Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość KasiaMamusia a

Ciaza316
Po pobudkach co godzine my juz ponad 2h na chodzie! Nie da sie odlozyc a zabawa jest najlepsza. Te dziecko nas wykonczy

Współczuje i przytulam;)

U nas wczoraj te kupy dzisiaj temperatura, cyc pociągnięty dolnymi zębami, trochę krwawił, wykańczą mnie też te zęby zanim wyjdą

Musiałam iść się prosić teściowej by rano przyszła do Nikoli bo chora , gdyby się nie zgodziła starszy byłby w domu choć już zdrowy -tylko coś go bóle brzucha męczą a lekarz nie widzi podstaw do zbadania krwi i moczu,

Odnośnik do komentarza

~KasiaMamusia a
Ciaza316
Po pobudkach co godzine my juz ponad 2h na chodzie! Nie da sie odlozyc a zabawa jest najlepsza. Te dziecko nas wykonczy

Współczuje i przytulam;)

U nas wczoraj te kupy dzisiaj temperatura, cyc pociągnięty dolnymi zębami, trochę krwawił, wykańczą mnie też te zęby zanim wyjdą

Musiałam iść się prosić teściowej by rano przyszła do Nikoli bo chora , gdyby się nie zgodziła starszy byłby w domu choć już zdrowy -tylko coś go bóle brzucha męczą a lekarz nie widzi podstaw do zbadania krwi i moczu,


Kasiamamusia to smutne ze lekarze żałują i oszczedzaja na badania przecież mocz i krew to przesiewowki. A od kiedy go boli ten brzuszek? Jak nic nie wyjdzie w badaniach i sie wykluczy podloze medyczne to moze to byc tez takie psychosomatyczne np ze stresu.

Alesandra takie miałam przypuszczenie ze to trzydniowka bo u nas byl podobny przebieg-tyle ze goraczka troche wyzsza. Najważniejsze ze juz po i jak pojawiła sie u nas wysypka to poczylam ulge ze juz wiem co sie dzialo.

U nas wyszedl winowajca nieprzespanych nocy-gorna lewa jedynka i Nela zgrzyta zebami ze az mam ciary. Sama jest podniecona ze taki odglos zgrzytania umie wydac wiec namietnie to cwiczy. Wciskam jej gryzaka ale nim gardzi. Moze czeka.mnie dziś spokojna noc?!
Tak sie rozmarzylam no ale spotkanie marcowek moze taką zmianą u mnie zaowocuje;)

Odnośnik do komentarza

Tosia tez ma goraczke, 39.1 wczoraj, w nocy 38.8. Dzis miala 38.4 najwiecej. Podejrzewam zeby lub trzydniowke, chyba ze 2w1. Ogolnie to dobrze znosi ta goraczke, bo nawet sie bawi, gada itd., jednie po oczach widze ze ma goraczke. W nocy dodatkowo placze, chyba chcialaby spac a goraczka ja wybudza. Daje jej nurofen i pedicetamol. Zobaczymy, jak dzis noc bedzie jak wczoraj to pojde do lekarza z nia. Choc zapowiada sie powtorka bo juz ma ponad 38 goraczki. Oprocz goraczki nic jej nie dolega, czasem placze jakby bez powodu.

Odnośnik do komentarza

~KasiaMamusia a
~strrrunka
Madika, Lilijka, rzućcie przepisami ciast.
Zabłysnę w przyszłym tygodniu.

Taki zeszyt... Hm... Na pierwsze słowa... :D mlody na autobus mowil abutu, a na tramwaj taja :D

Hej hej
Fajnie :-)
U nas radio/tv gugu a jakieś ostrzeżenie (czerwony wykrzyknik) to imoimo:D
Madika czyli nie masz swojego nocnika?

No niestety moja mama nie moze znalezc tego cuda w majtkowo rozowym spranym kolorze :D I dlatego kupilam Hanuli jej wlasny osobisty.

Ale powiem Wam ze mam problem zeby wyrobic w sobie nawyk sadzania jej na nocniku regularnie. Przez to ze ciagle gdzies biegamy to nie ma jednej pory na sadzanie na nocnik. A wydaje mi sie ze to jest najwazniejsze.

Jednym slowem: Mamuś!!! OFARNIJ SIE!!!:D Nooo moze to wiecej niz jedno slowo :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
Alesandra
Lilijka, sernik nowojorski uwielbiam! Ze strony moje wypieki też często korzystam. Ostatnio robiłam kostkę alpejską i kostkę hiszpańską. Pychota :)

A ja od środy cierpię katusze. Mam wyrwaną ósemkę i z każdym dniem coraz bardziej mnie boli, a dziś na dodatek jeszcze spuchłam, ból promieniuje do węzłów chłonnych. Nie mogę za często brać środków przeciwbólowych bo kp, a noce są najgorsze. Jutro idę z powrotem do dentysty bo nie zniosę tego dłużej :(

Już po fakcie,ale normalnie mnie ząb za bolał....choć przy kp nie można Nurofen express forte brałam ze 3-4 na dobę i plukalam szałwią

Jakie wy wypieki już robicie ,a dieta dopiero idą;)

Moje dziecko mało je bardzo mało;(
Ale cyca nie odmawia, ale my to głównie ze względu na zaparcia, jest już na lekach młoda aby jelita do pracy poruszyć,usg nic nam niepokojącego nie wykazało a czeka nas jeszcze wizyta u gastrologa dziecięcego aby wykluczyć alergie pokarmowe bo one też mogą być winowajcom zaparć
Biopsja męża nic szczególnego nie wykazała , prawdopodobnie źle badanie zrobili, będzie mąż pod opieką onkologa co jakiś czas, czeka go jeszcze tylko usg piersi
Ja was nie zostawię :-) Mam po prostu za mało czasu, za porządki z ubraniami się wzięliśmy,jak się nie uda sprzedać nawet za 1zł to chcieliśmy do domu dziecka dać ,a to niby nie takie proste
A tak to się chyba przydadzą bo moja niebratowa chyba w ciąży, szkoda bo tam trochę alko ale może się o pamiętają....
2 tyg moja niuniu kupki dobrej nie robiła, jak robiła klopa to takie to twarde , że aż z nią płakałam, temoje dziecko tak uparte , że wodę wmuszac jej muszę, w nocy budzimy się różnie, ostatnie 3 nocki podobnie jak Lilijka mieliśmy około 4 pobudek i spała ze mną bo chodziłam spać o 20!Padam czasem, często męczy mnie fakt że sama jestem ale pocieszam się że dzieci mnie bardzo potrzebują:)
Nie wiem czy nie miałam małej załamki....jak mnie przez 2 dni pewne dzieciaki wnerwiały a najbardziej Nikola- niczemu niewinna że matka ma dość, teraz już mi lżej;)

Z naszych nowych umiemy siedzieć gdy się posadzki, ma problem czasem usiąść samej,raczkuje na całego,niedawno była taka malutka,

Kasia super ze u meza wszystko ok!!! Bo to najwazniejsze :D

A probowalas Nikoli dawac np. Zupe buraczkowa? Albo jablka? Bo one dobrze przeczyszczaja.

Ja jestem wykonczona weekendem. Poprostu padam na ryjek :(

Przez caly weekend Hanula jest zmeczona i marudna. Ale ciagle gdzies latalismy i bidulek moj nie mial kiedy spac :( Ale dzis to juz osiagnely wyzyny zmeczenia. Nie dosc ze lezala na brzuchu na lozku z glowka w bok to my bylismy wpatrzeni w tv. I nagle!!!! Patrzymy na siebie i na Hanule i znowu na siebie... i kurcze ONA przekrecila sie na plecy!!!! No tak moj LENIWIEC przekrecil sie z brzucha na plecy!!!! Tak rach ciach i na plecy :D Doszlismy do wniosku ze byla tak zmeczona ze nie zaczaila ze jestesmy obok i patrzymy :D i dlatego to zrobila :D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Madika
Renia74
Ja myję włosy Michasiowi codziennie jak i całe ciało, kąpie się w dużej wannie już ponad dwa miesiące, ciemieniuchy na szczęście nigdy nie miał. Katar owszem, miał, ale nie przyszło mi do głowy żeby było to przeciwwskazaniem do mycia włosów.

Kurcze dziewczyny Wy na serio tak czesto myjecie glowy dzieciakim??? Kurcze ja myje raz na jakis czas... nie to ze Hanula miala 3 razy myta glowe w zyciu- zebyscie mnie zle nie zrozumialy :D Ale tak raz na 2 tygodnie.
A jak Hanula ma katar to nie myje bo od glowy cialo najszybciej sie wychladza. Po umyciu zakladam jej czapke ale to moim zdaniem malo daje. Tymbardziej ze podczas snu sobie ja sciaga :D hehe

Mam nadzieje ze firum sie odwiesilo bo wczoraj nawet nie chcialo mi sie wejsc juz bo nie mialam cierpliwosci.


To nawet nie moczysz jej glowy? Maz kapie Mala i zawsze na koniec moczy wlosy, w sumie to nie wiem po co.
Ja jeszcze wietrze pokoj przez chwile przed Malej spaniem

A po co moczyc glowe zeby jej nie myc? Bo tu sensu nie widze :D hehe Ale jak dobrze pojdzie to zaszczepimy sie w tym tygodniu ( od 3 miesiecy odwlekam szczepienie). I chyba musze czesciej myc jej glowe tak jak pisalyscie:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Madika
Ciaza316
~kalae
U nas do kąpieli sprawdza się książeczka, wszystko mogę robić jak ona ją ma i się nią bawi. Nawet na basen ja biorę to po całym basenie za nią biega.

A na przewijaku chyba się nauczyła że tzreba leżeć i się nie przekręcac. Czasem próbuje, ale patrzy się na mnie czy jej pozwolę, a jak powiem 'nie' to rezygnuje.


Moja tez juz sie nie przekreca na przewijaku ale jest troche nerwowa na nim. Czyzby wysokosc na nia tak dzialala? Bo na lozku jest ok tylko mi niewygodnie

Hanula na podlodze lezy tak jak ja sie polozy. Ale jak ja przewijam na kanapie to pitrafi sie z plecow przekrecic prawie na brzuch... a tak to glupa rznie ze nie potrafi :D


Ja to glupia jestem:-) przeciez mate moge na podloge dac i tak ja przewinac a nie od razu na lozko
Ona widocznie wie kiedy i co robic. Madra dziewczynka. A nie jak jej kaza:-)

To akurat prawda :D heheh jej sie nie da zmisic do niczego :D hehe

Ale troszke forum zaczelo dzialac... Bo wczoraj nic nie dzialalo...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Madika
Hanula w nocy tez sie budzi ostatnio co troche. Juz nie mam sily a wcale nie musze jej karmic tak jak wy (no prawie nigdy). Ale mimo wszystko sen taki podzielony jest.

Wczoraj zasnela na noc i po 15 min z takim krzykiem sie obudzila ze nie moglam ja uspokoic. No nic nie szlo... ani na rekach ani na kolanacj ani na lezaco ani na stojaco... Juz nie wiedzialam co robic. Ale jakos poszlo... Nie wiem czy to zeby czy co.... a moze pogoda bo u nas straszny wiatr byl.


Dziwne rzeczy nasze maluchy wydziwiaja. Czytalam artykul ze silny wiatr moze wybudzac dzieci. Dzieci tak jak i dorosli moga reagowac na zmiany pogody itp. To wyjasnialoby ulewanie na zmiany pogody rowniez

Haha!! Widzisz!:D A tak dlugo nie wierzylas mojej teorii :D jehe

Moja bratanica bardzo warjowala jak byl wiatr. No nie mogli sobie z nia nocami poradzic. Ale ona miala problemy wogole ze spaniem czy to w dzien czy w nocy. Umordowali sie strasznie.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Cześć nie byłam tydz na forum i mam zaległości. Mam nadzieję że t Was wszystko dobrze.
My dziś obchodziliśmy mikołaja było aż 9 dzieci było super tylko Oliwier dostał gorączki. rano jąde do lekarza tylko po Czopku dalej ma 38.... Wyszły mu dziś 2 zęby myślałam że to od tego ale To by po Czopku spadła...

Odnośnik do komentarza

Kalae duża gorączka. U nas taka byla przy trzydniowce, bo zeby wychodzily z duzym nocnym marudzeniem ale bez goraczki. Znowu przy trzydniowce byla widocznie zmieniona senna a przy zębach byly normalnrle aktywności tylko czesciej niespodzianie zamarudzila

Odnośnik do komentarza

~strrrinka
Kalae, o ktorej pediatra jutro przyjmuje??

od 8 jest.
ale nie pójdę dziś, bo w nocy już bylo ok, nie miała gorączki i pobudka po i przed 6. A nie chce też chodzić do przychodni jak jej nic nie jest już, bo się jeszcze zarazi od kogoś.

choć teraz ma 37.4, a w piątek też tak miała, tylko później na 38 skoczyła, może teraz od zębów.

bo tamta ewidentnie na trzydniówke wyglądało, jeszcze ta wysypka na koniec.

Odnośnik do komentarza

Misiek dopiero teraz mi zasnął od rana, nie wiem co się dzieje, może dlatego że rano pospał do 8, a nie jak zwykle przed 7. Wreszcie chwila spokoju.
Coś mnie przeziębienie bierze, już drugi raz, i znowu dylemat co ja mogę zażyć przy kp.
Myjecie maluchom zęby pastą czy samą szczotką ? Mój ma dopiero dwa zęby i narazie tylko szczotką mu myje. Ale nie wiem jaki ma to sens skoro potem pije mleko i przy nim zasypia. Chyba tylko po to żeby się przyzwyczajał do mycia.
Jeśli chodzi o nocnik to ja wysadzam jak się budzi po drzemce, ale nie zawsze, jak mi się chce, też muszę się zmobilizować i zrobić z tego nawyk bo chyba każdy człowiek mały czy duży sika po obudzeniu co ? Czy wy też tak macie?

Mój T parę razy ściągnął Michasia ze schodów i wreszcie zrobił tą bramkę, pózniej zrobię fotki i spróbuje wrzucić je tutaj .

Odnośnik do komentarza
Gość Alesandraa

Kalae, Michał przez dwie noce gorączkował ponad 39 stopni. Trzeciego dnia temperatura utrzymywała się poniżej 38, ale i tak byliśmy u lekarza bo to był piątek i nie chciałam zostawać tak na weekend. Czwartego dnia go troszkę wysypało, ale po południu śladu nie było.

Odnośnik do komentarza

Strunka no wiesza się i ja tez poddaje sie albo przed wysłaniem posta kopiuje go na wypadek wlasnie takiej akcji.
Renia no widzisz roku czekac nie musialas na bramke:D brawo Twój mąż:D
Z zebami to my w sumie tylko przecieramy dziąsła i zebole przegotowana woda na waciku. Tak nam poleciła neurologopedka a ze Nela ma skrócone gorne wedzidelko to górę myjemy do polowy i z drugiej strony znow do polowy. Choc mamy te szczotki edukacyjne z rosmanna. Ktos sie za nie zabierał???
Kalae jak sytuacja z gorączka?
U nas wysypka trwala do pol dnia i naprade byla delikatna.
A. I mam prosbe jeśli bedziesz miala trochę przestrzeni to prosilabym jeszcze linka o tym wchlanianiu zelaza. To Ty go zamieszczalas prawda?

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaMamusia aa

Hej
Jola, kalae jak u was sytuacja z gorączką?
My od wczoraj wieczora na antybiotyku jednak a dalej nie ma poprawy i jutro znowu pójdę, jutro dopiero nasz pediatra,raz w tyg tylko
Czy ta trzydniówka to równe trzy dni i mijało?Co 4-5h mamy 38-38,6-39,5 i zbijam na zmianę ale najlepiej zbija czopek paracetamol

W domu Sajgon, kłócę się z moim o obiady i porządek, stwierdził że przyzwyczaiłam Nikole do siebie -przykre ale wiem że ma rację

Odnośnik do komentarza

Cześć :D
U nas ok :) Mnie tylko te flaki nieszczesne bolą cholera...skończyłam globulki po infekcji i chyba coś nie zdziałały..boli mnie podbrzusze,jakby jajniki,jakby pecherz..Zakwaszam się wit c i zurawiną i ciut lepiej..ale masakra.Może rzeczywiście uwierzę,w to co pisza na forum tarczycowym,że to wszystko od tej tarczycy jest...problemy z flakami.

Wczoraj na wieczór pokłóciłam się z P.tzn wygarnęłam co myślę o jego mamie..bo ostatnio jestem na nia wkurzona.Nic z Matim,nie chce pisac o tym.
Wkurza mnie to,że jest osobą chłodną,w sensie,że ma wywalone na święta,ona nic nie robi,nie zaprosi nigdy do siebie,a wnuk nic nie wniosl...i ciagle u nas będą..no ale powiedziałam mu,że niech robi coś od siebie i przynosi do nas..Wróce do pracy,to nie bede miala czasu stac przy garach.To on problemu nie widzi,że wtedy nie zrobimy swiat.Noz kurna..rozumiem duzo przezyc w zyciu,nie czuć "magii świąt"(co mi zarzucił,że tak filmowo bym chciala)......ach szkoda gadać..bede robiła skromne swieta jak zawsze,ale z magią dla mojego synka.Mój tata ś.p.starał się zawsze..kasy u nas w domu nie było,ale swieta wspominam szczegolnie..chce wierzyc w Mikołaja,chce zeby bylo miło,zeby Niuniu szedł do szkoły po Sylwestrze i mówił-ale fajne mialem swieta.
Rozumiem straszne przezycia w zyciu,ze juz sie nie mysli o swietach jak o czyms waznym itp..ale kuzwa ja chce przezyc to wszystko,wierzyc w dobro itp i nie chodzi,że ona nic nie zrobi..bo zrobi sałatkę i bigos..tylko wiecie..że nie jest taka ciepła jak ja noo.Nie bedzie babcia jaką bym chciała żeby była.Ja rodzinna nigdy nie byłam,ale odkad mam P.to się zmieniłam.Wazny jest dla mnie dom,moja rodzinka :) Nawet cieszę się na przyjazd mojej matki he he he
ach dupa tam..Muszę piekarnik wyszorować,bo sie prosi hehehe

tylko poodpisuje jeszcze :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~Olijaa
~-Misiakowata
Renia74 haha jaki co cwaniak z synka ha ha
Wszystko widza i jak chca to naśladuja :D
Mati tez nie da kawyw ypic w spokoju bo zaraz wedruje pod lawe po ladowarke do lapka..Jeszcze 1,5 tyg temu nie umial przejsc pod lawa przez ta belke na srodku ,bo sie przewracal ale odka raczkuje to koniec...nic go nie zatrzyma hehehe
A jak widzi,ze drzwi od lazienki otwiera to wrecz biegnie na kolanach hehe:)

O co chodzi z tą łazienką ze taka atrakcyjna?! :D
U nas jest to samo. Wiesz chyba najmniej zbadany teren przez nasze dzieciaki i stad ta ciekawosc:)

Renia74 sentencje chyba na lodówce powiesze:D :);):)

no chyba masz racje,nieodkryte,zabronione pomieszczenie..tyle buteleczek,wszystkiego i ukochana pralka..matko..jak wrzucam ciuchy do pralki to mi pomaga..a na koniec az sie uwiesza zeby pomoc mi ją zamknąć :D hehe a potem patrzy jak w tv :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~Alesandraa
KasiaMamusia współczuję tych kupek u Nikoli, życzę żeby wszystko się unormowało. Michaś jak był malutki robił jedną, góra dwie na tydzień i ja wtedy ich wyczekiwałam, więc nie dziwię się że się martwisz.

Misiakowata Michaś też tak krzyczy, zdarza się często że akurat jak ktoś mówi, więc się śmiejemy że on nam coś po swojemu tłumaczy.
Do łazienki gna czym prędzej jak zauważy że ktoś w niej jest i pierwsze "kroki" kieruje do szczotki do wc. Wciska się pod stoliki, krzesła, dziś po wisząca szafkę na telewizor i też go ciężko wydostać bez obijania. W ogóle uwielbia szafki kuchenne, jak wkładam naczynia do zmywarki to od razu jest przy mnie, a najbardziej lubi szufladę z pojemnikami, miskami i sitkami, jak się dorwie to wszystko jest na podłodze.

U Michasia to była trzydniówka. Dziś po temperaturze ani śladu i wysypało go trochę na główce i brzuszku.

hehe Michas jak Mati..hehe ale jak szybko sie znajdują gdzie nie trzeba co ?:) hehe

super ,że Wam przeszło :)

I Tosi Kalae :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Madika
KasiaMamusia
Alesandra
Lilijka, sernik nowojorski uwielbiam! Ze strony moje wypieki też często korzystam. Ostatnio robiłam kostkę alpejską i kostkę hiszpańską. Pychota :)

A ja od środy cierpię katusze. Mam wyrwaną ósemkę i z każdym dniem coraz bardziej mnie boli, a dziś na dodatek jeszcze spuchłam, ból promieniuje do węzłów chłonnych. Nie mogę za często brać środków przeciwbólowych bo kp, a noce są najgorsze. Jutro idę z powrotem do dentysty bo nie zniosę tego dłużej :(

Już po fakcie,ale normalnie mnie ząb za bolał....choć przy kp nie można Nurofen express forte brałam ze 3-4 na dobę i plukalam szałwią

Jakie wy wypieki już robicie ,a dieta dopiero idą;)

Moje dziecko mało je bardzo mało;(
Ale cyca nie odmawia, ale my to głównie ze względu na zaparcia, jest już na lekach młoda aby jelita do pracy poruszyć,usg nic nam niepokojącego nie wykazało a czeka nas jeszcze wizyta u gastrologa dziecięcego aby wykluczyć alergie pokarmowe bo one też mogą być winowajcom zaparć
Biopsja męża nic szczególnego nie wykazała , prawdopodobnie źle badanie zrobili, będzie mąż pod opieką onkologa co jakiś czas, czeka go jeszcze tylko usg piersi
Ja was nie zostawię :-) Mam po prostu za mało czasu, za porządki z ubraniami się wzięliśmy,jak się nie uda sprzedać nawet za 1zł to chcieliśmy do domu dziecka dać ,a to niby nie takie proste
A tak to się chyba przydadzą bo moja niebratowa chyba w ciąży, szkoda bo tam trochę alko ale może się o pamiętają....
2 tyg moja niuniu kupki dobrej nie robiła, jak robiła klopa to takie to twarde , że aż z nią płakałam, temoje dziecko tak uparte , że wodę wmuszac jej muszę, w nocy budzimy się różnie, ostatnie 3 nocki podobnie jak Lilijka mieliśmy około 4 pobudek i spała ze mną bo chodziłam spać o 20!Padam czasem, często męczy mnie fakt że sama jestem ale pocieszam się że dzieci mnie bardzo potrzebują:)
Nie wiem czy nie miałam małej załamki....jak mnie przez 2 dni pewne dzieciaki wnerwiały a najbardziej Nikola- niczemu niewinna że matka ma dość, teraz już mi lżej;)

Z naszych nowych umiemy siedzieć gdy się posadzki, ma problem czasem usiąść samej,raczkuje na całego,niedawno była taka malutka,

Kasia super ze u meza wszystko ok!!! Bo to najwazniejsze :D

A probowalas Nikoli dawac np. Zupe buraczkowa? Albo jablka? Bo one dobrze przeczyszczaja.

Ja jestem wykonczona weekendem. Poprostu padam na ryjek :(

Przez caly weekend Hanula jest zmeczona i marudna. Ale ciagle gdzies latalismy i bidulek moj nie mial kiedy spac :( Ale dzis to juz osiagnely wyzyny zmeczenia. Nie dosc ze lezala na brzuchu na lozku z glowka w bok to my bylismy wpatrzeni w tv. I nagle!!!! Patrzymy na siebie i na Hanule i znowu na siebie... i kurcze ONA przekrecila sie na plecy!!!! No tak moj LENIWIEC przekrecil sie z brzucha na plecy!!!! Tak rach ciach i na plecy :D Doszlismy do wniosku ze byla tak zmeczona ze nie zaczaila ze jestesmy obok i patrzymy :D i dlatego to zrobila :D heheh

Kasiamamusia super ,że u męża lepiej :) Zdrówcia tam dla Was,bo coś go mało ostatnio :**

Madika brawo Hanulaaaaa !! hehe myślała,że nie patrzycie :D Super :* :* Od Matiego tez buziaki :* :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość Alesandraa

Misia jesteś wyjątkowo ciepłą osobą, więc teściowa ma nie lada wyzwanie żeby Ci dorównać :) Ale wiem o co Ci chodzi, jak ma się dzidziusia to chciałoby się żeby wszystko było idealnie. Święta to ważny czas i najlepiej jak się je spędza w miłej, rodzinnej atmosferze. Przykro jak ona tego nie czuje bo przecież jest babcią Matiego, a to jego pierwsze święta. Wiadomo że chcesz żeby panował wyjątkowy klimat, dobrze by było żeby to też P. zrozumiał i wtedy razem stworzycie tą magię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...