Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~misiakowata
czarna.ana
Misia współczuję tej ósemki. No i kącika - chyba bym pogryzla dentystę jakby mi usta uszkodził :/

Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie rozmowy no i dobry dobór cyferek w dużym! :D

Ja bym nie chciała wygrać w totka ale tak jakieś np pieniążki że zdrapki bym przygarnęła :)

ajjj mkochana,umyslnie tego nie zrobił uwierz mi.Mam super stomatologa,musiał,bo gnida nie chciała wyjść.Zaczepiła się jednym korzonkiem i ciezko było..zagoi się..grunt ,że nie bede juz sie meczyła z tym zebem.

dzwonili do mnie,jutro o 8.30 mam ostateczną rozmowe,tam gdzie byłam wczoraj.Dentyste tez zalicze jutro,rozmawialam z doktorem,i jutro sie moge pokazac z tą dziurą.No i dobrze,odpoczywam w domu sobie.

Kalae oooo,może i ja dostanę taka wiadomosc..zostawiam u nich ciagle mega sumkę na kasie :)

Musiakowata trzymam kciuki mocno za ta prace :D Bo mowilas ze calkiem fajne godziny i dni pracy tam sa :D Oby bylo Ci dobrze tylko :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Olija
nati91
No, Madika, tak mi się fartnęło :) choć był plan, żebym nie wracała do pracy, ale no nie było jak nawet zajść w ciążę... a teraz już mniej karmię od prawie miesiąca i nie wiem kurde, może się okazać, że będę musiała całkiem przestać karmić, żeby mi okres wrócił, a nie chciałabym tak. No ale jak trzeba będzie, to trudno.
My będziemy szczepić mmr na początku maja - rok i dwa miesiące, odraczamy chwilę ze względu na ospę.
Kalae, ja też dostałam info o prezencie za grosz, także muszę się wybrać do rosska :)

Nati. Wlasnie ostatnio sie zastanawiałam czy jest jeszcze ktos kto nie dostal. U mnie podobna sytuacja. Ale nie chcialabym z tego powodu odstawiac zeby cykl wrocil. Na pewno chce karmic do 18msc a najwyzej potem odstawie. Tez mi sie marzy ciąża do konca roku ale tym razem sie nie nastawiam. Wezme co los da a narazie sie ciesze moim szkrabem. Hihi choc fajnie byloby znow byc marcoweczką np 2018 :)

Alexann kciuki zacisniete. Będzie dobrze. Hania niech jeszcze pouzywa ciepelka i brzuszkowego komfortu. Beedziemy przy Tobie i pewnie znow nasze wspominki porodowe sie uruchomią:)

Kalae jestesmy dumne z Tosi. Twoj mały czlowieczek juz potrafii chodzic i sprawia mu to dużo radosci.

Nela dzis wyrwala mi lyzeczke i sama zjadla swoja zupke z miseczki. Brudna cala ale szczęśliwa. Kocham ją. Rok temu juz bylam taka sfrustrowana ze nic sie nie zaczyna. Okna pomylam. Podlogi wypastowalam. A dzis brudne okna,na podlodze walają sie książeczki i klocki a ja czuje szczescie ze Ona jest. Ze nic nie musze. Jest mi poprostu dobrze


Ja też jeszcze w Waszym gronie ;-) Myślę, że chyba nie warto nic przyspieszać (bo tak zrozumiałam, żeby dostać okres to Nati chcesz odstawić od piersi?), mam nadzieję, że organizm sam sobie najlepiej wyreguluje. Chociaż zastanawiam się co mam zrobić, jak jeszcze nie dostanę tak szybko okresu, bo na kontroli (te 6 tyg po porodzie) gin kazała mi przyjść jak skończę karmienie, i w takiej sytuacji nie wiem czy iść po roku, czy rzeczywiście poczekać aż dostanę okres...
Odnośnik do komentarza

~kalae
Madika
~strrunka
~kalae
~Ann1eee
Dziewczyny chwalę się :D wszystko wskazuje na to, że będę Listopadowką 2017 :D:D:D

gratulację :)

ciekawe czy będzie jeszcze grudniówka jakaś :)

Ja, ja, ja!!!! .......
W grudniu się urodziłam :D

Padlam :D heheh Ale trzeba przyznac ze fakt jestes grudniowka :D heheh

jeszcze sobie wykraka :D

to ja jestem listopadówką ;P 1982

A ja listopadowka 1992 =D
Madika za co Ty przepraszasz ?? =D to jest zabawne z tym kieliszkiem tylko nie w mojej sytuacji... wg jak piszecie,.ze pijecie cos winko czy piwo to ja czuje sie jak niepelnoletnia jakby to był dla mnie zakazany owoc. Nie raz sobie mysle jak M robi popoludniowke, ze otworze sobie piwko i poleze w łóżku, ale nie dam rady. Psychika mnie nie puszcza. Red. Nails ja tez sie pisze na spotkanie z Toba :*
Dziewczyny to pytanie bylo juz na fb, ale nie wszystkie maja =) gdzie polecacie wakacje nad morzem??

Odnośnik do komentarza

Nie mi nie przeszkadzaja, ale moja mlodsza nie chodzi do kina, do.kościoła chodzi w tygodniu a nie w niedzielę i panicznie boi sie alkoholu, ale chodzi na terapie.
Alexan trzymajcie sie z Hania :*
Kalae Martynka zaczela chodzic w piatek a teraz juz na calego daje czadu =D czasem sie tak przewroci, ale jaka jest szczesliwa przy tym. I ja tez =D

Odnośnik do komentarza
Gość strrunka

Życie jest niesprawiedliwe. Jest mi tak smutno.
My babeczki mamy przerąbane :(
Tak lubię pracę w płacach. A tu się okazuje, że z racji redukcji etatu w konsekwencji będę miała zmianę obowiązków... :'(

Odnośnik do komentarza

~ANikod
Olija
nati91
No, Madika, tak mi się fartnęło :) choć był plan, żebym nie wracała do pracy, ale no nie było jak nawet zajść w ciążę... a teraz już mniej karmię od prawie miesiąca i nie wiem kurde, może się okazać, że będę musiała całkiem przestać karmić, żeby mi okres wrócił, a nie chciałabym tak. No ale jak trzeba będzie, to trudno.
My będziemy szczepić mmr na początku maja - rok i dwa miesiące, odraczamy chwilę ze względu na ospę.
Kalae, ja też dostałam info o prezencie za grosz, także muszę się wybrać do rosska :)

Nati. Wlasnie ostatnio sie zastanawiałam czy jest jeszcze ktos kto nie dostal. U mnie podobna sytuacja. Ale nie chcialabym z tego powodu odstawiac zeby cykl wrocil. Na pewno chce karmic do 18msc a najwyzej potem odstawie. Tez mi sie marzy ciąża do konca roku ale tym razem sie nie nastawiam. Wezme co los da a narazie sie ciesze moim szkrabem. Hihi choc fajnie byloby znow byc marcoweczką np 2018 :)

Alexann kciuki zacisniete. Będzie dobrze. Hania niech jeszcze pouzywa ciepelka i brzuszkowego komfortu. Beedziemy przy Tobie i pewnie znow nasze wspominki porodowe sie uruchomią:)

Kalae jestesmy dumne z Tosi. Twoj mały czlowieczek juz potrafii chodzic i sprawia mu to dużo radosci.

Nela dzis wyrwala mi lyzeczke i sama zjadla swoja zupke z miseczki. Brudna cala ale szczęśliwa. Kocham ją. Rok temu juz bylam taka sfrustrowana ze nic sie nie zaczyna. Okna pomylam. Podlogi wypastowalam. A dzis brudne okna,na podlodze walają sie książeczki i klocki a ja czuje szczescie ze Ona jest. Ze nic nie musze. Jest mi poprostu dobrze


Ja też jeszcze w Waszym gronie ;-) Myślę, że chyba nie warto nic przyspieszać (bo tak zrozumiałam, żeby dostać okres to Nati chcesz odstawić od piersi?), mam nadzieję, że organizm sam sobie najlepiej wyreguluje. Chociaż zastanawiam się co mam zrobić, jak jeszcze nie dostanę tak szybko okresu, bo na kontroli (te 6 tyg po porodzie) gin kazała mi przyjść jak skończę karmienie, i w takiej sytuacji nie wiem czy iść po roku, czy rzeczywiście poczekać aż dostanę okres...

No jeśli za kilka miesięcy mi nie wróci okres, to będę odstawiać, bo nie chcę tyle zwlekać z drugim bobasem. 2 lata to dla mnie super różnica wieku, fajnie jakby się udało w tych okolicach zmieścić :)
Sylwia, Strunce chyba chodziło o miejscówkę nad morzem - czy nie przeszkadzają Ci tłumy :D
Współczuję strunka :* u mnie to chyba będzie na odwrót - zmieniła się szefowa i już na rozmowie pytała, czy chciałabym robić coś, czego jeszcze nie robiłam - musiałabym się nauczyć tego, ale jest to ściśle związane z moimi studiami, więc bardzo się cieszę, może będę robić bardziej wymagające i ciekawe rzeczy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lili jka

Sylwia, my byliśmy w zeszłe lato w Kołobrzegu i było cudnie. To był wrzesień. Mało ludzi, miasto w porządku, plaża czysta. Teraz zastanawiam się nad Sopotem (lub innym z Trójmiasta) czy jechać za miesiąc, w kwietniu.

Alexann ja też trzymam kciuki za dotrwanie do kwietnia. Zobacz jak niewiele wam zostało! Zaciskaj uda!

Odnośnik do komentarza
Gość kamilaaaa

~kalae
A dziś Tosia kamilli świętuje roczek :)
Jakoś szczególnie zapamiętałam kamilli poród bo jak sama byłam na porodówce, to sobie myślałam już niedługo, kamilla urodziła ok 15 to niedługo ja też urodzę. A tu nic z tego :P
A z tego co pamiętam kamilli wody odeszły w nocy a mi też w nocy, i miała oksy podłączoną. To mi się taka analogia nasunęła, bo mi się podobnie jak jej zaczęło dzień później.

Hej!

dzieki Kalae za pamięć! ja o Twojej Tosi urodzinach też pamietam, bo dzien po nas :)

tak wody mi odeszly kolo 2 w nocy, ale zero postepu. odeslali mnie z jednego szpitala,nic nie zapowiadalo sie na poród, wiec zachaczylam o maca :P co mialam na glodnego rodzic?? moze dlatego tak sprawnie poszlo :P i mialam sile po porodzie by wstac i isc na wlasnych nogach a potem nie spac 2 doby prawie :D

nie wierze, że to już roczek dziś. tak bardzo kocham tą mała kruszynkę.

i też jeszcze okresu nie mam, Tosia dba o to bym nie dostala :)

Odnośnik do komentarza

~kamilaaaa
~kalae
A dziś Tosia kamilli świętuje roczek :)
Jakoś szczególnie zapamiętałam kamilli poród bo jak sama byłam na porodówce, to sobie myślałam już niedługo, kamilla urodziła ok 15 to niedługo ja też urodzę. A tu nic z tego :P
A z tego co pamiętam kamilli wody odeszły w nocy a mi też w nocy, i miała oksy podłączoną. To mi się taka analogia nasunęła, bo mi się podobnie jak jej zaczęło dzień później.

Hej!

dzieki Kalae za pamięć! ja o Twojej Tosi urodzinach też pamietam, bo dzien po nas :)

tak wody mi odeszly kolo 2 w nocy, ale zero postepu. odeslali mnie z jednego szpitala,nic nie zapowiadalo sie na poród, wiec zachaczylam o maca :P co mialam na glodnego rodzic?? moze dlatego tak sprawnie poszlo :P i mialam sile po porodzie by wstac i isc na wlasnych nogach a potem nie spac 2 doby prawie :D

nie wierze, że to już roczek dziś. tak bardzo kocham tą mała kruszynkę.

i też jeszcze okresu nie mam, Tosia dba o to bym nie dostala :)

jak wysłałam tego posta to sobie pomyślałam, że kamila napisze ;)

czyli jednak podczytujecie :)

choć miałam nadzieję, że każda osoba która poszła na fb napisze na forum słówko na roczek swojego szkraba :) w końcu rok temu, prawie każdy dzień był pełen wrażeń :D ja nawet sobie w ulubionych zapisałam https://forum.parenting.pl/noworodki-i-niemowlaki/3488929,marcoweczki-2016,3933 :D

Olija to chyba racja, błąd był, że do maca nie pojechałam, a muszę powiedzieć ze przeszło mi to przez myśl :D

Odnośnik do komentarza

Aha haha Nati nie skumalam =D
Kalae mialam to wlasnie napisac ostanio, ze miloby bylo jakby kazda z dziewczyn napisala chociaz slowo na urodziny Maluszka. Przeciez forum to bylo miejsce gdzie przezywalysmy porody. Smutne to,.ze niektore dziewczyny zapomniały.
I fajnie Kamila,.ze piszesz.
A znacie jakis fajny osrodek nad morzem?? Jakiś Wasz sprawdzony?? =)

Odnośnik do komentarza

~kalae
Ale to nie jest tak, że ja narzekam na Tosie, że chodzić zaczęła..
Jak to taki wydźwięk miało to nie miało takiego mieć :)

Lekarz od rehabilitacji powiedział, że najlepsze dla dziecka w jej wieku jest raczkowanie. dlatego piszę, że mogłaby jeszcze nie chodzić.

Ja z tego samego powodu nie chciałabym żeby Inga już chodziła.
Nasza rehabilitantki to samo mówiła :)
Dlatego stwarzam jej jak najwięcej sytuacji do raczkowania. Ale niestety moja matka stale ją oprowadza :/ I można mówić, jak grochem o ścianę!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza

Lece szybko cos poczytac bo trzeba isc spac.
W pracy ok, tylko nie chce na tel wisiec za duzo bo niektorzy i tak juz mi zazdroszcza ze tylko pol dnia pracuje:P
Magdallena oby szybko sie u Was poprawilo ze spaniem. Nie jest to latwe
U nas w nocy byla przerwa ok 3h, darla sie, wszystko bylo na nie. Takiego hardkoru chyba jeszcze nie mielismy. Wczoraj w dzien spala tylko 35 min i chyba dlatego. Na dodatek pierwszy dzien z moja siostra. Dzis jak Mala odebralam to zasnela w aucie i krazylam 1,5h az sie przebudzila. Chcialam zeby sie wyspalabiedna. Siostrze nie daje sie uspic ale ona ja zostawia w lozeczku a mowilam ze Mala sama, szczegolnie s nowym miejscu tak nie zasnie. Tylko ze siostrzenica nie chce jej dac chwili na ululanie Mya. Zobaczymy jak sie to rozwiaze.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Aha haha Nati nie skumalam =D
Kalae mialam to wlasnie napisac ostanio, ze miloby bylo jakby kazda z dziewczyn napisala chociaz slowo na urodziny Maluszka. Przeciez forum to bylo miejsce gdzie przezywalysmy porody. Smutne to,.ze niektore dziewczyny zapomniały.
I fajnie Kamila,.ze piszesz.
A znacie jakis fajny osrodek nad morzem?? Jakiś Wasz sprawdzony?? =)

no ja właśnie taką cichą nadzieję miałam :) choc w ostatnim moim poście na fb (wyświetlonym przez ciebie) wyraziłam to nawet głośno :)
a już Olka, Zu2ia (w terminie leniwca urodziła) Monimoni, niuska, Aga, przepraszam jak wszystkich nie wymieniłam :)

Kamila - fajnie, cieszę się że wpadłaś :) oby częściej, choć wiem, że ciągłe wieszanie forum była denerwujące

Odnośnik do komentarza

~Olijaa
~kalae
My po chrzcinach i roczku (choć do niego jeszcze kilka dni), nawet dobrze Tosia zniosła, choć nie spała w kościele. Spała przed chrztem, musiałam ją obudzić, a tu trzeba była ją już ubierać, a potem już nie zasnęła. Ale jednak lepiej chrzcić mniej mobilne dziecko :) czytaj młodsze :)

A jutro chyba będę pić wino (na smutno), bo ostatni dzień macierzyńskiego mam :(

To juz dziś bylo? A sama impreza sie udala? Fajnie ze w kosciele Tosia dobtze zniosla bo u nas Nela przez zime nie chodzila z nami i dzis niezbyt byla zadowolona i zasneła dopiero pod koniec.
Ciąża-Ania ja tez odpisuje z poslizgiem nic sie nie martw. Jak wrocisz do pracy to tez moze byc trudno na biezaco odpisywac. Mi w jazdym raxie nie przezzkadzaja Twoje poślizgi.
Madika ale masz rodzinnie z tymi bratanicami:)
Misiakowata trzymamy kciuki


Dzieki Olija:-) czas leci szybko i w pracy nie jest zle ale czuje ze Mala tak malo widze. Ale damy rade:-) wyjdzie jej to na dobre

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

~kalae
My po chrzcinach i roczku (choć do niego jeszcze kilka dni), nawet dobrze Tosia zniosła, choć nie spała w kościele. Spała przed chrztem, musiałam ją obudzić, a tu trzeba była ją już ubierać, a potem już nie zasnęła. Ale jednak lepiej chrzcić mniej mobilne dziecko :) czytaj młodsze :)

A jutro chyba będę pić wino (na smutno), bo ostatni dzień macierzyńskiego mam :(


To Wy juz po:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Lili jka

~kalae
Lilijka87
Kamilla daj wam chwile, zaraz się siebie nauczycie :)

Obym się myliły ale coś czuję, że dzień kobiet będzie dla mnie inny niż zwykle...

czyżbyś się szykowała na porodówkę?


Hahaha... Ha-ha-ha... Haha... Ha! Nie wiem co mnie bardziej bawi: to czy moje ciążowe przemyślenia o spaniu Ani w swoim łóżeczku... W swoim pokoju ;)

Czyli co? Cieszyć się mam, że Ania wciąż raczkuje, tak lepiej? Jakieś nieśmiałe kroki robi, ale 2-3 i pada w ramiona ;)
A wiecie co się nauczyła? Na słowa "tuli, tuli" przychodzi się przytulić ;) w ogóle od jakiegoś czasu jest bardzo chętnie dzieli się czułością z rodzicami ;)

Kamila, wszystkiego najlepszego dla Tosi! Niechaj rośnie w zdrowiu!

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Lece szybko cos poczytac bo trzeba isc spac.
W pracy ok, tylko nie chce na tel wisiec za duzo bo niektorzy i tak juz mi zazdroszcza ze tylko pol dnia pracuje:P
Magdallena oby szybko sie u Was poprawilo ze spaniem. Nie jest to latwe
U nas w nocy byla przerwa ok 3h, darla sie, wszystko bylo na nie. Takiego hardkoru chyba jeszcze nie mielismy. Wczoraj w dzien spala tylko 35 min i chyba dlatego. Na dodatek pierwszy dzien z moja siostra. Dzis jak Mala odebralam to zasnela w aucie i krazylam 1,5h az sie przebudzila. Chcialam zeby sie wyspalabiedna. Siostrze nie daje sie uspic ale ona ja zostawia w lozeczku a mowilam ze Mala sama, szczegolnie s nowym miejscu tak nie zasnie. Tylko ze siostrzenica nie chce jej dac chwili na ululanie Mya. Zobaczymy jak sie to rozwiaze.

a może się Maya przyzwyczaji? i zacznie spać w łóżeczku.
Tosia też zasypia na łóżku i muszę ją przytulić, także w żłobku może być ciężko.

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
~kalae
My po chrzcinach i roczku (choć do niego jeszcze kilka dni), nawet dobrze Tosia zniosła, choć nie spała w kościele. Spała przed chrztem, musiałam ją obudzić, a tu trzeba była ją już ubierać, a potem już nie zasnęła. Ale jednak lepiej chrzcić mniej mobilne dziecko :) czytaj młodsze :)

A jutro chyba będę pić wino (na smutno), bo ostatni dzień macierzyńskiego mam :(


To Wy juz po:-)

tak, teraz urlop od dziś :)
a teraz chyba zrobię tort dla Tosi, poczekam do drugiej aż mi wody odejdą i pójdę spać ;) a co teraz pójdę spać :D

Odnośnik do komentarza

~Lili jka
Kanapki! Dawno miałam na to odpisać. Młodej daję na pieczywo awokado z jajkiem lub twaróg lub własny hummus lub pieczoną paprykę lub upieczone mięso (polędwiczka lub pierś z indyka) lub robię bruschetty lub wytrawne tosty francuskie z twarogiem lub jajecznice daję na sniadanie, wtedy pieczywo ma z masłem.

Aniu z UK, powodzenia jutro!

Maqdalena, było u nas tak samo, był moment, że nie zasypiała już przy piersi, ale to już dawno. Chyba od listopada w większości przypadków tuli się do mnie i w ten sposób zasypia. Pozwalam jej się kokosić na łóżku aż w końcu się całkiem zmęczony, wtedy kładzie głowę na mnie lub leżymy na łyżeczki ;) Cierpliwości, to minie.


Ale pysznosci! Musze bruschetty zrobic.
Dzieki:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...