Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Uffff doczytalam.... ;)

Witajcie, dawno się nie odzywalam i poszlam w zapomnienie ;) cześć nowe-stare mamy marcowkowe ;) fajnie ze dolaczacie!

My jesteśmy tez po chrzcinach. Było całkiem ok i goście chwalili jedzonko. Jestem zadowolona z wyboru restauracji. Mieliśmy tez szczepionki i dostalismy skierowanie na rehabilitację. Mały ma lekka asymetrię no i jeszcze się nie przekręca za czesto na brzuszek ale to akurat przez wcześniejsze unieruchomienie bioderek.

Ja tez mam martwe pole po CC ;) chociaż ostatnio trochę się zmniejszyło. Takie prądy w nodze tez mi się pojawiają ale to od kręgosłupa, po znieczuleniu nic nie mam ale ja miałam ogólne.

Szczerze wspolczuje akcji ze skurczami. Stwierdzilam ze ja z moja się nie dogadam. Jak nie wie co się u nas dzieje to sobie wymyśla i rozpowiada dalej. Albo jak cos wie to przekręca i dalej rozpowiada. Wychodzą takie kwiatki ze to głowa mała. Strach cos jej powiedziec.

Obiecuje poprawę i będę się częściej odbywała. FB tez nie mam i chyba tylko to ze wszystkie byscie odeszły by mnie zmusiło do zalozenia ;). Wole forum ;)

Odnośnik do komentarza

Alexann
Pół posta zniknęło :/
Czytam was od 20 tygodnia ciąży, a teraz w sierpniu syn skończy 5 miesięcy.
W kwietniu 2017 drugi raz zostanę mamą

Posty zjada jak dodaje się emotikony z telefonu.
Gratuluję i jednocześnie zazdroszczę drugiej ciąży :) jak dajesz radę? Mdłości ci dokuczają?

Jola dzięki! Choć ty jedyna odpisałaś o godziny spotkania. Może być, np. 14?

Odnośnik do komentarza

Alexann
Ja również witam marcówkowe mamy: obawiam się że ukrytych mam jest więcej

Tez tak myślę że dużo mam się jeszcze nie ujawniło.
Gratuluję drugiego dzidziusia ja chyba bym się tak szybko nie zdecydowała na drugą ciążę. Ale u nas to skopiowane i narazie z TZ nie mieszkamy razem wiec ciężko mi by było ogarnąć dziecko i ciążę.

Odnośnik do komentarza

AsiaR
~kalae
~kamilllaa
Dlatego ja wole fb, jest to grupa tajna. Wiem ze tak czy owak jest to w ich bazie jakby, ale przynajmniej nikt obcy tego nie czyta

dlatego ja nie dodaje zdjęć :)

Ja również nie :-) Choć Lilijka się kiedyś upomniala no ale nie uległam :-D

ja dodałam raz, ale od tyłu

Odnośnik do komentarza

Ernesto
Zaraz zabieram się za nadrabianie. Ostatnio niewiele miałam czasu. Dziś próbowałam poczytywać w poczekalni w szpitalu ale co chwilę ktoś mi przeszkadzał :( Tzn. co chwila miałam badania.
Zaczne od początku, od niedawna zauważyliśmy, ze słabo słyszę na jedno ucho. Wybrałam się do laryngologa z myślą, że trzeba przeczyścić, bo się miodek zebrał. Okazało się, ze ucho czyste, laryngolog zrobił mnóstwo badań i dał skierowanie do szpitala, więc kułam żelazo póki gorące i dziś od laryngo pojechałam do szpiatla. Tam kolejne badania (jeszcze mnie uszy bolą). No i okazało się, ze konieczna jest operacja. Także solidaryzuję się z Miśką i razem się będziemy szczepiły. Masakra, poszłam do lekarza z myślą, że mi miodek wyciągnie a wróciłam ze ankietą do anastazjologa i skierowaniem na operację. W moim przypadku przyczyną straty słuchu prawdopodobnie była ciąża :D Ale gdybym miała jeszcze raz wybierać to i tak wybrałabym Miśkę, nawet kosztem straty słuchu na oba uszy. Patrzę teraz na nią i jestem najszczęśliwszą osobą na świecie :D a brak słuchu... może to i lepiej, bo nie słyszałam wszystkiego co Skurcz mówił :P (w niektórych przypadkach głuchota to błogosławieństwo :D )

Ooo kurcze Ernesto a co Ci sie stalo ze operacje masz miec? Chyba ze doczytam... TRZYMAM mocno kciuki z Hanula za Was dziewczyny!!! Jestescie bardzo dzielne!!! I dacie sobie rade ze wszystkim :D
Jestem w czarnej d z forum... A to znaczy ze co nadgonilam wczoraj to ze 2 sila nastukalyscie :D hehe

Ja jutro znowu mam gosci... chyba juz nigdy nie odpoczne.... :D

Moze teraz troche nadrobie... zobacze czy mi sie uda...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

[quote="misiakowata30"]Ernesto ja tez jadam jajecznicę z ketchupem ;)
Bedziesz kiedyś z Miśką w moim miescie to skoczymy razem ;) Ja Cię ubiorę ;)

Ciąza Mya wymiotuje?jeju?
jeszcze Tobie sie cos dzieje ..trzymam kciuki za Was ;)
:**

magdalenka85
misiakowata30
~kalae
w tesco też bywaja ciekawe piwa i w piotr i paweł to np bavaria bezalkoholowa i wino i szampan vintense bezalkoholowe

zajrzę do Piotra nastepnym razem jak pojde do kościoła:) Jest obok :)

Misia tylko kolejności nie pomyl, najpierw kościół potem piwo;-)
dobra :D

Kotka ciesze sie,ze juz lepiej ;)

Ach te Skurcze..tez zrazona jestem do mojego i na wesele ide z dzieckiem,no boje sie jej zostawic..boje sie,ze bedzie chciala dawac małemu jakies zarcie wrr
Na chcinach mnie denerwowała,zeby dac Matiemu cos ze stołu bo sie garnie do talerzy i patrzy..udawałam,ze nie słysze...chrzestny zapytał cz ziemniaka dac to ta sie ucieszyła i dać mówi,a ja nie wytrzymałam i warknęłam :"dać dać,a ja potem ja sama będe się uzerała z płaczacym dzieckiem"..spojrzałam sie na nia,to dziwnie spojrzała,ale dała juz spokoj...tez scene odwaliła pod kosciolem,ale było mineło i nie bede pisać o tym...wkurza mnie..tylko szkoda P.bo mu przykro..

Madika szkoda,jak cos ,jak zmienisz zdanie to daj mi znac co do forum fb ;)

jaki sok jakis Gerbera czy zwykły ?

Sok kupilam Hippa i ma w skaldzie tylko jablko. Moja znajoma miala problem z kupkami i 1 miesiecznemu 1 lyzeczke na butelke wody kazali dawac i sie uspokoilo wszystko.

Misiakowata jak porabie mnie to wtedy nawet Lilijke zaciagne na FB:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Antonowa
Hej dziewczyny.
Tez czytam Was od dawna ale jakoś nie było okazji napisać. Nie do konca jestem marcowka bo urodziłam 5 kwietnia 9 dni po terminie . Czy mnie przygarniecie??

Uuu coraz wiecej nam sie ujawnia.... :D Ja nie wiem jak Wy wytrzymalyscie tak po cichaczu tyle czasu :D Jest to dla mnie fenomen :D

Zapraszamy i witamy opowiesz cos o sobie? Aaaa nie pewnie juz opowiedzialas- musze tylko dojsc :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
Madika
kamillla
Hellou Marcóweczki :)

doszły mnie słuchy na FB że Madika tęskni za wybieraniem sokowirowki :) takze Madika!! jak potrzebujesz jakiegos sprzetu kuchennego czy jakiegokolwiek, to wal smialo służe pomocą :D:D

Ooooo no wlasnym oczom nie wierze!!!!
Kamilla teraz czeka mnie wybieranie ekspresu do kawy:D Pomozesz?:D Licze na Ciebie!!!

Noi co tam u Tosi i co u Twojej siostry i kotow??:D Opowiadaj szybko:D

Madika pewnie ze pomoge daj znacc czego cchcesz od tego ekspresu i ile mamony masz ochote przeznaczyc :D a u nas wszystko git majonez, Tosia rosnie jak na drozdzach :) coraz bardziej do tatusia sie robi podobna. moje psy byly u fryzjera wiec przynajmnijtyle siersci nie gubia, koty standardowo chociaz juz nie szcza. jakby ich było mało, przybłąkał sie do nas mały kotek kolejny do zwierzyńca. jak tam Hanula i twój szanowny skurcz?? pocisnelas jej??? :D

Skurcz sie zaczal zachowywac jakos i ograniczylismy kontakty. Zadziej jezdzimy i prawie z nia nie gadam w tygodniu. Ooo wlasnie o wilu mowa- wyslala SMS...

Co do ekspresu musi byc niski zeby mi pod szafke wszedl :D Noi nie da duzy gabarytowo ale musi byc na kawe a nie na kapsulki :D Co do kasy to nawet nie wiem po ile teraz stoja ekspresy. Czyli na razie masz wolna reke :D Nooo ale zeby znowu przy tym zwierzyncu kon Cie nie poniusl :D hehhe

Super ze z Tosa jest ok :D Ile wazy Twoja kruszynka? Bo moja 7,5 kg :D to takie newsy z wczoraj :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Nową mamusie witam :) i kolejny dzidziuś! Ale fajnie :D
Pytanie teraz, które forum wybierzesz ;) czy nasze, czy kwietnioweczki... :D
Fajnie, ze będzie mala roznica wieku. Dla dzieciaków lepiej. Lepiej będą sie chować.
I wiem, ze nie będzie łatwo, ale zobaczysz, ze odchowasz drugie dzieciątko i będzie super!!!

A teraz głównie dbaj o siebie i niech Cie w domu odciążają ile sie tylko da :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...