Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

misiakowata30
cześć :)
Mój P.ciagle w pracy..dzis poszedł na 14 do 6 rano :/sama z Matim jestem,ale na szczeście obywa sie bez jakiś skoków czy coś:)Znów spi mi do rana...Zauważyłam,że jest tak jak nie mam na noc otwartego okna..marzł może i przy okazji głodniał.5.30 cycuś.
Wczoraj spotkałam sie z koleżanką i jej córeczką..sympatycznie było..jednego dnia urodzone,ale totalnie różne dzieciatka w zachowaniu..Krzyk i pisk góralski doprowadził Matiego do płaczu..tak słodko sie tulił..Śmiałam się,że jeszcze nie jedna kobieta doprowadzi go do płaczu i przyleci do mamuni się przytulic :D

No ale wieczór miałam już smutny.Dziewczyna chrzestnego mojego synka straciła maluszka.8tc..Tylko odczytałam wiadomość i strasznie się spłakałam..tak mi ich szkoda jest kuźwa,tak się cieszylismy wszyscy.Na szczescie się bardzo kochaja i już widzę,że poradza sobie,nie poddadza się.Ech smutne..aż przestałam cieszyc sie na chrzciny wiedząc jak beda patrzeć na nas..Pamiętam,że ja nie mogłam długo patrzec na kobiety z brzuszkiem..inna znajoma znów na dzieci.Mam nadzieję,że za drugim razem im sie uda.Super ludzie.

Gosia przepiekne kwiaty.Normalnie ideał ten Twój narzeczony :)
Kasiamamusia macał Matiemu główkę przy ciemiaczku i powiedział,że za wolno się tam zrasta czy coś.Wit D i słoneczka wiecej,choc widzi i sie smiał,że słoneczka nam nie brakuje ,bo Mati opalony :D
Lilijka fajnie się czyta o zabawach z małą,jak ganiacie koty i duzo muzyki tam u Was gości :) Fajna z Ciebie mama :)
Każda marcóweczka jest super mamą :)
Uwielbiam rozsmieszac Matiego :)
Dzis śpiewałam mu "jak statki na niebie"gdy płakał..przestał i uśmiechnął sie do mnie.Mój mały czaruś kochany :)

Kalae współczuję Ci kochana :*Tulę:*
Pamiętam jak na SR ćwiczylismy na lalce co robić w takiej sytuacji..łzy mi pociekły pamietam jak miałam to robić..jak sobie pomyślałam,że to moje dziecko..warto miec taka wiedze jednak.

Olka no to niezłe cacko :D zaszalejecie w końcu :D
Teściową jak radza dziewczyny należy upomnieć.
Mam wrażenie,że ona ze względu na Twój i Michała wiek traktuje Was jak dzieci małe..a Majkę jak swoja córkę..cos nie halo...pogadaj z nią.

Ciąża i co kupiłaś ciekawego na wyprzedażach :)

Ja wczoraj upolowałam sztrućce do nauki jedzonka dla Matiego za pół ceny w Netto hehe z Disneya :)
i wiele rzeczy roznych..kiedys myślałam,że kopanie w takich koszach z przecenami to obciach..kurna za pół ceny tyle można kupić..chociażby silikonowe siteczko do parzenia herbaty i ziół za 3 zł :) a zamierzałam kupić jakiś czas temu..kosmetyki do kapieli,do twarzy,lepsze herbaty Lipton,tylko dlatego,że zostały dwie paczki na półce :)
Matko jaka kura domowa sie zrobiłam haha
Wczoraj upiekłam znów babeczki :) Dwie były nawet z żurawiną :)

Sylwia z mama juz nie wskórasz nic raczej..
ale te mieszkanie naprawde podejrzane..Nigdy nie trafiłam na tak duzą kaucję .z góry..a to nie jest tak ,że wykupujesz ze spoldzielni mieszkanie czy cos..ze oni trzymaja ta kasę Twoją..cos jak mieszkanie plus?

Gratuluję ćwiczeń dziewczyny.Lilijka z Leniwcem brawo :)
Spokojnej nocy kochane :*
ps:Olija wstawaj powolutku :*

Misia o wszystkich pamietalas. Jak zwykle!:*
A ja chcialam sie odnieść do tego ze po stracie faktycznie tez tak mialam ze nie moglam patrzec na maluszki i kobiety w ciazy. To nawet nie zazdrosc byla ale ogromny ból. Na szczescie to mija. A Twoim znajomym bardzo współczuję i życzę wszystkiego dobrego i oczywiscie oczekiwanego malenstwa.

Odnośnik do komentarza

AsiaR
Wiecie co, noszę się z zamiarem powrotu do pracy od nowego roku.
Oczywiście na pół etatu bo wydedukowałam, że i dla Szymonka, i dla mnie no i dla skurcza mniejszym szokiem będzie rozstać się na 4 godziny niż od razu na 8.
Któraś jeszcze tak kombinuje?

Ja nie wiem co zrobic. Musialabym wynajac nianie albo do zlobka oddac. Szczerze to nie chce mi sie wracac do pracy zwlaszcza ze co bym zarobila to oddala na nianie lub zlobek. Caly etat nie wchodzi w gre bo bym corki nie widziala, a pol tez srednio. Inna prace znalezc na kilka godzin moze, popoludniami. Ciezki orzech do zgryzienia

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccccccc

To co? Moze spotkanie w Toruniu? :-) Olka przeciez moze zabrac kilka osob z poludnia ;-)
Co do cwiczen, mentorze Lilijko, kiedy nam sie konczy wyzwanie? We wtorek? Jesli tak, to moze chetne na kolejne wyzwanie dziewczyny zmierza sie (tak jak my to robimy co tydzien pod rygorem Kobiety Idealnej). I co sroda bedziemy tu podawac wynik :-D co Wy na to?
U nas, drzewa byly super atrakcja do czasu kiedy przerzucilismy sie na spacerowke. Teraz Eliza jest duzo bardziej zainteresowana ludzmi. Dzwiga glowe i sie rozglada;)
Ja na lotnisku/w samolocie planuje karmic butla z odciagnietym mlekiem. Sokupie jeszcze dwa lejki, dwie membranki i dwa kolanka do laktatora i tak bede miala trzy czyste zestawy na karmienia. Umyje jak dojedziemy na miejsce. U nas kp poza domemnie jest mozliwe. No chyba, ze na jakims odludziu z lezakiem. Karmienie na siedzaco, lezaco odpada z powodu duzego cisnienia pod jakim wyplywa mleko. Karmie mala piersia ale juz dawno nie jest to przyjemnosc. Ale mam nadzieje, ze to zaprocentuje. Za okolo dwa miesiace chyba przerzucimy sie zupelnie na sciaganie pokarmu i karmienie butelka. Mam nadzieje, ze sie uda utrzymac jak najdluzej laktacje i moja cierpliwosc;) a za tydzien i troche kolejny skok ! Ha-ha-ha;)

Odnośnik do komentarza

AsiaR
misiakowata30

Witam niedzielnie :D

No czarusie nasze kochane ...a jeszcze jak Mati tak z boku spojrzy,noooo Clooney nie dorasta mu do pięt :)
Ech będę skurczem jak nic :D

A propos skurczy :-D
Pamiętacie jak pisałam, że mój skurcz przez pół dnia robił sobie paznokcie podczas gdy ja z gorączką 39 stopni zajmowałam się Szymonkiem?
No więc sprawiedliwości stało się zadość i wytrzymały jej tylko 3 dni - a to hybrydy były hehehe :-D

Buahahaha karma wraca :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

ja się na razie wyłamuje z ćwiczeń, muszę dać odpocząć palcowi ;) wystarczy mu tyle co chodzę, może się w końcu wyleczy jak mu dam odsapnąć ;)
choc ja już nie wiem czy on to wrasta czy może się tam coś wbiło. Ostatnio mi się w stopę wbiła rzęsa, niemożliwe? a jednak, nawet już 3 razy nie wiem jak to możliwe, ale bolało jakby przecięte.

a w tej spacerówce to na leżąco, półsiedząco?

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Olija a ty skąd dokładnie jesteś? W tabeli nie masz wpisanej miejscowości. Myślę, że nie będzie problemu by poczekać aż wrócisz bo i tak pewnie przed sierpniem nie uda nam się zgrać :)

Kalae, Strunka, Karola, Olija i ja. Któraś jeszcze? :) jakie miejsce proponujecie?

Na przystanku było fantastycznie! Cały czas grali muzycy na żywo, taki chillout :) spędziliśmy tam 4 h! Karmiłyśmy się dwa razy pod drzewami na macie, a raz Ania sobie zasnęła przy piersi :) okryłyśmy się kawałkiem chusty i miała zacisznie.
Kalae ten park jest jakbyś szła od spodka w kierunku Uniwersytetu Śląskiego, prawie zaraz obok qubusa. Jeszcze fajniej będzie jak nasze dzieci będą starsze, nawet już za rok bo zawsze są jakieś atrakcje czy gry dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Leniwiec, we wtorek ostatni dzień ćwiczeń. Dokładnie 30 dzień wyzwania :) w środę się zmierzymy i w środę możemy rozpocząć kolejne wyzwanie, tylko jeszcze muszę ogarnąć jakie. A nasze wyniki niech będą motywacją dla reszty, że warto!
A te dziewczyny, które zaczęły w zeszłym tygodniu to pamiętajcie by się zmierzyć, najlepiej na czczo. Zobaczycie, że efekty będą, aż wam się gęby będą uśmiechać jak je zobaczycie :)

Odnośnik do komentarza

Lilijka fajnie było, pochodziły sny,pozwiedzalysmy :D
Jak tylko wprawie się trochę w jazdę to mogę przyjechać do Katowic, oczywiście jeśli tylko będziecie mnie chcialy :D ale jeśli tak to ja chętna, bo daleko to nie jest :)

Mi się wydaje że moja teściowa lubi narzucać wszystkim swoje zdanie. Bo siostrze Michała też mówi co ma robić, a że ona głupia i robi co jej karze - to to satysfakcjonuje teściówke :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Leniwiec, jednym z moich celów (?) jest to, żeby zwiedzić każde większe miasto w Polsce :) więc może uda mi się zawitać do Torunia na pierniki :P tym bardziej że szwagier, bracia itd jeżdżą tam często na żużel haha :)

Michał właśnie gada z rodzicami, żeby nie brali na ręce, teściowa obrażona, ale jeszcze tłumaczy Michałowi że "nie bierze i nie rozpieszcza" a teść "dobra nie ma tematu" i poszedł, o Boże co za ludzie :/

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Haha AsiaR dobre :D pokarało tesciowa :p

Tak Ciaza - dokladnie :) po karmieniu odkladam do łóżeczka i przykrywam kąderką. Ona zwykle zasypia. Czasem jak przychodze do pokoju zobaczyc czy wszystko dobrze to zastaje ją rozradowaną, gugajacą, ze skopana kadra :D to znak ze ze spania nici :)

My dzis milo spedzilismy czas. Rano spacer w Parku, potem wspolny obiadek i pojechalismy do siostry. Dzieciaki starsze plywaly w basenie, my grill, a potem spacer po lesie - rowno 9 osob. Cała brygada :D teraz karmienie i Mania nyny, a my kolacja, wino i film :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccccccc

Oj Kalae, poprzeczka coraz wyzej, nie daje rady wymyslac cietych (jak brzytwa) ripost;) szczegolnie na to z lezakiem :-D no, no...
Obiecuje, ze gdy tylko Eliza bedzie na zwyklym zarelku albo ja bede miala miesnie brzucha ze stali (bede zapierdzielac brzuszki jak zarabisty lezak!) to zawitam do Katowic! Z piernikami! :-)
Spacerowke mamy na plasko, a dokladnie moze pod katem 30° (ze zmeczenia chcialam.dopisac "C" ;)))
Kalae, nie wymigasz sie palcem- Lilijka jest w stanie znalezc cwiczenia, gdzie stoi sie na rekach ! (Weekendowy suchar :-D)

Odnośnik do komentarza

Leniwiec starzejesz się czy jak? żeby tak bez riposty? Ale wiesz mi się zdaje, że ta pozycja leżakowa nie będzie taka trudna o co jak

2:30 minuta tylko nie wymachujesz rękami, ale trzymasz Elizę :) i dajesz :) T poprosisz to dla równowagi za twoimi plecami usiądzie :)
Odnośnik do komentarza

a jakbym miała gdzieś lecieć/jechać z Tosią to też bym odciagnęła i wzieła dodatkowo mm, w termosie wodę taką ok 40stopni, a mam jeszcze take pojemnik do tego proszku, on ma chyba z 4 przegródki i tak bym nasypała odpowiednią ilość.
o coś jak to http://archiwum.allegro.pl/oferta/avent-pojemnik-na-pokarm-mleko-i4237927520.html http://www.smyk.com/tommee-tippee-pojemnik-na-mleko-w-proszku-6-szt.html?gclid=CMHrosuXjs4CFeLbcgodNdYO4Q&gclsrc=aw.ds

Odnośnik do komentarza

Kalae zmeczylam sie od samego ogladania:p

Lilijka ja z Kato:)

I ja sie pochwale-dzsiaj po roku i miesiacu pierwszy raz biegalam (ostatnio 30 czerwca 2015). Co prawda cialo zapamietalo ze kiedys biegalam ale kondycja tragiczna. Po dwoch kilometrach zalowalam ze tak daleko sie wypuściłam i ze jeszcze wrócić trzeba. Robilam marszobiegi zeby nie nabawic sie kontuzji no i zobaczymy...najwazniejsze ze zaczelam a wlasnie Wy do tego mnie zmobiliziwalyscie.

Teraz co prawda objadlam sie oglądając filmik Kalae;) ale przeciez trzeba miec energie do dalszego biegania. Nastepny trening pojutrze:)

Odnośnik do komentarza

Kalae mozna brac do samolotu ale jakas konkretna ilosc wyznaczona przez linie :) lilijka mozesz podeslac linka do tych ćwiczeń? :P
ostatnio znienawidzony kuzyn do Michała powiedzial do niego "no, kiedys byla z niej laska, teraz jeszcze nie zrzucila po ciazy"
Ooo nie, i chyba czas na mnie z cwiczeniami. Chodakowska Tobie i Leniwcowi powinna placic za reklame :D

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccccccc

Kalae, musialabym jeszcze bardziej "rozlozyc lezak" niz pani na filmiku:)
Ja planuje odciagnac mleko juz po odprawie (w strefie bezclowej hahaha). Tylko pytanie- czy przepuszcza mnie z piersiami pelnymi mleka? ;) jak mnie przeskanuja i kaza wylac zawartosc?;) bo chyba przekrocze obj.100ml hahah (pewnie tylko mnie to bawi ;)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...