Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ernesto ja tez jadam jajecznicę z ketchupem ;)
Bedziesz kiedyś z Miśką w moim miescie to skoczymy razem ;) Ja Cię ubiorę ;)

Ciąza Mya wymiotuje?jeju?
jeszcze Tobie sie cos dzieje ..trzymam kciuki za Was ;)
:**

magdalenka85][quotemisiakowata30
~kalae
w tesco też bywaja ciekawe piwa i w piotr i paweł to np bavaria bezalkoholowa i wino i szampan vintense bezalkoholowe

zajrzę do Piotra nastepnym razem jak pojde do kościoła:) Jest obok :)

Misia tylko kolejności nie pomyl, najpierw kościół potem piwo;-)
dobra :D

Kotka ciesze sie,ze juz lepiej ;)

Ach te Skurcze..tez zrazona jestem do mojego i na wesele ide z dzieckiem,no boje sie jej zostawic..boje sie,ze bedzie chciala dawac małemu jakies zarcie wrr
Na chcinach mnie denerwowała,zeby dac Matiemu cos ze stołu bo sie garnie do talerzy i patrzy..udawałam,ze nie słysze...chrzestny zapytał cz ziemniaka dac to ta sie ucieszyła i dać mówi,a ja nie wytrzymałam i warknęłam :"dać dać,a ja potem ja sama będe się uzerała z płaczacym dzieckiem"..spojrzałam sie na nia,to dziwnie spojrzała,ale dała juz spokoj...tez scene odwaliła pod kosciolem,ale było mineło i nie bede pisać o tym...wkurza mnie..tylko szkoda P.bo mu przykro..

Madika szkoda,jak cos ,jak zmienisz zdanie to daj mi znac co do forum fb ;)

jaki sok jakis Gerbera czy zwykły ?

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

ja podałam na tą przypadłość łyżeczkę soku jabłkowego tego tłoczonego.
Ale jak chcesz takiego dla dzieci to każdy może być, hipp, gerber czy jakie tam jeszcze są.
Możesz też zetrzeć jabłko na najdrobniejszej tarce i sok mu podac.

Odnośnik do komentarza

KotkaB
nesquick Może dołączysz do naszej grupy na fb ;-) tam jest dużo zdjęć naszych maluchów :-D i atmosfera prywatna :-D

Jak już wszystkie stąd pójdziecie to pewnie i ja tam trafię, dzięki za propozycję :*

I dzięki za przywitanie, to forum jest naprawdę wyjątkowe :***

Sylwia, podziwiam koleżankę, ja choć wieczorem odetchnę, jak Marcepan wraca z roboty.. a z jednym miałam jak Ty, wszystko porobione i nawet czas dla siebie w ciągu dnia.

Maddalena, gratulacje za zakończenie wyzwania! Też mnie korci, żeby zacząć, bo brzuch nie do pokazania..

Ernesto, współczuję kolejnych zdrowotnych komplikacji. Wychodźcie na prostą jak najszybciej się da, z resztą na pewno sobie poradzisz. Przy okazji - badałaś po porodzie krzywą cukrową? Ja jeszcze nie zdążyłam : ]

U nas kupa raz na 5-7-10 dni. To dla mnie nowość, bo Starszak od początku ładnie 1, czasem 2x dziennie. Norma przy kp to od 14x dziennie (!) do 1x na 14 dni, więc się mieścimy, ale widać, że Maluszek z czasem się męczy. Robimy rowerek i masowanie, trochę to pomaga, ale czekam na rozszerzenie diety i częstsze wyproznianie.

Odnośnik do komentarza

Maddalena gratulacje :) jestem z Ciebie dumna, tym bardziej,że jako kompan Cie zawiodlam :*
Nesquik moze dlatego tak wyszlo z drugim Maleństwem zebys nie miala za duzo czasu :) ja jakby Martynka byla chlopcem to bylaby Maksiem. U mnie wszyscy na początku stawiali na chlopca i zawsze mowilam o Maksiu :) a dziewczynek wiecej mi sie imion podobalo. Miala byc Emilka, ale u nas to co druga Emilka. Wlasnie u nas na forum nie ma zadnej Emilki i jestem zdziwiona. Julki chyba tez nie?? :)
Ernesto ja sie podpisuje pod tym co dziewczyny mowia. Od początku tyle przeciwnosci na Was spada, ale teraz Twoje posty sa o wiele radosniejsze :) tak trzymaj :*

Odnośnik do komentarza

Madika to chociaż u Ciebie spokój:D babcia jest babcia chyba w końcu:D

Misiakowata ja tak gadam ze mogłaby przyjechać pomoc, pobawić ale co do czego to tez nie zostawiłabym jej córki..no chyba ze jak będzie miała trzy lata:D wqrwia mnie jej świergot łeb pęka jak zaczyna pitolić :D !! Mała oczy wytrzeszcza ze zdziwieniem..zresztą nie tylko ona ..:D marcepan szczęśliwy jak mamusia odjeżdża:D a ja mam skurcz czoła przez caly jej pobyt ..dobrze ze to są jecnodniowe gościny dwa, trzy razy w miesiącu:D kiedyś było"halo! Jadę na kawę! Jestem w drodze! Za pól godziny będę" ... K...ch.... :D kawa trwala dwa dni! raz pocałowała klamkę i jej wybilam z głowy takie manewry ...

Odnośnik do komentarza

Ernesto! Trzymam kciukasy za zdroWko!
Ciąża, a za Ciebie by sie unormowalo.
Misia, za kupę.
Pozostałym tez zdrowka i dla mam i pociech.

A te wszystkie skurcze co sa na podium to w kosmos bym wystrzeliła. Niech sobie krążą jak satelita wokół ziemi w tej zakichanej próżni. I nie miałyby szans powrotu :D

A tak poza tym zastanawia mnie ten fenomen skurczy. Czy nie moga być normalne? Czy musza ciągle udowadniać, ze wszystko robią lepiej? Choc moja tylko gada, ze ona wszystko lepiej :D
Kuchnia no! Same miały teściowe i lekcji nie umieją wynieść... W ogóle dla mnie to paranoja gdy ktos ocenia przez pryzmat swojej osoby...

Odnośnik do komentarza

KotkaB
magdalenka85
KotkaB
A mój maluszek (tzn nie taki maluszek pewnie około 9 kg już waży) od piątku ma chrypę i pleśniawki :-( moje Biedactwo :-(. Byliśmy w piątek u lekarza mamy leczyć domowymi sposobami a jak to nie pomoże to się zgłosić jeszcze raz. Już dzisiaj jest trochę lepiej nie charczy już tak.

A jakimi domowymi sposobami sobie radzicie? Mój pożałujesz tylko nie do końca jestem pewna czy to zabawa czy się przeziębił

Napisałam kilka postów wyżej :-D

Dziękować;-) nie doczytałam bo miałam zaległości;-)
Mój pokasłuje miało byc...

Odnośnik do komentarza

Dzięki Aga;)
Co do skurczów to mój na podium nie zasługuje bo z tego co niektóre z was piszecie to ja nie mam tak źle. Choć czasem też potrafi dawalic jak łysy grzywa np. Wczoraj chciała mi zupę z grzybów ugotować a ja kp!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Cześć Antonowa :) Rozumiem,że jesteś mamą Antosia ?:)

Przyjazna hehe dobrze,że pokazalas kto tu rzadzi :D
Ach ja moze i bym dala pod opieke swojej,bo super byloby pobalowac na weselu..ale kuzwa boje sie..musze z nia pogadac szczerze..bo rzeczywiscie..od kwietnia bedzie zostawala z malym a nie zna jego zwyczajow...ciagle gada,ze mamy przychodzic zeby ja pamietal..a po tym co odwala mi sie nie chce..jakos to bedzie chyba jak podrosnie..moze mi przejdzie..a moze bedzie inaczej jak rozszerzymy diete i wtedy nie bede sie tak bala ech..
Strunka pieknie zwizualowalas ta orbite hehe podobalo mi sie s;)
No nie mow,skurcz zdziwiony brakiem Twojej obecnosci hehe :)
Dzieki Kalae :*
Dalam soczku ale za malo,bo nic sie nie dzieje..
Teraz rozcienczylam pol kieliszka soczku z kieliszkiem przegotowanej wody i zobaczyny..poki co duzo siusia.

Teraz lezac z gola pupa na podkladzie,a ja siedziałam za nim,nie nalal jak zawsze sobie w nogi tylko do gory..lejac na moje udo przy okazji swoja buzie..nasze zdziwienie ogromne a jego usmiech wielki ;)
Wszystko zrobi,zebym czasem za dlugo na fonie nie siedziala haah

Odnośnik do komentarza

Cześć Misiakowata tak jestem mamą Antosia;)
A i ja też należę ostatni do mam takich jak ciąża . Antek budzi się co godzinę czasem co dwie w nocy:/ a jakieś 2 tygodnie temu potrafił budzić się raz o 3 na cyca i spać do 6. A dziś przeszedł sam siebie i budził się od 21 do 2.30 co 20/30 minut;/

Odnośnik do komentarza

Strunka, nie zapomnialam o Tobie, pamietaj;-)
Uwielbiam czytac o Skurczach!
Antonowa czesc:-) podobno to teraz normalne ze dzieciaki moga sie tak budzic... Tylko jak to wytrzymac. Ja mam 2 tyg urlopu, meza przy boku, rodzicow tez, Skurcza daleko wiec bedzie dobrze.
Wiecie ze probowalam Mala dac w spacerowke ale ewidentnie jeszcze Mala jest za mala. A w gondoli z glowa do gory jezdzi yyy

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Madika
kamillla
Hellou Marcóweczki :)

doszły mnie słuchy na FB że Madika tęskni za wybieraniem sokowirowki :) takze Madika!! jak potrzebujesz jakiegos sprzetu kuchennego czy jakiegokolwiek, to wal smialo służe pomocą :D:D

Ooooo no wlasnym oczom nie wierze!!!!
Kamilla teraz czeka mnie wybieranie ekspresu do kawy:D Pomozesz?:D Licze na Ciebie!!!

Noi co tam u Tosi i co u Twojej siostry i kotow??:D Opowiadaj szybko:D

Madika pewnie ze pomoge daj znacc czego cchcesz od tego ekspresu i ile mamony masz ochote przeznaczyc :D a u nas wszystko git majonez, Tosia rosnie jak na drozdzach :) coraz bardziej do tatusia sie robi podobna. moje psy byly u fryzjera wiec przynajmnijtyle siersci nie gubia, koty standardowo chociaz juz nie szcza. jakby ich było mało, przybłąkał sie do nas mały kotek kolejny do zwierzyńca. jak tam Hanula i twój szanowny skurcz?? pocisnelas jej??? :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...