kochane :*

kochana gratuluje wizyty :*

a co do olejku, to ja maila dostałam. Ty pewnie też, sprawdz w spamie?

Odnośnik do komentarza

Misiakowata gratuluje duzego mezczyzny :)) moj zasłania rekoma genitalia i dotad przez to nie znam plci:)
Ja juz kolacja ogarnieta , dzieci na bacznosc postawione bo cos dzis w nie wstapiło;p był ksiadz po koledzie moze nie wypedził z nich diabła ;p
A co do moich przygod szpitalnych no fakt ale troszke polezałam to z nudów sie działo:)
A co do rossmana wkurzyłam sie ostatnio bo okazało sie ze moja karta dezaaktywowana . Zadzwoniłam okazało sie ze jakis bład i mam pod swoje konto nowa podpiac co łaczy sie z tym ze musze isc do rossmana wziac karte podpiac pod konto i dopiero zakupy:)

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

felcia898
Witam dziewczynki:) Mam do Was pytanie...często podróżujące samochodem??? Ja od 3 miesięcy nie byłam w dłuższej podróży i trochę Mam stracha czy jechac ( 2 godz drogi) czy sobie darować....

Ja już nie jeżdżę,ale to ze wzgledfu na moją lubiącą się skracać szyjkę.
Ja dzisiaj cały dzień szalałam. Na raty, bo na raty i powoli, ale poprasowana ostatnia część ubranek, popakowane wszystko do torby szpitalnej, komoda małej ogarnięta, do tego na spółkę z mężem ogarnęliśmy kuchnię i łazienkę a ja poukładałam sobie w szafie i wywalilam wór starych ciuchów. Wicie gniazda czy co? :P

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

aniia

Ja dzisiaj cały dzień szalałam. Na raty, bo na raty i powoli, ale poprasowana ostatnia część ubranek, popakowane wszystko do torby szpitalnej, komoda małej ogarnięta, do tego na spółkę z mężem ogarnęliśmy kuchnię i łazienkę a ja poukładałam sobie w szafie i wywalilam wór starych ciuchów. Wicie gniazda czy co? :P

Ania ja mam tak od miesiaca prawie:) domownicy maja mnie dosc u kazdego w szafce generalne porzadki wszystkie kąty i wgl tyle na olx poleciało ze szok :) Nawet rzeczy co niby było mi szkoda a nie uzywane:)

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
ufff nna dziś prasowanie skończone. Może głupie pytanie, ale czy wy układacie ciuszki każdy rodzaj oddzielnie? tzn n body z krotkim rekawkiem oddzielnie, z dlugim oddzielnie, ze stopami i bez stop oddzielnie? :D bo ja wszystko oddzielnie układam, jeszcze najlepiej jakbym kolorystycznie ukladala..

Dokładnie tak :) każdy rozmiar oddzielnie podzielony na tak jak piszesz body krótki, długi, kaftaniki, bluzeczki, śpiochy, półśpiochy, pajace, spodenki, legginsy, sukienki.... Układanie wg kolorów sobie darowałam ;D

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

aniia
kamillla
ufff nna dziś prasowanie skończone. Może głupie pytanie, ale czy wy układacie ciuszki każdy rodzaj oddzielnie? tzn n body z krotkim rekawkiem oddzielnie, z dlugim oddzielnie, ze stopami i bez stop oddzielnie? :D bo ja wszystko oddzielnie układam, jeszcze najlepiej jakbym kolorystycznie ukladala..

Dokładnie tak :) każdy rozmiar oddzielnie podzielony na tak jak piszesz body krótki, długi, kaftaniki, bluzeczki, śpiochy, półśpiochy, pajace, spodenki, legginsy, sukienki.... Układanie wg kolorów sobie darowałam ;D

Ja to samo ale według kolorów już nie układałam :D

Misiakowata gratuluje udanej wizyty :* pokaz zdjęcie 2D :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Leniwiec to szalej dzisiaj kobieto... Ja na swoim panieńskim miałam różne zadania ale najśmieszniejsze bylo zjedzenie w clubie banana w najbardziej erotyczny sposób jaki potrafię. Jak oglądam filmik z tego to sama buzia sie smieje. Dobrze ze to w połowie imprezy bylo to juz miałam dobrze% hehe
W ogóle dzis rano plakalam strasznie nie mogłam sie opanować a teraz mam takiego wkurwa ale sama nie wiem na co, nosi mnie po prostu!! A w ciąży generalnie hormony mi nie szaleją razem z 5 dni miałam huśtawek nastroju. No nic najlepiej obudziłabym męża i sie na nim wyżyła ale biedny nic nie zawinil to go oszczedze bo za 4h idzie do pracy.
Jeszcze dziś dzien babci a juz obie nie żyją...
I jeszcze dodam ze co chwile jestem glodna i tez mnie to wkurza!wrrrrr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...